Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 13 грудня 2019 року

Мемуар Стели Кренцбах

Переглядів: 1779
Додано: 01.12.2010
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 19:58 01.12.2010
  0 0
  Доброго здоров’я.

  Перепрошую, що турбую, але я знайшов на Вашій сторінці витяг з книги спогадів Стели Кренцбах "Живу ще завдяки УПА". Наразі група моїх колег в Ізраїлі працює над проектом документальної стрічки, присвяченої так званим "праведникам народів світу" («хасидей умот ха-олам») з України. Я розповів їм про цю книгу і вони жадали б долучити її до сценарію, аби дістати можливості явити українську історію воєнних та повоєнних часів, особливо історію УПА, в новому світлі. Чи не можете підказати, де можна одержати цілковитий текст цієї книги, а також, можливо, координати самої пані Кренцбах чи її родичів, якщо вона вже не є живою? Чи маєте Ви інформацію щодо яких-небудь інших колишніх вояків УПА з числа євреїв, які жили/живуть в Ізраїлі?

  Якщо можна, задублюйте відповідь на мою електронну адресу:

  kpokokot@yandex.ru

   
 • 21:22 01.12.2010
  0 0
  Схоже, то за чим ви шукаєте — то не книга, а лише стаття на кілька сторінок.
  Фотокопії можете подивитись тут.
  http://reibert.info/forum/showthread.php?p=1033349

  Там також міститься і перша сторінка з іменами редакторів.

  Користуйтесь Google.
   
 • 21:35 01.12.2010
  0 0
  До: Erfarot - #207721


  Цитата:Якщо можна, задублюйте відповідь на мою електронну адресу:

  Тобто, повертатися на сторінку у Ваші плани не входить.
  Жаль, а то хотілося спитати, чому серед "праведників народів світу"
  вперто ігнорується найбільший з них в Україні, що врятував сотні євреїв,
  граф Андрій Шептицький?
   
 • 21:05 03.12.2010
  0 0
  До: Erfarot - #207721
  Вам краще звернутись до Мойсея Фішбейна (http://mosesfishbein.blogspot.com/)
  Це на в-ї: Єдиним джерелом відомостей про Стеллу Кренцбах є спогади «Живу ще завдяки УПА», опубліковані від її імені в газеті «Наша мета» в листопаді-грудні 1954 р. (пізніше їх розмістив в свойому Інтернет-блозі поет Мойсей Фішбейн)[1]. На спогади посилаються багато діячів української
   
 • 21:36 07.12.2010
  0 0
  До Дервіша: Перепрошую, але не можу нічого сказати з цього приводу. Сам я не займаюся цією темою, просто волів допомогти колегам. Можливо, Вам варто було б звернутися з цим питанням до керівництва музею Яд-Вашем: (http://www1.yadvashem.org/yv/en/about/contacts.asp), вони повинні володіти інформацією - принаймні більшою, ніж є в мене.
   
 • 21:41 07.12.2010
  0 0
  Мойсей Фішбейн посилається в своїх інтерв’ю саме на книгу. Але я, на жаль, ніде не знайшов нічого, окрім кількох сторінок (дякую, Старий Кіт, але саме це я вже бачив). Щось воно незрозуміло з цією книгою. Сам Фішбейн не відгукнувся.
   
 • 00:22 29.01.2016
  0 0

  Журнал Пізнайко, дитячий журнал який дозволяє провести дитині цікве і незабутнє дитинство. Виписую цей журнал своїй дитині, він не дорогий і дуже корисний.
   
 • 00:19 02.03.2016
  0 0
  Не знаю, може це тільки в мене була така проблема, але про всяк випадок напишу що було і як вирішилося. Мій меншенький, тоді йому було 3, ми активно його готували до школи, і по різному намагалися навчати, розповідати щось цікаве, а дитина не запамятовувала нічого, пам’ять була погана і ще трохи дикція страждала. Логопед мовляв вчіть віршики, читайте в голос (хоча тоді дитина знала кілька літер), промовляйте з ним кожне слово. Але це все було не ефектно. Потім подруга мені порадила журнал «Пізнайко». Спочатку все було не зовсім добре, але потім пішли покращення. Дитина настільки захопилася розвиваючими іграми в журналі, де потрібно думати логічно, настільки їй було цікаво, що він навіть спати лягав з журналом, потім ми вивчили весь алфавіт. Граючи, навчаючись ми потихеньку виговорилися і пам’ять стала кращою.
  Зараз він приносить зі школи одні п’ятірки, але журнал досі виписую, журнал на українській мові, тому в дитині виховується дух патріота та любов до рідної мови.
   
 • 02:26 17.05.2016
  0 0
  Вітаю всіх,останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-дуже корисний журнал як на мене надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Мемуар Стели Кренцбах

Наші Друзі: Новини Львова