Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 09 квітня 2020 року

Якою має бути українська жінка?

Переглядів: 8808
Додано: 20.01.2012
Hi 0 Рекомендую 2 Коментарі: 32
 • 13:13 20.01.2012
  0 0
   
 • 18:03 20.01.2012
  1 0
  На мою думку, можна підійти й з іншого боку.З давніх-давен проблема стосунків чоловіка і жінки вирішувалася за допомогою національних традицій, виховання, релігійних переконань тощо. Та й саме життя ніби підказувало, як мають складатися ці стосунки: Адам орав, Єва пряла. На жінці завжди трималася хата, діти. А чоловік мав здобувати їжу на кожен день. Та минали століття, і все значно ускладнилося. Нині жінка не обмежує свою діяльність лише родиною. Вона прагне зробити кар’єру науковця, керівника, і часто їй це вдається не гірше, ніж чоловікові. З’ясувалося, що сучасна жінка може бути не тільки чарівною, вихованою, освіченою, але й здатною виконувати традиційно чоловічу роботу інтелектуально, а у деяких випадках вона виявилася більш стриманою, дипломатичною і в той же час більш цілеспрямованою. Здавалося б, цьому слід лише радіти. І все ж залишаються серйозні питання. Адже в жінки була і є велична роль – народжувати і виховувати дітей. Чоловіки не квапляться підставити плече навіть у тому, що вони могли б робити на допомогу жінці – у хатньому господарстві, у вихованні дітей. І сучасна жінка, яка вирішила працювати, опинилась у досить скрутному становищі: вона й на роботі працює, і вдома працює, ще й діти на її совісті і плечах. Чоловіки заперечують: за все слід платити, за кар’єру і самореалізацію особистості теж. Тож так може міркувати лише відсторонений холодний розум. У житті ж це протиріччя має розв’язання. Воно лежить у сфері людських стосунків тих, кого об’єднало в родину щире почуття любові і поваги. Тоді зникають мізерні підрахунки, хто скільки разів ходив за продуктами, прибирав чи виносив сміття. Ус е вирішується на користь родини. Невже ідилія можлива? На жаль, не так часто.
  Мабуть, потрібне буде ще не одне десятиліття для того, щоб перебудувати традиційні уявлення про роль чоловіка і жінки у суспільстві, у сім’ї. Та й чи завжди є в цьому потреба! Досить послухати думку тих жінок, які вважають найвищою метою свого життя виховання гідних дітей у сім’ї, створення сімейного затишку і спокою. Це зовсім не легко. І на цьому шляху жінці доводиться не тільки коритися і терпіти, але й бути послідовною, терплячою, наполегливою. Жінка завжди була берегинею сімейного вогнища, душею родини. Тож чи слід відмовлятися від цієї ролі? Кожна жінка розуміє, що без родини, без кохання, без дітей життя навіть найбільш успішної жінки порожнє. Щастя – то дуже складне поняття, але до його складових частин сім’я належала завжди. Отже, кожній жінці і кожному чоловікові у суспільстві належить зробити свій вибір. Але пам’ятати, що від цього вибору врешті-решт залежатиме не тільки життя двох людей, але ціле життя на землі.
   
 • 18:05 20.01.2012
  1 0
   
 • 18:05 20.01.2012
  0 0
  До: Чікаго - #225059
  А, як ви ставитися до домогосподарок чи варто українській дівчині працювати чи ні, адже з давен-давен укр. чоловік забезпечував свою жінку, а що тепер?
   
 • 18:06 20.01.2012
  1 0
  Якщо ви хочете бути домогосподинею це добре. Знаєте, домашнє господарство — це найшкідливіший вид зайнятості.
  Кожен у чомусь реалізовує себе. Хтось — у кар’єрі, хтось — у творчості, а для когось безмежним полем для діяльності стає власний дім. По-моєму, все просто. Проте не зовсім. У кар’єрі ти бачиш винагороду за свою працю у підвищенні чи фінансовому бонусі, спілкуєшся з колегами, тримаєш певний життєвий тонус. А вдома амбітні особи ризикують таки отримати удар по самооцінці. Наносять собі його, як правило, самі. Російськими вченими було досліджено дві групи жінок. В одну групу входили дружини, котрі працювали, а іншу — домогосподині. З’ясувалося, що жінки з другої групи страждають від нервово-психічних розладів у чотири рази частіше, ніж із першої. Особливо поширеними виявилися різні неврологічні страхи (фобії), а також розлади сну і депресії.
  Психологи давно помітили, що жінки, які працюють тільки вдома, обділені тією психологічною підтримкою і можливостями підвищення самооцінки, які дає професійна діяльність та спілкування з колегами. Тоді чому жінка, ставши на якийсь час домогосподаркою — через декретну відпустку чи тимчасові проблеми з роботою — продовжує залишатися нею все життя? Галино, я прошу вас відповісти на це запитання.
  Хочу наголосити, що в результаті може навіть виникнути своєрідний «синдром домогосподарки», який характеризується тривожністю та невпевненістю в собі. І причому, один із найбільших страхів, в яких бояться зізнатися собі берегині домашнього вогнища, — це страх бути покинутою чоловіком, залишитиись таким чином без засобів для існування для себе та своїх дітей. Хоча, знаєте, це даремно. Жінка, яка вміло веде домашнє господарство, володіє безліччю талантів та навичок.
  Питання, як і в будь-якій ситуації, — суперечливе. Кожна сім’я, кожна людина — це настільки індивідуально. Єдине, що варто усвідомити, прийнявши те чи інше рішення: хочу Юліє наголосити, що в домогосподарстві — як у смачному борщі: добре все в міру. Без фанатизму. Обирайте
   
 • 18:07 20.01.2012
  0 0
  До: Чікаго - #225062
  Досить цікаво, мені подобається!!!
   
 • 18:08 20.01.2012
  1 0
  Дякую Юліє)) якщо ще якісь питання вас цікавлять то запитуйте, буду рада з вами поспілкуватись=)))
   
 • 18:10 20.01.2012
  0 0
  До: Чікаго - #225064
  А, жінкам можна змінювати стать і ставати чоловіками?
   
 • 18:16 20.01.2012
  1 0
  Звичайно що так, але кому це потрібно, адже жінка це джерело натхнення чоловіка, якби жінки цілий час змінювали стать, чоловіки просто напросто би пропали без них..... чарівних....прекрасних....
  Жінка-це янгол...скарб...і просто чудове створіння.Це ті без яких чоловіки не уявляли б своє життя...
   
 • 18:17 20.01.2012
  0 0
  До: Чікаго - #225068
  Дуже гарно і поетично, а чоловіків треба принижувати?
   
 • 18:25 20.01.2012
  1 0
  Я дуже рада, що вам сподобався мій коментар=))
  Ні, що ви, як вам спало це на думку? В той час, коли жінка потребує компліментів для підтвердження своєї краси, вроди й усього, що робить, чоловік має потребу визнання і позитивної оцінки своїх інтелектуальних здібностей. ВІН – геній. І жінка повинна віддзеркалювати його геніальність: зауважувати навіть його міні-досягнення, підтримувати словами «я вірю в тебе», «у тебе все вийде».
  Чоловік – опора, міцна стіна, за якою хочеться сховатися жінці. Чоловіча сила не обов’язково повинна асоціюватися із зовнішністю Геракла і вмінням повалити семеро одним ударом.
  У кожного чоловіка є його улюблене заняття. Ці захоплення різноманітні, тобто кожному своє. У житті вони посідають важливе місце і мають вагоме значення. Займаючись своїм хобі, ВІН отримує величезне психологічне задоволення. Тут чоловік значною мірою задовольняє дві свої попередні психологічні потреби.
  Хоча ВІН сильний та незалежний, а все ж таки час від часу потребує комусь вилити душу. І цим кимось у доброму подружжі має бути якраз дружина.
  Д р у ж и н а: Чому так довго?!

  Насуплене мовчання.

  Д р у ж и н а: Чому мовчиш?!

  А йому не те, що говорити, жити не хочеться.

  Д р у ж и н а: Що, вже якась є?!

  Ч о л о в і к (подумки): Ще цього бракувало.

  Д р у ж и н а: Я так і знала!

  А далі події розгортаються за типовим сценарієм, де невідомо, хто потерпілий, а хто – злочинець.
  Отже, принижувати не можна нів"якому разі=)
   
 • 18:26 20.01.2012
  0 0
  До: Чікаго - #225070
  Яка краса
   
 • 18:44 20.01.2012
  0 0
  Дякую Юліє=))
  А яка ваша думка?
   
 • 18:50 20.01.2012
  0 0
  До: Чікаго - #225079
  Шикарно, тільки я дещо іншої думки, мені подобаються чоловіки раби своїх жінок
   
 • 18:58 20.01.2012
  1 0
  Ну так,
  раби також не помішають,
  цілком погоджуюсь з вами=))
   

Якою має бути українська жінка?

Наші Друзі: Новини Львова