Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 12 грудня 2019 року

Історична подія, яка найнегативніше вплинула на майбутнє України

Переглядів: 12290
Додано: 10.07.2010 Додав: chovim  
Hi 0 Рекомендую 3 Коментарі: 54
 • 02:27 10.07.2010
  0 0
  Наша історія багата героїчними, трагічними та доленосними для народу подіями.
  Можливо якби не було нападу хана Батия і Золотої Орди, або не підписувались Хмельницьким сумнозвісні "Березневі статті", або Мазепа зі шведами перемогли Петра І під Полтавою, або Українська Центральна Рада встояла перед навалою більшовиків... то ми з вами зараз жили б у одній з найрозвиненіших країн світу?
  Цікаво дізнатися думки, яка історична подія стала найбільш доленосною для українського народу. Тобто якби ми могли її змінити, то зараз жили б у іншій, набагато кращій Україні.
   
 • 06:52 10.07.2010
  0 0
  Цитата:
  зараз жили б

  1. Певно, ви маєте на увазі вплинула не "на майбутнє", а на сучасне? Важко сказати, що сформувало Україну 2510 року.
  2. "Історична подія, яка (...) найбільше вплинула на нинішню Україну", радше? Аби зняти потребу в паралельних темах про "найпозитивніше вплинула" та "могла би змінити все, але..." Тим більше далі ви самі міняєте тему з "негативної" - на "доленосну".
  3. Ви часом не збираєте ґрунт для твору в жанрі (мені любимої) альтернативної історії? Там похідні умови: зміна має бути одна та якомога дрібна. Типу Євпраксія не пішла в черниці (а наворотила далекосяжних політичних справ).
  4. "Доленосним" міг би (здається) бути майорат у К.Русі?
   
 • 09:30 10.07.2010
  0 0
  Найближчою подією - це бій під Крутами. Ось позиція Росії -http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9_%D... На мою думку, найнегативніше вплинула подія 1775 року. Де Голь, Тіто після війни взяли владу в країні. Щодо ОУН-УПА (до якої в моїх предків є пряме відношення, як і до Червоної Армії) можна судити по-різному. Основна помилка - ставка була зроблена неправильно. Треба було на сильних опиратися, скажімо, на Британію.
   
 • 12:45 10.07.2010
  0 0
  Після 1-ї світової, Британію назвати сильною вже неможливо.
  Вона стала служняним американським васалом і навіть знищила
  з їх наказу військовий доровір з Японією, коли почалася америкоська
  травля Японії у 20-х роках. Офіційним переможцем 1-ї вважалася
  Франція, яка віддала полякам всю німецьку трофейну зброю,
  завдяки чому Польща і відбилася від більшовиків.
  А один з найтяжчих моментів,-петлюрівський "трикутник смерті",
  який ближче Крут і має набагато більше значення. Ну, а бій під
  Бродами ще значніший і ще ближчий.  [Posted by 79.206.24.10 via http://webwarper.net This is added while posting a message to avoid misuse.
  Try: http://webwarper.net/webwarper.exe Example of viewing: http://webwarper.net/ww/~av/www.ukrcenter.com/home... ]
   
 • 15:05 10.07.2010
  0 0
  Цитата:
  1. Певно, ви маєте на увазі вплинула не "на майбутнє", а на сучасне?

  Я маю на увазі майбутнє для сучасників відповідної історичної події, яке зараз для нас стало сучасним. Слушне зауваження. Дякую.
  Цитата:
  2. "Історична подія, яка (...) найбільше вплинула на нинішню Україну", радше?

  Цікавить саме доленосна подія, яка найбільш негативно вплинула на нинішню Україну.
  Цитата:
  3. Ви часом не збираєте ґрунт для твору в жанрі (мені любимої) альтернативної історії?

  Ні. Просто цікава тема.
   
 • 15:28 10.07.2010
  0 0
  Аґітка в студію ! Це , фактично хіт-парад зрад москалів (що безумовно найтрагічніші події)
  (Зменшена версія)
   
 • 15:30 10.07.2010
  0 0
  Нажаль сайт її ще більше зменшив , тому текст :

  1169 - Андрій Боголюбський.
  Розграбування Києва і переформування його у провінцію замість підримувати (чи відроджувати) єдність Русі.

  1654 - Олексій Михайлович.
  Порушив ратифіковану ним Переяславську угоду.

  1918 - Володимир Ульянов.
  Обіцяв селянам землю, робітникам фабрики. У результаті обидва класи отримали безкоштовні кулі та поховання.

  Певна кількість громадян України, хворих на синдром каченяти, проголошує своїми кумирами та ідейними надихачами цих трьох осіб невизначеної нації. Фактично, навіть окремо взяті, для України вони зробили більше зла, аніж аварія на ЧАЕС.

  Власне, що казати лише про пана Андрія, котрий своїм недолугим наслідуванням батька-шостого сина В. Мономаха, у кращих традиціях варварських королівств раннього середньовіччя, показав те, яким чином можна, остаточно зруйнувавши державу, нахапатися її титулів та присвоїти її спадок. У 1169-ому році цей наступник Юрія Довгорукого, котрий(Довгорукий) кілька разів удирався до Києва і кожен раз був вигнаний та у кінці-кінців отруєний київськими боярами, захопивши Київ, вирішив, що навіть не будучи спадкоємним за сеньйоратом князем, може переносити столицю всія Русі у якесь фіно-угорське село.

  А от Олексій Михайлович разом зі своїм знаменитим нащадком(Петром Вікнорубом) взагалі відрізнився нецінуванням юридичних угод. Що там казати про гетьмана Івана Мазепу, котрий намагався повернути справі законність, якщо у Переяславський угоді було чітко написано: "В начале изволь, Твое Царское Величество, подтвердити права и вольности наши войсковые, как из веков бывало в Войске Запорожском, что своими правами суживалися и вольности свои имели в добрах и в судах, чтоб ни воевода, ни боярин, ни стольник в суды войсковые не вступалися, и от старшин своих чтоб товариство сужены были: где три человека козаков, тогда два третьего должны судити.", з відповідним рішенням царя "Сей статье указал государь, и бояре приговорили: быть так по их челобитью.", що, власне, означає згоду. Куди цікаво дані "права и вольности наши войсковые" зникли до 1709-ого чи 1764-ого року?

  Останній раз, коли нас зрадили, це було зроблено особливо цинічо, бо зрадили не державу а народ, котрий у ній проживав. Наобіцявши майна та землі, у остаточному рахунку терористична організація РКП(б), оголосила що все майно належить виключно підставному обличчю, званому безкласовою державою, котре фактично і створювалося як уособлення самої організації. У тому числі і майно українських селян та робітників.

  Тож який зміст приховувати правду, коли всім, хто хоч трохи знайомий з поняттям исторії руських земель ясно, що зміст існування "Великої Росії" у тому, що це ті самі 70% з тих 95-и % народів давньоруської держави, які вирішили, що вони самі зможуть диктувати лад не звертаючись до розуму чи освіти? Для Московії є природним бути частиною України. Москальський діалект - зіпсований мордвою, муромою та чуддю говір русько-української мови. До прикладу звернемося хоча б до Ключевського "...акающие  говоры  Великороссии образовались при обрусении чудских племен. Восточные инородцы, русея, вообще переиначивали усвояемый язык, портили его фонетику, переполняя  ее  твердыми гласными и неблагозвучными сочетаниями гласных с согласными. Обруселая  Чудь не обогатила русского лексикона: академик Грот насчитал всего около 60финских слов, вошедших большею частью в русский язык северных губерний; лишь немногие подслушаны в средней Великороссии, например пахтать,  пурга,  ряса, кулепня (деревня). Но, не пестря лексики,  чудская  примесь  портила  говор, внося в него чуждые  звуки  и  звуковые  сочетания....". Тож оригінальною мовою є українська. Російська ж - лише її зіпсований варіант. Отже обов’язок будь-якого русина - є захист і збереження мови, що існує вже якнайменше півтора тисячоліття. Ця мова зберегла на одне число(двоїна), на один відмінок(кличний) та відміну(4-та) іменників, форму дієслова(спонукальна теперішній час перша особа множини), звук (гортанний [г] - існують переконливі докази, що саме такий, а не [ґ] був удавнину) , аніж усякі зіпсування піднегітками русичів. Ця мова - слов’янська латина! Ця держава - Русь-Україна!
                                http://uchan.org.ua/ukr/
  http://molotukr.at.ua/
   
 • 18:05 12.07.2010
  0 0
  Найфатальніша подія - голодомор.
  Знищено основу, те, що формує націю, знищено фундамент, на якому стояла Україна - історичну пам"ять, протяжність традиції, усвідомлення приналежності до роду, прив"язаність до землі, як годувальниці. А звідти всі наші біди.
   
 • 19:02 12.07.2010
  0 0
  [Posted by 79.206.14.251


  може трохи і не по темі, але якийсь позитивчик:

  http://r-u.org.ua/pravo/1540-news.html

   
 • 12:06 25.10.2010
  0 0
  Прочитайте. Аж мороз по шкірі. А ми дувуємося. чому нема народу. А як йому бути? УБІЄННИМ СИНАМ УКРАЇНИ (пам`яті соловецького етапу):
  www.prostir.museum/news/ua/detail?id=9648
   
 • 12:07 25.10.2010
  0 0
  http://prostir.museum/news/ua/detail?id=9648
   
 • 12:14 25.10.2010
  0 0
  А тепер - подумати тільки... голова Інституту національної пам"яті каже, що людина, котра стріляла в комуністів не може бути Героєм України...
  Здається нам таки кінець. При владі погань а ми коримося, бо втомилися воювати, чи вже нема кому... а може кожен тримає в кишені дулю, але ж не показує...
   
 • 00:26 31.10.2010
  0 0
  Цитата:Я обожаю русских. Они всегда точно знают, кого нужно запретить. Я уже лет 20 надеюсь, что наконец кто-нибудь придет и запретит их. Как класс. Вместе со всей их тысячелетней историей жополизства начальству, кнута и нагайки, пьянства и вырождения, насилия и нечеловеческой злобы, вместе с каждым пидорасом, котрый знает кого точно нужно запретить. Увы, эти странные создания не вполне понимают, что для всего остального мира они выглядят как ничтожные уродцы... Они дергаются, ползают и кочевряжатся, надеясь, что их кто-нибудь заметит... а никто... не замечает... Одного боюсь - этой сволочи хватит ума попытаться запретить человечество.

  Новогоднее обращение (2006 г.):

  Какие странные у русских «либералов» понятия о «свободах»!..
  Господи, какие жы вы все, русские, крутая сволочь – либералы, фашисты, комунисты, демокарты – без разницы! Пороть вас до крови, сжечь вас в печах – и то мало будет – вы миру не даете ПРОСТО ЖИТЬ: кашины ваши, крыловы, мальгины! Поэтам – писАть, женщинам - вертеть жопой. Вы все – одна большая РУССКАЯ сволочь! Чтобы вам сдохнуть – и никакого вам Нового года.
  Такие дела.
  P.s. Улицы сперва мести научитесь, унтерменши!

  Илья Кормильцев     Що поробиш, якщо всю ту срань привели до влади самі демократи. І,що характерно, вже після своєї поразки, знову гризуться між собою, не здатні об’єднатися, щоб викопати з України всю цю москвинську наволоч.
   
 • 18:12 31.10.2010
  0 0
  До: забу - #205656

  Найгірше, це коли обманули щиру народну довіру… мріяли ж про справжнього самовідданого і чесного українського патріота, батька народу,
  який очолить і об’єднає … а вийшло, що всі себе тепер лають за наївність і довірливість…

  Не надто багато народу було сьогодні…
   
 • 17:51 01.11.2010
  0 0
  перечитала тут шо панство пише...знаєте..біди мала і має кожна країна в світі...бац - цунамі, потопи і нема пару тисяч людей..землетрус бац - і нема за 1 ніч сотні, тисячі..і міста стері з землі...і війни..во берлін зрівняли з землею після війни..там навіть собачої буди не лишилося вцілілої..в нас тоже..зради..орда..голодомор..але чомусь інші країни всьо одно йдуть вперед..а україна від дня своєї незалежності ради дати не може..дивно..
  цікаво шо ше напишуть.. я особисто не бачу нікого ’винним’
   

Історична подія, яка найнегативніше вплинула на майбутнє України

Наші Друзі: Новини Львова