Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 11 серпня 2020 року

Тінь Сонця - За Межею

Переглядів: 6886
Додано: 05.09.2007 Додав: Gandalf  тем: 84
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 2
 • 23:48 05.09.2007
  0 0
  Тінь Сонця - За Межею  Рік: 2005
  Стиль: фольк-метал / "козацький рок"
  Формат: MP3@192kbps
  Розмір: 47.1 Mb

  1. Вітер З Гаєм Розмовляє
  2. Гнилгород
  3. Все Ще Світаючи
  4. Народу Руському Похрещеному
  5. Її Лиш Тінь
  6. Дай Відповідь
  7. Скутість і Воля
  8. Шлях Крізь Чари Ранку

  Загальна тривалість звучання: 34:17

  ---

  Невиданий демо-альбом Тіні Сонця, в якому вперше з’явився їх стиль "козацького року".
  Певно слово "метал" для цього гурту не зовсім підходить, й їх можна назвати просто важким фольковим роком адже стиль музики доволі легкий, мелодійний, інструментальний, правда в цьому альбомі, на відміну від виданих, не дуже багато відверто народних мелодій, хоча, тим не менш, фольковий, народний, врешті-решт козацький дух чується добре.
  З тих часів склад гурту сильно змінився - від тих людей хто записували цей альбом лишився лише соліст та гітарист, якість запису не надто добра, але, тим не менш, запевняю вас що цей альбом є чудовим; якщо вам подобаються видані альбоми, то цей також не залишить вас байдужими, адже тут є купа класних енергійних, потужних пісень, які претендують на шедевральність, їх би тільки записати краще, що, сподіваюся, гурт все ж таки колись зробить...

  "Б’є життя через край!".

  -
  Сайт гурту
  -

  Інфа з сайту:
  Цитата:
  «За Межею» був записаний в серпні 2005 року на швидку руку лише заради збереження пісень, які так часто можна було чути в період 2003-2005 років, але які не були включені в альбом «Над Диким Полем». Взагалі, спочатку планувалося розпочати студійну роботу над ним з вересня 2005 року. Проте загострюються стосунки між Сергієм Василюком та Володимиром Манацюком: подальша співпраця неможлива — це відчувалося. Вова заявив про своє бажання піти з «Тіні Сонця» за тиждень до виступу гурту на фестивалі «Стародавній Меджибіж». Водночас, він згодився записати всі вісім пісень, які були повністю готові до запису (добре, що принаймні тут не було непорозумінь) і це було зроблено на студії гурту «Маки Рік». В це слабо віриться, та, можливо,альбом таки буде видано, принаймні невеличким тиражем. Аж надто гарну обкладинку для нього створила Марія Василюк та й пісні… вже добре знані!  -
  -
  http://rapidshare.com/files/53650827/TinSoncja-ZaM...
  -
  -


  P. S. Це має розуміти кожен, але я нагадаю на всяк випадок: не забувайте що це Українська музика, яка потребує постійної підтримки, так що, майте совість, якщо Вам сподобалося, придбайте оригінал.
  Це не пафос, це реальність!


  ---
  Інші альбоми виконавця:
  Тінь Сонця - Полум’яна Рута
  Тінь Сонця - Над Диким Полем
  Тінь Сонця - За Межею
  Тінь Сонця - Святість Віри
  Тінь Сонця - Зачарований Світ

  ---


  ----------
  МУЗИЧНИЙ БЛОГ УКРЦЕНТРУ
  ----------
  ----------
   
 • 05:31 21.10.2015
  0 0
  Привет,ребята)Сейчас часто вижу рекламу какого-то пива «Радой»,на Росторопше…что такое эта Росторопша,ы какое вообще пиво?Просто хотелось бы попробовать,но сначала интересно узнать мнение людей,которые уже его испробовали)Отпишите,буду очень благодарен!)

   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Тінь Сонця - За Межею

Наші Друзі: Новини Львова