Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 21 лютого 2020 року

Характерників вчили у Пересопниці ?

Переглядів: 1019
Додано: 24.07.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 12:21 24.07.2012
  0 0
  Духовно-просвітницький центр у Пересопниці почав формуватись у III ст. н.е.. Початком стало будівництво особливого осередку, що включав систему волхвівських шкіл з обслуговуючим господарством, школу датів-характерників (воїнів-духу), різні поселення, центр рахманів. Величину цього осередку, а нині це територія сіл Пересопниця, Білів, прилеглі околиці та пагорби на сході, можна оцінити по розкиданих пагорбами на віддалі до 4-х кілометрів, хуторах, що історично теж називаються Пересопницею. Тому осередок був значних розмірів та займав площу біля 14 квадратних кілометрів (!).
  Перед тим, у беспосередній близькості до Пересопниці, на підвищенні лівого берегу річки Стубли (нині в с. Іскра) , в II ст. н.е., було збудоване особливе городище. В системі управління держави Рось, в системі буса, воно відігравало роль адміністративного центру та оберігалось датами (характерниками). Саме звідси здійснювалось допомога Пересопницькому духовно-просвітницькому центру в період його будівництва. Саме тут час від часу зупинялись буси, князі та їх гості ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo/85 ).
  Розбудовували осередок та підземні комунікації центру аж до початку VI ст.н.е.. Системою оборонних укріплень осередок ділився на дві частини: перша, для волхвів-укрів та волхвів; друга, для датів та рахманів ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps/94 ).
  Перша частина осередку займала долину невеликої річки Устя (місцева назва Омелянка) та пагорби на схід від неї. Вона складалась з закладів для волхвів і волхвів-укрів, містила навчальну частину, приміщення проживання волхвів-укрів (научающих), учнів, господарські приміщення. В її склад також входив великий храм зорієнтований на схід, у бік Суренжа - головного ритуального центру держави.
  Друга - займала долину річки Стубла з нинішніми селами Пересопниця, Білів, околицями села Старий Жуків. У ній був рахманський центр, навчальний центр датів-характерників...

  (Пересопниця - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119 )
   
 • 12:23 24.07.2012
  0 0
  Карти Пересопниці розміщені на -
  http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps

  Фото Пересопниці розміщені на -
  http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo
   
 • 19:49 25.07.2012
  0 0
  До: Дуліб Дат - #234796
  Цитата:Характерників вчили у Пересопниці ?
  і це також вірогідно... можливо, не лише там...
  Але ж збереглися свідчення, що всі вони пройшли тривали і якусь незвичайну підготовку... до старшого прикріплявся менший... тощо
   
 • 11:30 26.07.2012
  0 0
  У матеріалі йде мова про головний осередок системи характерництва на теренах держави Рось (1-9 ст.н.е.) та його вплив на долю української держави.
  Проте, зрозуміти характерництво без пізнання волхвізму та Прави, що мають багатотисячолітні корені і власне визначають слов"янську та роську едентичність, не можливо.

  http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/121
  http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/105
   
 • 22:30 08.10.2012
  0 0
  У Пересопниці характерники опікувались своїм оборонним об’єктом, який нині іменують Білівським городищем.
  Поруч цього городища був обладнаний великий навчальний центр з штучними перешкодами та спорудами (стіни, вали, рови, майданчики). Вінчав комплекс, спостережний пункт з якого відкривався вигляд на систему головних об’єктів Пересопниці (рахманського та волхвівського центрів).
  З двох боків річки Стубли, неподалік від городища, знаходились і місця проживання характерників.

  Фото з сайту - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo/89
   
 • 00:44 01.02.2016
  0 0
  Так, спаравді журнал "Пізнайко" досить хороший. Виписую його донці вже декілька років, вона від нього в захваті, завжди чекає нового випуску журнала. Я також раджу цей журнал!!!
   
 • 00:25 04.02.2016
  0 0
  Коли я почала читати журнал "Дніпро", це літературно-художній журнал, вирішила трохи дізнатися про його історію, адже виходить він ще з 1927 року, що для мене було великим здивуванням=) цей журнал,мабуть, один з небагатьох, який несе в собі майже всю історію літератури, починаючи з 1927. Колись, головними редакторами журналу були три Герої України - Юрій Мушкетик, Микола Руденко та Борис Олійник. А також мене зацікавило те, що у «Дніпрі» уперше опублікував усі свої літературні твори Олександр Довженко, який до останніх днів співпрацював із часописом. Свого часу лише в «Дніпрі» друкували поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко.Цікаво після таких видатних людей опинитися на сторінках журналу, а він друкує твори читачів, навіть безкоштовно і з грошовими винагородами=)http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 23:36 01.03.2016
  0 0
  Я як мама, раджу всім дитячий журнал «Пізнайко», ви побачите що ваша дитина буде від нього в захваті, я просто впевнена в цьому, просто вже на моїй дитині все це перевірено. І дуже патріотично для дитини є те що журнал «Пізнайко» друкується на українській мові.
   
 • 03:02 17.05.2016
  0 0
  очень важную роль играет зал, там должны быть все виды тренажеров, и хорошие инструктора. Мне по совету друзей, как же без них, очень один понравился фитнес-клуб «SportUP». Сумасшедшие люди с сумасшедшими нагрузками есть на кого ровняться, так что и стимул присутствует)))Та и народ общительный, так что весело и хорошо проходит время и важно что с пользой, тренера расслабится не дадут)))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Характерників вчили у Пересопниці ?

Наші Друзі: Новини Львова