Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 21 вересня 2020 року

Діти Кози.Вої Фараонів.ч1.Початок.

Переглядів: 3813
Додано: 09.09.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 21:53 09.09.2012
  0 0
  .   Спека.
     Країна,яку зараз ведуть як Давній Єгипет.
                                                         Рівно 2012 років тому!!!
  Країна пропала вмить.
  Країна,якою успішно правили Фараони 5500 років знищена.
      Все зрушено.Все падає,все рветься.
     Фараони,скоріш за все,позаземляни,які прилетіли з Сіріуса(Сіріяса)(тому і Сірія,тому Асірія).Такі ж білі блакитноокі дюди,тільки з меншою щільністю кісток і менш смердючі.Більш чутливі,вродливі,тендітні та розумні,але хворобливі.Звідси пішла назва «біла кость».Можливо,Фараони мали блакитну кров.Звідси назва справжньої еліти та аристократії.Жінок вони називали Фаріон(з Водою).
  Фараон та Фаріон-означають-Ті,шо несуть Світло.Звідси-Ваша Світлість.
  Україна- означа-Там Світла(Кого,а не колір) Богиня.І пишеться-УкРаЇна.Все занапастили.
        Українці-відповідно.
      Чомусь Фараони ввійшли в зносини з антами(давня назва українців)і ті виділили кремезних козаків для захисту і охорони прибульців в обмін на знання,які ті запропонували.Анти визнавши в них Верховних жерців та Монарха.
  Чомусь вони нас вибрали.Їм видніше.
     Ми-Фараонообрані!
     Так ми перестали бути антами і стали українцями.
  Так утворилася дивовижна держава,яка нині ведеться як Давній Єгипет,але,логічно,що вона в дійсності називалась або Україна або Украян,згідно біполярних космологічних уявлень давніх.Шоби сказати напевне,мені треба мати додішні розклади.
       Тут треба сказати правду.Єгипетською Україною ми не керували.Я об*єктивний історик,і тажу тільки правду.Одну правду і нічого,крім правди.Правда,і сучасною ми не керуємо також.
     Наші Гетьмани мудро погодилися бути Головнокомандуючими при таких розумних особах.
  Не виключено,шо в Ценральній країні,а тим паче, на околицях жили інші народи.Але керували Вищі люди космічного походження,а гвардію ж завжди складали особи з оселедцями в шароварах та з дулею в кишені.Такий ось симбіоз вийшов.
     .В Єгипетській Україні були різні Боги в т.ч. український Птах(Лелека-?).А може навпаки,Фараони принесли українську мову та Птаха,ми її прийняли.Сталося.Можливо, українська була рашіше мовою жерців.Можливо.Ніл називався Ра-рікою.Як звалася Алєк-сандрія,не скажу,брехати не буду.Можливо,Анталія.Кажу тільки те,шо знаю.Символом і Фараонів і козаків був Троян,нині Герб України.Кольорограмою держави були блакитний та золотий.Це відоме.
     Менш відоме інше.
        Хто і як знищив Давній Єгипет?
        В.ДілоВій                         «Альтернативна історія»
  (Далі буде)
   
 • 01:06 10.09.2012
  2 0
  Краще би далі нічого не було. Се дико тхне телесеріалом Stargate. Інопланетні черв"яки Гуа"улди, що спершу були за давньоєгипецьких богів.Або ви, пане, плагіатор; або справді "об*єктивний історик", то вам потрібні медикаменти. В обох випадках, як це нудно...
   
 • 01:30 10.09.2012
  2 0
  Зараз я вам мізки прочищу, пане писар. "Альтернативна історія" пишеться на основі одної зміни, з якої все походить. На основі сучасних проблєм. Як-от Guns of the South. Або Worldwar. Turtledove.
  Скажімо, авіабаза в Узині (Кагарлицький р-он) провалилася в минуле. З кількома сім"ями в Бендюгівці, скажімо. В 1648-57 рр. І сучасні українці (з усіма їхніми тарганами в голові) допомагають Хмельницькому перемогти. (Будьте готові розібратися з його антисемітизмом, по ходу сюжету кажучи). Будьте готові, що не вистачить авіаційного пального, по-друге. Борислав смієцця-2, карочє.
  Абощо-тощо.
  Але ніяк не ваша хєрня про єбиптян.
   
 • 10:01 10.09.2012
  0 0
  До: при4инна - #237218

  YtНе переймайтеся.мужик.генетично та розумово неповноцінний!
  Вам ліки не допоможуть.Таких.як ви.треба утілізовувати на смітниках.Можна не нудно
   
 • 21:38 10.09.2012
  0 0
  До: при4инна - #237219
  До: Slavkora - #237224
  А я так це розумію:

  кожен як хоче, так і хвантазує... якщо тільки ні на кого наклепів не вигадує, як там один лисий збоченець-жаднюга безсоромний робить ...
   
 • 21:47 10.09.2012
  0 0
  До: Slavkora - #237215
  Цитата:Кольорограмою держави були блакитний та золотий
  а як же суто українське символічне поєднання (та розділення) чорного та білого?.. І ті білі, вишиті лише чорними нитками сорочки, відомі ще з часів Трипілля (деякі то теж якось з лелеками поєднують... хоч особисто мені не відома така інформація )?
   
 • 00:32 29.01.2016
  0 0
  Шановні батьки, якщо ви хочите виховати дитину в патріотичному дусі, то рекомендую вам журнал Пізнайко. Цей журнал дозволяє відкривати дитині цікавий світ історії і культури України.
   
 • 23:49 01.03.2016
  0 0
  Коли відправляла свою малечу до бабусі в село, то вирішила купити їм цікавий журнал «Пізнайко», щоб було чим занятись. Так от, коли вони приїхали після канікул додому, то звісно розповіли про журнал і були від нього в захваті, тепер купую їм кожний випуск, доречі що мені найбільше подобається в цьому журналі, то це те що журнал на українській мові, він виховує в моїх дітках дух патріотів.
   
 • 02:28 17.05.2016
  0 0
  Чудовий літературно-художній журнал "Дніпро" започатковує цикл публікацій поезії національних меншин України. «Дніпро» – найдавніший україномовний літературно-художній журнал, який публікує творчість авторів-сучасників. Часопис видається з 1927 року. Дуже цікавий журнал, так що раджу всім
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Діти Кози.Вої Фараонів.ч1.Початок.

Наші Друзі: Новини Львова