Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 27 січня 2020 року

Яценюк про підписаний законопроект про держбюджет

Переглядів: 805
Додано: 20.12.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 19:29 20.12.2012
  0 0
  закон про державний бюджет на 2013 рік, підписаний Президентом, та законопроект про держбюджет-2013, ухвалений парламентом 6 грудня, - це два різні документи. «По дорозі від Верховної Ради до Адміністрації Президента в ньому суттєво було збільшено витрати на владу та суттєво зменшено - на громадян», - заявив А.Яценюк.
  Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/542554-yatsenyuk-kaje-sch....
   
 • 00:57 21.09.2015
  0 0
  Вечер добрый)Друзья,розрешите поделится с ВАМИ пивом «Радой»,новинкой в мире пива)Очень вкусное пиво,полностью натуральное,в основе лечебный отвар Росторопши)изготовлено на новейшем оборудовании которое закупалось в Германии)
  Так что, если Вы захотите провести вечер за бокалом вкусного пива,то возьмите пиво «Радой»,будете очень довольны)Так же его можно заказать на дом)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 02:57 21.12.2015
  0 0
  Всім привіт.. Я дуже перебірливий у питанні літератури і літературних журналів. На днях до мене в руки потрапив журнал «Дніпро», я прочитав цей журнал і він мені дуже сподобався. В цьому журналі зібрані цікаві твори молодих, нікому не відомих поетів і літераторів. Тематика цього журналу різноманітна, статті цікаві і не перевершені… Всім хто любить цікаві журнали, Раджу…..)

   
 • 07:09 13.01.2016
  0 0
  обывал на выходных пил пиво с друзьми и очень понравилось пиво " РАДОЙ" изысканий вкус,натуральное сделано на целебном екстракте РАСТОРОПШИ,на Немецком оборудовании в Украине)
  позволить себе на минутку зайти и хорошо провести его это гут тайм. Но особо радует что оно гонится за новинками из которых я попробовал это пиво Радой, с шикарным изысканным вкусом легкой пеной, без лишнего привкуса
   
 • 01:21 16.01.2016
  0 0
  В мене була та ж проблема з донькою, навіть не знала що робити, думала що може СДВГ, але навряд. Пізніше просто перестала звертати на це увагу, ну спокійна дитина, що тут такого. З часом вона почала змінюватися, я помітила це тоді, як почала виписувати їй дитячий журнал «Пізнайко», почала частіше бачити на її обличчі усмішку, та і взагалі вона активнішою стала!
  . Намагаюся проводити з нею більше часу, от читаємо разом дитячий журнал «Пізнайко», мені навіть самій цікаво його з нею читати, журнал справді хороший.
  Там багато захоплюючих і розважальних ігор, що допомагають не тільки гарно провести час але і розвиватися, також багато завдань на логіку. Мені і донці дуже подобається, також, що здається мені важливим для розвитку дитини, що журнал виходить на українській мові, виховую доньку патріотом.
  Раджу!
   
 • 00:34 01.03.2016
  0 0
  Мы идем с ребенком в книжный магазин или к лотку с журналами и смотрим какие из них больше нам подойдут. Мы нашли хороший журнал - Познайка. Там сейчас, кстати, пишут на патриотические темы, очень интересно для малышей! Он очень яркий и красочный!
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Яценюк про підписаний законопроект про держбюджет

Наші Друзі: Новини Львова