Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 28 січня 2020 року

Як правильно віджиматися?

Переглядів: 518
Додано: 28.03.2015
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 4
 • 14:33 28.03.2015
  0 0
  Як навчитися віджиматися? Рекомендації починаючим

  Якщо ви ще жодного разу не віджималися на кулаках, почати треба на м’якій поверхні. На наших ніжних ручках дуже швидко можна стерти всю шкіру, що, погодьтеся, не надто неприємно. Так що килим або туристичний килимок цілком підійдуть. А ось у міру зміцнення самих кистей і шкіри на фалангах пальців, ви зможете абсолютно безболісно віджиматися в будь-яких умовах, хоч від асфальту.

  До речі, якщо коли-небудь зберетеся віджиматися на пальцях, ці поради теж враховуйте.

  У всіх вправах на віджимання можна навантажувати саме пальці, а не кулаки або долоні! «Хочеш змінити світ — почни з себе». Побита фраза, та без неї, видно, не обійтися. За кожну провину — впав, віджався!

  Як правильно віджиматися від підлоги?

  Зараз у всьому світі (і в Україні, в тому числі) здоров’я стає все більш актуальним поняттям. А значить, і фізкультура входить в маси. Молоді люди починають розуміти, що нам всім не вистачає рухової активності.

  Всім відомо, що малорухливий спосіб життя призводить до серйозних порушень в організмі і, отже, до захворювань. Щоб організм працював, як годинник, нам необхідна щоденна фізичне навантаження. Чому користуються все більшою популярністю тренажерні зали!

  Тренажерний зал — це саме відповідне місце для фізкультурної активності. Тут можна і зміцнити організм, і схуднути, і набрати потрібну масу. Адже насправді, наше тіло що пластилін. З нього можна виліпити все, що завгодно. Показовими в цьому сенсі тіла балерин або борців сумо. Хоча це приклад двох крайнощів.

  Почнемо ми з того, що навчимося правильно віджиматися, повністю розуміючи, що ми робимо, і слідуючи приводиться вище інструкцій....

  Перегляньте більше про тренвання і віджимання на веб-сайті - http://nydmond.com.ua/
   
 • 05:21 15.12.2015
  0 0
  Занимаюсь в фитнес-клуб «Sport UP» уже достаточно долго и очень доволен, нашел много друзей, стал более физически развитым, за это спасибо инструкторам, залы хорошо обустроены, тренажеры новые, график подходит, что особо радует, так что советую всем)
   
 • 06:05 22.12.2015
  0 0
  А мне сейчас помогает очень фитнес-клуб «SportUP», заниматься начал недавно и уже есть хорошие результаты. Конечно же без тренера никуда и график очень хороший. все тренажёры новые и зал в отличном состоянии) причем можно делать на любую часть нагрузку так как много.
   
 • 00:51 16.02.2016
  0 0
  Мы з друзьями любим проводить своё свободное время для занятий спортом,для этого ми ходим в фитнес-клуб «Sport UP»,так как мы все работаем,то только этот клуб подходит нам по-времени...в зале есть все что-бы хорошо прокачаться,есть много тренажёров,есть много различных спортивных зон...мы с друзьями очень довольны клубом)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Як правильно віджиматися?

Наші Друзі: Новини Львова