Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 13 серпня 2020 року

Я повернулась! Хто що хотів мені сказати?

Переглядів: 53546
Додано: 31.12.2008 Додав: Чорнобилянка  тем: 33
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 347
 • 22:53 04.01.2009
  0 0
  Мене завжди цікавило, чому ці наші міси обираються на конкурс десь за фужером коньяку (чи бренді, в залежності від географії). О.Куриленко - суперстар, дівчина Бонда, яка нічого не тямить в українській. Вся українська преса преса розрекламувала дівчину з Бердянська, яка каже, що мислить французькою та англійською. Українською ні гу-гу. Навіть росіяни кажуть, що вона росіянка по духу. Ніяка вона не українка. Так собі, чергова дівчина Бонда, яких , якщо не помиляюсь, з усіх серій понад 20. Англійці колись створили типовий портрет дівчини Бонда, на зразок симпатична, худорлява, висока. Так собі, "заготовка".
   
 • 13:22 05.01.2009
  0 0
  А де ви бачили конкурси, на яких переможці обираються інакше? Ви ж наче великий хлопець, а в казочки вірите. В усі ці прозорі і незалежні жюрі? Невже хтось вважає, що є на світі ідіоти, котрі отак з доброго дива чужій людині віддадуть наворочене авто чи дорогу техніку? Працюючи на телебаченні, я на цю кухню надивилася. Скажімо, банк пропонує конкурс - відгадати курс долара на певний день. цифра вже визначена. І відома вона не одній людині. То це треба просто бути роззявою, щоб не повідомити правильну цифру кумові, сватові, братові або коханці.
  Отак і тут. Ну не тямить дівчина в українській мові. Зате в іншому тямить. В тому, що в цій ситуації переважує.
  Ми з чоловіком уважно вивчали технологію задурювання легковірних мізків на прикладі "Рідерз Дайджест" і навіть на цю тему написали детектив для підлітків. Щоб вони не були такі легковірні, як їхні "предки". Сподіваємося в цьому році видати.
   
 • 17:28 05.01.2009
  0 0


  Цитата:
  31/12/2008 21:06:33 #160668 ¹0   Збулося! Сьогодні о 20.30 я нарешті виринула з того турбулентного непрогнозованого і нелогічного косму, ...

  звучить настільки страшно, що можемо лише порадіти, що скінчилося

  питання наразі вигулькнуло лише одне:
  Цитата:
  Український Форум / Домашні улюбленці
  Я повернулась! Хто що хотів мені сказати?

  Чому тема в такій гілці???!    
   
 • 19:48 05.01.2009
  0 0
  А я хотів сказати, що люблю вас... Приїжджайте до мене в село, вип"ємо самогонки і познайомтеся з моїм собакою. Побалакаємо за життя й літературу.
   
 • 19:54 05.01.2009
  0 0
  До: Bobua - #158307
  Цитата:
  Чому тема в такій гілці???!
   
 • 20:36 08.01.2009
  0 0
  Добру започаткували традицію – повертатись домашнім улюбленцем, а не яким чортом рогатим
  Вітаю! Я ж там з перших в черзі


   
 • 00:31 09.01.2009
  0 0
  Агаааа, ви тута про конкурси всілякі балакаєте?
  Щож - поясню логіку, чого така гілка і така тема:
  взаємозв’язок між "домашніми улюбленцями" і учасниками різних почасти сумнівних конкурсів є: якщо собаку можна навчити стояти, седіти, давати лапу, нападати за командою, то конкурсантів теж можна навчити грати і "пробувати ще" - і теж за командою: обіцяють дорогі авто, гроші, техніку, мобілки...
  Зіграв? Невдаха - не потрапив: "пробуй ще"! І ті конкурсанти виконують зазначену команду так само, як пес виконує команду "Поряд!".
  Думаю, розтлумачив?
   
 • 01:35 09.01.2009
  0 0
  До: Murat - #158320

  Вай, Мурат-джан! І ви тут! А я ж то перед тим, як випасти з нормального життя, вже непокоїлася, що вас давно на сайті не було! як там у вас у селі - снігом не замело? А ми тут мерзнемо, бо, як не дивно, теплі слова нашого притиреного мера про те, що він любить київських бабусь і дідусів, нас чомусь не зігрівають, а батареї ледве теплі. Від запрошення не відмовляємося, от тільки щодо самогонки буде складно: ми від алкоголю відмовилися вже давно. Тож обмежимося кавонькою.
  До: Bobua - #158307

  Цитата:
  Чому тема в такій гілці???!

  А то не я, то комп так глюкнув. Упхав мою тему, куди сам захотів. У нього часом таке буває.
  Тим, хто з"явився на форумі після мого тимчасового зникнення, пояснюю: протягом кількох років я мало не щодня ходила на Укрцентр, але склалася ситуація, з якої важко виборсатися. Щоправда, люди кажуть - ми виглядаємо краще, ніж інші в нашій ситуації. Але це завдяки тому, що маємо потужний досвід. І не лише в проведенні телеконкурсів.

   
 • 01:57 09.01.2009
  0 0
  До: vova-mobile - #158581

  Я не зовсім зрозумів, кого гратимуть конкурсанти (якщо їх навчити), або хто гратиме конкурсанток?
   
 • 02:17 09.01.2009
  0 0
  Ого, який пошляк))
  Слово грати від іменника гра, а не то, що ти подумав)) а перед конкурсами краси їх добре грають... А хто - не знаю, але думаю, без ліжка тут ну ніяк просто!
   
 • 09:58 09.01.2009
  0 0


  Якщо домашні улюбленці повертаються, то це завжди на краще!

  З поверненням Вас!
   
 • 03:09 10.01.2009
  0 0
  Якщо я правильно зрозуміла, мені надали статус домашнього улюбленця? Я НЕ ПРОТИ! Чесно кажучи, весь той час, що я перебувала поза І-нетом, я все думала: певно, хтось мені поставив якісь питання - просто в форумі чи на особистих повідомленнях - а я не відповіла, можуть образитися. Тому й перепитую.
  Стосовно того, чи варто вчити чомусь конкурсантів. У кого на "кабелі" є ОРТ, той, напевне, бачив першу подачу останнього шоу, де веселеньку компашку викидають на безлюдному острові і дивляться, хто коли заскавчить "Хочу до мами..."
  ТО я про що? Про те, як оскандалився секс-символ Росії, до речі, киянин Нікітушка Джигурда. Його, бачте, не попередили, що всі ці випробування будуть ПО-СПРАВЖНЬОМУ! І варто було піти холодному дощику, як товариш одразу поцікавився, де дублери. Плисти взагалі відмовився, він, бачте, змерз. Йолоп! Ми ще в дитинстві добре знали, що в дощ треба ховатися саме в воді - там тепліше. І про це його теж не попередили!
  Звісно, умови у всіх мають бути рівні. Але - "предупреждать надо!" як казав герой Андрія Миронова, котрому дуже не хотілося перетворитися в пацюка.
   
 • 08:40 10.01.2009
  0 0
  Цитата:
  10/01/2009 01:09:16 #161286 ¹26 Якщо я правильно зрозуміла, мені надали статус домашнього улюбленця? Я НЕ ПРОТИ! Чесно кажучи, весь той час, що я перебувала поза І-нетом, я все думала: певно, хтось мені поставив якісь питання - просто в форумі чи на особистих повідомленнях - а я не відповіла, можуть образитися. Тому й перепитую.


  Та ні, звичайно то був трохи, а може й не дуже трохи, недоречний жарт з мого боку, бо звичайно, як раніше дописувачи зазначали: досить дивно бачити Вашу тему у гілці "Домашні улюбленці"!Вибачаюся за це!

  Цитата:
  ТО я про що? Про те, як оскандалився секс-символ Росії, до речі, киянин Нікітушка Джигурда. Його, бачте, не попередили, що всі ці випробування будуть ПО-СПРАВЖНЬОМУ! І варто було піти холодному дощику, як товариш одразу поцікавився, де дублери. Плисти взагалі відмовився, він, бачте, змерз. Йолоп!

  Тут я з Вами повністю погоджуюсь, що він повний йолуп та ще й на додачу і боягуз! До речі, я й не знав, що такий "мачо" народився у Києві. Певен, що від того, що він народився у моєму рідному та найулюбленішему місті, Києву не те що ніякої честі нема, а й навпаки! Й взагалі так у житті часто бува: коли хтось з себе когось вдає, як цей Нікітос вдавав справжнього брутального чоловіка, насправді є слабкою та боязкою нікчемою!
   
 • 02:29 11.01.2009
  0 0
  Їх двоє братів: Нікіта і старший - Сергій. Якийсь час навіть був моїм зятем. Правда, зараз це в минулому. Молодший братик перетяг його в Москву, мовляв, там легше пробитися, а в Україні його не цінують. Щоправда, не замислювався, що для того, щоб тебе цінували, треба дуже і дуже багато працювати.
  А Нікітушка намагається ліквідувати свої комплекси все новими і новими шлюбами. До нас тільки доходило: знову оженився, дружина вагітна - як уже цю кинув, жениться на наступній. Ну, то його проблеми. Дітей от тільки шкода. А голодати на безлюдному острові - це ж вам не черговій дружині дитинку робити, не в кайф воно.
   
 • 19:45 12.01.2009
  0 0
  Говорив Вам - „там одні понти”, а Ви - „як Висоцький, як Висоцький”, хоча і у того понтів вистачало, ну хоч талант був немалий
   

Я повернулась! Хто що хотів мені сказати?

Наші Друзі: Новини Львова