Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 11 серпня 2020 року

Тінь Сонця - Над Диким Полем

Переглядів: 4953
Додано: 04.09.2007 Додав: Gandalf  тем: 84
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 4
 • 02:30 04.09.2007
  0 0
  Тінь Сонця - Над Диким Полем  Рік: 2005
  Стиль: фольк-метал / "козацький рок"
  Формат: MP3@128kbps
  Розмір: 40.7 Mb

  1. Наша Мадонна
  2. Розорана цілина
  3. Козача могила
  4. Гукає дикий вітер
  5. Вільним небокраєм
  6. Світ за очі
  7. Палає степ
  8. Дикі гуси

  Загальна тривалість звучання: 44:26

  ---

  Перший (з виданих) шедевр від чудового укрфолькового гурту Тінь Сонця, завдяки якому вони як зірка з’явилися на українській сцені, й який надав їм епітет "козацький рок".
  Певно слово "метал" для цього гурту не зовсім підходить, й їх можна назвати просто важким фольковим роком адже стиль музики доволі легкий, мелодійний, інструментальний, не кажучи вже про те що фольк тут не "шматками", а вся музика має забарвлення народних мелодій, хоча в цьому першому альбомі народні мелодії настільки сильно вплетені в музику що їх навіть інколи складно виділити (через що, певно, оглядач з УМКИ їх там мало побачив, але я з ним тут не погоджуюсь ).
  Цей альбом повен чудових пісень які ви будете слухати багато разів поспіль, так що не зволікайте!

  "Б’є життя через край!".

  -
  Сайт гурту
  -

  Інфа з сайту:
  Цитата:
  Україна сьогодні... Україна в минулому... Її спотворюють. Її забувають. На очах сучасного волелюбного українця руйнують все те, що він любить, чим живе і що може назвати рідним. Альбом із символічною назвою «Над Диким Полем» безпосередньо пов’язаний із найяскравішою сторінкою української історії – Запорізьким козацтвом і саме йому присвячується. Сум, сльози Матері-України. Цей початок є найбільш актуальним і реалістичним. Та водночас Богородиця благословляє майбутнього ліричного героя і молиться за всіх українців… Національні святині зрівнюються з землею і лишається лише незримий для байдужих Дух Вічності та Нескореності. Він і вкаже шлях, яким ми усі пройдемо. Славне і Незламне Потойбіччя не спить. Воно закликає йти у бій, Воно несе нам Віру. Чи може Воно принести щось більше і чи може бути щось більше за Це? Кріпацтво – це смерть, а до нас гукає Дикий Вітер і, промайнувши над Нашою Батьківщиною, несеться далі – до найбільшої Запорізької Січі – Чортомлику, де похилившись у журбі стоїть старезний невмирущий дуб. Тепер ти в дорозі. Ще не забув, де ти? Ні, ти не в прекрасній казці. Ти в Україні – не розгубись на шляху світ за очі. Не розгубись, коли пройдеш крізь вогонь і пал до самісіньких порогів. Греблі, як і кайдани, – не вічні. І хай востаннє спалахне у тривозі Дикий Степ. І в ньому постанеш ти. Нескореним і волелюбним. Непереможним. Прямуй назустріч своїм Веснам!
  Нехай дикі гуси завжди вертатимуться у Вільну Україну...


  Інфа з УМКИ:
  Цитата:
  ...Трохи хард-року, трохи металу, трохи готики – без надто різких проявів, щоб одне плавно перетікало в інше. Не обійшлося тут і без фолкових мотивів – але це, здебільшого, проявляється вже у текстах, а не в музиці. Ні, обробок народних пісень тут немає. Але альбом присвячено українському козацтву, як втіленню ідеї національної свідомості саме українців – основний мотив. Втім, кількість і глибина інтерпретацій будь-якої теми не може бути обмежена нічим, крім власної глибини митця. І приємно, що в даному випадку козацьку тему не піддавали свідомій профанації, а намагалися її осмислити якось по-своєму, по-справжньому. Наскільки вірно – кожен слухач визначатиме для себе сам, відповідно до власних уподобань. Мені от здається, що весь цей альбом – про фізичне прагнення до волі. А свобода – одна з дуже небагатьох речей у житті, які дійсно заслуговують на увагу. І, відповідно, пісні про це – також.  -
  -
  http://rapidshare.com/files/53236081/TinSoncja-Nad...
  -
  -


  P. S. Це має розуміти кожен, але я нагадаю на всяк випадок: не забувайте що це Українська музика, яка потребує постійної підтримки, так що, майте совість, якщо Вам сподобалося, придбайте оригінал.
  Це не пафос, це реальність!


  ---
  Інші альбоми виконавця:
  Тінь Сонця - Полум’яна Рута
  Тінь Сонця - Над Диким Полем
  Тінь Сонця - За Межею
  Тінь Сонця - Святість Віри
  Тінь Сонця - Зачарований Світ

  ---


  ----------
  ----------
  МУЗИЧНИЙ БЛОГ УКРЦЕНТРУ
  ----------
  ----------
   
 • 18:27 22.11.2007
  0 0
  Нажаль завантаження "Тінь Сонця - Над Диким Полем" пройшла неуспішною. Був збережений лише файл .rar розміром приблизно 6 кілобайт.
   
 • 18:48 22.11.2007
  0 0
  До: Богдан М. К. - #126448


  Посилання зверху не є прямим посиланням. Просто натисніть на нього, а далі вже побачите самі що треба робити.
   
 • 02:40 22.10.2015
  0 0
  Доброй ночи) Как дела, пивоманы? Вчера попробовал новое пиво, которое называется "Радой", и хочу сказать вам, господа, мимо того, что оно было вкусное, и свежее, оно еще и из натуральных компонентов с использованием ликарственной росторопши, как потом я уже узнал из интернета ... пиво наше, украинское, что меня и очень удивило, потому что редко увидишь у нас такое вкусное пиво, плюс цена меня очень устроила)Как оказалось, что производитель не пожалел средств и закупил новейшее оборудование с Германии "КасперШульц", тогда мне и стало понятно, почему это пиво "Радой" имеет такое количество наград, ведь производитель пытается сделать все, что-бы людям смаковало их пиво) ... Приятно то, что пиво "Радой" можно заказать не выходя из дома, просто зайти на сайт и заказать себе пару литров удовольствия...
  пожалуй, сегодня я проведу приятно вечер за бокалом пива и вам советую, друзья)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Тінь Сонця - Над Диким Полем

Наші Друзі: Новини Львова