Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 04 березня 2021 року

Я обираю Свободу!

Переглядів: 29374
Додано: 18.09.2007 Додав: ВільнаЛюдина  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 219
 • 19:54 05.03.2009
  0 0
  До: Teren - #163653


  Ти що, вважаєш себе таким великим цабе що очікуєш що всі відвідувачі форуму тільки й живуть для того щоб відповідати на твої питання? Дуже помиляєшся. Я вже пояснив що інколи взагалі не маю часу на відписування а надто якщо це стосується відписування тобі в таких темах та й ще на свідомо провокаційні й нелогічні питання.

  Чому Бандера має мати якийсь прямий стосунок до смолоскипів щоб зараз його вшановувати за їхньою допомогою? Риторичне питання... Ти ж не вимагаєш у футболістів припинити грати в футбол лише тому що м’яч з яким вони зараз грають мало чим схожий на м’ячі з якими грали на початку цієї гри, або тому що правила цієї гри сильно змінилися.
  На цьому, в принципі, абсурдність твоїх претензій достатньо висвітлена, але думаю варто також провести маленький лікнеп.

  1. Ставити питання в площину "чому ж ОУН не проводило такі марші" є просто некоректним з огляду на те що ОУН була підпільна організація що діяла на окупованих територіях.
  2. Існують свідчення як похідні групи ОУН на Східній Україні кілька разів організовували маленькі смолоскипні марші задля пропаганди та залучення прихильників.
  3. Проведення смолоскипних маршів є взагалі давня середньовічна європейська військова традиція що набула особливої популярності в Пруській армії, й, до речі, досі використовується Бундесвером.
  4. Вогонь є давній символ очищення.
  5. На Західній Україні смолоскипні марші на честь Бандери були популярні набагато раніше ніж з’явилася СНПУ-Свобода, власне ця традиція проявилася як тільки перебудова дала відповідну можливість.

  Тепер, ще одне абсурдне питання на яке будь-яка думаюча людина зможе дати відповідь - чому смолоскипи на Бандеру, але не на Шевченка, Франка тощо. Тому що зовсім різні наголоси сформувалися в націоналізмі на цій постаті - Шевченко - один з засновників укр. націоналізму, ідеолог, патріарх; Бандера - лідер військово-терористичної організації, людина що дала наказ Лемику. Що може бути тут неясно? Звісно смолоскипи мають войовничу конотацію, й це правильно. Треба думати про українські перемоги, перемоги ОУН зокрема, й смолоскипи в цьому допомагають. Хоча, маю особисту думки що такі марші треба проводити й на Шевченка й на Франка, після "денних" заходів.

  ВСЕ!

  P. S. Я тобі не казав тримати свої 5 копійок при собі, а тримати їх в межах чемності.
   
 • 21:07 05.03.2009
  0 0
  А тепер мої 5 копійок
  У німеччині смолоскипні демонстрації влаштовують на день
  святого Мартіна. Це десь пізньої осені. Всі виходять.
  Потім розпалюють велике багаття, п’ють глінтвейн, а підлітки
  влаштовують еспромтні змагання з боротьби. Вивалюються в грязюці,
  стрибають через вогонь,- коротше, дуріють, як хотять.
   
 • 14:00 16.03.2009
  0 0
   
 • 18:23 17.03.2009
  0 0
  До: Gandalf - #163678

  Ура! Не зовсім ясно, при чому українці до традицій ПРУСЬКОЇ армії, але за варіант "вогонь очищає" зарах однозначний - відповідь універсальна і в силу простоти - неспростовна. Лишається сподіватися, що віддані прихильники суч. "політ.-націоналістів" не забудуть очистити вогнем і своїх "щирих" ватажків. От тоді в мене ніяких питань
   
 • 18:32 17.03.2009
  0 0
  ЗІ: чи твоя репліка щодо того, що я є "свідомим провокатором і вважаю себе великим цабе", співвідноситься із твоєю радою "тримати свої 5 коп в межах чемності"? "Риторичне питання...." (с, Ти)
   
 • 17:31 23.03.2009
  0 0
  Готовий хоч у цю мить підтримати Свободу і Тягнибока, одначе хотілося б устійнити ряд пунктів, без вияснення яких така підтримка Є НЕМОЖЛИВОЮ:
  1. Офіційна позиція Свободи і Тягнибока по відношенню до дій нинішнього Президента: чи готові вони вимагати від Ющенка в обмін на свою підтримку КОНКРЕТНИХ дій по захисту України і Українців? Чи ж будуть, як УНП, робити добру міну при поганій грі – так як від костенківців НІЧОГО У ВЛАДІ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ, їх лідер вимушений розводитись про нібито реальні надпатріотичні справи нашого Президента й підтримувати його... Тягнибок з партією теж хоче йти цим торованим шляхом??? Тоді як мінімум на мій голос най не сподівається...
  2. Сподіваюся, славетна промова на горі Яворина була всього лишень РИТОРИКОЮ, як і саме гасло „Україна для Українців”??? ЗЛОЧИННО відкидати громадян ІНШОГО походження – поляків, жидів, кримських татарів, інших – ЛИШ ЧЕРЕЗ ТЕ, що вони – не етнічні українці. А що Україні з того, що частина так зв. „українців”- НАСПРАВДІ „малороси”??? То вони для Олега – українці, виходить, а з походження поляки чи навіть окремі росіяни (знаю окремі приклади), що народилися тут, – чужоземці. Так, і ще цікаво: чи зміг би він сказати про „жидву” ПРЯМО У ВІЧІ Мойсею Фішбейну чи все ж совість би заговорила??? „Україна – Українським патріотам!”
   
 • 17:32 23.03.2009
  0 0
  3. Казати про необхідність перетворення автономії на область в нинішніх обставинах може ЛИШЕ АБО НЕДАЛЕКА ЛЮДИНА, АБО ПРОВОКАТОР. Сподіваюся, пан Олег другим не є, тож облишмо це на совісти ідеологів Свободи й сподіватимемось, що цього НЕ БУДЕ. НЕ ПОТРІБНО створювати РЕЯЛЬНИЙ осередок громадянського протистояння Києву (Москва тілько спить і бачить) – ПОТРІБНО НАПОВНЮВАТИ Кримську автономію РЕАЛЬНОЮ УКРАЇНСЬКІСТЮ (наприклад, допомогти врешті-решт Кримській світлиці, котра „загинається” чи ВЖЕ „загнулася” ), а не так, як це робить Президент, а ще й хоче зробити п. Олег зі Свободою...
   
 • 17:33 23.03.2009
  0 0
  Й ще один момент. На днях був у свого стоматолога, й їй, людині далекій від політики, довелося пояснювати ситуацію з виборами на Тернопіллі. На її питання про те, що це за сила нова – Свобода й хто входить до неї, про її цілі, я почав говорити про традиційні напрями партії: захист мови, українців, про представників укр. інтелігенції на чолі її, але був „вибитий” нею, прихильницею ПР, цілковито конкретним питанням: мені то не настільки цікаво (байдуже), але от яка позиція Свободи по АПК? Й я не зміг відповісти на це питання. Бо ж справа навіть не в незнанні мною програмових документів ВО чи виступів п. Олега (читав ці речі) – справа У ВІДСУТНОСТІ ЧІТКОЇ ПОЗИЦІЇ партії з цього питання. КУДИ ВАЖЛИВІШЕ, виявляється, для Тягнибока питання ядерної зброї, ніж розвиток стратегічної укр. галузі – сільського господарства: в „Програмі захисту...” про це жодного чи майже жодного слова (!!!). Загальною фразою відбувся Олег разом з партійцями з цього питання (як, до речі, і з інших) і вчора в етері на 5му (Майдан)...   
   
 • 21:34 23.03.2009
  0 0
  До: Volynyanyn - #165077

  Дуже багато запитань, відповідями на які сьогодні можна не заморочуватися.
  Ви повинні розуміти, що реальна влада у більшості ВР і обраного нею КМ.
  Не від Президента і ще менше - від окремої малої партії залежить реальна українська політика.
  Треба така більшість, щоб раз і назавжди поклала край спекуляціям з питань мови, землі, корупції.
   
 • 23:43 23.03.2009
  0 0
  Це все класно!      
  Volynyanyn, Ви кажете так:ПОТРІБНО НАПОВНЮВАТИ Кримську автономію РЕАЛЬНОЮ УКРАЇНСЬКІСТЮ. Розумно, але зразу після проголошення незалежності України.
  А зараз - по-дурному.
  "Автономію" до біса - це чорна дірка в Україні.
  Почитайте слідуюче, Volynyanyn, і скажіть, якщо люди дають владу своїми голосами "таким партіям", то хто дасть можливість українізувати Крим, щоб не сталося так, як це було 23 лютого у Криму під час презентування книжки "Свободою".

  Російські екстремісти в Криму активізуються. Куди дивиться МВС?
  03 грудня 2005, 13:22
  В Криму проросійські радикали розпочинають “національно-визвольну боротьбу” російського народу за “воз’єднання Криму з Росією”. Про це керівники “Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія” повідомили у п’ятницю на прес-конференції у Симферополі.

  Лідер Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія” Святослав Компанієць заявив на прес-конференції, що Крим і Севастополь “незаконно анексовані Україною” і їх слід “негайно повернути справжньому власнику – Росії”: “Наше головне завдання – це воз’єднання Криму і Севастополя зі своєю історичною Батьківщиною і це ми вже зараз робимо. Найближче наше стратегічне завдання – підняття всього російського народу Криму, Новоросії на національно-визвольну боротьбу за це воз’єднання. А головне стратегічне завдання – воз’єднання росіян у трикутнику Таллінн-Кишинів-Симферополь. І не приховуємо, що далі – воз’єднання великої Росії!”, - заявив лідер Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія”.

  Спершу Святослав Компанієць наголосив, що ця боротьба буде мирною і в межах закону. Але потім заявив, що вороги мирно боротися не дадуть: “Нам стало зрозумілим, що Захід – Польща і Західна Україна ніколи не дадуть нам мирним еволюційним шляхом воз’єднатися з нашою милою вітчизною, потрапити туди, де нам дуже добре, дуже комфортно за будь-якої влади. Тому що у нас своя мова, своя культура, свій менталітет”, - сказав Святослав Коломієць. За його словами, політична система Східної України не спрацювала – Партія регіонів розвалилася і зрадила своїх виборців, а багаточисельні проросійські організації залишили росіян біля розбитого корита, тож треба готувати населення до масових виступів. Пан Коломієць переконаний, що немає чого розраховувати кримчанам і на путінську Росію.

  Тим не менш, зараз активісти Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія” готують низку петицій до Державної Думи і президента Росії Володимира Путіна з вимогою негайно подати позови проти України до міжнародних судів і відібрати у неї Крим. Заступник голови Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія” Валерій Поддячий каже, що на українське керівництво слід тиснути усіма можливими способами: “Треба викрити той міф, який нав’язують, що кримське питання вирішене. Воно не вирішене. І те, що ми зараз перебуваємо у складі України – це тимчасове явище. Україна звідси з Криму рано чи пізно піде. Наше завдання – щоб вона звідси пішла швіидше красиво і гідно. Треба допомогти українському керівництву ініціювати процес повернення Криму і Севастополя до Росії”, - заявив Валерій Поддячий, один з керівників Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія”.

  Цього тижня про радикалізацію боротьби проти української влади повідомила також молодіжна проросійська організація “Прорив”. Її активісти заявили, що переходять до “жорстких і радикальних форм роботи”. Більшість місцевих спостерігачів пов’язує радикалізацію політики у Криму з початком передвиборчої кампанії, але деякі з них – ще й з посиленням роботи російських спецслужб.
   
 • 13:31 24.03.2009
  0 0
  Цитата:
  Куди дивиться МВС

  штурмують татарські мазанки
   
 • 17:23 24.03.2009
  0 0
  До: Яринка-українка - #165110

  Цитата:
  Розумно, але зразу після проголошення незалежності України.
  А зараз - по-дурному

  А як тоді не проголосили, то тепер, скасувавши одним махом в Конституції (єдине, що цього в найближчі 5 років ТОЧНО НЕ буде, бо країна має будуватися на розумних компромісах - компромісах в межах розумного - а не подібних пропозиціях, як у Тягнибока зі Свободою стосвно Криму) України, вирішать цю проблему.Хоч і пізно, Ярино, але шлях лишається ЛИШЕ такий - ПОСТУПОВЕ сприяння розвитку українства на півострові.

   
 • 17:24 24.03.2009
  0 0
  До: Антип - #165095

  Цитата:
  Не від Президента і ще менше - від окремої малої партії залежить реальна українська політика

  Ну принаймні ж він не сам один як билина в полі -є в нього в Криму представники влади, котрі теж мають певний рівень повноважень, той же Куніцин, наприклад, що робить (тільки організовує корупційні скандали за своєї участи?), інші керівники районних держалміністрацій - ЧОМУ вони, хай навіть ПОКАЗОВО (задля ласки Президента) не зроблять щось корисне для місцевих українців?
   
 • 17:30 24.03.2009
  0 0
  І ще. Нмд, партія і її лідер, котрі вперше здобули серйозну підтримку в одному регіоні, не маючи навіть (можливо, я помиляюся, але в Мережі нічого подібного не знайшов. Хто найде - киньте посилання) програми чи якихось конкретно визначених заходів для розвитку Тернопілля, а оперуючи лише політичною "Програмою захисту українців", НЕ МАЄ права одразу ж заявляти, що ми ВЖЕ йдемо до ВР й на тих виборах, мовляв, переможемо. Ви ж покажіть свою користь хоч тут, на місці, а люди САМІ вирішать, чи ви потрібні Україні - й без Ваших, п. Олеже, проголошень...
   
 • 17:47 24.03.2009
  0 0
  До: Volynyanyn - #165173


  Цитата:
  не маючи навіть (можливо, я помиляюся, але в Мережі нічого подібного не знайшов. Хто найде - киньте посилання) програми чи якихось конкретно визначених заходів для розвитку Тернопілля


  Яка у Вас цікава технологія спілкування. Вам складно зайти на партійний сайт і побачити всім доступну програму для Тернопілля, але сказати що такої програми немає Вам зовсім не складно...
  http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/inshi/010069/

  Цитата:
  НЕ МАЄ права одразу ж заявляти, що ми ВЖЕ йдемо до ВР й на тих виборах, мовляв, переможемо


  А тут знову дивні балачки на кшталт "Ющенко не має права йти на вибори бо його не виберуть".
  Та слухайте, якщо партія вважає що вона може виграти (тим більше що не мається на увазі 51%), то вона має повне право це заявляти, в незалежності від того чи так вважаєте Ви, я, соціологи чи будь-хто.
  Тим більше що, конкретно в контексті Свободи, ця партія має давню популярність в Галичині й єдина причина чому вона не пройшла на минулих виборах це штучно створений міф про непрохідність що зараз якраз і був зруйнований на Тернопіллі.   
   

Я обираю Свободу!

Наші Друзі: Новини Львова