Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 09 квітня 2020 року

У Запоріжжі гідно відсалютували!!!

Переглядів: 4114
Додано: 02.01.2011
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 36
 • 03:58 02.01.2011
  0 0
  Пам’ятник мерзотнику сталіну розлетівся в друзки. Лишився тільки постамент.
  Гідний салют на честь 102 річниці з дня народження провідника Степана Бандери. Поздоровляю сміливців!
  Цитата:http://maidan.org.ua/static/news/2010/1293873805.h....
   
 • 12:49 02.01.2011
  0 0
  А вам не здається, що це нагадує підпал рейхстагу?
  До цього можна ще додати підпал палатки московських попів в Чернігові біля церкви св. Катерини.
  Може недоречі, але, коли в Чернігові церкву Катерини передавали віруючим київського патріархату, московські шовіністи увірвалися вночі до помешкання директора історичного музею, а саме цей музей мав там експозицію, і ножами порізали його і дружину. Православні віруючі засадили кілька разів ножа в живіт такому самому православному віруючому.

  На мою думку це провокація. І тішитися нема чого, тим більше, сьогоднішня влада радо знайшла "винних", тепер кілька показових процесів і Свобода буде заборонена, як екстремістська організація.
   
 • 17:49 02.01.2011
  0 0
  Цитата:А вам не здається, що це нагадує підпал рейхстагу?.....

  На мою думку це провокація.

     Ні, не здається. А чи Вам не здається, що ситуація в Україні протилежна ситуації, яка була у Німеччині перед приходом Гітлера до влади? Чи Ви вважаєте Гітлером Олега Тягнибока? Як і Пєтя Сіманєнка?
     Ні, це не провокація, а одиничний вияв ненависті і спротиву до тоталітарних символів і того курсу країни, що нав’язує нам сьогоднішня влада.
   
 • 19:18 02.01.2011
  0 0
  Наївно так думати. Казав колись мій свекор: "Сама свиня кричить і мішок дре". А не думаєте ви, щоб скомпроментувати як екстремістську і знищити Свободу, сама партия районов вкупі з КПУ підірвали пам"ятник?
   
 • 20:28 02.01.2011
  0 0
  До: забу - #209011

  Хочу продовжити думку Гіти трохи в іншому напрямку. Сам пам’ятник Сталіну — то лише індикатор хвороби. Уявіть собі, що ви повернулися від лікаря з діагнозом розумова відсталість. Знищивши ненависний папірець де зазначено той сумний діагноз і таким чином здійснивши «одиничний вияв ненависті і спротиву» ви сильно нічого не зміните — граніту і дурості в Україні значно більше за вашу ненависть.

  Якщо вам не подобається позиція влади і частини «українців» стосовно Сталіна, то треба тиснути саме на них, а не боротися з результатами їх життєдіяльності.

  А взагалі досить показово, що в Україні ніяк не можуть визначитися зі ставленням до Сталіна і подібними питаннями, в той час як в нормальних країнах думають про день завтрашній.
   
 • 21:42 02.01.2011
  0 0
  Пам"ятник Леніну у Краснодарі є. Всім думаючим зрозуміло, хто такий цей персонаж - питання чи варто мати у місті такий пам"ятник - зайве. Ленін - не може бути символом для діючої влади, тому що вона буржуазна. Відповідь ясна - Ленін як символ та як пам"ятник потрібен лише пенсіонеркам, яки просто так звикли. Я зараз проти пам"ятника Леніну нічого не маю - його переставили з центральної вулиці до вокзалу (теж символічно - мовляв від"їжджає).
  Тут, правда, є цікава особливість. Коли у Краснодарі проходять маніфестації, демонстрації та мітінги, які не подобаються владі (а вони всі їй не подобаються) ті самі пенсіонерки дуже активно в них беруть участь. Вони на цей час - реальна сила (проти них ну геть незручно воювати ані міліції ані ОМОНу). Тому я б навіть ще поставив би цього ідола, аби тільки більше пенсіонерок були активні в боротбі людей з окупаційною владою.
   
 • 21:57 02.01.2011
  0 0
     Наша українська хвороба - терпіння. Уявляєте собі, що в Німеччині сьогодні поставили пам’ятник гітлеру? У них теж є пенсіонери, які пам’ятають його і навіть люблять. Скільки треба вас переконувати, що між сталіним і його вірним учнем гітлером немає жодної різниці?
     І не потрібно поширювати вигадки, що вони самі його підірвали. Це з тої самої опери, що і пам’ятник С.Бандери в Угрині підірвали націоналісти.
     
   
 • 22:21 02.01.2011
  0 0
  До: забу - #209021
  Ви трохи заблукали з аналогією. Гітлер - міжнародний злочинець згідно до рішення міжнародного трибуналу, а Сталіна у Нюрнберзі не судили (чи судили, а я просто забув?). Підбирайте аналогії ретельніше.
   
 • 22:48 02.01.2011
  1 0
  До: Меркурій - #209026

     Хоч стій, хоч падай! Сталін, виродок і збоченець, судив разом з антигітлерівською коаліцією свого друга (по нападу на Польщу) адольфика і своєю кривавою сокирою рубав голови своїх колишніх друзів.
     А скільки треба пояснювати нашому впертому народу, відкривати каґебістські архіви, щоб наш впертий народ повірив, без Нюрнбергу, що фашизм і комунізм - два чоботи пара? І про це не можна забувати. Гріх великий забути, що виробляла комуно-фашистська наволоч.
   
 • 22:58 02.01.2011
  0 0
  До речі, коли відрубали голову цьому покидьку, вся проурядова преса, як води в рот набрала. З чого би то? А з того, що представляти національно-патріотичні сили, які набирають розповсюдження в самому логові реґіонів їм не має ніякого змісту. Це, мовляв, робота їх соратників комуністів - запустили мульку, а наші клюють на їхню наживку.
   
 • 23:22 02.01.2011
  0 0
  До: забу - #209027
  Подивімося на факти. Сталін вмер і життя поліпшилося? Після Гітлера поліпшилося? А от після Єльцина - ні. Я не намагаюсь виправдовувати Сталіна, який напав на Польщу, але чим краще Єльцин, який на Польщу не нападав? Ви скажете, що пам"ятників Єльцину нема, щоби їх руйнувати. А я скажу - вся Росія зараз у пам"ятниках Єльцину, та й Україна теж. Тільки вони не з каменю зроблені. Якби були з каменю, то принаймні кров з народу не сосали би.
   
 • 03:13 03.01.2011
  1 0
  До: Меркурій - #209029


  Цитата:Сталін вмер і життя поліпшилося? Після Гітлера поліпшилося?


     От тому, що сталін і комунізм живуть у нас в Україні життя не може поліпшитись. А після гітлера і фашизму життя в Німеччині поліпшилось і то настільки, що нам до них, як до неба. Чи Вам бачиться інакше?
     Після падіння фашизму в одній Німеччині, розбомбленій американцями і в другій Німеччині,пограбованій і зґвалтованій совєтскімі асвабадітєлямі, життя було нелегке. В одній діяв американський "план Маршала", а в другій строілі комуністічєскую страну. Перша досягла економічного і культурного розквіту, а друга ниділа під бредовими комуністичними ідеями. Ще навіть в наш між західною і східною Німеччинами існує велика різниця.Не можуть східні німці очухатись від комунізму. Відстає східна від західної - менталітет не той. А може асвабадітєлі наробили не таких німців?
   
 • 19:52 03.01.2011
  0 0
  Якби ви знали, я б дуже вдячний був вам за відповідь, чому соціальне й економічне становище в колишній ГДР викликало заздрість у мешканців СРСР. Крам з ГДР, коли потрапляв до полиць магазинів у СРСР, розлітався вмить. Ви будь що знаєте про молодіжну політику ГДР? Про пенсійну? Ви порівнюєте ГДР до ФРГ, а чому б не порівнювати до СРСР?
  Щодо ФРГ, то її перевага відбулася завдяки вливанню американського капіталу, так само, як і у Ізраїлі - це була насамперед ідеологічна мета показати світові, що комуністичні ідеї збиткові. Так, вони збиткові, я вважаю, що комунізм не є можливим взагалі. Але соціалізм? Хіба вам так погано, коли держава захищає інтереси трудящих, а не олігархів?
   
 • 04:47 04.01.2011
  1 0
  До: Меркурій - #209029


      ГДР впритул стояла біля ФРГ. Обі німецькі держави стартували в рівних умовах. ГДР під опікою СССР, а ФРГ під опікою США.Йшло змагання двох світів - капіталістичного і комуністичного, в кого краща економіка, добробут народів, яких поділили на два протилежні табори. З ГДР у ФРГ, чи, точніше, з східного Берліну (Берлін був поділений на 4 окупаційні зони) німці почали масово втікати з "раю", створеного комуністами у "зону нещадної капіталістичної експлуатації трудящих" західний Берлін. Масові втечі не змогли зупинити прикодонники, східньонімецька розвідка Штазі, і тому комуністи відгородилися бетонною високою мурованою стіною. Але стіна теж не змогла зупинити втікачів. Є точне число застрілених на цій стіні, я, на жаль не пам’ятаю.
     Совєтска власть програла цей двобій. А що товари гедеерівські були кращі від совєтських і користувалися попитом в СССР пояснюється дуже просто - німці народ дисциплінований, короткочасна совєтська окупація ще не кінцево зіпсула німців, так само як і прибалтика суттєво відрізнялась від інших республік союзу.Якщо би в ГДР було так само, як в СССР, то всі порядні німці покинули б ГДР, а залишився б сам комуністичний мотлох. Цього не могли допустити комуняки. В ГДР було маса "спортсменів" - які ніде не працювали, а числились токарями,інженерами, офіцерами, що утримувались з бюджетних коштів. Тащо там говорити, хіба не зрозуміло, що хокеїсти з московського ЦСКА, київського "Динамо" та ін. дослужувалися до полковників, як, наприклад, Третьяк(полковник), Лобановський (полковник), думаю, що і в німців ГДР не було інакше.

  Цитата:Хіба вам так погано, коли держава захищає інтереси трудящих, а не олігархів?


     А де то Ви бачили таку державу? Я знаю Кубу, де декларують такий захист. А кубинці одержують на пайки муку,крупу та ін. продукти. А партійні бонзи лікуються в спецлікранях. Морем, на різних плавзасобах, народ чеше в Майамі в США.
   
 • 09:50 04.01.2011
  0 0
  ...добре там... де нас нема....
  але ж і українцям хочеться в себе мати хоч трошки того добра... а не товктися по зпгряницях...
   

У Запоріжжі гідно відсалютували!!!

Наші Друзі: Новини Львова