Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 21 лютого 2020 року

Чому українці називають Московію Росією?

Переглядів: 12222
Додано: 09.08.2007 Додав: Кармалюк  
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 79
 • 14:41 09.08.2007
  0 0  Чому українці називають Московію Росією?

       Завжди тих зайд з північного сходу називали ми москалями.
       Боролись з ними як могли. І я, і тисячі тих українців, яких москалі хотіли перетворити на безправних кріпаків; тих українців, що не визнали себе кріпаками, а натомість приєднались до моїх загонів.
  .....а також безліч інших в інший час.....
       
       Прямими спадкоємцями Руси є саме ми. Чому назву похідну від Руси, ви, нині живучі, так просто даруєте [тобто визнаєте й вживаєте] ворогам? Що це? Кріпацьке тавро?
       За що я боровся?

  Цитата:
  Московство — Павло Штепа
  ..........................
  Московщина почала шахраювати політичним перейменуванням ще по нашій поразці в Переяславі 1654 р., а поширила його по нашій катастрофі під Полтавою 1709 р. Тоді вона, не зважаючи на жодні історичні факти, не переймаючись ніякими підставами, просто проголосила себе „Росією", отже, спадкоємницею всього культурного та політичного надбання Руси. А щоб „хахол" ліпше зрозумів, що саме така зміна означає політично, москвин назвав себе „великорусским", а українця „малорусским". І ця засада „велико-мало" стала змістом усіх московсько-українських стосунків відтоді й досі. Якщо ж хтось з українців пробував кпити з тих новоспечених „великих" — мандрував до Сибіру. А коли європейські уряди за старим звичаєм адресували листа до Московії, до московського уряду, то москвини повертали їм назад з приміткою, що такої „не существует", а є лише „Россия" і „российский". Психологи запевняють, що люди сприймають найбезглуздішу брехню за правду, якщо ту брехню вперто і довго повторювати. Так азіати-москвини стали „русскими", а монгольська Московщина — „Россией". Та ця крадіжка чужого імені була лише дитячою забавкою порівняно з назовницькими загарбаннями московської „демократії" по 1917 році.       І я кілька разів мандрував до Сибіру, а звідти, отримавши чергову пайку канчуків і шпіцрутенів, всупереч всьому — тікав до рідних місць.
       Й після мене були люди, яким не було байдуже те, що нашу славетну історію у нас крадуть. Може комусь відомі Тарас Шевченко, Павло Штепа??? Це з його [Штепи] книги, названої МОСКОВСТВО, я наводжу уривки вгорі й далі:

  Цитата:
  Московство — Павло Штепа
  ..........................
  За часів Т. Шевченка крадену назву „русский", „Россия" визнала Європа, та й самі українці. Великий Тарас не визнав і постійно вживав лише „москаль", „московський", „Московщина", не визнавав Московщині права на будь-який спадок Руської держави ІХ-ХІІІ ст. з столицею Києвом і тим протестував проти загарбання України. Один з визначних українців ХІХ ст. зізнавався по програній боротьбі за самостійність України 1917-1922 рр: „Ми ніяк не могли зрозуміти: на що натякає Т. Шевченко, кажучи: „Присплять лукаві і в огні її (Україну), окраденую, збудять". Хто, як, чому має присипляти, обкрадати? В якому вогні? Хто збудить? Цього ми не розуміли, і не було кого запитати". Теперішні національно свідомі українці після нової поразки зізнаватимуться теж, що вони не могли зрозуміти ні політичної ваги різниці „росіянин-москвин, Росія-Московщина", ні кривавих наслідків плутанини цих понять у боротьбі України за свою державну незалежність. Про трагічне нерозуміння іншого тотожного московського шахрайства — „советский" — ми вже згадували.        Чому українці визнали крадену назву?
  Чому тут в пошуку 681 кілобайт = росія; 28.4 = московія ???
  Чому лише в 14 темах форуму теревень згадане слово московія, а слово росія — майже в 9*25 темах?

   
 • 14:43 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #0


  Цитата:
         Чому українці визнали крадену назву?
  Чому тут в пошуку 681 кілобайт = росія; 28.4 = московія ???
  Чому лише в 14 темах форуму теревень згадане слово московія, а слово росія — майже в 9*25 темах?


  так си стало
   
 • 15:39 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #0


  Цитата:
  Чому українці називають Московію Росією?


  То все клята дипломатія. А от коли свідомо виражають зневагу, тоді й кажуть - "москаль", "московит".   
   
 • 16:00 09.08.2007
  0 0


  До: Sink - #115667

  Цитата:
  То все клята дипломатія. А от коли свідомо виражають зневагу, тоді й кажуть - "москаль", "московит".


  нехай москаль — зневажливе (бо простонародне)
  нехай москвин (так пише Штепа) — образливе, бо схоже на свиню... саме тому частково зрозуміло, чому Московія змінила назву....

  але яким чином є образливими чи зневажливими московити, московин .

  Як називають естонців?
  Може просто треба москалів називати московинцями чи московцями щоб їм подобалося???
   
 • 16:02 09.08.2007
  0 0
  Та люди, схаменіться! Чи вам не пофіг, що там твориться на Росії? Наб би з ситуацією в Україні вигребти! Дались вам ті змонголізовані малоукраїнці...
   
 • 16:13 09.08.2007
  0 0
  До: Teren - #115677

  Цитата:
  Та люди, схаменіться! Чи вам не пофіг, що там твориться на Росії? Наб би з ситуацією в Україні вигребти! Дались вам ті змонголізовані малоукраїнці...  Подумайте..... Московія забрала від нас:
  [list]
  [*]300 років тому — назву найпотужнішої держави раннього середньовіччя; нашої держави.
  [*]300, 90 років тому — волю.
  [*] 75 років тому — мільйони співвітчизників на сході й півдні.
  [*]300 останніх років — мову.
  [*] 5-15 останніх років — ? економічну незалежність?
  [/list]

  Є те, що забрати, без дозволу, не можна. Чому ми віддаємо то самі?
  І цим самим себе ж принижуємо....

  І останнє. З нашого боку це не забаганка й не скарга й навіть не вимога! Тому різниця є. Ми [я] хочемо відновити історичну справедливість. Хоч би для себе самих....

   
 • 16:20 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #115675

  Щоб їм подобалось? Ну тоді вже "москвичами". Думаю, сподобається. Ше й провінціалів потішить. Тільки пітерці будуть ображатися.
   
 • 16:35 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #115675

  Констант: Риторичні запитання, які нічого не змінять.

  Цитата:
  І я, і тисячі тих українців , яких москалі хотіли перетворити на безправних кріпаків; тих українців , що....

  Цитата:
  Чому назву похідну від Руси, ви, нині живучі, так просто даруєте [тобто визнаєте й вживаєте] ворогам? Що це? Кріпацьке тавро?
  За що я боровся?


  Чому ви називаєте нас, русичів (і себе ві тому числі) українцями? Чому ви так просто приймаєте нав’язане? За що ви борололись?   
 • 17:24 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #115683


  Цитата:
  Московія забрала від нас: 300 років тому — назву найпотужнішої держави раннього середньовіччя; нашої держави


  Вам назва Україна чим саме не подобається?

   
 • 17:51 09.08.2007
  0 0

  До: Даяна - #115689

  Цитата:
  Чому ви називаєте нас, русичів (і себе ві тому числі) українцями? Чому ви так просто приймаєте нав’язане? За що ви борололись?

  може тому, що:
  1) не пригадую коли й хто нав’язував нам назву українці
  2) назву русичі вклали [частково — корінь] москвини    

  давайте повернемо їм самоназву, а потім думатимемо яка нам більше до вподоби...
   
 • 17:55 09.08.2007
  0 0

  До: Хлопець із села - #115702

  Цитата:
  Вам назва Україна чим саме не подобається?

  мені подобається....
  хто каже, що ні?
  хоч маю враження, що я не в себе в країні
   
 • 18:48 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #115710


  Якщо я вас правильно зрозумів, нам слід повернутись до вкраденої назви русичі і відмовитись від нав"язаної назви українці ?
   
 • 18:54 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #0


  Росія то спотворена грецька назва слова Русь, безумовно саме Україна є справжня Русь, але так сталося що москалі в період занепаду вкрали собі право спадкоємності на Київську Русь але називатися Україною дуже гарно назва пішла від слова Вкраїна ( в країні) яким називалися землі коло Києва, себто головна метрополія Київської Русі
   
 • 19:14 09.08.2007
  0 0
  До: Кармалюк - #0

  Цитата:
  а українця „малорусским"


  Малорос- означає старорос тобто в цій назві немає нічого образливого навпаки вона свідчить про те що саме українці є "старими" або першими русами а Велико - ця назва, до речі могла значити не як Больша а як Нова Русь ( Росія) так що тут можливо що не було якогось великого шахрайства , до речі наші пращури самі почали називати себе українці щоб від кацапів відрізнятися , а взагі сучасни росіяни зовсім не є русами або слов"янами вони нащадки угро-финських племен , бо не могло бути такої великої кількості переселенців з Київщини на Північний Схід щоб утворити такий великий етнос як росіяни , слов"янська (руська) кров в них є лише частково відсотків на 10-15, інше то кров тамтешніх угро-финських племен.
  А взагалі цікаво ви чого добиваєтеся? назву вже не повернеш а ми звикли бути українцями , як на мене чого треба добиватися то саме щоб Росія відповідала за Голодомор 1932-33 року - як акт свідомого геноциду з боку Радянської Росії проти українського народу
   
 • 19:51 09.08.2007
  0 0
  А цікаво проаналізувати звідки пішла назва Україна- як "окраіна" це дуже сумнівно, бо назву Україна почали вживати у першій половині 17 сторіччя тоді Україна не була під владою Москви, тому Москва не могла бути для України Центром а та відносно неї не могла бути окраіною, окраіна Річі Посполітої це теж сумнівно бо поляки тоді ще звали наши землі Русью , як доречі і європейці про що свідчать їх мапи 17 ст. де Київщина була Русью а Росія Московією, поганець Ярема Вишневецький звався " Воєвода руський" , тому зовсім ніц нічого не варті ці вигадки московських шовіністів ,зокрема Валуєва ,про те що Україна то - окраіна , та й наші пращури не стали б називати себе окраінцямі, тому єдною нормальною версією є та що назва Україна пішла від назви Вкраїна ( в середені країни) так звалася область невилика навколо Києва - метрополія , до речі у Костятина Багрянородного, по спогадах якого і складають переважно уяву про часи Київської Русі, є свідчення про таку область навколо Києва яка мала особливий статус тому думаю що це сбереглося в пам"яті народній та в потрібну годину руси згадали про назву Вкраїна\Україна та застосували її щоб відрізнятися від москалів які незаконно почали вживати назву Русь
  Ну а потім продажні історики династії Романових це все спотворили та нав"язали нам версію з окраіною або інші недолугі версії щоб тільки люди не звертали увагу на правду та забули про винятковість України та українців у слов"янському світі.
   

Чому українці називають Московію <i>Росією</i>?

Наші Друзі: Новини Львова