Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 27 січня 2020 року

Діти Кози.Вої Фараонів. Ч.13.Геноцид-2.

Переглядів: 701
Додано: 11.12.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 2
 • 10:57 11.12.2012
  0 0
     Зараз іде нищення через фіктивні паперові гроші.Шляхом нехитрих комбінацій нас хочуть залишити без нашої землі.Всі борги України створилися завдяки змові клонів,які сидять в керівництві України з закордонними клонами.Це позики,які беруть вони собі,а навішують на нас.Це ,найперш, нафтогаз,який ми отримували лише на папері,а гроші навісили на нас,це завищення цін і т.ін.
     Злочинна група клонів сплановано і безплатно за покриттям своїх сородичів в контрольних державних органах,жируючих за кошти тих же обкрадених і колись заможних українців, викрала телерадівовежу, побудовану на кошти українського народу і з одного місця забила все українське небо антиукраїн-ськими ритмами та химерними свідомо підкинутими ідеями через сотні тисяч ретрансляторів,що не просто затверджує розкрадання майна українців клонами,а й веде до саморозпаду енергетичного українського поля та загальній масовій епідемії різних хвороб і вимиранню.
      От скажіть клону або клону клона в т.ч. в керівництві українців слова Українці-Козаки-Фараони-Давній Єгипет Великі.Їх аж перекосить.Вони починають самознищуватися.Бо їх так запрограмували.Щоби вижити,їм треба нас знищувати.А нам навпаки.Таке життя.
     А закон про мови?Подивіться на морди розробників.Це стовідсоткові клони .Тут ніякої експертизи не треба.
     А Чорнобиль хто влаштував?Брешуть,шо аварія,шо вибухнув.Він не вибухнув,тільки пихнув,і не випадково.30-км зону планували на всю Україну.Думали повторити «єгипетську звитягу».А як приховали!Це бог нас покарав!Це бог так хтів!Це в старовинній бібліє є на нас натяк.Такі ми старовинні і обрані їх богом.Трава чорнобильник.Біблія знала наперед.І мільйони біблій,віддрукованих а Америці на гроші Чорнобильського фонду,стали роздавать з «Ікарусів» безплатно.А ми стали прикриватися цими бібліями від радіяції.
     Подвійний удар,називається.
     Да нема там нічого такого.Повірте.Я перевірив.Я поклав на це життя.Я,головний теолог та історик планети.Валіть все на мене.
     Ющенко казав мені,шо він знає,шо Чорнобиль було зірвано.А Кучма,за словами оточення,вважав,шо це-диверсія КГБ.
     Я виконав свій обов*язок перед Родіной і Космосом.А ви?
      А шахта з назвою «Україна» в місті Українську на День Незалежности України з тисячею трупів сама зірвалася?
     Смачного вам.
  Дивіться,тільки не вдавіться.А то жили рабами,і здохнете придурками.
  (Далі буде).
      Вячеслав ДілоВій       «Альтернативна історія»

   
 • 05:30 13.10.2015
  0 0
  Привет,ребята)Хочу обратится к ценителям вкусного пива,вчера в баре попробовал новое украинское пиво «Радой»,мне оно очень понравились, вкус мягкий и приятный)Пиво «Радой» варится на основе лечебной Росторопши и вообще оно сделано на основе натуральных компонентов,мне очень понравилось)Так что если хотите отдохнуть после работы за бокалом холодненького пива,то попробуйте пиво «Радой»,будете очень довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Діти Кози.Вої Фараонів. Ч.13.Геноцид-2.

Наші Друзі: Новини Львова