Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 11 серпня 2020 року

Іван Козловський - «Чорнії брови, карії очі»,зб. нар. пісень, ч.2

Переглядів: 10929
Додано: 20.09.2007 Додав: Gandalf  тем: 84
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 3
 • 04:13 20.09.2007
  0 0
  Іван Козловський - «Чорнії брови, карії очі» - збірка народних пісень, друга частина.  Рік: 2004 (рік видання збірки)
  Стиль: народна
  Формат: MP3@160kbps
  Розмір: 89.2 Mb

  1. Чорнії брови, карії очі
  2. Пісня Петра "Сонце низенько, вечір близенько"
  3. Монолог та пісня Петра "Ой, не шуми, луже"
  4. Пісня Петра "Ой, я нещасний"
  5. Фінальна пісня Петра з хором "Де згода в сімействі"
  6. Стоїть гора висока
  7. Мені однаково (Слова Т. Шевченка, музика М. Лисенка)
  8. Огні горять, музика грає (Слова Т. Шевченка, музика М. Лисенка)
  9. Я другої не любив, і любити не буду (Дует з Л. Фірстовою)
  10. По садочку ходжу
  11. Скажи мені правду
  12. І широку долину... (Слова Т. Шевченка, музика М. Лисенка)
  13. Сусідко
  14. Глибока криниця
  15. Іде звізда чудна
  16. Ірод-цар
  17. Добрий вечір (з Є. Охотніковою та Л. Олешковичем)
  18. Нова рада (з Р. та К. Лісіциан)
  19. По всьому світу (з Р. та К. Лісіциан)

  Загальна тривалість звучання: 77:50

  ---

  Друга частина чудової збірки народних (та псевдонародних) пісень у виконанні великого співака, золотого голосу України, Івана Козловського. На початку цього диску маємо партії з відомої опери Лисенка "Наталка Полтавка", а в кінці колядки.
  Записи архівні, й це чути, але, як на мене, то здебільшого позитив, додає автентичності, та й звучання цього голосу ніякі перешкоди не можуть зіпсувати.

  Цитата:
  Ім’я Івана Семеновича Козловського, народного артиста СРСР, лауреата двох Сталінських премій та державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка широко відоме в усьому світі. Талант цієї людини – від Бога. Надзвичайно гарний голос сріблястого легкого тембру та широкого диапазону, висока художня і технічна майстерність, безустанні творчі шукання – такі були характерні риси співака. У його репертуарі – класичні добутки Шуберта, Моцарта, Глінки, українські й російські народні пісні та романси.
  Нажаль, до теперішнього часу було майже не можливо знайти українські народні пісні у виконанні І. Козловського. Деякі його записи українською мовою не перевидавались по 50-60 років. Лише тепер ми можемо насолоджуватись чудовими українськими народними піснями у виконанні Івана Семеновича. Ніколи ще вони не звучали так проникливо. Лише справжньому майстру під силу вдихнути нове життя у відомі з дитинства пісні.
  ...
  Це продовження збірки „Українські народні пісні”, слухаючи її дивуєшся, якою силою можуть володіти професійно заспівані твори. Вміння підібрати до кожного музичного образу, до кожної фрази одну вірну у даному випадку звукову фарбу – ось що робить спів Івана Семеновича неповторним.
  Цей спів всиляє надію на те, що Україна живе і буде жити і квітнути вічно. Івана Семеновича вже не має з нами, але він завжди буде жити у наших серцях, доки жива пам’ять про нього, і його чудовий голос буде лунати понад просторами України, яку він так любив.  -
  -
  http://rapidshare.com/files/56891470/I.Kozlovskyj_...
  -
  -


  -
  Матеріал для кодування взятий з релізу на УкрШарі.
  -


  P. S. Це має розуміти кожен, але я нагадаю на всяк випадок: не забувайте що це Українська музика, яка потребує постійної підтримки, так що, майте совість, якщо Вам сподобалося, придбайте оригінал.
  Це не пафос, це реальність!


  ----------
  ----------
  МУЗИЧНИЙ БЛОГ УКРЦЕНТРУ
  ----------
  ----------
   
 • 03:54 27.09.2007
  0 0
  До речі, пропоную вам набагато більш якісну (в плані якості звуку) версію пісні "Чорнії брови, карії очі", ніж та що представлена в збірці зверху. Знайти цей файл (4.63 Мб., 128kbps) ви можете за цим посиланням:

  http://www.snapdrive.net/files/484472/Music/Chorni...

  Ця версія пісні взята з чудового сайту "Українська Пісня" Володимира Коваленка, він власноруч займається реставрацією старих платівок української музики та дуже якісно ту музику оцифровує, й на його сайті можна знайти величезну кількість безцінних скарбів.
   
 • 05:28 21.10.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Іван Козловський - «Чорнії брови, карії очі»,зб. нар. пісень, ч.2

Наші Друзі: Новини Львова