Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 06 липня 2020 року

ТРОЯ і РИМ: „Зроблено в Україні”

Переглядів: 3295
Додано: 17.02.2008 Додав: Dovbush  тем: 6
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 7
 • 08:15 17.02.2008
  0 0
  ТРОЯ і РИМ: „Зроблено в Україні”

  Нині ми вже знаємо, що найдавніші цивілізації планети мають своє історичне коріння на території України. І український цивілізаційний поступ не може не вражати: Королеве (Карпатський регіон, 1 млн. років до н.е), Мезин (Чернігівщина, ХХ-ХІІ тис. до н.е.), Кам’яна Могила (Запоріжжя, ХІІ-ІІІ тис. до н.е.), Трипілля (Подніпров’я, VI-II тис. до н.е.), Аратта-Оратта (IV-II тис. до н.е.), Скіфія (7 ст. до н.е. – 3 ст. н.е.), Ольвія (6 ст. до н.е.- 4 ст. н.е.), Боспор (5 ст. до н.е.- 4 ст. н.е.), Антія (3-6 ст. н.е.) – ось етапи Великого Українського Шляху у світовій історії людства.

  Троя - І (українська)

  Літературно-історична пам’ятка „Слово о полку Ігоревім” нагороджує князя Ігоря – „титулом” онука Бога Трояна! Цікавий поворот, чи не так?.. Звернувшись до книг з української міфології ми пересвідчимось, що праукраїнський Бог Троян був богом землі, підземелля і неба (може тому і Троян, що виконував три сакральні функції?). Був Бог Троян і в пантеоні приазовських амазонок, що жили свого часу в донецьких степах і допомагали троянцям боронити Трою від греків-ахейців. „І чому б це?” – подумалось мені... А потім дійшло: троянців і амазонок об’єднував культ одного й того ж бога і це було основною причиною утворення їхнього військового союзу! Що ж стосується власне Бога Трояна, то, на думку дослідників нашої старовини, він (або під його керівництвом) спорудив знамениті Троянові вали, що захищали в стародавні часи Україну від ворогів. А те, що цей культ був здавна дуже поширеним в Україні, опосередковано може свідчити широке розповсюдження родового прізвища Троян, яке і досі носить чимало українців. Візьмемо також до уваги, що археологічна наука серед восьми локальних груп трипільської культури, зокрема, виокремлює Троянівську локальну групу, а надписи в одній з печер Кам’яної могили (брила ¹25) зберегли міф про троянську війну: про десятилітню війну двох родів, про царство мишей, про „вигнаних жінок” і т.ін. Випадковість? – скажете ви, - лише на перший погляд: український текст є старшим щонайменше на дві тисячі років за анатолійський троянський міф!

  Отже, судячи всього сказаного, можна дійти висновків, що Перша Троя була - в Україні!

  Троя - ІІ (анатолійська)

  За свідченням дослідника печер Кам’яної Могили А.Кифішина, порівняльна дешифровка приазовських „протошумерських” і троянських текстів дала змогу зробити висновки: „...Троянські надписи епохи Трої ІІ (2600-2450 рр. до н.е.) мають явні ознаки спорідненості з протошумерськими” (але українські – значно старші!). Про це свідчать і результати археологічних досліджень, проведених в Анатолії (Троя), Сирії (Угарит), на Кипрі, Сардинії (Італія), на острівній (Крит, Родос) і материковій Греції та в Єгипті (Луксор). Археолог В.Клочко переконливо довів, що характер знайденої та викарбуваної на рельєфах будинків та гробниць в цих країнах зразків зброї (круглі щити, списи і короткі, заточені з обох боків мечі) однозначно свідчить про її походження з Північного Причорномор’я (Сабатинівська версія Трипільської археологічної культури)! Взявши до уваги, що анатолійські троянці були вихідцями з України, все стає на свої місця. Наші предки прийшли на територію нинішньої Туреччини із своїми міфами, формами суспільного устрою та матеріальної культури.

  Звідси й обґрунтованість висновків А.Кифішина, що Троя, будучи певною правонаступницею Шумеру (який успадкував культуру Енеїди), „запозичила” елементи своєї релігійно-філософської культури Стародавньому Єгиптові, Античній Греції, а через останню - і Стародавньому Римові.

  Рим - І (на Сулі)

  Вже згадане нами „Слово о полку Ігоревім” та інші літописи пишуть про українське місто –фортецю Рим/Римов, що з давніх-давен стоїть на місці впадіння річки Ромен (Romen) в річку Сулу (Sula). (Слово sula і санскриті, і в латині має одне значення - „вода, річка”). Тисячолітнє місто Ромен (Ромни) і нині існує на Сумщині. Ті ж самі тисячолітні імена мають і нинішні річки: Ромен і Сула. На сусідній Полтавщині є місто Ромодан. – Суцільні, як ви розумієте, „випадковості”... Жителі Варвинського, Лохвицького, Роменського районів (Чернігівська, Полтавська, Сумська області) з давніх-давен „з незрозумілих причин” називають цю місцевість Римом. І належить цей Рим Мармизівській сільраді Варвинський району. У 50-х роках минулого століття в цих краях розробляли торфовища, і знаходили римські монети, дерев’яні конструкції, схожі на причали для кораблів і т.ін., а в околицях ще на початку ХХ століття було більше 80 курганів („роблених”, як кажуть місцеві жителі, могил і сторожових пунктів)...

  Отже, схоже на те, що Перший Рим локалізовано?

  Рим - ІІ (на Альбулі)

  Римська імперська історіографія (Тит Лівій) свідчить, що італійський Рим заснували не латиняни, а троянці, які після поразки від ахейців висадились в Італії, де володарював цар Латин! Тит Лівій взагалі іменує троянського царя Енея – Юпітером Родоначальником (Iuppiter Indiges), нащадок якого Ромул і вважається засновником другого Риму. Отже, Рим (Roma) – не латинська, а троянська (праукраїнське) назва. (До речі, ім’я Роман „чомусь” у нас є дуже поширеним, хіба ні?). Ще одна, вельми показова традиція тамтешньої правлячої еліти. Найвищі посадові особи Римської імперії перед тим, як обійняти свою керівну посаду, „чомусь” їхали в місто Лавінії (засноване Енеєм на честь дочки царя Латина, що стала дружиною троянця) для принесення жертви „Лару (Богу) Енею”... Ось чому вже й не дивно, що римляни називали своїх предків-троянців - Teucri (Теукри!). Візьміть словник з латинської мови і ви в цьому переконаєтесь! „Те” – з грецької означає Бог (звідси й теологія), а „укр” – країна. Отже, „Божественна Країна” – Україна! Друга Троя була заснована в Анатолії у 3100 році до н.е. Відтак ми маємо документальне свідчення, що назва „Україна” має більше 5 тис. років історії!

  Але, якщо згадати, що анатолійські троянці прийшли на територію сучасної Туреччини з України, логічно помислити, що вони називали себе українцями не одну сотню, а то й тисячу років. Хіба я не правий?..


  ВАЛЕРІЙ БЕБИК,
  доктор політичних наук,
  проректор з інформаційно-аналітичної
  роботи Університету „Україна”,
  голова правління Всеукраїнської асоціації
  політичних наук.
   
 • 11:18 17.02.2008
  0 0
  Якщо за основу брати фонетичну подібність слів, то на себе можна всю світову історичну ковдру перетягнути. Причому це з однаковим успіхом може робити будь-яка нація (до того ж багато хто так і робить).
   
 • 22:28 18.02.2008
  0 0


     До: Даяна #141168

             
   
 • 02:19 19.02.2008
  0 0
  Малою мене дід постійно задовбував одією шарадою. Бо мав скоро піти в інший світ. Вона замире вас, панове. Мала писати слово на позначення квітки. Оскільки Київ розмовляв московською у ті роки, то, звісно, казала "роза". Дід виправляв, і мусіла писати ТРОЯНДА, тепер маленький лікбез:ЯН - чоловіче начало, ДА(Інь)- жіноче. Перепишіть і ви, що маємо? ТРОЯНІНь. А щодо Єрусалиму, НЕБЕСНОГО Єрусалиму, Риму ІІІ і т.д., то, на жаль, і се правда. Україна - пуповина світу Божого. Із повагою ваш родак із ТРОЇ, як виявляється.
   
 • 15:48 19.02.2008
  0 0
  До: Dovbush - #0

  Цитата:
  Нині ми вже знаємо, що найдавніші цивілізації планети мають своє історичне коріння на території України. І український цивілізаційний поступ не може не вражати: Королеве (Карпатський регіон, 1 млн. років до н.е), Мезин (Чернігівщина, ХХ-ХІІ тис. до н.е.), ...... ось етапи Великого Українського Шляху у світовій історії людства.


  Ага. А може Каролеве насправді заснували поляки (Karolewo), Мезин(Mezyn)і Ольвію (Olivia)-французи.......хоча і поляки і французи є потомками прадавніх українців. Ну а Рим (Rome) заснував циган Будулай, а цигани-потомки індусів, а індуси-потомки аріїв, а арії-то українці які заснували все на світі і це усім відомо. Неподалік Праги є місто Перун (Perun), яке наші предки назвали на честь свого бога.А оскільки як відомо українці полюбляють сало, то на честь його назвали місто у Фінляндії (Salo)і Svinia (тобто свиня) у Словаччині.
  До: Руса - #139721

  Цитата:
  Україна - пуповина світу Божого.

  Авжеж.

   
 • 23:55 14.12.2015
  0 0
  Добрий вечір всім,так як я творча людина,то полюбляю літературу,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-У «Дніпрі» надруковано роман «Жива вода» Юрія Яновського, повість «Земля гуде», есе «Чарівник слова» Олеся Гончара, кіноповість «Поема про море» www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html

   
 • 06:25 24.05.2016
  0 0
  Для тих, хто цікавиться творами сучасників української літератури та пише власні твори, слід звернути увагу на український літературний журнал "Дніпро" (http://www.dnipro-ukr.com.ua/), який друкує твори сучасних
  письменників й надає можливість друкуватися молодим талантам (безкоштовно).
  http://www.dnipro-ukr.com.ua/publication.html ;       http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

ТРОЯ і РИМ: „Зроблено в Україні”

Наші Друзі: Новини Львова