Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 26 січня 2020 року

«Український імперіалізм»

Переглядів: 12518
Додано: 03.06.2007 Додав: Teren  тем: 110
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 92
 • 19:08 03.06.2007
  0 0
  До: Teren - #108236

  Цитата:
  Так що ми з вами КРОВНО зацікавлені у тому, щоб ахтунги жерлися між собобю в рамках КІЛЬКОХ пірамід і жодна не отрмала повної перемоги.

  Це зрозуміло, бо це конкуренція, яка, взагалі кажучи, корисна суспільству.

  Але чи не є також нашою (включу себе до них, бо ненавиджу гопів) метою також збільшення чисельності танунахів? Якщо так, то чи потрібне нам повне знищення ахтунґів, чи достатньо буде часткової?
   
 • 19:55 03.06.2007
  0 0

  Цитата:
  Але чи не є також нашою (включу себе до них, бо ненавиджу гопів) метою також збільшення чисельності танунахів? Якщо так, то чи потрібне нам повне знищення ахтунґів, чи достатньо буде часткової?

  НМСД, війна повинна вестися непрямими методами. З ахтунгами немає сенсу всупати в пряме зіткнення: міліція, мафія, ДПА та інші бандформування, армія - всі вони влаштовані пірамідально, їх система організації ворожа для танунахів. Приклади з життя: ахтунг-мєнт вас все одно поб’є (а якщо ви майстер спорту з рукопашки і йому наваляєте - то посадить, якщо взагалі не застрелить), ахтунг вахтер в під’їзді все одно вас перематюкає, навіть якщо ви другий Лесь Подерев’янський. Бо це - їх стихія. Безглуздо воювати з ахтунгами їхніми ж методами і за їхніми ж правилами.

  Але не все так безпросвітно! Перемога танунахії можлива, проте лише за рахунок непрямого зіткнення, тобто нищення нами самого середовища існування ахтунгів в Україні. Ми не вбиваємо ахтунгів, ми просто будуємо середовище, комфортне для нас і дискомфортне для їх розвитку Танунахи повинні "вибиватися в люди" і інші танунахи повинні їм у цьому максимально сприяти, саме підвищення конкурентності в середовищі і перехід до ЯКІСНОГО відбору (проте за вигідними нам, танунахам, якостями) і є ключем до перемоги над ахтунгами.

  Крім того, я вже давно пропоную створити спільноту однодумців, яка б в фундаменті мала спільні цінності і єдиний кодекс честі. "Один танунах за всіх - і всі за одного!" - ось таким має бути наш імператив. Колективний розум танунахів здатний на дуже-дуже багато, повірте.

  До речі, одна з головних відмінностей між танунахами і ахтунгами: танунахи можуть думати разом, поєднання умів кількох танунахів здійснюється за адитивною схемою, тобто "інтелект танунаха А" + "інтелект танунаха Б" = сума інтелектів. Дехто навіть схильний вважати, що в модель варто вводити мультиплікатор, який виражає коефіцієнт проросту від ефекту синергії, тобто "інтелект танунаха А" + "інтелект танунаха Б" = сума інтелектів * "Мсинернгет.коеф."! Тоді як мислення в пірамідах протікає за принципом: "я начальник, я і вирішую." або навпаки: "Ти начальник - от ти і думай!"

  Критичним читачам, які переглядають це і думають: "боже, які вони тут вар’яти!" хочу зауважити, що такі мережеві спільноти однодумців-танунахів - не міф, а вже існуюча реальність. В т. ч. і в Україні. Майбутнє - за мережами танунахів!

  Нищити ахтунгів повністю просто немає сенсу, та й це неможливо. Просто потрібно обмежити ахтунгів рамками і змусити їх служити суспільству, як це зроблено у розвинених країнах.
   
 • 20:53 03.06.2007
  0 0
  вважаю за доречне змалювати в загальних рисах концепцію мережі танунахів, про яку я вже писав рік тому. Текст писався в контексті більш глобальному (тому дехто цілком справедливо розглядав його як мрійливість). Попри те, сама концепція без втрат може переноситись і на мікрорівень - зміна специфікації в даному випадку не проблема. З задоволеням спостерігаю, як з різних напрацьовок (в т.ч. і моїх) починає вимальовуватися загальна картина. Приємне відчуття - ніби на пазлі, який декілька років збирав, починає НАРЕШТІ проявлятися якийсь малюнок  Цитата:
       Цитата:
      Чи є механізми, завдяки котрим псевдопатріоти взагалі не проникнуть в Організацію? Самі розумієте, замаскованих хамелеонів-пристосованців у нашій політиці не бракує. Один такий негідник буде ложкою дьогтю в бочці меду і зіпсує всю справу. Тож як їх стримати і не допустити до Організації?


  участь у організації не повинна приносити матеріальної вигоди. Це автоматично відсіче від неї таких корисливих персонажів, яких особисто я зустрічав у значній кількості у "жовтій Порі".

      Цитата:
      А хто конкретно очолить цю Організацію Українських Патріотів? І яка форма влади та відповідальності у такій Організації?

  Найдоцільніша форма організації за даних умов - безлідерна мережева структура а-ля "чорна Пора" часів Майдану, коли актив гуртується навколо ідеї, а не конкретних персонажів. Кожен може знайти застосування своїм талантам, співвідносячи власне бажання допомогти, свої можливості та конкретні потреби організації.


  Як бачимо, мається на увазі безлідерна організація, тобто мережа. Зайве нагадувати, що конфігурація спільноти танунахів являє собою саме мережу.

  Цитата:
  15/08/2006 12:43:00 #72365 ¹62
  До: Patriot-ua - #72351

  Головне - не кількість людей в організації, а їх якість. Наприклад, відомо, що за СДПУ (о)(в складі "Не так") на минулих виборах проголосувало менше народу, ніж числиться в їхній партії!

      Цитата:
      Справа не тільки у корисливості. Можуть з’явитись зрадники, провокатори і т.п. непотріб. Але я переконаний, що якщо верхівка нашої організації буде віддана своїм ідеям (а так воно і буде), то нас не переможуть. Головне – це підтримка українського народу і чистота рядів організації.

  Провокатори не з’являться, якщо вдасться уникнути зовнішньої політизації організації, тобто якщо організація "Чорний щит"(до речі, радив би змінити назву - бо ця дуже вже насторожуватиме СБ різного рівня...) формально існуватиме в статусі благодійно-меценатської спілки, громадської організації, просвітницького товариства, словом, доречна будь-яка форма устрою, окрім політичної партії. Членами об’єднання повинні бути люди, які готові служити ідеям, віддаючи щось, не отримуючи з цього матеріального зиску.(от я , наприкдад, готовий! ) В ідеалі така людина - представник середнього класу, підприємець, який знає структуру та слабкості бюрократичного апарату та має відповідні ресурси (фінансові та "связі"), щоб з ним боротися. Разом з тим, не можна допускати, щоб організація ровинулася в політичну партію(!!!). Краще, нехай би це було б таким собі "орденом", "масонською ложею". Якщо представник організації йде у владу - він повинен туди йти як представник (тільки формально, звісно ж ) іншої партії. Загалом для організації було б вигідно демонструвати лояльність(показну) будь-якій чинній на даний момент владі. Взагалі - варто уникати будь-якої ЯВНОЇ, ВІДКРИТОЇ боротьби. Задля збереження та розвитку організації та відстоювання її цілей не варто нехтувати підкупом чиновників(нехай жирують...поки що ), навіть шантажем і т. п. Якщо говорити образно - я пропоную їсти владу зсередини її ж методами, як личинка комахи наїздника з’їдає зсередини ненажерливу гусеницю.


  Ідеологія боротьби в дуже значній мірі співпадає з ідеологією боротьби танунахів.

  Цитата:
  До речі, "не любити" націоналістів немає сенсу, як і комуністів, соціалістів, монархістів ...-істів...-істів....-істів.......... Доки при владі знаходиться олігархічно-бюрократична "еліта", доти кожен, хто хоче її повалення - союзник. Саме клептократам при владі наразі вигідно поділяти та провокувати на зіткнення Схід та Захід, вигадувати нові ідеологічні мульки а-ля 2-га держ. мова, НАТО етс. , які відволікали б люд від реалій і переносили б у вигаданий світ нікому не потрібної боротьби ідеологій . Це, знаєте, як в пісні "Акваріума":
  Полковник Васин созвал свой полк
  И сказал им - пойдем домой;
  Мы ведем войну уже семьдесят лет,
  Нас учили, что жизнь - это бой,
  Но по новым данным разведки,
  Мы воевали сами с собой.

  олігархічно-бюрократична "еліта" - садо-ахтунги, яким формат піраміди вигідний у зв’язку з тим, що вони на самому її вершечку. "Ярі" націоналісти, комуністи та інші -істи (прихильники радикальних сил), перш за все, ахтунги, оскільки інтегруються в одну з пірамід, яку очолює "вождь" (і без різниці, комуністичний чи націоналістичний). Суть одна - люди виявляють бажання існувати в піраміді (адже усім радикальним політ. напрямкам характерний жорсткий культ вождя-диктатора). Проте танунахам вигідно культивувати боротьбу пірамід між собобю - це ослаблює піраміди та ахтунгів.


  Цитата:
  Хм, надто ідеалістично . Справа в тому, що серйозну фінансову підтримку організації в формі політичної партії може надати не малий чи середній бізнес, а лише крупний капітал, тобто або крупні олігархи, або місцеві регіональні "царьки", фактично кожен з яких по вуха загруз в корупційних схемах, нечесних "прихватизаціях", і партія "Чорний щит"(у разі заснування такої) буде ними розглядатися як елемент системи захисту та лобіювання свого бізнесу. Людей принципів та ідеалів серед такого зброду не може бути за визначенням, оскільки чесний та принциповий до розкрадання народного майна не може бути причетним. Покладати особливо великі надії на малий бізнес як фінансове джерело для розвитку партійної структури не варто тому, що, по-перше, у малого бізнесу надто багато своїх власних проблем, по-друге - можлива сума вливань ніяк не зможе задовольнити потреби партії на виборчі перегони, адже мова йде про десятки мільйнів $ (варіант з мінімальними фін. вливаннями в партію відпадає одразу - кому потрібна партія, здатна набрати 0,000....% голосів. Для успіху на виборах усім партіям потрібно грати за єдиними, природніми за даних умов, законами - багатший завжди може більше потратити на агітацію, рекламу, PR etc, а значить, має більше шансів на перемогу). Потрібна ресурсоощадлива структура організації, а в політичних партій, навпаки, величезні суми витрачаються на функціонування партійного апарату, офісів, осередків, передвиборну агітпродукцію. Тоді як моя пропозиція полягає: сила не в бутафорській роботі організації(з’їзди, зібрання, презентації, офіси, прапори... ), а в конкретній діяльності її членів. Згадайте, чи не в кожному райцентрі були осередки СДПУ(о), і що це їм принесло, окрім величезних видатків?

      Цитата:
      Але без більш-менш серйозної фінансової підтримки організація не матиме шансів подолати потужні бізнес-сили.

  Потужні бізнес-сили будуть боротися самі з собою? Оригінально... . Власне, в нашій історії ще зовсім недавно був такий випадок - Помаранчева революція. Але мова йшлася тільки про те, що одним багатіям захотілося прибрати до своїх рук годівнички та ресурси, що належали іншим багатіям. Власне, зараз увесь політичний процес і зводиться до перерозподілу фінансових потоків між різними ФПГ та олігархічними кланами, тому організація, якщо хоче досягнути серйозних результатів, не повинна тратити сили на боротьбу з системою, знаходячись всередині системи. Що цікаво, як тільки в партії з’являться дійсно серйозні спонсори, - "Щиту" самому буде вигідна нинішня ситуація в політичному житті України. Для збереження організації необхідно буде шукати ДОДАТКОВИХ спонсорів, шукати нові методи залучення ресурсів, продаватися при голосуваннях. І навіть не варто говорити про чистоту рядів: навіть найчесніші, потрапивши в таку систему, будуть змушені пристати на правила гри, у них просто не буде вибору, бо партія - структура дуже ресурсозатратна, і грошей їй потрібно просто неміряно. Окрім того, у організації може з’явитися ще одна суттєва перевага: відкрито задекларувавши себе як неполітичну організацію, можна сказати: "Політика - це відвертий бруд, ми не хочемо бути до неї причетними, ми - інші, ми - кращі. Ми не беремо участі в розкраданні держави - ми її будуємо, ми не займаємося постопорожніми балачками - ми ВЖЕ діємо на благо суспільства". Як повинна діяти організація ? - допомагати людям захищати свої права; брати під шефство школи, лікарні, дитсадки, притулки для неповнолітніх; привертати увагу ЗМІ до фактів порушення законодавства, хабарництва (!!!); займатися просвітницькою діяльністю; влаштовувати благодійні акції; надавати допомогу постраждалим від пожеж/потопів/афер/буревіїв/нещасних випадків; влаштовувати акції прибирання вулиць міст, природніх заповідників; влаштовувати дозвілля молоді; допомагати розвивати спорт ; створювати стипендії для обдарованих учнів та студентів; займатися соціальною рекламою і т. д. і т. п. На фоні дедалі більше наростаючого розчарування громадян політикою у її сучасному варіанті, таке позиціонування - це великий "+" на майбутнє. До речі, приблизно таким штибом пани Черновецький та Садовий стали мерами міст Києва то Львова відповідно. Так що, мабуть, можна говорити про вже "обкатану" технологію, коли, не перебуваючи на даний момент у владі та навіть у політиці особа/організація не перебуває під загрозою інформаційних ударів конкурентів (оскільки у них просто немає конкурентів , бо політичні партії грають на зовсім іншому полі у зовсім іншу гру ), проте здобуває популярність та симпатиків. До речі, фінансові ресурси значно простіше акумулювати саме під такі проекти, а не на не зрозуміло кому потрібні прапори чи офіси партій. Куди простіше домовитися з середньої руки підприємцем про те, що він, наприклад, профінансує створення сучасного комп’ютерного класу і підключення сателітарного нету в своїй рідній школі, і тоді клас, де він вчився, назвуть у його честь , ніж впарювати йому про якісь високі ідеали . До речі, суто з власного досвіду: підприємці люди дуже прагматичні та обережні, а вірити політикам - то в них взагалі не в крові(на щастя)

  Вказується на напрямок ведення "прихованої війни" проти ахтунгів і принципове небажання вступати в гру за їхніми правилами.

  Цитата:
  Влада - система з двох складових: того, хто керує, і того, хто підкоряється. Реальна влада не у того, хто має формальні повноваження, а у того, кому реально готові підкорятися. Наприклад, у Януковича зараз формально куди більші повноваження, ніж у Ахметова. Проте коли мова заходить про РЕАЛЬНУ владу, тут Янук на фоні татарина явно блідне... Так от так же ж повинно бути і з організацією "Чорний щит" (ну і все ж, якось не сама підходяща назва для благодійницької організації, погодьтеся ). Тобто, сила організації повинна вимірюватись не її брендом і не окремим лідером, а потенційною впливовістю окремих її членів. Детальніше я змалював цю ідею у попередніх постах: члени організації, яка не є формально політичною партією, мають повну свободу дій у житті політичному і можуть йти у владу як члени БУДЬ-ЯКИХ політичних сил усього спектру ідеологій та приналежності до ФПГ (проте, передусім ці люди повинні керуватися доктриною організації, а не логікою обраної в якості "жертви" політ. партії). Очевидно, вибір членів організації на користь тієї чи іншої політичної сили повинен залежати від того, чи є вона потенційним фаворитом - завжди потрібно "тримати ніс за вітром", і не сваритися з діючою владою (та й з опозицією особливо теж конфліктувати не варто, - хтозна коли влада поміняється ). Тобто, пропонується, фактично, йти у владу ЗА ЧУЖИЙ кошт , за гроші тих же олігархів (передбачається, що члени організації будуть представниками економічних та інтелектуальних місцевих еліт, тож проблем з їх затребуваністю політичними силами не повинно виникати, еге ж ? ).Це надає ряд переваг:
  1)економію ресурсів, які можна потратити на всі описані вище благодійницькі цілі та, особливо, на якнайширше висвітлення у ЗМІ діяльності організації
  2)можливість росту впливовості організації (як я вже говорив, впливовість організації визначається впливовістю окремих її членів)
  3)можливість вільно маневрувати та призвичаюватися до зміни влади
  4)не дозволєя самій організації розкластися у апріорі ворожому їй та особливо агресивному до її принципів оточуючому середовищі - сучасній українській політиці.
  Тобто загальна концепція функціонування приблизно така ж, як і у масонських лож, чи рицирських орденів, чи навіть релігійних сект та церков .

      Цитата:
      Та не поспішайте поки що з політикою! В близькій перспективі у „Чорного Щита” інші завдання – подібні до тих, які Ви назвали (просвітницька, благодійна та т.п. корисна діяльність). Але для цього потрібно об’єднати багато відданих нашим ідеям людей. Кількість тут теж має значення.

  Згідний, проте від себе дозволю внести невеличку ремарку: потрібно не ОБ’ЄДНАТИ відданих нашим з Вами ідеям людей, їх потрібно ще СТВОРИТИ! Як? Не рекрутуванням же ж, звісно, набирати людей до організації . Потрібно популяризувати НЕ ОРГАНІЗАЦІЮ, а нашу з Вами ІДЕЮ - прихильники з’являться самі, оскільки ідея - напрочуд актуальна в сучсній Україні. Доведеться це все робити своїми силами, оскільки шукай зараз спонсора - і ти від нього вже повністю залежний... . Ну, слава Богу, інтернет у нас є, як я вже писав, можна книгу написати, наприклад, "Антиклептократ" абощо


  А тут я, мля, як "копчиком чувствовал" появу руху танунахів. Податися в провісники, чи шо? Ідея танунахії і є однією з БАГАТЬОХ сходинок до перемоги над клептократизмом.

  Цитата:
  Ха, а як вам ідея організації у формі акціонерного товариства? (або ряду АТ) Тобто засновники організації створюють АТ , під це АТ започатковують конкретну справу. Контрольного пакета ні у кого немає, прибуток йде на забезпечення потреб організації. Госпрозрахунок, хе-хе! Сплав політики та економіки у іншому, ніж у сучасноій політиці, форматі.

      Цитата:
      Зауважте також, що для того, щоб допомогти школі, теж потрібні гроші.

  головне - не гроші, а бажання! Якщо немає грошей - можна пособити навіть робсилою при ремонті. В шкільну бібліотеку можна перетягнути дещицю із своєї домашньої книгозбірні. Якщо ви юрист/економіст/лікар - можна під егідою організації організувати надання безкоштовної кваліфікованої допомоги населенню в даній галузі. Можна збирати підписи ЗА/ПРОТИ чогось там, важливого для населення даної місцевості, можна організувати курс лекцій відомих представників організації (передбачається ж, що такі будуть - поети, художники, викладачі-професори, такий собі лікбез-обмін досвідом )..Коротше - було б бажання.
  ЗІ: Чи, може, Ви запропонуєте кращі і дешевші способи самореклами та залучення нових прихильників до організації?


  Активність танунахів, поряд із взаємовиручкою і принципом "Один танунах за всіх - і всі за одного!" - запорука успіху.

  Цитата:
  Ну і де тут написано, ЯК долати клептократію? Звісно ж, усе правильно, проте це лише загальні фрази: судити...,запровадити..., зруйнувати..., усунути...(хоча з принципом люстрації КДБістів я більш ніж згідний), але тут немає відповіді на найважливіше питання: як зробити так, щоб клептократія не була можливою в принципі. Адже посади зараз на нари частину чинушів чи олігархів - і на їх місце прийдуть нові. Просто середовище у нашій державі створене таке - сприятливе для розвитку клептократії як явища, тому-то й конкретні люди майже нічого не вирішують і від них нічого не залежить: середовище з часом перетравить і най-найчесніших, і най-найпринциповіших.
     Необхідно боротися не з наслідком, а з причиною явища! Думаю, справа у відсутності персональної відповідальності чиновника за ефективність своїх дій. Бюрократ в Україні знаходиться у такому собі напівдрімаючому стані, знає, що йому нічого не загрожує і відчуває себе напівбогом. Як то може бути виправданням для президента: мовляв, сам він хороший - оточення у нього погане?! Або: укази у чиновника Х хороші, але підлеглі їх або неправильно зрозуміли, або бойкотують. Але ж сам чиновник Х віддав хороші накази, значить він хороший??? Та ніфіга!!! Так от, якщо згадувати історію ХХ сторіччя, то на наших теренах був лише один дійсно ефективний менеджер - Сталін. В чому був його секрет? Просто Сталін побудував систему влади таким чином, що "відмазки" типу "в мене накази хороші, але мене не слухають" - не діяли. Якщо тебе не слухають - хріновий з тебе керівник і давай-но, товариш, шуруй на Колиму! . От, ну не знаю, візьмемо, для прикладу, мікро-рівень: службу експертизи доброякісності товарів на ринку. Потрапляє на прилавки неякісна продукція - не тільки порібно штрафувати продавця, а й ГНАТИ З РОБОТИ директора ринку, а то й СПРАВУ КРИМІНАЛЬНУ на нього ВІДКРИТИ! Змістимо одного, отрмаємо іншого - який вже, навчений гірким досвідом попередника, не ризикне брати хабаря від продавців неякісної продукції за право цю продукцію збути на його ринку, який вже підбиратиме відповідні кадри, які теж не "братимуть", адже ж директор повинен відповідати за ВСЕ, що відбувається на його ринку, і відмазки "я їм не наказував хабаря брати" чи " я тоді у відрядженні був" не пройдуть. Та й директори сусідніх ринків повинні би засвоїти гіркий урок свого екс-колеги . Звісно ж, існує ризик, що директор захоче домовитися з перевіряючими, контролюючими органами, тією ж санепідемстанцією. Тоді необхідно ПОКАЗОВО проводити залякуючу кампанію проти корупціонерів, щось типу того, що було в нас перші декілька місяців помаранчевої влади (і, згадайте - тоді ж ДІЙСНО боялися брати хабарі, аж доти - доки зрозуміли, що це - імітація, а не справжня антикорупційна кампанія), влаштовувати провокації(типу як у Польщі свого часу провокаціями викорінювали корупцію в польському аналогу ДАІ - і викорінили таки!). Необхідно провести реформу судочинства - щоб позбавити владу можливості тиснути на суддів.
     Я, звісно ж, не експерт. Мені з моєї "колокольни" видно ще не дуже багато , проте впевнений, що мислю у правильному напрямку. Детальніше цю проблематику, проблематику викорінення клептократії шляхом усунення неефективного менеджменту та безвідповідальності бюрократів, повинні розробляти фахівці та досвідчені люди


  Про стан речей та порядки в таборі ворога - ахтунгів і клептократів як частинного прояву ахтугізму.

  Цитата:
  16/09/2006 23:03:00 #73929 ¹130
  До: Patriot-ua - #73925

  На місце Ахметова то й дійсно прийде нова людина, але, як відомо з теорії синергетики лабільних систем - система починає розпадатися, коли окремі її складові набувають різної динаміки. Тобто криза влади (різна динаміка розвитку її структур та окремих кланів) вцілому на руку народу України. І тому дійсно на Юлю можна сподіватися - як на акселератор процесу розвалу існуючої системи, незалежно - бажає вона цього чи ні

  Ще раз про вигідність конкуренції пірамід саме для танунахів. Чим більше неузгодженостей між пірамідами, чим більша між ними різниця, і не тільки у векторах розвитку, а в т. ч. і в динаміці - тим ліпше нам. Повтроюсь: становлення єдиної піраміди-переможця = утиски, якщо не смерть, для танунахії. Чим слабші піраміди - тим сильніші танунахівські мережі. "El leon es fuerte porque los otros an imales son debiles" (Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі) Subcomandante Marcos
   
 • 20:59 03.06.2007
  0 0
  Прикольна теорія. Мені сподобалась. Тільки які мережі танунахів? Наскільки я зрозуміла, танунахи індивідуалісти за означенням. Хоча, можливо, я помиляюсь...
   
 • 21:47 03.06.2007
  0 0
  До: ЮЛЯ - #108257

  Дуже правильно зрозуміли. Але індивідуалізм жодному випадку не означає самоізоляції. Відмінність мереж танунахів від пірамід ахтунгів: існування в піраміді і існування піраміди, відповідно, є самоціллю ахтунгів. Мережі ж танунахів є ситуативні і існують не самі по собі, а для конкретної мети. Танунахи - люди розумні. Якщо є хтось, в кого цілі співпадають з їхніми - доцільніще об’єднатися. "Гуртом і батька легше бити " (с) А взагалі, індивідуалізм - поняття дуже відносне. "Індивідуалізм" танунаха розкривається в його принциповому небажанні боротися за ієрархію в піраміді. Він взагалі не бачить в цьому жодного сенсу. Але це не значить, що танунах - егоїст чи асоціальний тип.
   
 • 23:45 03.06.2007
  0 0
  http://www.chv.cv.ua/04-01-23/12.htm

  Чистокровний танунах. Член мережі танунахів. Андрія наведено для прикладу. Є ще багато інших видатних людей (академіків, політологів, посадовців) Люди, зрозумійте: танунахи - це не тільки смішне слово. Це серйозно. Це реально дуже серйозно.
   
 • 12:19 04.06.2007
  0 0
  До: Teren - #108320

  Терен, можна питання?

  Якщо взяти звичайну людину (селянин чи робітник), яка все життя чесно працює щоб нагодувати свою сім"ю, політикою не цікавиться (похунг?), література чи мистецтво теж її не приваблює (похунг?), але досить добре знає свою справу, за що інші люди шанують, гарний господар та сім"янин, ростить гарних роботящих дітей, має життєву мудрість та природний розум, у вільний час любить щось майструвати чи співати народних пісень. Ну, таких людей ще досить багато на нашій землі.
  Хто ця людина - ахтунг чи танунах?
  По Вашому - звичайнісенькій ахтунг, який займає своє місце десь знизу піраміди з язиком у дупі начальника цеха (голови голгоспу). І виходить, його треба чи знищити, чи підкорити на користь танунахів?
   
 • 12:29 04.06.2007
  0 0
  До: Teren - #108320
  Цитата:
  Чистокровний танунах. Член мережі танунахів. Андрія наведено для прикладу.
  Але можна до цього чоловіка підійти критично. Працює собі на закордонного дядька, який зробив свою піраміду (а не мережу!) аматорів високих технологій. Віртуальний язичок цього Андрія у дупі безпосереднього начальника (росіянина), єдине що тішить - можна робити улюблену справу і співати українських пісень. Може це також ахтунгізм?
   
 • 18:37 04.06.2007
  0 0
  Цитата:
  Але можна до цього чоловіка підійти критично. Працює собі на закордонного дядька, який зробив свою піраміду (а не мережу!) аматорів високих технологій. Віртуальний язичок цього Андрія у дупі безпосереднього начальника (росіянина), єдине що тішить - можна робити улюблену справу і співати українських пісень. Може це також ахтунгізм?

  Критично слід підходити до всього. І до всіх. В т.ч. і до Андрія. Але справедливості заради треба зазначити, що хоч і працює він на американського дядю Гейтса, але те, що разом із китайцями і японцями розробляє один вельми цікавий і перспективний хай-тек проект в Україні - факт. І працюватимуть там УКРАЇНСЬКІ програмісти. Це для нього дуже принципово. Судіть самі - ахтунг він, якому перш за все місце в ієрархії, чи патріотично налаштований танунах, котрий має ідейні переконання і мріє бачити Україну серед технологічний лідерів (де їй і місце). Своєї думки я Вам не нав’язую, хоча моя відповідь - Андрій однозначно танунах. Хрестоматійний.

  Цитата:
  По Вашому - звичайнісенькій ахтунг, який займає своє місце десь знизу піраміди з язиком у дупі начальника цеха (голови голгоспу). І виходить, його треба чи знищити, чи підкорити на користь танунахів?
  Наголошу, що ахтунгізм визначається далеко не стільки місцем в піраміді, як СПОСОБОМ МИСЛЕННЯ і ЦІЛЯМИ, ЯКІ ПЕРЕД СОБОЮ СТАВИТЬ ЛЮДИНА.

  Місце в піраміді - тільки атрибут, зовнішня ознака. Місце "на шнурочку Енкіду" (за трактовкою одним з ідеологів РТУІ YL-ом Пєлєвіна) є не причиною ахтунгства, а його наслідком. Причиною того, що ахтунг займає місце в піраміді, є його внутрішній потяг до пошуку свого місця в ієрархії. Причиною того, що потенційний танунах займає місце в піраміді є те, що в нього, дуже часто, немає вибору. Так складаються обставини - напр., армія (не будеш же пояснювати командирам про РТУІ? ), неможливість вибирати рід зайнятості (куди ж колгоспинику при СРСР було податися, крім колгоспу? Альтернативи жодної.)

  Так що цілком можливо, що потенційний танунах займає місце в піраміді (точніше сказати - йому "добровільно-примусово" відвели там місце). Проте від ахтунга його відрізняє те, що він незатишно себе почуває в цій вертикально-інтегрованій системі, не розуміє принципів її функціонування і не бачить в ній хоч якогось сенсу.

  Для танунаха позбавлено сенсу купувати собі авто за 500 тис. $ , якщо авто за 30 тис. з точки зору споживача майже нічим не відрізняється. На відміну від ахтунга Ахмєтова танунаху не потрібен годинник за 0,5 млн. $. Адже дорогі речі потрібні ахтунгу для того, щоб підкреслювати своє високе місце в їєрархії. Ось тому часто трапляються ситуації, коли бідний ахтунг на останні заощадження купує собі дорогий костюм, а власник бізнесу-танунах - дешевий, проте зручний. Тут до речі, пролягає чіткий вододіл між Заходом і Україною. Всі, хто приїжджає "звідти", постійно розповідають, що на Заході ніхто особливо не видягається, мільонери у США їздять на таких же автах, що й пересічні громадяни, а круті машини собі намагаються придбати переважно або молодь, або негри. . У нас же, як тільки з’являються гроші, намагаються ледве не роги на себе нап’ялити Це яскрава ілюстрація того, що танунахи таки довго викорінювалися на теренах України, в т. ч. і фізично знищувалися.

     Танунах в моєму розумінні, свідомо чи несвідомо керується принципом "жить нужно так, чтобы не было мучительно больно за бесцельно прожитые годы, за мелочное подленькое прошлое" .

  Особисто я розрізняю танунахство кількох рівнів. Перший рівень - найпоширеніший. "Танунах, що вимушено знаходиться в піраміді через обставини" - про нього я в же писав. Наступний ступінь - "танунах реалізований". Тобто коли людині вдається привести свій спосіб життя до узгодженості із власними внутрішніми установками та ідеалами. Можна вважати це "ступенями посвячення танунаха" . До речі, батьки-засновники вивели принципи танунахізму з ... буддистської філософії. Ось так.   Символіку руху, до речі, взято звідти ж.

  ЗІ: між іншим, перевагою РТУІ є те, що вона в частині свого поширення і модифікацій має подібність до відкритого програмного забезпечення.   Тобто мається на увазі право будь-кому використовувати і змінювати РТУІ за власним бажанням. Саме це і може дозволити використовувати і змінювати специфікацію теорії для будь-яких застосувань (тобто можливі трактовки РТУІ, які влаштують і комуністів, і націоналістів, і анархістів і т. д. - залежно до яких цінностей апелюватиме модифікатор. Тобто тут ми виходимо із пастки, яка полягає в можливому несприйнятті ідеї певними регіонами чи симпатиками політ. сил). А оскільки всі модифікації РТУІ, в своє чергу, також повинні бути відкритими, то кількість і якість трактовок теорії постійно зростає (що зараз і відбувається).
   
 • 19:17 04.06.2007
  0 0
  Терене, всеж таки:
  Цитата:
  Якщо взяти звичайну людину (селянин чи робітник), яка все життя чесно працює щоб нагодувати свою сім"ю, політикою не цікавиться (похунг?), література чи мистецтво теж її не приваблює (похунг?), але досить добре знає свою справу, за що інші люди шанують, гарний господар та сім"янин, ростить гарних роботящих дітей, має життєву мудрість та природний розум, у вільний час любить щось майструвати чи співати народних пісень. Ну, таких людей ще досить багато на нашій землі.
  Хто ця людина - ахтунг чи танунах?
   
 • 19:18 04.06.2007
  0 0
  Цитата:
  Наступний ступінь - "танунах реалізований". Тобто коли людині вдається привести свій спосіб життя до узгодженості із власними внутрішніми установками та ідеалами.

  Ех, а от з цим для танунахів в Україні важко. Але можливо.
   
 • 19:33 04.06.2007
  0 0
  До: Авжеж - #108493


  У вашому пості з характеристикою "піснеспіва" вкрадаються певні суперечності. Він не може бути похунгом тільки тому, що йому пофіг політика чи мистецтво. Похунг - це самоусунення, пасивна життєва позиція ВЗАГАЛІ. От я не цікавлюся грибництвом і не входжу в клуб любителів-філателістів, але ж це ще не значить, що я погунг. Похунг - людина, яка не намагається себе реалізувати ні у якості танунаха, ні в піраміді.
  Тоді як у вас виходить, що "піснеспів" "досить добре знає свою справу, за що інші люди шанують, гарний господар та сім"янин, ростить гарних роботящих дітей, має життєву мудрість та природний розум, у вільний час любить щось майструвати чи співати народних пісень". Знати свою справу, тяжко працювати, добре виховувати дітей похунг навряд чи зможе, адже для цього потрібно "напрягтися".
  Розумієте, Ви не написали ГОЛОВНОГО, по чому можна судити, ахтунг цей "піснеспів" чи танунах. Ви не охарактеризували його ставлення до начальства/підлеглих, до інших людей, ви не охарактеризували, ініціативний він, чи ні. Хоча за суто "косвєннимі прізнакамі" цього пана можна характеризувати як танунаха. Оскільки:
  1) гарний сім’янин навряд може бути ахтунгом. Ахтунгу характерне одномірне мислення "начальник-підлеглий", так що в сім’ї він себе веде авторитарно, якщо не деспотично.
  2) співати пісні навряд властиво ахтунгу. Танунахи ж вирізняються більш тонкою душевною організацією.
   
 • 22:23 06.06.2007
  0 0
  Про співіснування мереж та пірамід

  Принцип мереж – взаємовигідне співіснування, взаємовигідний обмін. Принцип існування пірамід – покращення рівня життя садоахтунґів за рахунок мазоахтунґів. Якщо піраміда ахтунґів якимось чином фіксує мережу танунахів (мережі дуже малопомітні ахтунґам за рахунок того, що їм незрозумілі як принципи побудови мережі, так і стимули, які штовхають танунахів до її побудови), то намагається підім’яти під себе або когось із членів мережі, але рідко її усю. Справа у тому, що піраміди завжди агресивні, проте боротьба ахтунґів протікає або між собою за місце в піраміді, або з іншими пірамідами.
  Разом з тим, слід зазначити, організовуватися у якусь формалізовану структуру з лідерами танунахам немає сенсу. Організуйся вони за таким принципом – і одразу виявиться, що вони відкотилися до статусу «танунаха в піраміді», а їхні очільники номінально опустилися аж до рівня садоахтунґів.
   
 • 23:08 13.06.2007
  0 0
  Гражданин готує до видання газету українського імперіалізму. Планується перший тираж в 140000 екз. Оргтехніка для редакції вже в наявності.
   
 • 23:18 13.06.2007
  0 0
  Терене, а при чому тут імперіалізм? Мені здається, що імперіалізмом тут навіть не пахне.
   

«Український імперіалізм»

Наші Друзі: Новини Львова