Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 06 грудня 2019 року

1954. Крим - Нам!

Переглядів: 1941
Додано: 14.01.2011
Hi 0 Рекомендую 2 Коментарі: 6
 • 19:51 14.01.2011
  0 0
  Ну хто ж не бачив чарівну красу Криму, Кримських гір, моря?
  Та на жаль, не кожен житель України знає, коли насправді Крим став частиною України.
  Отже, сталось це 19 лютого 1954 року,вірніш виданий указ, а проте сам закон був введений у дію 26 квітня того ж року.
  Генеральний секретар на той час був Микита Хрущов, відомий серед генсеків своїм цілком лояльним ставленням до України(Української РСР).
  Здавалось би, чудовий подарунок до 300-річчя Переяславської Ради? (18-го січня 1954 року масштабно святкувалось воззєднання України і Росії).
  Так, чи не так?
  Але аналізуючи тогочасний стан Кримської області, це не можна назвати таким вже "дарунком від щирого серця".
  Ця передача свідчила лише про те, що тепер вже Україні доведеться ставити на ноги цей регіон, проводити воду, розбудовувати, врешті-решт збільшити кількість магазинів.
  Так от, сьогодні россія прагне повернення Криму, мотивуючи нелогічною ту передачу в 1954 і також тим, що саме в цьому регіоні проживають найбільше росіян, корінних жителів.
  Але стоп! яких корінних жителів? якщо вже йти за "російською" логікою, то Крим слід повернути саме татарам, яких наприкінці війни массово депортували з цього регіону. саме кримські татари - законні спадкоємці цієї території.
  Та й образа бере. чому ж россія, як відбудувати, привести до ладу, то "дарує", а як через кількадесят років вбачає в цьому регіонові ласий шматочок, то вже й кричить "Вєрнітє ісконно русскіє зємлі!". Які "ісконно русскіє", товариші?
  нині Крим - чудове місце для відпочинку, промислова зона, припортова зона, чудова природа, відбудовані гірські місця та повністю забезпечені питною водою. І коли приїжджаєш, заводиш мову про українську державність і вислуховуєш, як та людина взагалі росіянка і що "Та ну єйо, ту Украйну" . Хочете до Россії - без питань! Нашій країні потрібні ті люди,котрі її любитимуть!

  Сподіваюсь, своєю статтею нікого не образила, ця стаття - моя власна думка з цього приводу.   
 • 23:08 14.01.2011
  0 0
  До: Жаркова Олександра - #209448


  Цитата:Сподіваюсь, своєю статтею нікого не образила

  Та що ж за "толерастія" така кругом, яка може бути причина, щоб ми постійно нікого там "не зобідили" і били реверанси... Погляньте - навколо країни одні "акули" і жодна з них такою риторикою не страждає. Може РФ, Румунія чи Угорщина відмовились би при нагоді відхопити від нас якусь "ісконную" територію?

  Цитата:Крим слід повернути саме татарам, яких наприкінці війни массово депортували з цього регіону. саме кримські татари - законні спадкоємці цієї території.


  Achtung! Та ви шо?! За такою логікою Крим треба віддавати Німеччині, або Швеції, з тієї причини, що готські пелемена вдерлися туди в І тис. н.е. і "рулили" до 375 року... і знаєете, татарами там не пахло...
  ...законність спадкоємства території залежить від...ага..."сили і волі", які ту "законність" створюютьі всіляко обороняють - від келиха дипломата до саперної лопатки зольдата...

  Цитата:І коли приїжджаєш, заводиш мову про українську державність і вислуховуєш, як та людина взагалі росіянка і що "Та ну єйо, ту Украйну" . Хочете до Россії - без питань! Нашій країні потрібні ті люди,котрі її любитимуть!


  ...а з ними не потрібно вести мову про українську державність, бо вона їм нічого не дала...вона ніколи не була їх прагненням...Крим це біда не їх, це біда наша, бо ми розбестили його автономією, військовою базою РФ, купою російських ідеологічних центрів і повною відсутністю будь-якої асиміляторської політики...
   
 • 17:22 16.01.2011
  0 0
  Хто вам сказав, що Росія прагне повернути Крим до своїх рук? Вона вже Сибір майже готова віддати. А те, про що пересічні московити кажуть, то їх вже так виховали. Вони й зараз не можуть зрозуміти, що Україна - не Росія.
   
 • 00:23 29.01.2016
  0 0
  Я виписую журнал Пізнайко. Цей журнал розвиває фантазію і вміння мислити моїй дитині. Вона завжди читає мені цікаві статті і розповідає цікаві історії які вичитує в журналі.
   
 • 23:53 01.03.2016
  0 0
  Не знаю, може це тільки в мене була така проблема, але про всяк випадок напишу що було і як вирішилося. Мій меншенький, тоді йому було 3, ми активно його готували до школи, і по різному намагалися навчати, розповідати щось цікаве, а дитина не запамятовувала нічого, пам’ять була погана і ще трохи дикція страждала. Логопед мовляв вчіть віршики, читайте в голос (хоча тоді дитина знала кілька літер), промовляйте з ним кожне слово. Але це все було не ефектно. Потім подруга мені порадила журнал «Пізнайко». Спочатку все було не зовсім добре, але потім пішли покращення. Дитина настільки захопилася розвиваючими іграми в журналі, де потрібно думати логічно, настільки їй було цікаво, що він навіть спати лягав з журналом, потім ми вивчили весь алфавіт. Граючи, навчаючись ми потихеньку виговорилися і пам’ять стала кращою.
  Зараз він приносить зі школи одні п’ятірки, але журнал досі виписую, журнал на українській мові, тому в дитині виховується дух патріота та любов до рідної мови.
   
 • 02:28 17.05.2016
  0 0
  Чудовий літературно-художній журнал "Дніпро" започатковує цикл публікацій поезії національних меншин України. «Дніпро» – найдавніший україномовний літературно-художній журнал, який публікує творчість авторів-сучасників. Часопис видається з 1927 року. Дуже цікавий журнал, так що раджу всім
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

1954. Крим - Нам!

Наші Друзі: Новини Львова