Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 09 серпня 2020 року

Самі Свої - Смарагди

Переглядів: 3052
Додано: 16.03.2009 Додав: Gandalf  тем: 84
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 1
 • 19:46 16.03.2009
  0 0
  Самі Свої - Смарагди  Рік: 2007
  Стиль: легкий альтернативний рок, елементи фольку
  Формат: MP3@192kbps
  Розмір: 78.3 Mb

  1. Бурштин (Боже літо)
  2. Стріляли зрештою свої
  3. Казка про Козака та чорта
  4. Біленька хаточка
  5. У передчутті катаклізму
  6. Менталітет
  7. Марічка
  8. Аркан
  9. Святий Миколай
  10. Колесо
  11. Париж вже чекає
  12. Ворождень/ Париж вже чекає

  Бонус від Gandalfа

  1. Бути собою
  2. gg45.2++
  3. Забуті степи


  Загальна тривалість звучання: 1:00:25

  ---

  Цікавий, оригінальний з фольковими елементами (особливо влучна сопілка), легко-сумний рок від Олега Сухарєва. Творчість Олега та різних реінкарнацій його "Самих Своїх" давно відома, чудово що він нарешті зміг випустити повний студійний альбом. (А в мене, нарешті, дійшли руки його виставити. )
  До пісень альбому "Смарагди" я також додав старіші записи що не увійшли у цей альбом, але, на мою думку, безперечно варті уваги ("Бути собою" та "Забуті степи" це взагалі шедеври).

  Інфа з УМКИ:

  Для того, щоб стати тут своїм – потрібно, мабуть, бути міським мешканцем, чиє коріння росте глибше, ніж рівень асфальту. Потрібно, мабуть, відчувати, що культура росте одночасно і в степи, і за океан, і під розстрілами, і через ворожіння, і на пам’яті, і на усвідомленні. Не тільки завдяки, але і – всупереч багатьом проявам цього світу. Потрібно, мабуть, дозволити собі бути різким, гострим, непокірним, несумісним – і на цім вістрі зіштовхнути протилежності, змішати, переплавити. І – винести з цього щось своє, живе. Самі Свої не шукають спокою – принаймні, не зараз. Надто багато є того, що потребує очищення – не час сидіти, склавши руки. Матерія цього життя чекає на працю – і Самі Свої мають потрібну енергію. Вона проявляється у всьому – і в текстах, жоден з яких не є просто римованим набором слів. І в голосі Олега Сухарєва – дещо знервований, рухливий, він привертає увагу, не дає заспокоїтись і відволіктись. І в музиці – скрипка та електрогітара наче сперечаються із ритм-секцією та голосом сопілки, і одночасно їх підживлюють. Зрештою, для того, щоб стати тут своїм – потрібно, мабуть, бути собою...  -
  -
  http://rapidshare.com/files/209930826/SamiSvoji_-...
  -
  -  P. S. Це має розуміти кожен, але я нагадаю на всяк випадок: не забувайте що це Українська музика, яка потребує постійної підтримки, так що, майте совість, якщо Вам сподобалося, придбайте оригінал.
  Це не пафос, це реальність!


  ----------
  ----------
  МУЗИЧНИЙ БЛОГ УКРЦЕНТРУ
  ----------
  ----------
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Самі Свої - Смарагди

Наші Друзі: Новини Львова