Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 02 грудня 2021 року
Тексти > Тематики > Релігія

Український стигматик Степан Навроцький

Переглядів: 49592
Додано: 16.04.2003
Hi 1 Рекомендую 0 Відгуки 2
ПЕРЕДНЄ СЛОВО
Якщо виходимо з положення, що немає на світі випадковостей, то робимо висновок, що все між собою якимось чином взаємопов'язане. Тому кожному явищу мусить передувати якась причина, чи воно передбачає в свою чергу якийсь наслідок.
Ці думки спонукають заглибитися в сітку Історичних подій, в якій бажаємо знайти місце так незвичайному для нас явищу стигматизації. Таємниця Божих діянь залишається нерозгаданою людьми, але ми володіємо фактами, подіями, які мали місце, і мисленням, яким шукаємо закономірності і зв'язки у всьому. Межа пізнання допускається Богом в міру необхідності. ), напевно, в міру нашої досконалості, вона посувається.
Яку ж місію було доручено Степанові Навроцькому, який 22-річним юнаком мусів відійти у вічність? Якої ваги ланкою був цей мо .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Не можу не поділитися враженням про цей твір. Він просто перевернув всю мене, життя. віру... Під враженням була кілька тижнів. Коли читала була ніби в трансі, не могла повірити, що це насправді відбувалося недавно і під боком - 100 км від Львова. А саме головне, живуть свідки всіх тих чудес. доречі,з одним з них я спілкувалася. Це дійсно правда, кожне слово! що тут говорити про події,що описуються, потрібно абсолютно всім прочитати твір, і міняти своє життя. Ще одне - Степанко допомагає всім!!!
  • 0 0
    Мої враження звичайно великі. Я ніколи не чула про таке явище. Сам твір дуже цікавий у цьому розумінні. Мене дуже все зацікавило в цьому творі: і сама особистість Степана-скромний, простий (може спочатку і недуже побожний, але, коли йому відкрилися Божі плани щодо його місії на землі, то він без найменшлго сумніву і роздумів прийняв нові обов"язки і був вірний своїй клятві до кінця. Я також хотіла б мати такі риси Степана: простота, скромність, вірність, безперечна покора волі Божій, любов до свого народу, готовність постраждати і віддати своє життя заради віри і заради свого народу. Це є дуже повчальний твір для українців як для тих, що освічених ( щоб "трохи спустились на землю") і для тих що проживають у сільській місцевості і часто не мають вищої освіти, і думають що таким чином "відстають" від міської інтелегенції. Я думаю, що було б дуже добре, якщо би були якісь кошти, хоч трохи розповсюдити цей твір серед населення безплатно, а то не кожен може придбати , або й навіть знає що такий твір існує, і взагалі мабуть мала кількість людей в західній Україні знає про те що вони мають свого героя--вихідця із Зх. України, який страждав за життя і в кінці його загинув мученицькою смертю, виконуючи волю Божу.
Наші Друзі: Новини Львова