Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 26 вересня 2021 року
Тексти > Жанри > Стаття

На розі бур театру бунтів

Переглядів: 8393
Додано: 28.03.2008 Додав: Гавчик  текстів: 35
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 2
РОСТИСЛАВ МЕЛЬНИКІВ

НА РОЗІ БУР ТЕАТРУ БУНТІВ

Штрихи до портрета
Леоніда Чернова Малошийченка

Присвячується пам'яті Леоніда Куценка

З-поміж "подорожан" "червоного ренесансу" постать Леоніда Чернова (Малошийченка) вирізняється неймовірним виявом "духу неспокою" й у творчості, і, насамперед, у житті. Непереборне прагнення літератора до змін та руху в театрі людського буття перетворювало його на іскрометного лицедія, котрий, щораз одягаючи нову маску, все натхненніше й піднесеніше грає кожну свою роль.
У калейдоскопі образів - актор мандрівного театру, мандрований спудей і новочасний майстерзингер, "всеукраїнський Дон Жуан" і "сибірський блукалець", а то й "морський вовк", просолений вітрами трьох океанів. Та найяскравішою барвою його хист .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  до melnykiv
  Вибачте,панеРостиславе,що без вашого дозволу подав вашу статтю про Леоніда Чернова. Просто конче хотів подати творчість цього талановитого авангардиста в бібліотеці УкрЦентру з супровідною статею про нього.Ваш матеріал з часопису "Кур’’єр Кривбасу" був єдиним доступним матеріалом,до того ж досить інформативним. Тому я його і подав,в дещо спрощеному,але й не надто спотвореному вигляді. Тут треба зважити і на той факт, що тираж часопису лише 2000 примірників,і не кожен зможе ознайомитися з вашим матеріалом. А статтю в електронному вигляді може прочитати ширше коло зацікавлених осіб.
  Тож не ображайтесь,Ростиславе:я лише в міру своїх слабких сил намагаюсь популяризувати літературу Розстріляного Відродження, а в даному випадку,зізнаюсь, вчинив непринципово.
  І у мене до вас питання:
  Чи переросте ваша розвідка про Леоніда Чернова у КК,що супроводжується віршами, у книгу його вибраних творів ?
  Чи готуєте ви перевидання Майка Йогансена і як скоро воно побачить світ?
  І добре було б, якби ви писали на форумі,розповідали про РВ
  маловідомі факти, це сприяло б його популяризації.

 • 0 0
  "Український Центр не несе відповідальности за опубліковані матеріяли" - було б дуже добре, коли б "Український Центр", дбаючи про свою порядність, питав дозволу в автора на розміщення матеріалу (немає сумніву в тому, що такий дозвіл було б надано) та подавав текст не у спотвореному вигляді
Наші Друзі: Новини Львова