Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 29 жовтня 2020 року

Діти Кози.Вої Фараонів.ч.3.Великий перехід.Прощавай море.

Переглядів: 803
Додано: 17.09.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 14:31 17.09.2012
  1 0
        Прийняте рішення покинути Єгипетську Україну і перебратися на Дніпро.
  Ми рушаємо.
        Ми йдемо.
          Ми назавжди лишаємо нашу праРодіну-Північну Африку,таку таємничу і прекрасну Африку,створену в формі серця.
      Шоб через віки не забути,звідкіля ми,-одягаємо ритуальні намиста з морських коралів.
  Залишаємо свої піраміди.Своїх улюблених бегемотів. Галицьких левів.Свою Трою,в яку,як завжди,з необачності запустили своїх ворогів.І ті.як завжди,нас винищили.А ми,як завжди,не розрахувались.
     Свої,непотрібні вже гроші, копи та копійки.Свій улюблений окіян.Свої кораблі,якими мандрували до Америки.Вони нам вже не знадобляться.Ми йдемо в степи.На край землі.Край родючої землі.Край цивілізації того часу.Подалі від радіяції.Садовити свої улюблені кавуни та гарбузи,які встигли закинути до Америки до наших друзів Майя.
  Частина не змогла розпрощатися з морем і поплила на північ, осівши на Балканах і започаткувавши Країну.Але вже без величної У.
  Частина поплила з Майя.
     Але ми йдемо.
  Нас ведуть жерці.Не можна вивезти майно-падають коні зі спухлими від отруєної трави животами і кричать.Наші коні.Наші освячені коні.Малі лошати не розуміють,шо коїться, і відмовляються іти.Вони залишаються вмирати біля впалих матерів.
       Але ми йдемо.Нескінченний ланцюг людей,тварин,птахів,які назавжди облишають свою праРодіну.Потік,складений з багатьох струмків,які злива-ються в один або течуть самотужки в одному напрямі.На Північ!
     Падають люди.Нема води,нема їжі.Нема сил їх підняти.Нема сил іти самим.Спека.Але треба рухатись.І ми йдемо.Ми мотиляємо.Ми повземо.Хто як може.Рух-життя,зупинка-смерть.Ніхто не хоче вмирати.Да і не треба.Треба врятувати головне-жерців,книжки,генофонд з дітей,насіння і худобу,яка добреде сама.Дойдуть не всі.Найбільш витривалі та міцні.Але таки дойдуть.Козаки.
      Ми біжимо,наскільки можемо теліпатися.
       Жерці не кажуть.
     Старі і слабі козаки та козачки знають свій обов*язок.Вони просять не звертати на них уваги і не уповільнювати ходи.Вони залишаються вмирати.
     Ми йдемо.Ми чвалаємо.

      Вячеслав ДілоВій                     «Альтернативна історія»
  (далі буде)
   
 • 14:39 17.09.2012
  0 0
  До: Slavkora - #237409

  Цитата:Да і не треба. Дойдуть не всі.


  Ая-яй. Козаки так би ніколи не казали.
   
 • 20:07 17.09.2012
  2 1
  Може хтось пояснить, що то за тексти публікує пан Slavkora?
  То занотовані власні сни?
   
 • 00:33 29.01.2016
  0 0
  Я виписую журнал Пізнайко. Цей журнал розвиває фантазію і думку моїй дитині. Вона завжди читає мені цікаві статті і розповідає цікаві історії які вичитує в цьому журналі.)
   
 • 23:49 01.03.2016
  0 0
  Я як мама, раджу всім дитячий журнал «Пізнайко», ви побачите що ваша дитина буде від нього в захваті, я просто впевнена в цьому, просто вже на моїй дитині все це перевірено. І дуже патріотично для дитини є те що журнал «Пізнайко» друкується на українській мові.
   
 • 02:28 17.05.2016
  0 0
  Вітаю всіх, я також останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-дуже корисний журнал як на мене надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Діти Кози.Вої Фараонів.ч.3.Великий перехід.Прощавай море.

Наші Друзі: Новини Львова