Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 09 березня 2021 року

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Переглядів: 72912
Додано: 13.02.2008 Додав: Прихильник  тем: 4
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 419
 • 23:07 02.09.2008
  0 0
  ТЮлька повністю зрадила свій електорат.
  Більшість голосувало за неї, бо були впевнені,
  що вона не злигається з Янучарою
   
 • 23:11 02.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153909

  Цитата:
  Мдя, то це значить я вас змусила флудерські картинки малювати

  ЯКа ж картинка "флудерська", коли на ній герой теми в контексті питання про його рейтинг, як причину,,- "чому йому не слід обиратись вдруге". Так що 100% в тему. Ги-ги... може ви ще мені до флуду припишете меблі, які попали в кадр?

  Прочитавши заголовок "БЮТ і Регіони об’єдналися..." мене в шок кинуло. Ну для НУНСу це не дивно було б (звичайно лиш не у питанні, що на шкоду Ющенку). Але для БЮТу? А коли прочитала зміст, то побачила, що "об’єднанням" назвали співпадання голосування.Блін... як подивитися в історію усіх голосувань, то хто лише синхронно з іншими не голосував....А останнім часом синхронність голосувань почали приписувати якимось коаліціям, об’єднанням...
  До: Who am I - #153905

  Цитата:
  Ги-ги, а су..ка Тимошенко злагалася з Яником-рецидивістом. Усьо, коаліції нема.

  Та ви шо ??? Дайте якусь інфу, щоб я теж її покритикувала за це. А то лищше звикла, що НУНС там постійно з регіонами "злагається" чи Ющенко з Ахметовим....
  Вона підписала щось на зразок ющенківського "Меморандуму" чи "Універсалу єдності" ??? В такому випадку - "ганьба" !
  Бо поки що крім "спрощення процедури імпічмету" (пригадую, як усі політики колись казали, що законним шляхом Кучмі імпічмент оголосити майже неможливо (а завтра (чи післязавтра) може бути новий "кучма")...я більше нічого не бачу. Мова очевидно йде про посаду, а не персоналії, бо та ж сама Ю.Т. може опинитися сама потім в умовах того Закону.
  Цитата:
  Ти вибори президента і парламентські розрізнити можеш?

  О! Звичайно! Я не писала про парламентські. Я писала про партію, яку Ющенко народив в "пробірці" для того, щоб на ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ виборах вона (плюс Ахметов)своїм АДМІНРЕСУРСОМ допомогла йому (це перший етап).
  (А нова коаліція цієї президентської партії у майбутньому парламенті з тими ж регіоналами під гаслом "об’єднати Схід і Захід" - це вже другий етап.У цій темі я це навіть коментувати не хочу).
   
 • 23:19 02.09.2008
  0 0
  http://www.pravda.com.ua/news/2008/9/2/80659.htm

  Я не юрист, у вищезазначеному не гребу, але може хтось з форумчан знає: як подібні питання вирішені у інших парламентско-президентських республіках ?
   
 • 23:25 02.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #153914

  "Да, далєко пайдьоте, таваріщ"(с)

  Тут "ширка" у виконанні Бют і ПР, а Даяна невідомо шо белькоче.
  Дівонько, не про персоналії йдеться, а про антиконституційний переворот. Ганька Герман Тимосі браво б’є, а Даяна про універсали згадує. Та те, що твоя Тимоха нині зробила - це не підпис універсалів чи меморандумів. Це зміни в закони, які зовсім перекроюють конституціне поле. Але навряд чи ти такі речі здатна зрозуміти, бо такого зомбі я давно не зустрічала.
   
 • 23:36 02.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153916

  Замість того щоб ображати, могли б спокійно пояснити,відкрити свої очка і подивитися на моє питання (повторюю):
  Я не юрист, у вищезазначеному не гребу, але може хтось з форумчан знає: як подібні питання вирішені у інших парламентско-президентських республіках ?
  А зомбі - це ті, які упереджені, подвійностандартові, для яких "меморандуми" і "універсали" - це мед.
  Тому я нічого не стверджувала, а спокійно задала питання. ЯКщо знаєте,- поясніть мені (бо зізнаюсь, що я не знаю, і в цьому нічого страшного немає, бо не можу я УСЕ знати....я лише стараюсь. І це не стьоб, повірте). А як не знаєье, то і не галасуйте. Інші може пояснять.
   
 • 23:57 02.09.2008
  0 0
  Цитата:
  не про персоналії йдеться, а про антиконституційний переворот.

  1. Конституція передбачає Уряду керуватися Указами Президента.
  2. А на разі проголосовано виключити із Закону про Кабмін "обов’язки уряду забезпечувати виконання указів президента України, зважаючи на наявність вищезазначеної КОНСТИТУЦІЙНОЇ норми.

  ХТО РОБИТЬ АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ ПЕРЕВОРОТ? Поясніть.
   
 • 00:22 03.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #153919

  Про які "такі" питання ти чекаєш, щоб хтось тобі щось пояснив? Ти хочеш дізнатися, що роблять президенти в інших державах, коли один блок, який на папері входить в правлячу коаліцію, насправді голосує конституційні закони в унісон з опозиційними блоками? Та те саме, що робить кожен чоловік з блудливою жінкою: копен дупен і фініта ля комедія.
  Крім того, якщо ти думаєш, що політичну і юридичну традицію однієї держави можна отак просто перетягти на іншу, то мушу тебе засмутити. Недарма дипломи юристів визнаються тільки в тій державі, де вони отримані. Різні в кожній державі конституція та інші привові акти, тому жодного стандарту нема і ніхто тобі нічого не пояснить.

  Цитата:
  А як не знаєье, то і не галасуйте.

  Ню-ню, хто б говорив. Шо не відкриєш УЦ, а Даяна тут як тут, з черговою з пальця висмоктаною анафемою Ющенкові. І вічно одне і те ж: універсал, меморандум, ширка, Ющенко не засудив дії Москви щодо грузії, бла-бла-бла.
  Таке враження, що тобі невідомо, що сьогодні фракція твоєї полум’яної брехухи не прийшла на засідання коаліції, де мала узгодити з НУНС постанови про засудження визнання Росією незалежності Абхазії і П. Осетії і про ЧФ в Криму, а замість цього гарненько з ПР стала турбуватися про донецьких шахтарів, СБУ, імпічмент, суддів, урізання повноважень президента тощо.

  Цитата:
  А нова коаліція цієї президентської партії у майбутньому парламенті з тими ж регіоналами під гаслом "об’єднати Схід і Захід" - це вже другий етап.

  Який Схід і Захід? Та твоя Джульєтта сьогодні виразно дала зрозуміти отому Заходу, який у 2002 році протяг її до ВР, що клала вона на цей Захід з прибором. Шахтьори для неї головне, шахтьори, а засуджувати Росію вона не збирається.
   
 • 00:29 03.09.2008
  0 0
  "Шо’м знала, те і довідалась".
  1. Конституція передбачає Уряду керуватися Указами Президента.
  2. А на разі проголосовано виключити із Закону про Кабмін "обов’язки уряду забезпечувати виконання указів президента України", зважаючи на наявність вищезазначеної КОНСТИТУЦІЙНОЇ норми.

  ХТО РОБИТЬ АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ ПЕРЕВОРОТ? Поясніть.
   
 • 00:42 03.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153923

  Цитата:
  Таке враження, що тобі невідомо, що сьогодні фракція твоєї полум’яної брехухи не прийшла на засідання коаліції, де мала узгодити з НУНС постанови про засудження визнання Росією незалежності Абхазії і П. Осетії і про ЧФ в Криму,

  Якщо це зроблено свідомо, то скажу : "Ганьба БЮТу". Але поки що у мене така інфа: НУНС і БЮТ знаходяться поруч. До цього ніколи з подібних питань не спілкувалися листами. Листове запрошення від НУНСу прийшло через 15 хвилин, як засідання закінчилось. Тут два варіанти:
  1. БЮТ бреше, лицемірить.
  2. НУНС таким чином намагається підставити БЮТ.
  3. Прикра випадковість (яка сумнівна з огляду на листувальний спосіб).
  Я нічого не стверджую, просто не знаю, хто у цьому випадку брехун.   
   
 • 00:50 03.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #153925

  Ти вже вибач, але мушу тебе прямо спитати: ти справді така кхм..., чи прикидаєшся?
  А перепорядкування СБУ Верховній Раді?
  А нинішнє скасування тих змін в закон про КМУ, які були узгодженні в коаліційній угоді і проголосовані навесні? Карочє, коли Юлька хтіла стати прем’єром, то проголосувала з НУНС одні зміни до занону про КМУ. Тепер їй НУНС вже не нужон, з ПР голосує за інші зміни. Повія, одним словом. Але Даяна каже, що принципова. Принцип: як хочу конституцією так і кручу.
   
 • 00:57 03.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153930

  Цитата:
  коли Юлька хтіла стати прем’єром, то проголосувала з НУНС одні зміни до занону про КМУ. Тепер їй НУНС вже не нужон, з ПР голосує за інші зміни.

  І не "така", і не "прикидаюся". Політикою "глибоко" не цікавлюся.Про які зміни в Закон про КМУ конкретно йдеться не знаю. Прошу розказати.
   
 • 00:58 03.09.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #153930
  Юлю, їм в очі плюють, а вони - Божа роса. Це хвороба...
  тут немає що коментувати та обговорювати...
   
 • 01:02 03.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #153931
  Цитата:
  І не "така", і не "прикидаюся". Політикою "глибоко" не цікавлюся.Про які зміни в Закон про КМУ конкретно йдеться не знаю. Прошу розказати.

  ууууу.....
  Даяно це називацца - на мароз упала я.
   
 • 01:04 03.09.2008
  0 0
  1. Конституція передбачає Уряду керуватися Указами Президента.
  2. А на разі проголосовано виключити із Закону про Кабмін "обов’язки уряду забезпечувати виконання указів президента України ", зважаючи на наявність вищезазначеної КОНСТИТУЦІЙНОЇ норми.

  Це про такі "зміни" йдеться?
   
 • 01:06 03.09.2008
  0 0
  До: Даяна - #153931

  Цитата:
  І не "така", і не "прикидаюся".
  Сумніваюся, тут явно одне з двох.

  Цитата:
  Про які зміни в Закон про КМУ конкретно йдеться не знаю. Прошу розказати.

  Та про ті, які Джулька проголосувала, коли вдруге прем’єром хтіла стати.
  Цитата:
  Політикою "глибоко" не цікавлюся.

  Це помітно.
   

Чому Ющенкові не треба обиратись удруге

Наші Друзі: Новини Львова