Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 09 серпня 2020 року

Вогнесміх - Країна У

Переглядів: 4234
Додано: 06.03.2008 Додав: Gandalf  тем: 84
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 5
 • 02:46 06.03.2008
  0 0
  Вогнесміх - Країна У  Рік: 2007
  Стиль: фольк, фольк-рок
  Формат: MP3@192kbps
  Розмір: 76.1 Mb

  1. Діва огневиця
  2. Весна
  3. Вий, мій ранок...
  4. Зоряний герць
  5. Земле моя, вставай!
  6. Кому куди
  7. Заповіт орла
  8. Величальна вогню
  9. Вічна тайна
  10. Дурні
  11. Мрію
  12. Рідна Україна

  Загальна тривалість звучання: 55:18

  ---

  Чудова, якісна, рідна й одночасно "свіжа" музика від відносно маловідомого гурту - "Вогнесміху". Деякі композиції більш фолькові, деякі більш рокові, але всі українські, й всі варті уваги, а деякі й просто на шедевральність претендують ("Земле моя, вставай!", "Вий, мій ранок..." тощо). Чого варті одні бандура та сопілка...
  Словом раджу всім послухати цей альбом, не пошкодуєте!


  Інфа з сайту гурту:

  Цитата:
  Гурт “Вогнесміх” створений при Екологічному культурно-просвітницькому громадському благодійному фонді “Звенигород” у 2005 році і працює у жанрі етно-рок. Основним стрижнем творчості колективу є продовження ідейних традицій феномену українського кобзарства в сучасному музичному просторі та збереження глибокої народності створюваних композицій.
  Глибокий зміст і актуальність текстів, автентичні мотиви у поєднанні з сучасними ритмами, неповторне тембральне звучання оригінальних українських народних інструментів, таких як сопілка, бандура, дримба, тилинка, рубель, тулумбаси, коси, в ансамблі з інструментами рок-групи – електрогітарою, бас гітарою, клавішними та ударними, все це і є характеристикою творчості етно-рок гурту “Вогнесміх”.


  Інфа з УМКИ:

  Цитата:
  Почнемо, мабуть, з переліку. Якщо Ви знаєте ім’я і творчість Олеся Бердника – слухайте, бо половину цього альбому засновано на його текстах. Якщо Вас цікавить творчість ТНМК – слухайте, бо тут живе одна їхня пісня – і пречудово себе, між іншим, почуває. Якщо Вам знайоме ім’я Олеся Журавчака (пам’ятаєте дві його платівки з назвою "Співуча сопілка"?) – слухайте неодмінно. Тим більше, що він тут не тільки музикант, а і творчій керівник. Якщо раніше він віртуозно, яскраво грав народні мелодії та їхні обробки, то тепер – це інша творчість, інший підхід. Але – з тою ж майстерністю, високим класом виконавства. Більше того – на додачу до народних духових інструментів, Олесь Журавчак освоїв ще й різноманітну перкусію. Всякого роду синтез є, власне, характерною ознакою музики Вогнесміху – оскільки вона має дві потужні основи. Одна – рок-звучання, сильне, глибоке, сучасне. Друга – етнічна складова, яка базується на приємно широкій палітрі автентичних інструментів. На щастя, майстерність виконання не поступається широті палітри – тому ця складова додає музиці смачного драйву і, водночас, якоїсь прозорості, легкості. Сильна легкість – таке сполучення в рок-музиці зустрічається нечасто, навіть коли це фольк-рок. Але тут все – саме так. Тож приємно, що цікава музика переплітається не з порожніми текстами, а зі справжніми думками. Глибина думок – різна, звичайно. Але у строкатому світі і думки мають бути строкатими – інакше життя перетворюється на існування біомаси...


  -
  -
  http://rapidshare.com/files/97301456/Vognesmih_-_K...
  -
  -


  P. S. Це має розуміти кожен, але я нагадаю на всяк випадок: не забувайте що це Українська музика, яка потребує постійної підтримки, так що, майте совість, якщо Вам сподобалося, придбайте оригінал.
  Це не пафос, це реальність!


  ----------
  ----------
  МУЗИЧНИЙ БЛОГ УКРЦЕНТРУ
  ----------
  ----------
   
 • 17:16 06.03.2008
  0 0
  щось ця тема нагадала мені Бердника... тре звантажити
   
 • 20:10 03.04.2008
  0 0
  люди, хелп, як тут зкачати файл? (там, куди вказана ссилка все по ненашому (мое твое не понимать), й треба гроші заплатити). Чи е десь це з українських серваків?
   
 • 00:43 04.04.2008
  0 0
  До: Patriot_UA - #144565


  Думав елементарну англійську в києвських школах вчать.
  Все там просто, натискаєте на "Free", чекаєте пару хвилин, вводити код з малюнку й качаєте. Платити нікому не треба.
   
 • 03:48 22.10.2015
  0 0
  Привет всем любителям пива, надоело пить бодягу вроде черниговского и оболони? Не беспокойтесь, в Украине появилось пиво РАДОЙ. Это целебное пиво, на основе расторопши! Попробуйте и не пожалеете!
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Вогнесміх - Країна У

Наші Друзі: Новини Львова