Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 20 січня 2021 року

Романтики незвіданих доріг

Переглядів: 1135
Додано: 09.07.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 5
 • 23:07 09.07.2012
  0 0
  Першого липня в Україні стартував ІІ етап чемпіонату України з трофі-рейдів (автоспорт) – «Ukraine Trophy 2012». Це змагання з подолання бездоріжжя, як правило на повноприводних автомобілях (позашляховиках), спеціальних позашляхових мотоциклах, квадроциклах. У трофі-рейдах, на відміну від автогонок, швидкість подолання маршруту не така важлива, головне – вкластися у заліковий час, успішно подолати всі спецділянки і виконати завдання усіх змагальних етапів. Як на мене – колишня «Зірниця». Тільки для дорослих дядечок на автомобілях і квадроциклах, яких, до речі, понавозили на змагання силу-силенну, а якщо точніше, то близько 200 екіпажів з України, Росії, Білорусі, США, Лівану.
  Вишгородщина зустріла автомобілістів спекою, пилом і, традиційно, – футболом. Аби напруга перед офіційним стартом змагань не зашкалювала, було вирішено провести товариський матч між збірними Росії та України. Бажаючих виявилося чимало. В результаті Україну представляли гравці команд з Луганська, Кременчуга, Харкова, росіяни виступили єдиним «фронтом». Серед гравців, які грали за Луганщину, був і Віктор Янукович-молодший, який активно включився у боротьбу та намагався бути і нападником, і воротарем.

  И не жарко им играть и ездить. ? Дороги в Вышгородском районе хорошие
   
 • 01:57 22.01.2016
  0 0
  вот недавно начал активно заниматься собой И занимаюсь в фитнес-клуб «SportUP» уже достаточно долго и очень доволен, так как + еще недалеко от меня находится, хотя ето не принципиально та и нашел много друзей,стал более физически развитым,за это при большое спасибо при спасибо инструкторам,залы хорошо обустроены) чему очень рад,тренажёры новые,график подходит для всех...хотелось бы почаще ходить,но вот работа,но пока ущемляет меня) зато время провожу с пользой) причем уже есть быстрые результаты
   
 • 01:06 27.01.2016
  0 0
  Спасибо родителям за то, что подарили мне на день рождения абонемент в фитнес-клуб «Sport UP», всегда хотел заниматся в лучшем фитнес клубе. Так же спасибо инструкторам за хорошую работу)   
   
 • 03:20 12.03.2016
  0 0
  Ищу людей с фитнес-клуба «Sport UP»,хочу проинформироватся,а потом может и вместе ходить на треши)хочу узнать побольше от кардио-зонеи уровне подготовки инструкторов,а то сам в этом ноль)график вроде очень удобный,на сайте посмотрел)
   
 • 23:15 29.03.2016
  0 0
  До того как я начал ходить в фитнес-клуб «Sport UP» я весил 113кг,занимаясь полгода я скинул 19кг,чувствую себя прекрасно,стал намного сильнее…спасибо инструкторам…буду и дальше заниматься в этом клубе,хочу добиться больших результатов)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Романтики незвіданих доріг

Наші Друзі: Новини Львова