Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 24 лютого 2020 року

Петро 1 - жертва спецоперації "Роксолана"

Переглядів: 1819
Додано: 27.04.2013
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 12
 • 22:15 27.04.2013
  1 0
  Якби був ’’конкурс’’ серед країн-метрополій, таких, як Британія, Іспанія, Німеччина, Русь-Україна, Португалія, Франція, на найкращу колонію, то перемогла б країна-метрополія Русь-Україна зі своєю колонією Московією-РФ.

  З усіх колишніх колоній, таких, як Бразилія, Індія, Китай, Московія, ПАР, Пакистан, США, Відкидаємо США, країну англо-саксонських переселенців. Лишається беззаперечним лідером сучасна РФ, що раніше за Індію запустила супутник, підірвала атомну бомбу раніше за Пакистан, все ще має більший вплив за Китай.

  Історична довідка: племена кацапів, пращурів сучасних росіян, з’явилися на європейських теренах лише на початку нашої ери, чим і спричинили велике переселення народів з падінням Риму включно. Їх прогнали з Далекого Сходу китайці, що тоді перебували на піку свого цивілізаційного розвитку.

  Ми забрали в них все, що лише можна забрати в колонізованої народності, залишивши їх живими: мову – надали ерзац (давно вже доведено, що шляхи розвитку української і російської різні, й вони не походять з одного джерела), культуру, частку своєї історії, легенд, билин, культури. Московську писемність створила професура Києво-Могилянської академії на прохання самозванця, Петра 1 Кривавого. Причому в такий спосіб, що неможливо було грамотно писати московською мовою, не знаючи руської (української) мови.
  Колонізація зайшла настільки далеко, що вони вже вважають себе слов’янами, як і чорні африканці з Французького Алжиру, що говорять і вважають себе вже французами.

  Ми насадили їм свою релігію – християнство, адже ще в XV столітті Московія була суто мусульманським улусом, де говорили татарською, жінки сиділи в гаремах (теремах), а п’ять разів на день усі москвичі молилися Аллаху. Пост-колонізаційні впливи видно й до сьогодні. Росіяни й досі вважають татарські трійку і самовар, та фінські лапті слов’янськими. Незнищенний у них потяг до суто східної гри шиш-беш. А найгірша в них образа й досі стосується противаги матері: " … твою мать!".

  Ми пишаємося "контрмосковитськ
   
 • 22:16 27.04.2013
  1 0
  Ми пишаємося "контрмосковитською спецоперацією" з викорисанням агента впливу "в темну" – це коли агент не знає, що його використовують. Таким агентом виявився самозванець Петро 1 Кривавий. У ті часи всі знали про Роксолану.

  Історична довідка: Роксолана – справжнє ім’я Настя Лісовська, дочка греко-католицького священника, родом з Рогатина, нині це Львівська область. Потрапила в турецький полон. Через Кримське ханство була продана до гарему султана Сулеймана 1. Мала великий вплив на нього й османську політику.

  Роксолана прийняла іслам і відвернула турецьку агресію в Європу через Русь-Україну. Велика кількість русинів-українців була серед двору самозванця Петра 1 Кривавого. Тож йому, за прикладом Роксолани, як агенту впливу, було накинуто христянство і європейські цінності. Тому він став останнім обрізаним, але вихрещеним ханом Московії. Мусульманську Московію, територія якої в ті часи не сягала далі Уралу, було відірвано від впливу Сибірського ханства й Туреччини, охрещено, й переведено на європейський спосіб життя: поголено бороди, жінок випустили з гаремів, кава зранку тощо.

  Спецоперацію було названо "Прорубати вікно в Європу". Все це зайшло так далеко, що самозванець Петро 1 Кривавий навіть вкрав нашу історію Руси-України, щоб мати змогу одружитись на європейці. Спецоперацію, звільненням Руси-України від Московської окупації, мав завершити Гетьман Іван Мазепа, проте вона, через прорахунки в політиці, не завершилася успішно.

  У процесі колонізації нам так і не вдалося відучити кацапів матюкатися й підняти їх настільки, щоб вони перестали проявляти люту азійську жорстокість. Теж саме УР думають і про племена ляхів, пращурів сучасних поляків, підкорених ще Його Високістю, Князем Володимиром Великим.
   
 • 23:00 27.04.2013
  0 0
  До: sten - #243147
  До: sten - #243148


   
 • 23:01 27.04.2013
  0 0
  падаю з табуретки й дригаю ногами!!!
  Але ж дійсно так:
  Цитата:неможливо було грамотно писати московською мовою, не знаючи руської (української) мови
   
 • 23:04 27.04.2013
  0 0
  то є альтернативний підхід до всесвітньої історії, якби її хоч раз писали українські патріоти

  А оскільки точнісінько у такий самий спосіб її досі пишуть кацапи, то... має сучасна історія такий самий вигляд, тільки вивернуто все, як кацапам до вподоби
  ... хоч інколи й повна дурня, але, якщо дуже давно дурню читати і звикнути до неї, то ... ніби й наукова історія
   
 • 23:08 27.04.2013
  0 0
  До: sten - #243147
  Цитата:п’ять разів на день усі москвичі молилися Аллаху.
  а то є не зовсім так: Аллаху молилися лише хоч якось освічені, більшість же ж була далека від монотеїзму... навіть ще у ХІХ ст. були залишки у малодоступних селах... які ще продовжували навертати до Православія
  (якщо читали детективні російські романи про монашку-детектива ХІХ ст. Пелагію, то там є проблиск інформації про такі села )
   
 • 10:37 21.07.2013
  1 0
  НЕ ПАДАЙ!
  В. Белінський обурювався:

  «Почему я, чтобы грамотно писать по-русски, должен изучить еще
  какой-то славянскій язык, и почему не сербский, не болгарский, а именно малороссийское наречие.

  падаю з табуретки й дригаю ногами!!!
  Але ж дійсно так:
  Цитата:
  неможливо було грамотно писати московською мовою, не знаючи руської (української) мови
   
 • 00:08 22.07.2013
  0 0
  До: sten - #244139
  А Ви не намагалися вичавлювати із себе комплекс меншвартости?
   
 • 22:45 03.08.2013
  0 0
  ви відриваєте мене від вичавлювання
   
 • 05:15 13.10.2015
  0 0
  Доброго времени суток) Вчера друзья посоветовали попробовать новое пиво «Радой», сначала не очень хотелось, так как привык пить черниговское,но попробовав его,я резко поменял свое мнение,очень вкусное пиво,плюс зделано на основе Росторопши,все компоненты исключительно натуральные)Если захотите отдохнуть за кухлем пива после трудовых будней,то рекомендую пиво «Радой»,будете очень довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 23:51 07.12.2015
  0 0
  Працюю в школі педагогом-організатором і в мої обов’язки входить проводити різні заходи, наприклад день вчителя чи 8 березня та багато інших. Досить багато інформації по сценаріям я знайшла в журналі «Дніпро». Тепер заходи не є скучними, а навпаки всі сидять та слухають, тому що всім цікаво. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 07:07 17.05.2016
  0 0
  Ви пишете прозу, вірші, драми, але не пробували свої сили у великій літературі? Журнал "Дніпро" запрошує на свої сторінки! dnipro-ukr.com.ua - у нас багато цікавого і корисного, наприклад твори, що є в шкільній прогамі, але відсутні у підручниках! Творчі особистості, приєднуйтесь, обговорюємо все на форумі. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Петро 1 - жертва спецоперації "Роксолана"

Наші Друзі: Новини Львова