Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 14 квітня 2021 року

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Переглядів: 73308
Додано: 13.02.2008 Додав: Прихильник  тем: 4
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 419
 • 03:32 04.09.2008
  0 0
  Цитата:
  в купі ще й з підняттям виборчого бар’єру, це може дозволити їй перемогти в потенційних виборах.

  Гадаєте, ще встигнуть прийняти перед тим, як Ющенко їх розжене?
  Шось у Тимошки голосок нині тремтів, коли вона оглашала "звернення до народу". Либонь, не сподівалася, що НУНС (і головне всі їх міністри, окрім клоуна Луцика)проголосують за вихід з коали.
   
 • 11:31 04.09.2008
  0 0
  До: Gandalf

  Цитата:
  а парламент може лише погодитися чи ні

  А парламент згідно з К.У. може призначити чи ні .
  Цитата:
  Таке право має бути лише у всенародно обраного Президента!

  Для того треба спочатку поміняти К.У., щоб своїми неконституційними діями не робити "антиконституційного перевороту" (про який тут так багато говорять), тримаючи власного нелегітимного кишенкового В.О. голови СБУ. Ви не проти того, щоб Ю.Т. (у разі її обрання Президентом) самам вибирала собі голову СБУ, чи ви закон хочете пристосувати лише до любимого вами політика?
  Цитата:
  голосуючи за такий закон БЮТ зраджує інтереси України

  Голосуючи за такий закон, БЮТ не хоче зрадити Конституцію, яку ніхто ще не міняв.
  Цитата:
  подав це призначення на розгляд до парламенту, де воно казна-скіки вже валяється.

  Воно не валяється. Його просто не призначили. За нього ЖОДЕН не проголосував. "ЖОДЕН !" - Це для Ющенка мало би щось означати
  http://unian.net/ukr/news/news-270601.html
  Тому Президент мав би подати іншого, але не робить цього,бо напевно зацікавлений мати "підвішеного" В.О.і не треба фантазувати на зразок "а якщо", "а якби" і т.д.
  Цитата:
  ці проблеми треба вирішувати шляхом розумних регулюючих змін до самої Конституції, а не ....

  Погоджуюсь. ...а не її грубим порушенням.
  Цитата:
  Схожі аргументи слід використовувати ...

  Схожі аргументи слід використовувати і по іншим безпідставним звинуваченням.

  Але ця істерика розрахована на зазомбованих,які вірять у "доброго царя" , і що би він не робив,- для нього він завжди буде хороший. От якби подібне зробив його опонент,тоді би ті політичні віруючі ще не такий би галас знімали б. А поки що вони не розуміють, що все це - просто боротьба олігархів за дерибан країни,а ми можемо лише дати оцінку цьому лише на відповідність К.У. Поки що я нніхто не навів статтю, яка порушується, хоча тут правда наведена стаття, яку порушує В.Ю. , але напевно політичновіруючим лише пропонована форумною Юлею ампутація голови поможе.
  До: ЮЛЯ - #156449

  Цитата:
  Ну, це не з моїм щастям. У мене рідна сестриця шось типу Даяни. І її свекруха, і її ж кума. То їхні балачки на усіляких родинних забавах можуть перетворити переконаного пацифіста (себто мене) на серійного вбивцю. Там логіка одна: усе, що робить Юлька - це на благо народу.

  Я такого ніколи не казала. Я всюди пишу, що це війна олігархів за дерибан країни. А тут я неупереджено розглядаю Конституцію і антиконституційні дії (Тимоху засуджую за непринциповість стосовно агресії Росії і часткову до неї лояльність, хоча ще невідомо, яка позиція може вдарити другим кінцем палки). І я ще багато можу писати пр те, що НЕ ВСЕ, що робить Юлька є благом (на відміну від зазомбованих ющенят).
  О от в мене є знайомі, які як і ви, роблять вигляд, що Ющенко УСЕ робить правильно. Для них і Наливайченко легітимний, і універсали з меморандумами в кайф,і "Бандитам-волю!" і чорноморський шельф для "Венко-Ахметова",і призначення Яника прем’єром, і провали революційно-майданівської пам’яті..... бо все це робить Ю-ЩЕН-КО !!!!
   
 • 11:35 04.09.2008
  0 0
  Цитата:
  Гадаєте, ще встигнуть прийняти перед тим, як Ющенко їх розжене?
  Шось у Тимошки голосок нині тремтів, коли вона оглашала "звернення до народу".

  Ющенко вчора мав нараду із командним складом армії і МО (х/з, може вони там і про Грузію говорили, але...). Враховуючи, що СБУ (сподіваюсь) знову залишиться нейтральним, міліція під регіонами та БЮТ, то ВВ по ідеї підпорядковані Головнокомандуючому, тож якщо Ющенко введе надзвичайний стан - обіцяє стати цікаво, а я б відмінив поїздку до Києва, якщо б планував таку наразі. Трохи псує картину маслом те, що в очах народу такий крок легітимним вже не буде (наш народ взагалі клав на закон, народ підтримаєж БУДЬ ЯКИЙ незаконний крок свого кумира, а от кумиром Ющенко вже давно не є, особливо у Києві), а Тимошенко в свою чергу контужена і може не побоятися вести людей на штурм, як у 2004. Коротше, стуацію може розрядити хіба що якийсь теракт, організований добрими людьми, та такий, щоб завалити увесь склад ВР, Кабміну, АП ну і самого гаранта-не-знати-що-здатного-гарантувати.
   
 • 11:39 04.09.2008
  0 0
  Цитата:
  А парламент згідно з К.У. може призначити чи ні

  хм, я не філолог (це до ЮЛІ, очевидно), але здається, "призначити" і "призначити за поданням" - різні речі. При чому, "призначити за поданням" - то все таки явний синонім до Гендалівського "затвердити".
   
 • 11:47 04.09.2008
  0 0
  До: Teren - #154064

  там було "погодитись". Юриспунденція не любить синонімів, бо вони можуть заплутати суть того, хто саме ПРИЗНАЧАЄ.
   
 • 11:49 04.09.2008
  0 0
  До: Teren - #154063

  Цитата:
  Коротше, стуацію може розрядити хіба що якийсь теракт, організований добрими людьми, та такий, щоб завалити увесь склад ВР, Кабміну, АП ну і самого гаранта-не-знати-що-здатного-гарантувати.

  Якісь нові рецепти вибухівок маєш?
   
 • 12:06 04.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154067


  Не мого це розуму діло - це ж не сільраду якусь рванути
   
 • 12:12 04.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154066


  Цитата:
  там було "погодитись". Юриспунденція не любить синонімів, бо вони можуть заплутати суть того, хто саме ПРИЗНАЧАЄ.

  ОК. Призначення у даному випадку - процес із двох етапів:
      1) Президент вносить кандидатуру
      2) ВР її затверджує або ні

      Тому, якщо на те пішло, призначати вони можуть тільки разом, і окремо Президент не може замість ВР затвердити, а ВР замість Президента вносити кандидатуру. Це типу такий собі "захист від дурня", НМСД, як замки, які можна відкрити, лише провернувши два ключі одночасно.

  ЗІ: На жаль, підірвати будівлі ВР, Кабміну і тим більше АПУ неможливо суто технічно - з огляду на системи охорони Про "підірвати" я більше для метафори
   
 • 12:37 04.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154062

  Цитата:
  роблять вигляд, що Ющенко УСЕ робить правильно. Для них і Наливайченко легітимний, і універсали з меморандумами в кайф,і "Бандитам-волю!" і чорноморський шельф для "Венко-Ахметова",і призначення Яника прем’єром, і провали революційно-майданівської пам’яті..... бо все це робить Ю-ЩЕН-КО !!!!


  А мене особливо дивує коли деякі люди кажуть що Ющенко потрібен для захисту від Росії.

  ну і чим він може захистити від Росії? порожніми заявами?

  навпаки, саме він з Тимошенкo, Януковичем та іншими олігархами перетворили Україну на якусь абстракцію нездатну ні на що. уявляю тільки як Ющенко з родиною будуть тікати до США при приході русских

  І Юля Тимошенко з ними, хоча Юля може і залишиться ,ця і у Диявола роботу знайде

  До: Teren - #154070


  Цитата:
  ЗІ: На жаль, підірвати будівлі ВР, Кабміну і тим більше АПУ неможливо суто технічно - з огляду на системи охорони


  просто зараз нема кому. Есери мабуть підірвали би.


   
 • 13:15 04.09.2008
  0 0
  До: Teren - #154069

  Цитата:
  гаранта-не-знати-що-здатного-гарантувати.

  Він позиціонує себе як гарант КОНСТИТУЦІЇ, яку сам і порушує. Ще би набрав до кінця свого терміну парочку В.О.......
   
 • 13:34 04.09.2008
  0 0
  Цитата:
  просто зараз нема кому. Есери мабуть підірвали би.


  навряд. Для цього потрібна змова або покупка начальників охорони із кількох відомств одночасно, і навіть це не гарантія, адже рядові працівники 100% повинні мати інструкції на такий випадок, це як прості солдати, але позаштатні агенти Особого отдела ГБ, мали право стріляти в своїх бойових командирів, якби ті раптом почали віддавати явно злочинні накази. Так що підрив будівлі виключається, варіант із підривом вантажівки з вибухівкою сенсу теж позбавлений - Ви відстані пам’ятаєте від приміщень до доріг? Хіба що шибки виб’є і фасад пошкодить, а до АПУ машину і взагалі ніхто не пропустить. Тим більше, постраждають то не міністри і депутати, а 99% що рядові охоронці та клєрки. Ні, то повинне бути "точечне" полювання. Можна й в сортирах
   
 • 13:39 04.09.2008
  0 0
  Наполеон сказав,-
  Конституція мусить бути коротка і туманна..

  Чого валяти дурня,-кожен робить те,що може,
  а ці всі папірці для декорації. Куди Путін запхав
  свою опозицію? отож-бо. А Ющ ще з вами чікається.
   
 • 13:43 04.09.2008
  0 0
  ... до речі, навіть полювання на кортежі достатньо проблемне - я якось під час приїзду Юща до Львова робив типу "рекогнисцировку": дороги перекриваються ДАІ, перехрестя і людні переходи - ще й "людьми в цивільному", підходив поговорити - не представляються, пройти не дають, шлють безцеремонно за короткою трибуквенною адресою, їздять на "Жигулях" 10-ках... так що не зовсім зрозуміло, чи то СБУ чи то охорона Президента. Але пОлюбе наші "вожді" за свою дупу бояться - куди там лідерам багатих країн
   
 • 14:26 04.09.2008
  0 0
  До: Teren - #154074

  Цитата:
  Ні, то повинне бути "точечне" полювання. Можна й в сортирах


  а толку ?на їх місце прийдуть інші. тай заради кого ви будете робити ті теракти?

  я щось вже не дуже вірю в якісь там спільні державні чи національні ідеї,реально дивишся навколо кожен сам за себе, з голоду помирати будеш тобі шматок хліба ніхто не дасть, ну може тільки одиниці дадуть...

  мабуть кожен повинен дбати про тільки себе ,а все інше гори вогнем . воно ,безумовно,не хотілось би щоб все було так прозаїчно але в реалі воно якось так і виходить
   
 • 14:33 04.09.2008
  0 0
  Цитата:
  тай заради кого ви будете робити ті теракти?

  я? Я нє. Сенсу нема - вб’ють 100%-но, а також більш ніж імовірно, що й посадять ще на ранніх етапах підготовки Це мають фахвці робити. Я ж навіть автомата не розберу - не хочу іти в довбану українську армію, оскільки підмітати і фарбувати я і так вмію, а можливі побічні ефекти у вигляді вибитих "дідами" зубів, поторщених кісток чи відбитих нутрощів якось не надиюить на службу у ЗСУ, а із огляду на мій характер така можливість більш ніж імовіра . Мені вистачає безпосереднього сусідства із казаромою (прямо піді мною, на першому поверсі), я на тих дебілів "захисників" надивився.
   

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Наші Друзі: Новини Львова