Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 31 жовтня 2020 року

Таємниці історії: загадки походження міста Львів

Переглядів: 4136
Додано: 12.09.2012
Hi 1 Рекомендую 0 Коментарі: 5
 • 15:56 12.09.2012
  0 0
  Походження міста Львів оповито пеленою таємниць.

  Ці таємниці народжені у період так званого "заснування" міста Данилом Галицьким у 13 ст., та пов"язані з міфом про побудову нового міста та найменування на його честь свого сина Лева...
  Міфічність цієї історії не збігається з даними археологіїї, яка визначає початок культурного життя у старовинній частині міста щонайменше початками 5 ст.н.є. (!).
  Культурний шар у таких місцях сягає 6,5-7,5 м. і він погано вивчений...

  Схоже на те, що Данило Романович, у традиціях пізніх Рюриковичів, підкорив, чи взяв штурмом одне з вільнодумних слов"янських міст (є версія, що воно звалось Дібровою) та на правах завойовника "подарував" місто своєму сину.

  Цікаво, що це сталось у 1256 році, у часи васальної служби Данила Галицького монгольським завойовникам та війн зі слов"янськими вільнодумними центрами ...

  Не менш оповита таємницями і історія Високого замку, території привабливої у всі віки для культового будівництва та придатної для створення великих слов"янських центрів держави Рось (1-9 ст.н.е.), яку так ненавиділи Рюриковичі ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/118 ).
  Схоже, що духовний центр Прави на горбах Розточчя існував з межі 3-4 ст.н.е. і мав зв"язок з головним духовним центром Дулібії Рось у Пересопниці ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps/19 ).

  Такий вільнодумний (волхвівський) культовий центр на високих горбах над р. Полтвою (а центри були добре захищені, що засвідчує Пересопниця - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119 та http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo ) після відходу з нього волхвів та рахманів (Святих Отців) став місцем яке ще довго боронилося і, як наслідок, було повністю спалене.

  То чи здатні ми згадати і вивчити славну історію предків?

  Чи здатні вивчити історію міста, попередника Львова?

  Чи спромогнемося віддати шану духовним отцям з Високого замку?

  Чи наважимося побороти міфи, підкинуті ще зацікавленними у приховуванні правди?
   
 • 14:31 28.09.2012
  0 0
  Так виглядало місце колишнього духовно-рахманського підцентру (далі Високий замок) та вільнодумного міста Діброва(?), яке було захоплено у 1256 р. Данилом Галицьким, знищене, а його землі використані під розбудову Львова...

  (Про рахманів на - http://www.ukrcenter.com/Форум/82807/Рахмани-роські-духовні-подвижники- )

  Піздньосередньовічне зображення нового міста.
   
 • 00:33 29.01.2016
  0 0
  Моя дитина дуже любить читати журнал Пізнайко, дуже часто ми разом сідаємо і читаємо цікаві статті з цього журналу. Я не жалію. що виписую цей журнал, на мою думку він вносить вагомий внесок в розвиток моєї дитини.
   
 • 23:49 01.03.2016
  0 0
  Моєму сину 4 рочки і ми з ним проводимо багато часу за журналом «Пізнайко», постійно граємо в ігри, розгадуємо кросворди, читаю йому різні статті. Те що журнал на українській мові це дуже допомагає виховувати в моєму синові дух патріота, так що раджу всім.
   
 • 02:28 17.05.2016
  0 0
  Чудовий літературно-художній журнал "Дніпро" започатковує цикл публікацій поезії національних меншин України. «Дніпро» – найдавніший україномовний літературно-художній журнал, який публікує творчість авторів-сучасників. Часопис видається з 1927 року. Дуже цікавий журнал, так що раджу всім
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Таємниці історії: загадки походження міста Львів

Наші Друзі: Новини Львова