Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 28 лютого 2021 року

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Переглядів: 72833
Додано: 13.02.2008 Додав: Прихильник  тем: 4
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 419
 • 18:32 09.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154354

  Цитата:
  і у зв’язку з цим подібне порушення у "змінах до закону" варте розгляду Конституційним Судом України, а не ісеричним звинуваченням у державній зраді.

  Так, давай мені мою цитату, де я Хульку звинувачувала в державній зраді.
   
 • 20:03 09.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #154362

  Та що ви, Юле... це стосувалося зовсім не вас, а описувало наявну ситуацію (реакцію) деяких пропрезидентських сил.
   
 • 20:15 09.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #154362

  Цитата:
  Нє, це ж треба так тупо перекручувати чужі слова.

  Ми чомусь під одним часто розуміємо інше. Мова йшла про мою цитату:
  ("А з ваших слів виходить, що В.Р. не призначає. Може тоді Президент призначає за поданням Верховної Ради? ")
  Перше речення спирається власне на слова цитати, якій я опонувала, бо мені намагались довести, що призначає згідно К.У. Президент а не В.Р. Друге ж речення є запитанням, а не перекрученням чиїхось слів. Ну невже це варто ще пояснювати. Важко відрізнити запитання від наведення чи перекручення слів? Подібна ситуація і в другому дописі. А стосовно видалень моєї цитати, то напевно вона "пішла спати" разом із однією моїх картинок. Так що нікого я безпідставно не хотіла звинувачувати і прошу мене також безпідставно не звинувачувати. Якщо було якесь неперозуміння, то прошу вибачення.
   
 • 13:31 10.09.2008
  0 0
  До: Даяна


  А ти хоч знаєш коли закон можна подавати на розгляд до КС?


  P. S. З огляду на те що ти пішла по колу, я теж то зроблю -->

  перекладаючи КУ на хлопську мову, й використовуючи канони конст. права та зміст КУ, маємо от такі рівняння (ліва сторона рівнянь з КУ, права що воно значить в сенсі балачок в маршрутці):

  зробити подання на кандидатуру когось = вибрати ту кандидатуру, власне кажучи "призначити" (в повсякденному розумінні) людину на певний пост
  призначити за поданням = дати або не дати дозвіл на кандидатуру вибрану в першому рівнянні, тобто погоджувальна процедура.

  P. P. S. Перед тим як обурюватися щодо звинувачування в видаленні твоїх цитат, спеціально перевірив кожний видалений твій допис в цій темі. Жодних цитат з КУ там нема! Тобі щось приснилося...
   
 • 14:47 10.09.2008
  0 0
  До: Gandalf - #154387

  Давай залишимось при своїх розуміннях щодо призначення-подання. Вважай, що я належу до тих, які такого не можуть зрозуміти, поспівчувай мені і забудь.
  Бо для мене: призначити = призначити
  подавати = подавати (пропонувати кандидатуру на призначення).

  "ст.85 КУ:
  До повноважень Верховної Ради України належить:
  призначення на посаду та звільнення з посади за
  поданням Президента України Голови Служби безпеки України".

  (в інакшому випадку, якщо слово "подавати" ототожнювати зі словом "призначати", то стаття виглядала б як "дерев’яне дерево", а саме:
  До повноважень Верховної Ради України належить:
  призначення на посаду та звільнення з посади за
  призначенням Президента України Голови Служби безпеки України".

  А у твоєму розумінні вона мала би виглядати так:
  До повноважень Верховної Ради України належить:
  погодження на посаду та звільнення з посади
  Голови Служби безпеки України, якого призначає Президент України.

  АЛЕ МАЄМО ТЕ, ЩО МАЄМО: Верховна Рада призначає з кандидатур, які пропонує Президент.
   
 • 15:01 10.09.2008
  0 0
  ... а найкращий вихід - це не втягуватись тут на форумах у небезпечну для України війну двох кандидатів на посаду Президента, а повернути НУНС в коаліцію і подати "зміни" до Констит.суду. Коли це можна подавати не знаю, але у будь-якому випадку при наявності порушень К.С. їх відмінить. Ющенко колись в інтерв’ю казав, що це самий ефективний і надійний спосіб. А зараз виявляється кращим способом є вихід з коаліції. Цим скористаються треті сили, зате буде можливість посадити БЮТ в халепу, опустити їхній рейтинг і підняти свій,- ось така логіка метаморфоз.
   
 • 14:23 13.09.2008
  0 0
  ЮЛЯ
  .
  Ти занадто багато висловлюєшся, шкода що щоразу не в тему.
  Перш за все, запам"ятай собі раз і назавжди - в українській мові нема слова ЗЛИЄ. а є слово ЗІЛЛЄ. Тобі про це відомо?
  .
  Якщо Юлія Тимошенко не зіллє Ющенка - то доведеться його зливати нам усім, інакше він доведе все господарство до катастрофи, а країну до розпаду. Те що в нас так сяк є хоч якийсь порядок, виплачуються і навіть підвищуються пенсії і стипендії то за це подякуйте. Юлі. якби не вона - то всі ці гроші перекочували б на рахунки Росукренерго та інших подібних структур.
  Це просто один приклад.
  А щодо того, хто в нас з найвідоміших політиків шалава - то частіше вдивляйся в прищаву пику і ти зрозумієш хто. Хто з Ахметовим нерозлийвода, хто його катає на власному службовому авто і навіть у лазні з ним париться.
  Хто буквально з 02 квітня 2007 року почав Янучовичеві обіцяти ширку, хто робив обструкцію і ставив постійно Урядові палиці в колеса, і чий глава секретаріату гавкав на Уряд і Прем"єра мало не щодня наче скажений собака.
   
 • 14:49 14.09.2008
  0 0
  Цитата:
  Те що в нас так сяк є хоч якийсь порядок, виплачуються і навіть підвищуються пенсії і стипендії то за це подякуйте. Юлі.

  а-а-а-а!!! Тримайте мене двоє!!!
   
 • 18:23 14.09.2008
  0 0
  До: Прихильник - #154500

  Шановний пане, дозволю собі нагадати вам, що я з вами на брудершафт не пила, тому тикати будете своїй жінці чи кого там маєте. Це раз.

  Людина, яка береться вчити когось українській мові, сама при цьому пишучи "ПОГЛЯДУЙ" (не кажучи вже про пунктуацію), виглядає м’яко кажучи кумедно. Це два.

  Про підняття пенсій, стипендій та інших "радощів життя" розказуйте на партзборах БЮТу, а не тут. Бо останнє більш-менш істотне підвищення зарплат бюджетникам (яке хоча б наздоганяло інфляцію)відбулося у жовтні 2007 року. За увесь цей рік правління нашої благодійниці Григян зарплата у мене підвищилась аж на 3,5% (що розкочегарену нею ж інфляцію аж ніяк не перекриває). Це три.

  Цитата:
  Хто з Ахметовим нерозлийвода, хто його катає на власному службовому авто і навіть у лазні з ним париться.

  Ну, як ви так усе знаєте про наш політбомонд, то, може,розкажете, хто катає Хульку Григян на приватному вертольоті, на приватній яхті і хто її парив під час її останньої суперсекретної відпустки, яку вона провела невідомо де і невідомо з ким?
  Цитата:
  І ще раз про термін шалава, який ти вживало стсовно Ю.Тимошенко - ти на себе в дзеркало теж поглядуй час від часу, цілком можливо, що ти й там шалаву щоразу бачитимеш.

  Шановний паночку, ваше донкіхотське служіння Дульцінеї Григян виглядає напрочуд зворушливо (я навіть просльозилася). Але проза життя є такою, що не усі цюняють окропом від дій, слів і косички довкола голови вашої дами серця. Тому свій єфрейторський тон вам варто приберегти для чоти юльчат, а не демонструвати його на УЦ з його плюралізмом думок.

   
 • 21:07 14.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #154525
   
 • 22:58 14.09.2008
  0 0
  До: Прихильник - #154500


  Цитата:
  Те що в нас так сяк є хоч якийсь порядок, виплачуються і навіть підвищуються пенсії і стипендії то за це подякуйте. Юлі.


  ми краще скажемо спасибі ЮЛI з Укрцентра за те що вона так добре розповiдає людям ким насправді є ваша кумірша
   
 • 03:09 15.09.2008
  0 0
  Юля, Вам не сподобався мій тон? Ви сприймаєте спілкування тільки на Ви? Та будь-ласка, нема проблем...
  Якщо Ви не в курсі що слово "поглЯдуй" - це НОРМАЛЬНЕ УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО, і якщо воно Вам не знайоме, значить Вам є ще куди вдосконалюватись.
  По-друге, я абсолютно не маю якогось негативу до галичан, навпаки я їх поважаю навіть більше ніж своїх земляків. Єдине, що мені не зрозуміло - це ваша фанатична закоханість у прищавомордого хоружівського брехуна. Такого брехуна, який за лишню копійку й батька рідного продасть. Невже Ви за три з половиною роки цього не побачили? Невже це досі не зрозуміло? Вам мало меморандума? Універсала з наступним поданням Януковича на Прем"єра? Росукренерго, яке Юля ( не Ви) ледве викурила, та й то, ще не до кінця.
  Що Ви ще хочете від нього дочекатись? Коли кацапський десант висадиться в Криму, щоб захистити власників рос. паспортів, а це прищаве мурло єдине що запропонує - це розпочати переговори, круглий стіл і т.п.?
  Чи Ви хочете, щоб кацапня викупила контрольний пакет нашої ГТС? Чи що? Ну так дочекаєтесь. Якщо Юля ( не Ви) на цьому тижні не сплете йому лапті остаточно.
  За всю свою каденцію цей прищавий виродок має єдиний позитив: це те, що в 2005 році він не заважав переїзду кардинала УГКЦ до столиці ( підкреслюю: всього лиш не заважав, але абсолютно нічим не допоміг, при Кучмі це було зробити не можливо). Все решта - суцільний негатив. Постійні домовленості з Фірташами, Ахметовими, Коломойськими, Пінчуками. Йому люди дали такий колосальний кредит довіри, а це мурло розтринькало його за лічені місяці. Не здатне ні ло чого: ні до роботи, ні до управління, ні до вирішення якихось гуманітарних проблем ( мовних, перш за все, навіть українізація кінопрокату - це заслуга не його, а Тарути).
  Я, чесно кажучи, дивуюся. Як у нього ще знаходяться якісь прихильники (зрозуміло, не я його прихильник).
  Скажімо так, Ю.Тимошенко теж в окремих питаннях робить помилки, десь не допрацьовує, десь її кадри на місціх дурниці роблять. Але ж хіба її можна з Ющенком порівнять?
  .
  Юля, ці теми можна обговорювати довго, проте не варто. Воно все давно відомо і в кого є очі той бачить, в кого є розум той розуміє.
  .
  ЗІ: Остання відпустка Ю. Тимошенко секретною не була, вона була в Швейцарії, хотіла там лікувати очі, та не змогла, прийшлось летіти до Києва, бо той хоружівський дурень спеціально скликав Раду Безпеки, аби тільки Юля ( не Ви) не змогла хоча б нормально пролікуватись, в неї, кажуть, зір став падати.
  ЗІІ: А знаєте чим цей недоумок займався в ці вихідних, 13 і 14.09.? Їздив у Крим, начебто на якісь там автораллі, а насправді 14. 09. 2008 р, на його Державній дачі в Криму святкували День народження Плюща, того самого що так і не увійшов до коаліції, а потім з неї все-таки вийшов, 02.09 2008 р.( ну не анекдот?). Там були всі прихвостні з Секретаріату, Балога перш за все, чи був там Ахметов - не знаю, але Богатирьова,певно, була.
   
 • 13:14 15.09.2008
  0 0
  До: Прихильник - #154552


  Цитата:
  українізація кінопрокату - це заслуга не його, а Тарути


  Яка поінформованість!
  Втім, як і у всьому іншому...
   
 • 00:24 16.09.2008
  0 0
  До: Прихильник - #154552

  Цитата:
  Якщо Ви не в курсі що слово "поглЯдуй" - це НОРМАЛЬНЕ УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО,

  Ага, таке саме нормальне, як скидуй, спригуй, здихуй. Давайте, професоре, учіть нас нормальних українських слів.
  Цитата:
  мовних, перш за все, навіть українізація кінопрокату - це заслуга не його, а Тарути).


  Усе ясно, пане, усе зрозуміло, пишіть іще.
  Цитата:
  Остання відпустка Ю. Тимошенко секретною не була, вона була в Швейцарії, хотіла там лікувати очі, та не змогла, прийшлось летіти до Києва, бо той хоружівський дурень спеціально скликав Раду Безпеки, аби тільки Юля ( не Ви) не змогла хоча б нормально пролікуватись, в неї, кажуть, зір став падати.

  Да шо ви гаварітє? За які такі бабки вона збиралась у Швейцарії лікуватись? За ті задекларовані в декларації котячі сльози? Де рахунок із швейцарської лікарні? Де будь-які документи, які підтверджують, що вона там перебувала на лікуванні бодай день?

  p.s. Ні, прихильники Тимохи - це просто пістня.
   
 • 02:13 16.09.2008
  0 0
  подобаються мені дописи ЮЛІ, тверезо розсуждає баба...

  P.S. не в образу звичайно...

   

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Наші Друзі: Новини Львова