Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Шукаю україномовну няню-гувернантку

Переглядів: 15194
Додано: 16.04.2007 Додав: Адвокат  тем: 51
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 31
 • 19:13 16.04.2007
  0 0
  Шукаю україномовну няню-гувернантку для моїх донечок (вік 4 і 1 роки). Обов"язки - догляд за дітьми (дотримання порядку дня, підготовка до школи, приготування їжі для дітей, відвідини дитячих груп тощо).

  Живемо ми у графстві Кент, Англія. Години роботи - понеділок - пятниця, 8:00 - 18:30. Відпустка - 20 робочих днів на рік.

  Параметри (у довільному порядку):

  (1) жіноча стать
  (2) вік - до 40 р, ідеально - 22 - 28
  (3) середня спеціальна (педагогічна) або вища (не обовязково педагогічна) освіта
  (4) українська - рідна мова, грамотність суттєва
  (5) знання англійської бажане, але не суттєве
  (6) не курець
  (7) оптимістка з почуттям гумору
  (8) досвід роботи з малими дітьми (рекомендації)
  (9) flexibility (не можу придумати українського слова) - у даному контексті, можливість залишатися увечері на додатковий час (за додаткову оплату, ясна річ), коли попросять ( на разі десь раз чи два на тиждень)
  (10) мусить дійсно ЛЮБИТИ працювати з малими дітьми (тобто мати до цього ДАР)
  (11) водійські права бажані, але не суттєві

  Ми розглядаємо можливість як кандидатки, що вже перебуває тут, так і кандидаток з України (якщо людина буде справді підходити на 100%, зробимо офіційний виклик з дозволом на роботу і т. п.)

  Якщо кандидатка має укр паспорт (ILR) або британський паспорт, ми платитимемо повну зарплату з податками та NI (хоча за бажанням кандидатки можливі варіанти)

  Ми розглянемо заяви кандидаток, які знаходяться тут на укр. паспортах з іншими візами (студентська тощо). Власниць фальшивих паспортів (литовських, словацьких тощо) прохання не турбуватися.

  На разі ми маємо гувернантку-англійку вже понад 2 роки, якою дуже задоволені, але дітям потрібно отримувати більше україномовного впливу (старша вчиться читати українською), тому шукаємо українку.

  Прохання присилати резюме українською мовою на електронну адресу advokatKH@gmail.com

  Якщо маєте запитання, пишіть у приватні повідомлення або питайте тут.

  Дякую

  А
   
 • 21:25 16.04.2007
  0 0
  НАсправді я вже написала Адвокату в приват, але аж руки чешуться винести назагал :-))) Як шановне панство думає чи зможе шановний адвокат знайти дівчину 22-28 котра буде відповідати всім його запитам і при цьому ЩИРО бажатиме працювати нянею??? Та ще й з 8:00 - 18:30????

  Звісно беробітніх молоденьких дівчаток котрі готові на все аби працювати і заробляти в ЛондОні напевне чимало... але я щось ЩИРО сумніваюся в їхній любові до дітей і ВИШУКАНІЙ українській

  І суто жіноча точка зору Коли б я шукала няню своїй дитині я б великими літерами написала що молодиць 22-28-38 мені і дарма не треба. Спокій в сім"ї важливіший
   
 • 00:09 17.04.2007
  0 0
  До: Vesna - #101650


  Поясню, чому обмеження за віком - не хочу людини, яка провела/пропрацювала більшість свого життя в совкових реаліях, бо на жаль на тому поколінню є великий відбиток ТОГО життя, і сприймають західний спосіб життя/західну ментальність вони дуже нелегко (якщо взагалі сприймають). Маю досвід догляду за дитиною людини ТОГО покоління - ДУЖЕ ВАЖКО всім - і такій няні, і сім"ї. А крім того, моя друга половина важко знаходить мову з людьми (особливо жінками)того покоління (які як правило все найкраще знають).

  А щодо спокою в сім"ї - то ви прям як моя мама - "Йой, та вони всі за одне думають - як би то хлопа відбити!" Ми доречі за це навіть посварилися у неділю, через мої доводи, що не можна всіх українок міряти одною міркою. Чи може, моя наївність не має меж?

  До речі, нашій теперішній няні 24. І нічо, жодного прценденту флірту чи чогось такого за 2 з гаком роки. Вона, правда, англійка, але ж англійці теж люди?
   
 • 03:00 17.04.2007
  0 0
  але ж англійці теж люди
  -
  питання спірне , дискутувати не буду
   
 • 06:12 17.04.2007
  0 0
  До Адвоката ¹102254:
  Цитата:
  на жаль на тому поколінню є великий відбиток ТОГО життя, і сприймають західний спосіб життя/західну ментальність вони дуже нелегко (якщо взагалі сприймають).


  Але ж Вас якось оті совки виховали.І наше покоління, виховане батьками-совками, не є найгіршим. Маю багато родичів молодшого віку, тому говорю з власного досвіду.
  Хіба що Ви переїхали до GB у ранньому дитячому віці.

  Я,наприклад, свою маму совком не вважаю. ЇЇ ментальність і спосіб виховання ого-го, ще й які не совіцькі.
   
 • 12:15 17.04.2007
  0 0
  До: voldemar - #101704


  Мене виховували совки у совку - і я кажу "совки" не у негативно-особистісному сенсі, а у значенні "люди, які були змушені жити у державі Совок". Тобто те виховання було прийнятне для тих реалій. Мої діти народилися і виросли зовсім у іншому суспільстві. Я особисто їх виховую більше по західних стандартах, ніж по наших колишніх, переважну більшість яких (особливо щодо "так треба") я не сприймаю. Наприклад, в совку та теперішній Україні дітей садовлять на горщик до року (хоча дитина не усвідомлює, що відбувається, а ілюзія "ходіння на горщик" створюється чисто через умовний рефлекс - садиш на горщик у певний час - отримуєш результат, не садиш - отримуєш той самий результат в штани), а на Заході дітей привчають до туалету між 18 міс і 3 роки - коли вони вже усвідомлюють, що відбувається, можуть попроситися тощо. Так моя мама на мене довго наїжджала, що дитину треба садити на горщик. А ми просто дочекалися, коли дитина сама захотіла спробувати піти в туалет - і за один тиждень питання було вирішене (і навчилася робити все сама - з витиранням включно). Їй було 3 роки, що по українських мірках "який жах - ще не ходить на горщик??!" Але у тім і річ, що нам потрібна людина, яка вважала б західний спосіб нормальним (бо так вважаємо ми). А старше покоління аж так перебудуватися просто не в стані.    
   
 • 20:52 17.04.2007
  0 0
  До: voldemar - #101704
  Цитата:
  Я,наприклад, свою маму совком не вважаю. ЇЇ ментальність і спосіб виховання ого-го, ще й які не совіцькі.


  Pidrtimuu Voldemara. Jaksho htos nazve mou mamu chi ne day boge pokiynu babunju "sovkom" pljunu megi ochi.

  Wow Advocat... "Я особисто їх виховую більше по західних стандартах" It’s real cool! REAL I just do not understand... do those standarts deal with the way of a child defecation????? It’s your quote, sorry..."
  Цитата:
  Наприклад, в совку та теперішній Україні дітей садовлять на горщик до року (хоча дитина не усвідомлює, що відбувається, а ілюзія "ходіння на горщик" створюється чисто через умовний рефлекс - садиш на горщик у певний час - отримуєш результат, не садиш - отримуєш той самий результат в штани), а на Заході дітей привчають до туалету між 18 міс і 3 роки - коли вони вже усвідомлюють, що відбувається, можуть попроситися тощо.

  I’d be more preoccupied with mental development of my child. REALLY
   
 • 00:38 18.04.2007
  0 0
  Цікаво прочитати дискусію про виховання дітей і примусило мене задуматись, що більш підходить мені... Я була вчителем в Україні Совковій і в Лондоні... Декілька років було потрібно, щоб адаптуватись до "капіталістичної системи", але тепер мабуть в Україні було б дуже важко працювати .... Хоч і в "Совкові "часи я була "на коврику "із-за не стандартного мислення....
  Але , якщо чесно , не хотіла б працювати в Адвоката нянею(хоч і поважаю її досить)-все таки вона із Совка і то вже як Діагноз невилікованої хвороби, на жаль...   
 • 01:41 18.04.2007
  0 0
  До: Vesna - #101826


  Мною було приведено лише ОДИН приклад підходу до догляду за дитиною (і так, я включаю навчання вжитку туалету у поняття "виховання"). Я не маю впевненості, чи ви мене правильно не зрозуміли, чи просто навіщось іронізуєте (можливо, тому, що вам не подобається моя думка про "совкове" виховання?)

  Переважна більшість батьків копіюють на своїх дітях ті методи виховання, які колись подобались їм, і намагаються міняти чи удосконалювати те, що, на їхню думку, було не ідеальним. Я у цьому не виняток.

  І останній комент щодо "совка" (більше не вертатимусь до цієї концепції, оскільки ця тема не про це) - моя мама, яка прожила більшу частину свого життя у країні Радянський Союз, має вищу освіту та пропрацювала на одній із ключових посад великого виробництва 30 років, сказала колись мудру річ: "З України нічого не буде, доки нею керуватиме наше покоління, яке має "совкову" ментальність. Наше покоління мусить вимерти, і йому на зміну прийти нове, для якого ковбаса по 2.30 і черга за туалетним папером - це лише історія" Тобто людина абсолютно усвідомлює суть проблеми, і не вважає наявність "совкової" ментальності чимось принизливим.

  Я ні в якому випадку не вважаю, що "совкове" виховання було погане, а ось західне - гарне. Я вірю, що може бути досягнута гармонійна комбінація найкращих аспектів того і іншого. Але, зважаючи на те, що місце дії у даному випадку - Англія, знання і розуміння західних стандартів виховання є суттєвим.
   
 • 02:00 18.04.2007
  0 0
  мої пару копiйок.   не втягую в чому проблема. тобто абсолютно. Адвокат дав повiдомлення iз перерахуванням бажаних якостей нянi кандидатки. Можливих варiантiв подальшого розвитку подiй є двоє:

  1. вимоги Адвоката реалiстичнi - бажана кандидатки зголошується i працює. всi щасливi, танцюють i спiвають

  2. вимоги Адвоката нереальнi - нiхто не вiдповiдає на оголошення. таке буває. Адвокату тодi потрiбно переглянути вимоги.

  I то фсьо!!! до чого тут випорожнення кишкiвника, Моiсей i сорок рокiв ходiння пустелею iтн???     
   
 • 12:28 18.04.2007
  0 0
  До: Vesna - #101650


  Найліпша няня для дітей - саме молода, до 40 років. Старші часто вже не мають до дітей терпіння, внаслідок чого просто намагаються обмежити рухливість чи іншу активність дитини замість того, щоб ту дитину зацікавити якимсь корисним керованим заняттям, причому на зауваження роботодавця не реагуватиме (в кращому випадку), в гіршому - посилатиметься на свій Х-річний досвід і кількість пильнованих дітей. Щодо совкових підходів, тут теж повністю згідний з Адвокатом. Починаючи від "нашо дитину в такому ранньому віці вчити читати, нехай в школі навчать" і закінчуючи повним набором маразмів радянської педагогіки і педіатрії.
   
 • 12:39 18.04.2007
  0 0
  Розвели полеміку... Ліпше би дитину Адвокатову йшли бавити...
   
 • 19:05 18.04.2007
  0 0
  ОК просто не витримую так хочеться ще пополемізувати
  До Пана Крука:
  ХМ... Моя мама народилася в час коли нарід і мріяти про незалежну Україну не міг. Хоча може і міг бо вона з Бойківщини МОя бабуся оце, блін торба, з Полтавщини!!! І ось ці два "совки" з їх страшно совковим вихованням мене навчили читати мало не в чотири роки. ПРо туалет не пам"ятаю Мене це мабуть не дуже хвилювало. Хоча здається я ходила де хотіла. Мої предки ніяк не стримували моєї креативності в підходах до дефекації (Вибачте Адвокат, я звісно що іронізую, ну проперло )

  Кароче про совків. Ми всі тут теж "вони" виходить? ТОму що навіть на тих хто народився після 1991 тяжіє тавро совка. ПРосто так цей вірус не вивітрюється.
  А я не совок саме завдяки моїм предкам і завдяки тому що мало часу провела в каллєктівах тіпа дєтськага сада і прочая. Короче згубного впливу совкізму особливо не пізнала.
  НЕ була в Лондоні. Хочу дуже. Аде гамерика ще совкіший совок ніж совок був в 1950х.

  Вабщєм так: вся ця полеміка зводилась до того щоб шановній адвокати зрозуміли, що затаврувати всіх хто ТАМ народився і не дай боже ще і виріс, це трохи некорректно. Кожна людина унікальна. Кожній передається унікальний набір хромосом генів і ще різної всякої байди, котра буде потім впливати і на розум людини і на її звички в туалет ходити. І жодне нав"язане виховання цей набір даний від природи не знищить.

  А про нянь, це звісно катастрофа: моя подруга старша з сотню дєффачек перепробувала. Все псу під хвіст. Ну що толку що та дєффачка активно ганяла зі спадкоємцем по квартирі здіймаючи куряву? Спадкоємець то виявляється був тихий хлопчик, спокійний і активних розваг не любив Аж потім її мама познайомилачь з жіночкою. 50-ти років. Прикол в тому що жіночка не тільки виглядала на 30, а ще і почувалася на 20. Але при наявності енергії вона ще мала неабиякий життєвий досвід. В результаті дитина тепер перші місця займає на різних олімпіадах і малює так що бля Далі би вдавився від заздрості і відсутності у себе креативу. От такий совок А бігав би хлопчик досі в квача з нянею мамолєткою? Хоча кожному своє.

  Найнеприємніше для моєї приятельки що дитина жваву 50-річну пані Люду обожнює більше за маму... І мама вже канкрєтно ревнує.

  Удачі в пошуках няні! До речі і полуміка то вся розпочалась з того що пан Адвокат шукає няню з України (бо ж хто ще буду з українською мовою, не англійка ж). А дєффачки 28 років за вашою теорією теж совки. Погодьтесь Народились при совку, а коли у них ще і батьки були каммуністи? Жах Кому дитину довірити. *Пішла думати кому в ці страшні часи коли совкізм нагло виглядає з поза кожного рогу довірити майбутніх дітей...*
   
 • 19:22 18.04.2007
  0 0
  Ех, шкода, що Адвокат не написав, що претендентка на посадю няні має бути обов’язково рудоволоса. Ми б тоді прочитали купу обґрунтувань, що блондинки та брюнетки також можуть бути непоганими нянями - із прикладами з реального життя.
   
 • 19:40 18.04.2007
  0 0
  До: Vesna - #101948


  Я щось не доганяю, де саме я "таврую всіх, хто там народився і не дай боже ще й виріс". Але ви знаєте, передивившись купу українських і діаспорних сайтів на предмет пошуку няні, я бачу, що тенденція-таки, як ви кажете - няні виключно жінки віком 40-55 років, з педагогічною освітою і т.п. Чи це саме свідчення того, що всі хочуть "спокою в сім"ї"?

  А стосовно "совка" чи не "совка" - погоджуюсь, що може бути і тридцятирічний "совок", а може бути і 50-річний "несовок". Але старший вік - це додатковий негативний фактор - бути роботодавцем людини, яка годиться тобі в батьки, складно - бо в них більший життєвий досвід, а тому вони знають краще, і пішло-поїхало...
   

Шукаю україномовну няню-гувернантку

Наші Друзі: Новини Львова