Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

Пацани

Переглядів: 148877
Додано: 14.03.2007 Додав: K@Ldun  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 617
 • 16:03 25.03.2007
  0 0
  До: Teren - #98993

  Цитата:
  Але чому ви, неформали, такі агресивні? Чому настільки погано до нас ставитеся? Чому ми повинні виглядати, як сіра неформальська маса, чому не можемо ходити з короткою стрижкою замість звичних усім патлів і в кросівках замість гадів - то злочин?

  ВАм що, треба пояснювати ідеали неформалів? Ви-сіра маса.Розумієте, от якби вся молодь ходила патлатими і в порватих джинсах і слухали важку музику,то тоді всі би вони стали однаковою масою, і прийшлось би тоді придумати неонеформалів,- стрижених пацанів в кєпках і спортивному.Тоді їхній прикід можна було б розцінити, як намагання виділитися з сірої маси, як спроба протесту проти стереотипів суспільства.Їх би було мало, але то була б пацаняча еліта !Може до таких ви себе зачисляєте? Ви проти гопів і проти неформалів.Давайте придумаємо може таким назву.ТО такі собі у мене гіпотетичні роздуми, намагання вас зрозуміти.Я не беру до уваги кончених гопників, які окрім сємок, матюків в голові і музики на кшталт "Рукі ввєрх" нічим не навантажені.А ви, Терене, подумайте на цим, допоки Ступор працює над антигопівською вакциною.
   
 • 16:24 25.03.2007
  0 0
  Спеціально для гопників, один з найкращих зразків панківської творчості( Правда я панків не люблю, але...)Ше й зрозумілою тій гопівській наволочі мовою.

  "Анна" "феґіті"

  Стою я на вуличці сам,
  до мене підходить якийсь пацан.
  Каже
  -Вася, дай тріцать манєт.
  - Та іди ти, су***, нах***
  закатай мені мінєт.
  - Вася, ти гоніш, хочєш стрєлу
  у відповідь я давно кажу:
  -Ану, педрило, катай звідси,
  ану педрило катай звідси...
  Чорні штани і куртка "Адідас"
  ......(Сорі, тут я не роздупляюсь шо вони кричать).........
  як справжній під***с
  ти думаєш що ти справді крутий
  зараз ми подивимся наскільки ти міцний.
  Ти п****иш у відповідь якусь х***ню
  а я тобі скажу річ одну
  -Ану, педрило, катай звідси
  ану, педрило, катай звідси.
  Далі йде дуже гарний рефрен, але я його тут не писатиму. Задуже різко, правда життя прямо в очі. Почуття справедливості в чувака сягає апогею.
   
 • 16:41 25.03.2007
  0 0
  Цитата:
  ВАм що, треба пояснювати ідеали неформалів? Ви-сіра маса.Розумієте, от якби вся молодь ходила патлатими і в порватих джинсах і слухали важку музику,то тоді всі би вони стали однаковою масою, і прийшлось би тоді придумати неонеформалів,- стрижених пацанів в кєпках і спортивному.Тоді їхній прикід можна було б розцінити, як намагання виділитися з сірої маси, як спроба протесту проти стереотипів суспільств

  Пояснюю вже енний раз: суть неформалів не в тому якої в кого довжини хайр, а в тому який в людини склад мислення. Так само гопи, то не просто люди( блін, то шось не альо, вони не зовсім до людей рахуються) в спортивних костюмах, то перш за все дегенерати, які не вміють думати, для яких немає жодних життєвих цінностей, які тупо йдуьть туди, куди ведуть їх найпримітивніші тваринні інстинкти, і які не хочуть нічого більше. Але то не найстрашніше. Найстрашніше шо ці деструктивні суспільні елементи мають здатність відторювати собі пождібних, при чому не з нічого а з нормальних людей. І в результаті маємо таке прогниле суспільство. А неформали (нє, то цікаво, чому їх називають неформалами, коли це вони впринципі нормально сприймають світ і позиціонують себе в ньому) просто не хочуть бути такими тупими.
   
 • 17:16 25.03.2007
  0 0
  Цитата:
  "Анна" "феґіті"
  Стою я на вуличці сам,
  до мене підходить якийсь пацан.
  Каже
  -Вася, дай тріцать манєт.
  - Та іди ти, су***, нах***
  закатай мені мінєт.
  - Вася, ти гоніш, хочєш стрєлу
  у відповідь я давно кажу:
  -Ану, педрило, катай звідси,
  ану педрило катай звідси...
  Чорні штани і куртка "Адідас"
  ......(Сорі, тут я не роздупляюсь шо вони кричать).........
  як справжній під***с
  ти думаєш що ти справді крутий
  зараз ми подивимся наскільки ти міцний.
  Ти п****иш у відповідь якусь х***ню
  а я тобі скажу річ одну
  -Ану, педрило, катай звідси
  ану, педрило, катай звідси.
  Далі йде дуже гарний рефрен, але я його тут не писатиму. Задуже різко, правда життя прямо в очі. Почуття справедливості в чувака сягає апогею.

      Як кожен правильний пацан, я теж гопів (у нашій субкультурі кажуть - босяків, биків) не люблю. Але до чого тут пацани? Може, краще було б назвати гілку "Гопи"? Та й повертаючись до цитати пісні, абсолютно хамська форма вираження думки у вигляді: "Та іди ти, су***, нах*** закатай мені мінєт" ставить цього нефора ні, не на один рівень з тим гопом - нижче. НАБАГАТО НИЖЧЕ! Та й фраза "закатай мені мінєт" видає, хто з них реально "педрило"

     
  Цитата:
  ВАм що, треба пояснювати ідеали неформалів? Ви-сіра маса.
  дякую! Ви дуже добрі до нас! Аж незручно якось (я вже зашарівся )

  Цитата:
  Розумієте, от якби вся молодь ходила патлатими і в порватих джинсах і слухали важку музику,то тоді всі би вони стали однаковою масою, і прийшлось би тоді придумати неонеформалів,- стрижених пацанів в кєпках і спортивному.Тоді їхній прикід можна було б розцінити, як намагання виділитися з сірої маси, як спроба протесту проти стереотипів суспільства
  Отже, для Вас вся суть - в прикиді? Як на мене, то сірою масою людей робить ЗОВСІМ не одяг. Вибитися із сірої маси дозволяє мужність (чого в нефорів не буває за визначенням), розум (що теж не надто часто зустрічається), наявність власної думки (що для неформалів - нонсенс. Там стадний інстинкт на найвищому рівні, як і у гопів. Тіло Вульф за сатаністів - ур-р-рааа! Всі за сатаністів. Модно тепер ходити в гадах - ур-р-р-рааа! Всі тепер в гадах! Модно слухати "Korn" - все стадо придбаває собі футболки з відповідним написом ). Найгірше те, що неформали самі створюють собі ілюзію ніби-то свободи власного вибору, але реально живуть у тісненькому світі міфів, обмеженого світогляду та віри у власну (надуману) винятковість. Пацани займаються спортом, гопи бухають, неформали курять всяку наркотичну гидоту . Ви можете багато неформалів чи гопів назвати, які чогось серйозного в житті досягли?

  Цитата:
  Ви проти гопів і проти неформалів.Давайте придумаємо може таким назву
  А що там придумувати: пацан - він і у Африці пацан.
   
 • 18:28 25.03.2007
  0 0
  Тут хтось поширює таку неправдиву інформацію, типу гопи і пацани- то різні речі. Фігня то всьо, якшо і є між ними різниця то дуже слабенька і не варта уваги. Між гопом і гопником теж якась різниця ніби є, але нашо нормальним людям собі таким голову забивати? Гопи-гопники-пацики-бики-рагулі- то ве одного поля ягоди. На всіх кислоти вистачить.
   
 • 18:29 25.03.2007
  0 0
  До: Teren - #99009

  А це пацан чи гоп?
   
 • 18:38 25.03.2007
  0 0
  До: Даяна - #99019

  З вигляду - гоп. Хоча насправді з людиною треба поговорити, перш ніж робити такі висновки. А що, Вам сподобався?
   
 • 18:52 25.03.2007
  0 0
  До: Teren - #99020

  Цитата:
  З вигляду - гоп. Хоча насправді з людиною треба поговорити, перш ніж робити такі висновки.

  Оцей посередині теж намагався поговорити.
   
 • 19:23 25.03.2007
  0 0
  До: Даяна - #99022

  На цій фотці - братки, а не гопи (видно по тілобудові). Гопи через свій спосіб життя до таких габаритів ніколи не відкормлюються, так що попрошу не змішувати вкупу поняння "гоп", "пацан" і "браток". Звісно, "браток" - однозначно "пацан", проте не кожен "пацан" - "браток".
  ЗІ: той, що справа, нагадує мені одного знайомого типа. Жуткий парєнь,   широчайші м’язи спини - в двері ледве пролазить.
   
 • 23:00 25.03.2007
  0 0


   
 • 23:21 25.03.2007
  0 0
  До: Даяна - #99043

  Йой, Даянко знов ви з тими страшними малюнками. Чи вам може таке подобається? То лишітся скорше тої гидоти, а то воно якоюсь зоофілією пахне. А як кислота не вивітриться, то ше й некро-.
   
 • 23:26 25.03.2007
  0 0
  Готьъчно:

   
 • 23:28 25.03.2007
  0 0
  "Умом выделятся надо, умом..."(с)
   
 • 23:30 25.03.2007
  0 0
  До: Teren - #99046

  Тут тема про пацанів, а ваша вставлена фотка сюди не катіт.Знайдіть для неї більш підходящу темку.
   
 • 23:31 25.03.2007
  0 0
  О, нарешті, оце допіру красунчик. Таких би побільше.
   

Пацани

Наші Друзі: Новини Львова