Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 16 січня 2021 року

Як ініціювати в немислячій людині мислення ?

Переглядів: 8245
Додано: 03.03.2010 Додав: Курка Аалямб  тем: 25
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 74
 • 21:30 04.03.2010
  0 0
  Цитата:
  змусити немислячу людину мислити ?
  завжди комусь людське щастя муляє
   
 • 21:44 04.03.2010
  0 0
  Ко-ко-ко ! Де ви бачили те щастя ? В місті нашому , в селі ?
  Якщо вже селяни скаржаться державі , що їм нема чого їсти , то справа не в державі , справа в селянах .
   
 • 12:10 05.03.2010
  0 0
  Цитата:
  Прагнення розуму , таке визначне та далекоглядне , завжди зтикається з неможливістю тіла , цієї недосконалої та нищівно мізерної конструкції

  Цитата:
  справа
  завжди   
  Цитата:
  в державі
  , її - ініціатива, можливості, обов"язок і відповідальність - зробити:
  щоб ніхто не скаржився,
  займався своїми справами,
  був самодостатнім,
  здоровим
  і щасливим!
   
 • 13:38 05.03.2010
  0 0
  Ви мислите обмежено . Держава була утворена не як абстрактне поняття для цього що ви сказали . Вона уворювалась поступово , і все перечислене є наслідком взаємного поєднання усіх членів суспільства і поступово все більш конкретизованого розподілу моральних і єдиних функцій . Як фізичний об’єкт , що "має" щось робити держава не иснує . Держава - це в першу чергу люди , що її складають і сумісно працюють , зрівноважуючи амбіції одне одного і посилюючи вплив у взаємовигідних питаннях разом , проявляючи власну ініціативу , можливості , обов’язок і відповідальність перед иншими . І лише поступово вона прийшла до всього що описано вище . наш менталітет ще не доріс до цьго , точніше був готовий дорости але нас нещадно урізали підчас двадцятого століття війни , голодомори , вигнання ,...
  Те що ви кажете - каже кожен українець і завжди адресує це послання для держави . враховуючи все вищевказане , відповідаю на ваші питання :

  "Щоб ніхто не скаржився" - Це біда . Впродовж исторії , і до сьогодення , ми коистуємося поширеною русською моделлю . прагнемо досягти єдности не шляхом взаємосамовдосконалення , а власним насадженням интересів . хто до влади доривається свідомий , той ніколи не визнає власної неправоти в будь-якому питанні . І знов все починається заново . Руйнуємо один тоталітаризм , творимо инший .
  Приклад : якщо хтось десь в нашій країні починає скаржитись , то той на кого скаржаться замість вдосконалити себе з’ясувавши причини такого обурення , поводиться так приблизно "Не подобається , не користуйся/ не дивись в цю сторону/не їж/йди туди , де подобається " . Знаєш щось краще за когось ? - моментальна відповідь "Ну і знай , самий розумний знайшовся ?" Держава ні до чого . наскільки прогресивний нарід , настільки прогресивна і держава .

  "займався своїми справами" - Це біда . Ні один нездара ніколи не визнає те , що він не може літати , априроджений повзати . намагання пояснити йому , що для всіх буде корисніше , і для нього , і вдячні більш будуть всі йому , якщо він піде в село і свиней для україни виростить , замість того , аби йти туди де він "дає поради космічного масштабу і космічної ж дурниці" (Собаче серце) . І навпаки , дійсно тямущих і щирих в свідомости своїй ніколи не пропусять /, розуміючи всю потребу цього , ті , хто насидів собі місце і на ньому гребе все під себе .
  Приклад : 60-ті роки 20-го століття , як тільки селянам видали паспорти , усі одразу рівноправні наші в місто і поперлись . звісно , не заперечую тямущість 10% тих , хто з селап навчався і працював в місті , але инші 90% принесли туди лише сільську культуру , яка вбиває всю середину цивілізації . Держава ні до чого . наскільки культурний нарід , настільки культурна і держава .

  "був самодостатнім,
  здоровим
  і щасливим! "

  Це вже взагалі поза всякими межами . навіть в най шведсько-соціалістичніших державах світу , людина сама правова за відповідальність перед собою .

  Може ще держава повинна нарід з ложечки годувати ? труси щодня прати і землю орати замість самодостатніх особистостей ? І пшеницю сама варити і молоти повинна держава ? Совок ми будуємо ці 19 років , в той час як найбільш самодостатні громадяни , ті , чиї интереси нікому зрівноважити з нікчемного наріду , давно сидять собі в задоволенні , бо мислять самі за себе .
   
 • 13:47 05.03.2010
  0 0
  Щось наша дискусія пішла у зовсім иншому напрямі .

  Як ініціювати в немислячій людині мислення ?
   
 • 21:38 05.03.2010
  0 0
  Цитата:
  давно сидять собі в задоволенні

  мало їх сидить і не там де положено
  Цитата:
  наш менталітет ще не доріс до цього


  хто вам тут винен?!
  Цитата:
  наскільки прогресивний нарід , настільки прогресивна і держава
  наскільки культурний нарід , настільки культурна і держава .

  Та ні, як курятник - заср@ний, такими будуть і кури, і яйця, і курчата - з хворобами, дурними повадками та ідеями!
   
 • 21:58 05.03.2010
  0 0
  А ким засраний він може бути як не курами , не скажете ? Чи то міфічний об’єкт суті курячого суспільства прийшов і понасирав реальним гівном бо зна де ?
   
 • 22:03 05.03.2010
  0 0
  хто вам тут винен?!

  78% - ми самі , тим , що не прославляємо державу нашими ділами і думами , а прославляємо нашими показними досягненнями . На 22% - окупанти наших земель , в боротьбі з котрими ми не мали часу і простору насолоджувати і плекати ся красу .
   
 • 22:51 05.03.2010
  0 0
  Всі - до праці на славу Вітчизни.
   
 • 23:20 05.03.2010
  0 0
  Творчість - є бажання побачити инакше .
   
 • 23:23 05.03.2010
  0 0
  Через розвиток освіти?
  Наприклад, будь-яких двієчник, що навчається в стінах гімназії стоїть на голову вище за такого ж у загальноосвітньому закладі, так сам як студент престижного виша завжди тягнутиметься до більшості і розвиватиметься так чи інакше. Одна і та ж людина в різних умовах формується по-різному, тому не можна стверджувати, що ініціювати сислення нереальнов тому, хто цього сам не хоче. Просто потрібно поставити мінімальні вимоги на рівень вище, але це вже з утопії...
   
 • 23:25 05.03.2010
  1 0
  Боже, а НАЩО ініціювати мислення у людині немислячій? Усе її мислення так чи інакше буде фікція, про що свідчить, наприклад, вітчизняного зразка "демократія" (перепрошую за грубість). Повторення 1917-го хочеться?
   
 • 23:35 05.03.2010
  0 0
  Ні , про те й мова . Як дійсно , без фікцій , реально заохотити людину , що живе ницими та дріб’язковими категоріями до мислення а як наслідок свідомости . Заради сути . Заради порятунку держави .
   
 • 23:54 05.03.2010
  0 0
  Цитата:
  Якщо вже селяни скаржаться державі , що їм нема чого їсти , то справа не в державі , справа в селянах .

  абсолютно точно. Зауважте, чому саме селяни-землероби отримують найменше? Дуже яскраво відповідь на це питання дає "карта дотаційності" регіонів РФ. Так от, найбільш дотаційними є мусульманські регіони, найменше отримують слов"янські. Чому? Бо слов"янину скажуть - нічого жерти, терпи, і він терпітиме, а мусульмани тільки що і зразу норовлять зелений стяг підняти Рахуються тільки із тим, хто змушує із собою рахуватися. Що прицнипового змінилося у 70-ті? Ціни на бензин. Якщо раніше в американців машинка із мотором літрів так в 3 була щось типу мікролітражки (із відповідним розходом пального), то на поч. 70-их араби все ж змусили із собою рахуватися і заставили Захід купувати нафту за вигідними для СЕБЕ цінами. До чого тут нафта? Та просто немає аж надто принципової різниці між нафтою чи с/г продукцією - товар і те, і інше (с/г навіть більш необхідна і незамінна), просто в селянина її можна забирати чи не задарма, а із нафтою такі штучки більше не пройдуть. людину щемитимуть і принижуватимуть рівно настільки, наскільки вона це дозволяє. Дане твердження правильне і для соціальних груп, і для народів.
   
 • 23:59 05.03.2010
  0 0
  До: Курка Аалямб - #191290


  прищемивши їй я***

  Який мотив сформованій вже людині міняти свої ідеї, судження про світ? Такі якості, як патріотизм, виховуються тільки у дитинстві. У дорослому віці... буває, але швидше як виняток. Хіба що від порятунку держави залежить і порятунок людини. Мав на цю тему розмову на єврейському форумі - кажуть, щоби там не було, а арабська загроза завжди була, є і буде тим цементом, що об"єднує такий різний єврейський народ. Дійсно різний. Сефарди на арабів схожі, ашкеназі на нас, а є ще негри-євреї... Тут крутіші відмінності, ніж "бандери"-"хахли"
   

Як ініціювати в немислячій людині мислення ?

Наші Друзі: Новини Львова