Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 17 квітня 2021 року

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Переглядів: 73352
Додано: 13.02.2008 Додав: Прихильник  тем: 4
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 419
 • 01:09 03.09.2008
  0 0
  Хтось мені пояснить нарешті:

  1. Конституція передбачає Уряду керуватися Указами Президента.
  2. А на разі проголосовано виключити із Закону про Кабмін "обов’язки уряду забезпечувати виконання указів президента України ", зважаючи на наявність вищезазначеної КОНСТИТУЦІЙНОЇ норми.

  Це про такі "зміни" йдеться? Хто чинить "антиконституційний переворот"?
   
 • 01:15 03.09.2008
  0 0
  Боже-боже, ти їй і про закон про перепорядкування СБУ, і про закон про імпічмент, і про звільнення міністрів, і про РНБО, а вона по раз п’ятий робить вигляд, що цього не бачить. Це справді хвороба.
   
 • 01:17 03.09.2008
  0 0
  Ех... всі тут кітчуться своєю політичною обізнаністю, а на питання, що стосується відповідності норм Закону про КМУ і Конституції ніхто відповісти не годен. Пішла я спатки. Хочу вберегти п.Коцького від наглої смерті внаслідок нервового зриву.
   
 • 01:23 03.09.2008
  0 0
  Ну, нарешті, а то вже потроху загравати стала отим своїм "Тату, а де тут море?"
  Ніхто їй нічого пояснити не годен. Людина не спроможна навіть зрозуміти, що нинька БЮТ на пару з ПР голосували не тільки закон про Кабмін, а ще кілька. Хто ж такій годен щось пояснити.
   
 • 01:27 03.09.2008
  0 0
  А, я зрозуміла. Даяна думає, що у нас в конституції виключно про кабмін йдеться і про її обожнювану Юльчатай.
   
 • 01:37 03.09.2008
  0 0
  Та, Даяно... Чесно кажучи я, до останнього, мав кращу думку про тебе - попри всі "дискусії" навколо Ющенка думав що в такій ситуації, в ситуації очевидної зради та єднання БЮТ з п’ятою колоною, від тебе ми почуємо хоча б якусь критику серйозну, як не остаточне прозріння. А тут...
  А пояснювати тобі щось... Ти вже вибачай, але занадто сумно щоб витрачати свій час на пояснення, коли тобі то, як показала практика, насправді по-барабану. Та й нароблено БЮТом з регіоналами сьогодні було стільки що для більшості питань жодних пояснень не потрібно, аби ти хотіла/була здатна бачити правду то сама б то вже все зрозуміла...

  Україну шкода...
   
 • 01:43 03.09.2008
  0 0
  До: Gandalf - #153946

  Я от не розумію, а нафіга Тимосі усе це було? У неї ж зараз як у тім кіно: або в загс, або до прокурора. Себто або коалу з ПР терміново клепати, або перевибори.
   
 • 11:17 03.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153947

  Цитата:
  Я от не розумію, а нафіга Тимосі усе це було? У неї ж зараз як у тім кіно: або в загс, або до прокурора. Себто або коалу з ПР терміново клепати, або перевибори.

  Дійсно, з огляду оцінки НУНСом цієї ситуації якось нелогічно виходить: людина з найбільшим рейтингом на пост майбутнього Президента "урізає собі майбутні права". Тож треба розібратись.
  До: Gandalf - #153946

  Цитата:
  попри всі "дискусії" навколо Ющенка думав що в такій ситуації, в ситуації очевидної зради та єднання БЮТ з п’ятою колоною

  Звичайно, що я розціню дії Ю.Т, як державну зраду, коли вона для прикладу:
  - створить коаліцію з П.Р. (у що я не вірю).
  - укладе з з п’ятою колоною "універсал єдності" чи "меморандум".
  - почне з олігархами дерібанити країну.
  - уникне прийняття спільної з НУНС постанови про засудження дій Росії.
  - проголосує за двомовність.

  Поки що я за відмови деяких форумчан грунтовно, а не поверхнево пояснити будь-що з того, що сталося вчора, самотужки розібралася лише з таким:

  1. Виконання Указів Президента (повторюся, оскільки так ніхто і не прокоментував. Говорити загальні фрази на кшталт "та це і так все ясно" вміють всі.
  - Конституція передбачає Уряду керуватися Указами Президента.
  - А на разі проголосовано виключити із Закону про Кабмін "обов’язки уряду забезпечувати виконання указів президента України ", зважаючи на наявність вищезазначеної КОНСТИТУЦІЙНОЇ норми.

  2. СБУ.
  СБУ за згодою Ющенка займається проівокаціями проти Ю.Т. Кадрова політика в СБУ здійснюється В.Балогою. СБУ не має керівника, призначеного законним шляхом. Відомство втягують у політичну боротьбу за пост Президента. Тому пропонується:
  - у випадку непризначення Голови Служби безпеки України за поданням Президента, виконуючого обов’язки Голови Служби призначає Верховна Рада України;
  - кадрова політика здійснюється за фаховим принципом, безпосередньо всередині Служби, а не в Секретаріаті Президента.

  3. Після вчорашньої спроби підставити БЮТ стосовно постанови про дії Росії на Кавказі БЮТ учора відразу звернувся до НУНСУ (звичайно не поштовим листом про готовність прийняти таку ПОстанову.
  "Керівник фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко пропонує партнерам по коаліції - фракції „Наша Україна - Народна самооборона” - виступити на пленарному засіданні парламенту із спільною заявою стосовно „грузинського питання”.На думку Кириленка, такий підхід дозволить зміцнити коаліцію та забезпечить консолідований підхід до вирішення питань.За словами Івана Кириленка, проект відповідної заяви має підготувати та узгодити спільна робоча група з представників обох фракцій коаліції. Фракція БЮТ пропонує, щоб у робочу групу увійшли О.Білорус (голова комітету ВР у закордонних справах), Б.Тарасюк (голова комітету ВР з питань європейської інтеграції), А.Гриценко (голова комітету ВР з питань національної безпеки і оборони) та Г.Немиря (Віце-прем‘єр-міністр України з питань євроінтеграції)".

  4. Закон про слідчі комісії.
  Він передбачає, що парламент має право розпочати процедуру імпічменту.
  Коли привладі був Кучма, то всі волали про необхідність такого закону, бо мовляв Кучму неможливо усунути, які б злочини він не робив.
  Коли ж Президентом став Ющенко, то для НУНСу такого закону вже не треба. Вони згадають про нього тоді, коли прийде ще якийсь "кучма". То невже закони треба приймати під персоналії?(І знову ж не забуваємо, закидаючи це Ю.Т., що вона кандидат на пост Президента з найбільшим рейтингом, тому цей закон може стосуватися і її.)Отож поки що нічого тут поганого не бачу і України на зразок лукашенківської РБ не хочу.

  До: п.Коцький

  У майбутньому, замість того, щоб мені хамити, пропоную мене ігнорувати, оскільки ви дискусії вести не вмієте, предмету розмови не знаєте. От Юля відразу видно, що знає багато, аргументує, хоч і спілкується у їдкій формі, але подає якусь інформацію. Ви ж на відміну від неї щось там з конопель викрикуєте, не подаючи жодного речення якоїсь інфи. Тому, ніж ви мене маєте кудись посилати, то я вас посилаю...... ні, не подумайте поганого, я ж не опущуся до вашого рівня .... посилаю вас на іншу гілку, де ви хоч щось зможете говорити про предмет розмови, наприклад про те, як ви любите вареники з картоплею чи вишнями...   
 • 11:37 03.09.2008
  0 0
  А я не опущуся до того
  щоб всерьйоз реагувати на цю графоманську маячню,
  отож,-маршрут відомий
   
 • 11:56 03.09.2008
  0 0
  До: п.Коцький - #153950

  А я на інше і не сподівалася,.. ви і не зможете реагувати, бо для того треба розбиратися не лише у варениках.
   
 • 12:00 03.09.2008
  0 0
  До: п.Коцький - #153950

  .... вірніше ви реагуєте майже на кожен мій допис, лиш на відміну від інших, на рівні своїх знань...
   
 • 12:02 03.09.2008
  0 0
  Блін, ця кормлівська підстилка разм з ПРушниками і коммі зробила все, аби в нас напередодоні ПДЧ почався бардак, а Даяна тут далі цю свою кумиршу відмиває.
   
 • 12:11 03.09.2008
  0 0
  Хотілось би крім загальних фраз і характеристик розібратися детально по кожному пункту "змін до закону" окремо.
   
 • 12:14 03.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #153954

  Закон маєш перед собою? Тоді вперед, розбирайся.
  Ти думаєш з тобою тут хтось буде щось розбирати, коли ти як папуга повторюєш бютівські брехні? "Після вчорашньої спроби підставити БЮТ стосовно постанови про дії Росії на Кавказі "
  Яка в сраці підстава? Їм двічі листовно протягом доби присилали запрошення на раду коаліції.
   
 • 12:26 03.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153955

  Цитата:
  Яка в сраці підстава? Їм двічі листовно протягом доби присилали запрошення на раду коаліції.

  ... і ці листи прийшли після того, як нарада закінчилась.А чому до цього листами не спілкувались? От про готовність БЮТу підписати таку заяву ми зараз можемо переконатись не з якихось листів, а в НЕТі - своїми оченятами. От якщо зустрінуться і БЮТ не проголосує, тоді я скажу "Ганьба БЮТу".
   

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Наші Друзі: Новини Львова