Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 04 березня 2021 року

Янукович - кумир западенців (аж шляк трафляє!)

Переглядів: 26462
Додано: 24.09.2007 Додав: Адвокат  тем: 51
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 205
 • 18:05 23.02.2010
  0 0
  До: Gandalf - #190483

  Без образ, але це ВЖЕ проходили - 1917, Смольний, Владімір Лєнін-Бланк ...
   
 • 18:10 23.02.2010
  0 0
  До: Gandalf - #190479


  якi юлєботи, якi п`ять мiльйонiв? за що ходить? нiц не зрозумiв.

  хто там в Стрию чи Краматорську буде аналiзував поiменне голосування в Радi?   Зараз ПР має iмiдж вiдверто росiйської, антиукраїнської сили, а БЮТ - нi.

  Чи є так насправдi? Абсолютно погоджуюся що детальний аналiз може показати що вони обидвоє антиукраїнськi сили, тiлькi одна нагла i очевидна а iнша прихована.

  Ну i шо? Населення України ж голосує не по факту а за iмiджем.   Зараз у БЮТ iмiдж (не факт) менше україножерський от i фсьо.

  Perception is reality (c)
   
 • 18:10 23.02.2010
  0 0
  До: Volynyanyn - #190486

  Капєц, пане, а чи не ви на сусідній гілці закликали галичан йти на Київ, аби обстояти президентство прекрасної Тимохи?
   
 • 18:12 23.02.2010
  0 0
  Цитата:
  Населення України ж голосує не по факту а за iмiджем.

  Звідси й усі наші проблеми.
   
 • 18:15 23.02.2010
  0 0
  До: ЮЛЯ - #190488

  ВАЖЛИВЕ УТОЧНЕННЯ: НЕ ЗА НЕЇ, а за ті права, котрі здобули наприкінці 2004ого й котрі тепер під загрозою.
  Про ситуацію з Фаріон не відаєте - гаразд, хто знає, напишіть на сусідню гілку про її лист або в ПП.
   
 • 18:23 23.02.2010
  0 0
  До: Volynyanyn


  Цитата:
  у Свободі є такі протилежності, як Мірошниченко


  До чого тут свободівський Мірошниченко? Ви питали про регіоналів, я Вам і відповів. Чи у Вас також присутня типова юлєботівська хвороба - не звертати увагу на співрозмовника, а лише щось своє балакати?

  Цитата:
  Без образ, але це ВЖЕ проходили - 1917, Смольний, Владімір Лєнін-Бланк


  Ми якраз того не проходили. А історичні процеси нашої північної колонії мені цікаві лише з огляду на їх вплив на Україну.
  Тим не менш, ще можна трохи попробувати парламентським шляхом, а якщо не вийде, то може й будемо "проходити". Тільки не щось схоже на більшовицький переворот, а щось схоже Гайдамаччину, Коліївщину, Холодний Яр та УПА!

  До речі, Ви мені починаєте нагадувати одного юлєбота яка раніше жила на форумі, Даяною її звали. Так вона також, як і Ви "не помічала" коли їй розжовували факти показуючи що вона не права щодо Марії Деві Хр... Ґриґян тобто.   
   
 • 18:38 23.02.2010
  0 0
  До: Buchik - #190487


  Цитата:
  якi юлєботи, якi п`ять мiльйонiв? за що ходить? нiц не зрозумiв.


  От це твоя цитата щодо 5 мільйонів:

  "В УКРАЇНI КАЦАПНЯ I МАЛОРОСИ БIЛЬШIСТЬ. ЯК ГАЛИЧИНА З 5ма МIЛЙОНАМИ ЛЮДУ МОЖЕ ЩОСЬ НЕ ДОПУСТИТИ В `УКРАIНЄ`????"

  Звідси й про юлєботів випливає. Бо вважати що люди які голосують за Ґриґян здатні якось більше вплинути на позитивний розвиток України, або там "не допустити" негативний розвиток є прямою ознакою юлєботізма.

  Цитата:
  хто там в Стрию чи Краматорську буде аналiзував поiменне голосування в Радi?   Зараз ПР має iмiдж вiдверто росiйської, антиукраїнської сили, а БЮТ - нi.


  Ледь не в кожному селі знали про Лозінського. Ледь не кожному селі знали про ПРиБЮТ. Добра половина знала про всі ті закони. Всі чули мову великої патріотки (гАлАсування, кААліція). Перелік можна продовжувати. Попри це все результати першого туру були такими якими вони були. А в другому турі ще й істерія піднялася. Так що не треба розповідати про імідж тощо.
  Немає ніяких 5 мільйонів галичан які бідні не можуть цих "малоросів" подужати! Бо ці галичани голосують так само (в плані розвитку країни) як ці "малороси"!
   
 • 18:53 23.02.2010
  0 0
  А ще можу розповісти байку, про бідних галичан.

  Так от, в одному селі Львівської області є голова села - член ВО "Свобода". Він хлоп правильний, то ж завдяки йому, та депутатам обл. ради. від Свободи, те село отримало газ, нові дороги, ремонт школи й ще багато чого, зокрема ледь не все село отримало грошову допомогу з фонду обл. депутатів (кожен депутат має певні кошти від держави які він може витратити на пряму допомогу різним знедоленим) - приблизно 250 гр. на протязі року. Й так то село любило Свободу, й так воно дєкувало, й так воно звикло до постійної турботи від Партії, що..... Що коли в першому турі “активісти” від Яника та Ґриґян пропонували за якихось сраних 20 гр. продати свій голос їм (а в другому турі ще 80 обіцяли) переважна більшість села за них і проголосувало. А потім коли свободівські депутати приїхали й спитали в людей "люди добрі, що ж Ви зробили?", то людоньки приходили, й, опустивши очі, питали тихенько "то що, ви тепер нам допомагати більше не будете?".

  От така от історія. А тепер можете продовжувати розповідати мені про те як касмічєскіє караблі бараздят праст.... тобто про 5 мільйонів бідних галичан.
   
 • 19:12 23.02.2010
  0 0
  До: Gandalf - #190493

  Та ви просто Торквемада якийсь Людина, може, й бачила тих галичан у кількості 10 штук та й то не в природньому їх середовищі, а в Лондоні, витворила собі прекрасну фантазію, а ви? Раз-два і зруйнували цю ідилічну картинку. Як же він жити тепер буде?
   
 • 20:09 23.02.2010
  0 0
  мене якщо чесно дратують в цiй дискусiї два моменти:

  1. закиди щодо моєї iдеалiзацiї галичан i Галичини
  2. постiйна пiдмiна нацiональної/iдентифiкацiйної/мовної/культурної мотивацiї галичан соцiяльною.

  Почнемо з другого пункту.   Я кажу: галичани голосують по iншому з iдентифiкацiйних причин. Не так як малороси. Менi дорiкають: та нєфiг, мовляв, галичани так само голосують бо обирають таких само хабарникiв, бандитiв i гадiв як i малороси. Це правда, ТАКИХ САМО, але не ТИХ. Ви вiдчуваєте рiзницю?

  Галицький урядовець-корупцiонер чинить так само як i його днєпрапєтрофскiй корупцiонер, але при тому ходить до української церкви i говорить українською. В соцiальному планi вiн така сама гадюка, але в мовно-культурному планi вiн свiй.

  Приклад - польськi урядовцi за доби Пiлсудського були приблизно такi самi корумпованi як i чиновники Антонеску в Румунiї i посадовцi Гортi в Мадярщинi.   Але ж модяри не голосували за румунєштiв i навпаки, хоча `обоє рябоє`, нє?   Так само поляки не голосували за русинських чи нiмецькiв послiв до Вiденського парламенту, чи не так?   Бо рiзнi народи, курво, ось чому!

  Я нiколи i нiде не казав що незалежна Галичина буде заможна, законослухняна i з гарними манерами. Бо це неправда. незалежна Галичина, принаймнi спочатку, буде така саме корумпована i зацьофана як i украIна.   Але без нацiонального кацапського утиску. I це вже варто того руху.

  Щодо моєї iдеалiзацiї галичан. по-перше я того не роблю (хоча в середньому галичани мають вищу побутову культуру як малороси). по друге я пов`язаний з Галичиною вихованням, фаховою дiяльнiстю i близькими родинними зв`язками. Бiльше як ви собi уявляєте.   Якi бувають галичани знаю не з книжок. Я з родини репресованих i знаю добре якi бувають галицькi iдеали. А з iншого боку маю родичiв з дiд-прадiда галичин якi крадуть i за Янука голосують. Або в КГБ служили за совiтiв i на вiрних УГКЦ робили облави. В Тернопiльськiй областi.
   
 • 20:31 23.02.2010
  0 0
  Цитата:
  Галицький урядовець-корупцiонер чинить так само як i його днєпрапєтрофскiй корупцiонер, але при тому ходить до української церкви i говорить українською. В соцiальному планi вiн така сама гадюка, але в мовно-культурному планi вiн свiй.

  Мдя, це тягне на маніфест галицького сепаратиста.
  Пане, якщо він вам свій, то це ваші проблеми. Мені таке чмо у культурному плані ніколи своїм не стане, най воно хоч днює і ночує в церкві і пеленає своїх дітей у вишиті пеленки.
   
 • 23:08 23.02.2010
  0 0
  До: ЮЛЯ - #190496
   
 • 23:10 23.02.2010
  0 0
  До: Buchik - #190495

  кому вигідно
  Цитата:
  незалежна Галичина

  - діли і владарюй!
   
 • 01:49 25.02.2010
  0 0
  http://y.delfi.ua/norm/3228/159796_92GIIL.jpeg

  ше бракує вiдра i   гумакiв ,   перша лейдi з перших обкладинок журналiв   вiд завтра
   
 • 17:31 25.02.2010
  0 0
  До: Gandalf #190491 ¹184

  Та ні, все це таки мало відношення до нашої історії, ще й як - 80 років совєтщини, а до того - 3 століття московщини. Зрештою, можна порівняти й з українською ситуацією: одні ОБ`ЄДНАЛИСЯ навколо Мазепи (тільки не тре мені тут починати про відповідність постаті Мазепи постатям недавніх українських Президентів - я про сам факт безвідносно), а інші поплазували до Петра, створивши можливість утопити Батурин у крові...
  Про ту дівчину Даяну Ви ЧУДОВО знаєте - "зникла" з цього Форуму не тому, що була прихильницею ЮВТ й висловлювалась вона досить таки послідовно, наскільки мала можливість доступу до медія-джерел, а тому, що пливла зі своїми думками ПРОТИ офіційної проющенківської "течії" УФу...
   

Янукович - кумир западенців (аж шляк трафляє!)

Наші Друзі: Новини Львова