Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 04 березня 2021 року

Я обираю Свободу!

Переглядів: 29373
Додано: 18.09.2007 Додав: ВільнаЛюдина  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 219
 • 17:57 24.03.2009
  0 0
  "бо країна має будуватися на розумних компромісах - компромісах в межах розумного"
  Volynyanyn, Ви ж людина розумна. Скажіть, Крим - це Україна? - Так.
  А усі кримчяни - це українці? -Крім туристів, так. Правильно?
  Вам не здається, що тут одні збитки? Щоб стати українцем кацапам треба прожити в Україні п’ять років, і він буде повним українцем на тій підставі, що в українських паспортах немає рядка: НАЦІОНАЛЬНІСТЬ. А щоб українізувати такого "українця" треба мінімум двадцять років клопіткої праці, і це за умови, що Росія не буде сунути сюди свого носа. Але це - неможливо.
  Я вже не кажу скількі "бабла" відмивають в Криму, явно не українці, через цю автономію.
  А по вашому планові, Volynyanyn, це помірне вливання українськості закінчиться до смерті моїх прапраправнуків? Скільки століть треба на Ваш план?
   
 • 17:59 24.03.2009
  0 0
  До: Gandalf - #165179

  Цитата:
  Вам складно зайти на партійний сайт і побачити всім доступну програму для Тернопілля, але сказати що такої програми немає Вам зовсім не складно...

  Дякую за посилання, я там був, проте її тоді не знайшов.
   
 • 16:14 25.03.2009
  0 0
  До: Gandalf #165179 ¹119

  Цитата:
  Та слухайте, якщо партія вважає що вона може виграти (тим більше що не мається на увазі 51%), то вона має повне право це заявляти

  Rpt: «Ви ж покажіть свою користь хоч тут, на місці, а люди САМІ вирішать, чи ви потрібні Україні – й без Ваших, п. Олеже, проголошень...” Тобто в даному випадку подібні заяви виглядають ЛИШЕНЬ ЯК ЗВИЧАЙНІСІНЬКЕ бахвальство, НЕ підкриплене конкретними справами.
   
 • 16:15 25.03.2009
  0 0
  До: Яринка-українка - #165184

  Цитата:
  Скажіть, Крим - це Україна? - Так.

  Не заперечую (хоч потрібні деякі історичні уточнення не у цій темі).
  Цитата:
  А усі кримчани – це українці? Крім туристів, так. Правильно?

  Ні, на жаль, не правильно. Знаєте, дівчино, якби ви таке сказали в Криму чи навіть сам Тягнибок таке там сказав би – ні вас, ні його там би дуже не „зрозуміли”.
  Переважна більшість кримчан, навіть писаних у паспортах українцями, вважає себе перш за все, мешканцями півострова й бажає вирішення передовсім нагальних місцевих проблем, а шлях, пропонований Свободою, - це ще й, між іншим, означає зменшення повноважень (автономія-область) місцевої влади на користь Києва, що явно не на користь самим кримчанам. Тож навіть відомі мені помірковані прихильники України з Криму категорично заперечують подібну можливість. Насправді промосковських крикунів, згаданих у статті, не так багато й ЯКЩО БУДЕ УКРАЇНСЬКА влада СПРИЯТИ ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМ простих тамтешніх мешканців – тоді, не виключено, що й цілком спокійно можна буде провести подібну „реформу”...
   
 • 16:16 25.03.2009
  0 0
  Цитата:
  Я вже не кажу скількі "бабла" відмивають в Криму, явно не українці, через цю автономію

  І ви вважаєте, що скасувавши статус автономії, відразу всі чи принаймні хоч один „бабловий” потік перекриється ? Наївно вважати, що подібним розчерком пера від ВО Свобода ВИРІШАТЬСЯ УСІ українські проблеми в Криму.
  Цитата:
  помірне вливання українськості закінчиться до смерті моїх прапраправнуків?

  Можна й без слова «поступове», АЛЕ ВОНО, це сприяння, МАЄ БУТИ!!!... Суть в тому, що ТРЕБА робити хоч невеликі, але кроки для ствердження української влади в Криму. А от скажіть, Ярино, ви вважаєте, що один з пріоритетів Свободи – миттєве у цю мить перетворення Криму на область – ХОЧ ЩОСЬ змінить НА КОРИСТЬ України на цих теренах? Навпаки, ще погіршить ставлення до нашої країни серед кримчан й тоді та купка (про)московських радикалів перетвориться на більшість...
  Цитата:
  Скільки століть треба на Ваш план?

  Це не план , і він не мій Це прикрі реалії сьогодення, коли з одного боку укр. влада НЕ ХОЧЕ в межах наявних у неї повноважень хоч трохи змінювати ситуацію на нашу, українську користь, в Криму, а з іншої сторони, такі патріоти як Олег, ніби не розуміючи в чому там реальна проблема (не в статусі ж, а в наповненні!!!), зводять питання до абсурду. Термін залежить від УКРАЇНСЬКОЇ влади...
  *****
  Наперед перепрошую усіх за подібне розлоге викладення мною своїх думок .
   
 • 16:45 25.03.2009
  0 0
  Допоки буде автономія, неможливо буде припинити це холерне скуповування УКРАЇНСЬКИХ земель в Криму такими "українцями".
  У тому і проблема, що мешканці вважають, що живуть на пів-острові, а не в Україні, цим і користується зараз праросійський Янукович, піднімаючи мітинги, далі він піде у Донбас, потім в Харків, і чим це закінчиться?
  Я не заперечую, що Крим і увесь схід потрібно терміново українізувати. Правильно зробили, що кримчани будуть здавати ЗНО для вступу у вищі навчальеі заклади, українською мовою. Взагалі ох****** "вимагають вони російську мову". Там усі школи російські, і що це таке: "приїхав у Крим - говори російською"?
  Є конституція, яка каже, що усім громадянам України і держ. службовцям давалося від 5 до 10 років від проголошення незалежності України, на вивчення української мови, і всі забов"язані говорити українською на роботі і т.д і т.п...
  І що,Крим вняв? Ні! Строк вийшов, які ще притензії?
  Тим паче, що закон про автономію виглядав приблизно так: "поновити автономію Криму..." Яку автономію? Її до того і не було ніколи!
  Автономія на руку РФ. Тому і біситеся?
  Вся Україна підпорядковується Києву! Бо це столиця. І Крим не виключення, якщо так треба, то так і зроблять!
  Крим - це Україна, крапка.
   
 • 17:01 25.03.2009
  0 0
  До: Яринка-українка - #165265

  Цитата:
  Автономія на руку РФ. Тому і біситеся?

  Ну ви, дівчино, й "гаряча" - як український борщ! Сподіваюся, то ви не безпосередньо до мене ?
  Цитата:
  Вся Україна підпорядковується Києву! Бо це столиця

  Пра`льно! Най передають усі регіональні повноваження Сталіце, най витискають останні кошти з регіонів, стягують їхх у київський "общак" й дерибанять на свій розсуд. Гаразд, не розписуватиме це питання, бо модератор видалить як не відповідне темі.
  *****
  Сподіватимемось на конкретні УКРАЇНСЬКІ дії та кроки Свободи на Тернопіллі. Крапка .   
   
 • 17:05 25.03.2009
  0 0
  До: Volynyanyn


  Цитата:
  миттєве у цю мить перетворення Криму на область – ХОЧ ЩОСЬ змінить НА КОРИСТЬ України на цих теренах? Навпаки, ще погіршить ставлення до нашої країни серед кримчан й тоді та купка (про)московських радикалів перетвориться на більшість...


  Ваша проблема в цій дискусії полягає в тому що Ви не володієте правовими реаліями автономії. Легітимна автономія Криму якраз дозволяє місцевим українофобам проводити самостійну культурну політику й унеможливлює будь-яким еволюційним шляхом реально змінити там ситуацію. Не кажучи вже про те що автономія дає величезний незалежницький поштовх в психологічному плані.
  Унітарна держава має бути унітарною, без жодних відцентровуючих чинників - автономій.
  Щодо аргументів про те що відміна автономії радикалізує місцеве населення то це пусті балачки непідкріплені фактами. Місцеве населення там хоче лише мати спокійний туристичний сезон. Політика ж кримських незалежників лише створює штучні протистояння, поширення яких було б значно ускладнене якщо б територія була областю. Якщо ліквідація автономії приведе до покращення економічної ситуації в області то місцеві сильно протестувати не будуть, а це цілком реально.
  Отже, з огляду не вищесказане, я цілком підтримаю ініціативу Свободи щодо скасування автономії АРК і вважаю що вже мало всім стати ясно що от ці всілякі "чекання кращого часу" лише вилазять Україні боком.
   
 • 17:09 25.03.2009
  0 0
  До: Volynyanyn - #165256


  Цитата:
  Тобто в даному випадку подібні заяви виглядають ЛИШЕНЬ ЯК ЗВИЧАЙНІСІНЬКЕ бахвальство, НЕ підкриплене конкретними справами.


  Вони Вам так виглядають. А мені, наприклад, ні, й я вважаю що Свобода має повне право то казати.
  Он, Ґриґян же ж постійно балакає про "дуже популярну силу" та як її дуполизи виграють всі вибори, але ж без реальних справ.
   
 • 17:12 25.03.2009
  0 0
  До: Gandalf - #165267

  Цитата:
  Унітарна держава має бути унітарною, без жодних відцентровуючих чинників - автономій

  Очевидно, як Божий день . Але отим промосковським крикунам та їх кагебістським шефам тільки такої зачіпки, як скасування, й потрібно, невже Ви того не можете зрозуміти? Й тоді путінський режим пустить свої вагомі засоби "впливу" - війська, зброю - для захисту "саатєчєствєннікав"
   
 • 17:16 25.03.2009
  0 0
  До: Gandalf - #165267

  Цитата:
  Якщо ліквідація автономії приведе до покращення економічної ситуації в області

  Осмілюся висловити власну думку - НЕ приведе, бо ряд повноважень перейде від місцевих дерибанщиків до інших, з київських пагорбів (а там - і донецькі, і дніпропетровські, і власне київські) з їхніми напомірними апетитами перерозподілу всього і вся.
   
 • 17:20 25.03.2009
  0 0
  До: Volynyanyn - #165269


  Щодо крику, хай кричать.
  А щодо військ, то це Ви не можете зрозуміти що існуєте в полоні пропаганди що тільки й хоче щоб українці сиділи тихо-мирно й запевняли себе що плювки в їхнє обличчя то є божа роса. Якщо б Московія хотіла/могла забрати Крим військовими методами то давно б це зробила, й жодне скасування автономії не зробить це для неї легшим процесом, а надто якщо таке скасування буде прив’язане до підйому економіки півострова.
   
 • 17:45 25.03.2009
  0 0
  О,клас! І ну їх, цих кацапів!
  Крим і увесь схід невіддамо. І хай кричать, що "Україна-це відірвана Росія", то все їх мраї! Хай, йдуть до біса.
   
 • 17:37 26.03.2009
  0 0
  До: Gandalf - #165272


  Цитата:
  що існуєте в полоні пропаганди

  Щонайменше, чим я керуюся, так це пропонованими народу позиціями нинішньої влади - з самого малечку аналізую ситуацію сам з різних джерел й доходжу висновків.А РЕАЛІЇ ТАКІ: коли зявиться хоч якесь мінімальне українське підгрунтя (для чого слід хоч трохи працювати комусь зукраїнськоївлади, а вони не хочуть) в Криму, ТОДІ СМІЛИВО можна буде здійснити й ідею ВО Свобода. ДОКИ ТАКОГО ПІДГРУНТЯ НЕМА - ВСІ ЗАЯВИ Є ПУСТОПОРОЖНІ, а подібні наміри ні до чого доброго Україну з її надслабкою владою ні до чого доброго не призведуть. Й це не ховання голови в пісок, а всього-навсього РЕАЛІСТИЧНИЙ погляд на речі. Крапка
   
 • 18:45 26.03.2009
  0 0
  До: Volynyanyn - #165383
  Цитата:
  ТОДІ СМІЛИВО можна буде здійснити й ідею ВО Свобода

  Важаю, що настала пора - і Свобода повинна відповідати своїй назві ВО
  наявністю гнучких регіональних ідей -
  кримської,
  центральної,
  східної

   

Я обираю Свободу!

Наші Друзі: Новини Львова