Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 24 лютого 2020 року

Військово-історичний збірник запрошує до співпраці

Переглядів: 1909
Додано: 28.10.2008 Додав: voliab77  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 20:34 28.10.2008
  0 0
  В Одесі готується до друку 2 випуск військово-історичного збірника статей "Полігон". Тематика будь-яка. Запрошуємо надсилати свої статті та відомості про авторів на адресу polihon@bigmir.net. Побачити статті можна на сторінці madvi-odesa.mylivepage.com
   
 • 20:36 28.10.2008
  0 0
  В Одесі готується до друку 2 випуск військово-історичного збірника статей "Полігон". Тематика будь-яка. Запрошуємо надсилати свої статті та відомості про авторів на адресу polihon@bigmir.net. Побачити статті можна на сторінці madvi-odesa.mylivepage.com
   
 • 15:56 17.04.2009
  0 0
  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
  Міжрегіональна асоціація дослідників військової історії оголошує про підготовку до друку 3-го випуску військово-історичного збірника «Полігон». Для публікації у збірнику приймаються статті, повідомлення, публікації документів та матеріалів, рецензії українською, російською, польською, або англійською мовами, обсягом до 15 сторінок формату А4.
  Вимоги до оформлення статей:
  - шрифт – Times New Roman, кеґль 14;
  - міжрядковий інтервал – 1,5;
  - поля з усіх боків – 2 см;
  - посилання на джерела та літературу прикінцеві, у тексті позначаються цифрами верхнім індексом (наприклад1), розміщуються після основного тексту та слова ПРИМІТКИ: в порядку посилань.
  Статті супроводжуються анотаціями (5-6 рядків) українською, російською та англійською мовами.
  Статті просимо надсилати на електронну адресу видання: polihon@bigmir.net вкладеним файлом. Окремим файлом додаються відомості про автора (авторів):
  - прізвище, ім’я, по-батькові;
  - місце роботи, посада;
  - науковий ступінь, вчене та почесні звання (у разі наявності);
  - контактний телефон, адреса електронної пошти, домашня поштова адреса (для надсилання збірника).
  Вартість публікації однієї сторінки тексту складає 10 грн., чорно-білі графічні та фотоілюстрації – 5 грн. за одиницю. Інформація про порядок оплати публікації – за редакційною електронною поштою.
  Для запобігання порушенню законодавства про авторські права просимо надсилати лише ті статті, які раніше не публікувались. До розгляду не будуть прийматись роботи, в яких пропагуються екстремістські ідеї, людиноненависництво, ксенофобія.
  Редакційна колегія залишає за собою право незначної коректури статей без попереднього узгодження з авторами.
  Матеріали, прийняті до публікації в збірнику, розміщуються на Інтернет-сторінці асоціації: http://madvi-odesa.mylivepage.com
  Бажаємо творчих успіхів
  та сподіваємось на плідну співпрацю!
   
 • 00:09 29.01.2016
  0 0
  Дуже довго шукала своїй дитині цікавий і корисний журнал, зупинилась на журналі Пізнайко. Дуже цікавий журнал, пишуть цікаві історії, і що саме цікаве, допомагає виховувати дитину в патріотичному дусі._)
   
 • 00:36 02.03.2016
  0 0
  Свою малечу я готую до школи разом з журналом «Пізнайко», тому що в журналі багато завдань на логіку, мислення та пам»ять. А ще вивчаємо буковки та циферки.
  А те що журнал на українській мові, тому і дуже подобається, тому що хочу щоб мої діти виховувалися по-українськи і були її патріотамию.
   
 • 02:25 17.05.2016
  0 0
  Чудовий літературно-художній журнал "Дніпро" започатковує цикл публікацій поезії національних меншин України. «Дніпро» – найдавніший україномовний літературно-художній журнал, який публікує творчість авторів-сучасників. Часопис видається з 1927 року. Дуже цікавий журнал, так що раджу всім
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Військово-історичний збірник запрошує до співпраці

Наші Друзі: Новини Львова