Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 26 лютого 2021 року

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Переглядів: 72821
Додано: 13.02.2008 Додав: Прихильник  тем: 4
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 419
 • 23:16 03.09.2008
  0 0
  Гм, цікавий момент - а давайте заглянемо в майбутнє на кілька років: в силу "злиття" Ющенка (гляньте на рейтинг), в країні залишається два реально сильних політики - Янукович і Тимошенко. І, увага, ОБИДВОЄ проросійські. Мої оплески на адресу російських гравців - повний реванш перед американцями за "проліт" у 2004-му... Шкода тільки, що Україна тоді втрачає простір для зовнішньополітичного маневру (хоча бездарний головпасічник все одно дипломат до с**ки), як + : точно не буде україно-російської війни. А взагалі, поживемо - побачимо!
   
 • 23:26 03.09.2008
  0 0
  Цитата:
  як + : точно не буде україно-російської війни


  Плюс? В чому плюс за намальованим тобою сценарієм? Краще вже вмерти українцем ніж мати нащадків хохлів...
   
 • 23:29 03.09.2008
  0 0
  Бютики зареєстрували законопроект про підвищення прохідного бар’єру до 7% (чіста як в москалів). Хочуть зробити з ПР двопартійну систему і дерибанити країну на двох.
  І хто тут про ширку шось вічно цвірінькав?
   
 • 23:33 03.09.2008
  0 0
  Цитата:
  Закон про слідчі комісії.
  Він передбачає, що парламент має право розпочати процедуру імпічменту.
  Коли привладі був Кучма, то всі волали про необхідність такого закону, бо мовляв Кучму неможливо усунути, які б злочини він не робив.

  Алісо, пардон, Даяно, а ти тіпу така тупонька, шо навіть не помітила, що БЮТ і ПР підгребли під посаду ПМ стільки повноважень, що Кучмі навіть і не снилося. Як такого ПМ усувати не підкажеш?
   
 • 23:56 03.09.2008
  0 0
  До: Gandalf - #154036

  Не знаю, я б на місці кремлінів обмежився доступом до труби. Принаймні, на першому етапі поглинання. А до другого ні Росія, ні Україна може і не дожити
     Реально, ти навіть не уявляєш, НАСКІЛЬКИ ж мені шкода, що змальований тут: http://www.ukrcenter.com/forum/message.asp?message... сценарій так ніколи вже і не здійсниться (через очевидний резон для Юлі здати трубу в обмін на індульгенцію з боку Кремля) ((((((((    Знаєш, як в "Свободі" "Черного обелиска"
  Цитата:
  Здєсь каждий гад хочєт стать дєпутатам,
  штоб єздіть па штатам і еміратам,
  а я хачу стать пулєй в ствалє -
  штоб помінілі гади, всєгда аба мнє!
   
 • 01:07 04.09.2008
  0 0
  До: Gandalf - #154030

  Цитата:
  До речі, треба певно людей спитати, хто як думає: чи є різниця між "здійснює заходи щодо забезпечення" та "координує та контролює" з однієї сторони та "забезпечує" з іншої.

  А яке ц має значення, коли ні те ні інше не передбачає призначення голови СБУ.
  Цитата:
  Даяно, якщо ти справді думаєш що призначати голову спецслужби країни парламентом та ще й з Московією під боком не йде не лише проти духу Конституції а й здорового глузду

  Воно йде не лише "по духу", але і ПО БУКВІ Конституції і Московія тут ні до чого. Це прописано в К.У. : "Голова СБУ за поданням Президента призначається В.Р." А може Конституції і здоровому глуздові відповідатиме практика, коли В.Р. не призначить голову СБУ, а ПРезидент (абстрагуємся від Ющенка.... наприклад Кучма чи "кучма-2")поставить БЕЗСТРОКОВО (пожиттєво) наприклад свого кума виконуючим обов’язки ??????? То це за такий "конституційний" лад тут дехто ратує? То це спроби навести тут порядок і відповідність до К.У. називають "антиконституційним переворотом" ??? Цікаво, яка б реакція була б, якби таке Кучма робив (до речі він теж ветував зміни щодо спрощення процедури імпічменту, а всі патріоти розводили руками, що Закон не передбачає ефективну процедуру імпічменту можливого президента-злочинця).
  Цитата:
  Щодо в.о., то, будь ласка, посилання на закон.

  Почнемо з того, що Наливайченко нелегітимний з огляду на те, що не призначений в порядку, передбаченим Конституцією, тобто В.Р. Його кадрові призначення чи якісь там розпорядженя або ухвали в юридичному плані мають таку ж вагу, як і мої.
  http://intv-inter.net/news/article/?id=57730804&pi...
  Самого закону я не знайшла. Але не треба тішитися, мовляв: "ага, це все вигадки....", бо я назву вигадками таке твердження: " Більше того, Даяна забуває що Наливайченко зараз в.о. " і вимагатиму посилання на закон, який передбачає цей статус: "В.О. голови СБУ". Знайдіть цей закон про "В.О.",- там і знайдете його терміни, а я обмежусь посиланнями:
  http://www.pravda.com.ua/news/2007/5/15/58704.htm
  http://www.photo.utro.ua/ukr/news/2007/09/26/61410...
  http://unian.net/ukr/news/news-270593.html

  Якщо хтось вважає, що "В.О." з порушенням процедури призначення (згідно з К.У.)може перебувати у такому статусі не місяць чи два, а необмежено чи довічно,і виправлення такого "здорового глузду" називає державною зрадою, то про що тут ще говорити?
  Тому відповідно дор К.У., щоб уникнути такого абсурду, передбачено:
  1) у випадку відсутності призначеного відповідно до Конституції та законів України голови СБУ його обов"язки покладаються на виконуючого обов"язки голови СБУ, який призначається та звільняється ВР за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів України від конституційного складу ВР;
  2) заступники голови СБУ, начальники підрозділів Центрального та обласних управлінь СБУ, голова Служби безпеки Республіки Крим призначаються та звільняються головою Служби безпеки України, а у разі відсутності призначеного голови Служби безпеки України — виконуючим обов"язки голови Служби безпеки України.

  В таких умовах жоден Президент (в т.ч. і Ю.Т., якщо ним стане) не зможе без В.Р. тримати кишенькових В.О. голови СБУ

  ... І такий аналіз можна провести по кожному питанню, яке прихильники того антиконституційного бардака називають "антиконституційним переворотом".
   
 • 01:16 04.09.2008
  0 0
  Чомусь деякі посилання завантажуються неактивними:
  http://unian.net/ukr/news/news-270593.html
   
 • 01:25 04.09.2008
  0 0
  ... хоча я припускаю, що і у тих "змінах" можливі якісь антиконституційні моменти, які є спробою припинити іншу (антиконституційну) ПРАКТИКУ. На це є Конституційний Суд. Хоча...який там суд.. про що говорити, в країні повний бардак і боротьба за корито різних олігархічних кланів (без винятку).
  Не вступайте, люди, в жодну партію, щоб потім не прийшлось розчаровуватись...
   
 • 01:28 04.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154046

  Якщо ти у нас такий спец у конституційному праві, то я тобі одне просте питання задати хочу. Якщо усе те, що вчора Тюлька на пару з Яником проголосувала - це " це спроби навести тут порядок і відповідність до К.У.", то значить Яник і уся ПР - це просто блюстителі законності і порядку. То чого ж ти тут безконечно заводила про жахи ширки, універсалів і меморандумів Ющенка з тим же Яником? Чи Юлька покропила Яника святою водичкою, перед тим як з ним на злучку піти і він став свєтий, як і наша пречиста Юльчатай? А заодно і Петрик Сіманєнка.
   
 • 01:39 04.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #154049

  Цитата:
  Якщо ти у нас такий спец у конституційному праві, то я тобі одне просте питання задати хочу. Якщо усе те, що вчора Тюлька на пару з Яником проголосувала - це " це спроби навести тут порядок і відповідність до К.У.", то значить Яник і уся ПР - це просто блюстителі законності і порядку.

  1. Я не спец.
  2. Яник - "дважди нєсудімий". Про яку законність може йти мова? Але це не означає, що всі 100% голосувань П.Р. у В.Р. були антиконституційними чи антидержавними.
  Цитата:
  То чого ж ти тут безконечно заводила про жахи ширки, універсалів і меморандумів Ющенка з тим же Яником?

  Бо це і є жах. Коли вона зробить щось з переліченого вами, я теж буду так казати.
  Цитата:
  Чи Юлька покропила Яника святою водичкою, перед тим як з ним на злучку піти і він став свєтий

  Я надіюсь, що вона не піде на "меморандову", "коаліційну" чи "універсалову" злучку з Яниками і Петриками, як це старався робити Ющенко. Чи кропив він Яника перед тим - не знаю.
  Але у цьому світі всяке буває. Я колись теж пишалася Ющенком....     
   
 • 02:48 04.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154046


  Цитата:
  А яке ц має значення, коли ні те ні інше не передбачає призначення голови СБУ.


  Значення це має велике й вирішальне. Справа в тому що Президент, за буквою, й тим більше духом, Конституції займається безпекою держави, відповідно саме на нього покладана функція вибору голови СБУ, а парламент може лише погодитися чи ні. Й це правильно, бо не можна давати парламенту, органу влади в якому постійно створюються ситуативні більшості що не репрезентують ні волю виборців ні національні інтереси держави, дозволу на призначення керівника СБУ, СБУ, чорт забирай!!! Таке право має бути лише у всенародно обраного Президента! Цим законом це право, де факто, передається парламенту, й голосуючи за такий закон БЮТ зраджує інтереси України, не Ющенка, а УКРАЇНИ, бо погіршує її обороноздатність.
  А про в.о. - не знаєш, то не займайся голослівними твердженнями, бо все робилося за КУ - Президент призначив Наливайченка в.о. й подав це призначення на розгляд до парламенту, де воно казна-скіки вже валяється. Так, якщо Наливайченка відхилять то Ющенко може його подати ще раз, і ще раз, і ще раз, але ці проблеми треба вирішувати шляхом розумних регулюючих змін до самої Конституції, а не прийняттям відверто антиконституційних законів що руйнують обороноздатність України, на догоду московським патронам.

  Схожі аргументи слід використовувати й в поясненні того, чому є антиконституційним та антидержавним злочином "підвішування" МО та МЗС.
   
 • 02:51 04.09.2008
  0 0
  Цитата:
  Коли вона зробить щось з переліченого вами, я теж буду так казати.

  Мдя, ну шо тут скажеш. Усе значно гірше, ніж я думала.
  Даяночко, дівчинко, посилати тебе за маршрутом, вказаним вчора паном Коцьким, я не буду. Я побажаю тобі якнайскоршого видужання. Хоча правду кажучи надії мало, бо такому обширному ураженню головного мозку не допоможе навіть ампутація голови.
   
 • 02:51 04.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #154050


  Та ти вже забула що в тому Меморандумі, й тим більше, Універсалі було написано, якщо й взагалі цікавилася. А спільні голосування по принциповим питанням державного будівництва БЮТу та ПР відбувалися на очах всієї країни вчора! Чи тобі важливіше чорнило на папірцях різних політичних угод, ніж суть?!
   
 • 03:06 04.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ


  Цитата:
  Я от не розумію, а нафіга Тимосі усе це було? У неї ж зараз як у тім кіно: або в загс, або до прокурора. Себто або коалу з ПР терміново клепати, або перевибори.


  Схоже що вона зробила ставку на зомбованість та здатність до подальшого зазомбовування своїх прихильників, тобто, в купі ще й з підняттям виборчого бар’єру, це може дозволити їй перемогти в потенційних виборах.
  І, на мій превеликий жаль, поки що не надто видно щоб її прихильники усвідомили що трапилося, навіть серед, наприклад, освіченого студентства, й форум УЦ далеко не єдиний тому показник...    До речі, цікаво які настрої Ви спостерігаєте, чи пощастило не мати жодних товаришів-знайомих фанів тимохи?
  Але хто його знає, як показала історія в нас справді вибори існують і народ може змінювати свою думку в останній момент та видавати зовсім не очікувані результати, може нарешті щодо тимохи цей неочікуваний результат буде позитивним... для України....
   
 • 03:25 04.09.2008
  0 0
  До: Gandalf - #154055

  Цитата:
  До речі, цікаво які настрої Ви спостерігаєте, чи пощастило не мати жодних товаришів-знайомих фанів тимохи?

  Ну, це не з моїм щастям. У мене рідна сестриця шось типу Даяни. І її свекруха, і її ж кума. То їхні балачки на усіляких родинних забавах можуть перетворити переконаного пацифіста (себто мене) на серійного вбивцю. Там логіка одна: усе, що робить Юлька - це на благо народу. І всі бідну Юльцю ображають і не дають. А от хто і що конкретно Тимосі не дає з їх сумбурних слів зрозуміти важко.

  Правда, останні новини ми з ними ще не обговорювали, дєкувати богу. Цікаво, чи далі будуть готові мені очі заплювати за найменше слово критики на адресу їх Юльці-срульці?

  Хоча сусідка, яка на минулих виборах казала, що буде голосувати за БЮТ, недавно сказала: "Ця Юлька таке саме брехло, як і всі вони".
   

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Наші Друзі: Новини Львова