Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 25 січня 2020 року

Вільфрід Їльґе у інтерв"ю "Німецькій хвилі" заявив:

Переглядів: 682
Додано: 01.12.2014
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 4
 • 22:10 01.12.2014
  0 0
  Вільфрід Їльґе у інтерв"ю "Німецькій хвилі" заявив:
  "Німецькі історики займалися дослідженням матеріалів про голод в Україні 1932/33 достатньо давно. Особливо глибоко цим питанням займався історик Штефан Мерль. Він написав досить велику книжку про примусову колективізацію в Радянському союзі, в якій особливий наголос зробив на подіях в Україні. Звичайно, німецькі історики не розглядали голодомор окремо від загальної історії України. Водночас варто зазначити, що більшість дослідників історії Східної Європи головну увагу звертали на Росію - це була головна тема досліджень. І німецькі історики теж здебільшого займалися не стільки дослідженням, зокрема, голодомору, скільки загальної проблеми злочинів сталінізму. І лише в часи перебудови інтерес до окремо взятої історії України і такої її трагедії, як голодомор, значно зріс".
   
 • 10:14 20.01.2015
  0 0
  Доброго часу доби, пропоную дадатковий заробіток для Вас. Зразу повідомляю! Вкладати в програму нічого не потрібно, головне мати доступ в інтернет та бажання. Також можна працювати на планшетах та мобільних телефонах на яких присутній андроїд. Кажу правду, дохід спочатку не величкий, але коли Ви зберете свою власну команду, дохід збільшиться в рази. Заробіток залежить від вас самих та Вашої команди. Витраченого часу не багато, Ви зможете працювати і водночас займатися своїми справами, за Вас буде працювати програмка) Повірте, Ви нічого не втратите. Головне зібрати команду, якщо є бажання переходьте по ссилці та реєструйтеся. https://arina95.globus-inter.com Всім спасибі за увагу, хорошого дня та нострою.
   
 • 14:33 20.01.2015
  0 0
  Думати треба білше про теперішню загрозу. Закликаю до молитви і посту, хто може нехай помагає армії матеріально
   
 • 05:06 13.10.2015
  0 0
  говорят что пиво не женский напиток, а вы слышали про пиво Маргарита торговой марки Радой. этот напиток сварен с добавление лекарственного растения расторопши. пиво обладает не только отличным приятным вкусом, но и целебными свойствами для женского организма.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Вільфрід Їльґе у інтерв"ю "Німецькій хвилі" заявив:

Наші Друзі: Новини Львова