Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

Пацани

Переглядів: 148875
Додано: 14.03.2007 Додав: K@Ldun  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 617
 • 23:30 24.03.2007
  0 0
  Як відчував. На такий випадок я деякі думки на папері накидав

      
  Цитата:
  Терен, із передсмертного:

          "Неформальський народе! Ти мусиш стати вільним і незалежним від хибних стародавніх стереотипів та забобонів, ти мусиш скинути з плечей цей тягар минулого! Доки рука ката не ввела смертельну дозу антигопівськї вакцини я, пацан, перед лицем своєї смерти хочу говорити, дивлячись вам, неформалам, у вічі. Це стосуються і Вас, Лея, і Вас, Даяно, і Суперступора з Інфант Террібл. Я знаю, що сьогодні коїться велика несправедливість на території "Укрцентру". Пацанів переслідують тільки тому, що вони пацани, тільки тому, що вони інші і не хочуть приймати правил життя сірих неформальських мас. Проте, стоячи перед обличчям неминучої розправи, я все ж сподіваюся, що ви, неформали, знайдете відповідь на ключове питання – як минуле відділити від майбутнього, як зло відділити від добра. Нехай не зараз, нехай в майбутньому - але в ім’я життя і в ім’я поступу цивілізації Ви зобов’язані це зробити!
     
      
          Тепер маю слово і до Вас, дорогі брати, пацанове! Я б хотів звернутися до Вас за трохи інших обставин. Велика честь звертатися до вільних людей, які тримають в руках не лише "барсєтку с філкамі", але й долю своєї субкультури. Перед мною, смертником, Ви мусите скласти свою присягу. Присягніть, що зміните наше життя на краще. Моя смерть має стати поворотним пунктом в існуванні пацанізму як явища, це має бути перемога всього пацанячого народу і кожного пацана зокрема. Пообіцяйте мені, що більше ніхто не посміє вказувати нам, пацанам, як жити, ніхто силоміць не змушуватиме слухати "Сепультуру", ніхто не висміюватиме наші короткі стрижки і не називатиме гопами! ... знаєте, у мене є одна чарівна мрія: щоб відкрилися де небудь чарівні двері, і ввійшли в цей, здавалося б, безнадійно зіпсований неформалізмом і гопництвом світ, чесні пацани. Ті, чиє життя спрямоване не на куріння "трави миру", не на зарозуміле ставлення до "сірих мас", проте й не на «утруждєнія філак», а реальні чесні пацани, для яких "панятія" - не понти, а кодекс честі, для яких немає нічого страшнішого, ніж зрадити друга, люди із чистої сталі. Покляніться, що хоча б спробуєте такими стати, що не дасте нікому нас, пацанів, ображати! Боюсь, на нас чекає ціла низка воєн як з гопами, так і з нефорами. Це буде битва цивілізацій: потворного антисвіту, населеного нефоровими планокуріами-мажорчиками і тупими жорстокими гопами, із світом нормальних пацанів, котрі хочуть чогось досягнути в житті, думати без допомоги "цінних підказок" збоченки-Карпи чи збоченця-Покальчука, займатися спортом, а не міняти своє здоров’я на "конопляний ульот" чи «вотку с сємкамі», формувати свої смаки не за допомогою МТV, Enter чи «Радіо-Шансон». Це буде війна за наше право бути пацанами, а не патлатими боягузливими зомбі із зруйнованою наркотиками психікою. І пообіцяйте мені, що з цієї війни Ви повернетеся зі щитом, а не на ньому! Пацанячий народе, пам’ятай: ти не помер поки ти не переможений. Ти не переможений поки ти не здався! Я вірю – Завтра належить нам!"

   
 • 23:33 24.03.2007
  0 0
  До: SUPERSTUPOR - #98874

  Цитата:
  не викривай секретів, ми тут даяну в якості приманки для терена використовуєм, але воно ж ше молоде, ни паніме шо мож казати, а де тра помовчати..

  Цитата:
  Ну, сорі, проговорилась. Я просто не чула про ті зміни приманок. На що ми їх вже тільки не лапали- на "Рукі ввєрх",на сємочкі, на других гопів, на вас, на мене, на фотки Анджеліни Джолі. Я просто не встигаю зорієнтуватись.


  Та я ж писала, що на приманку не годжусь. У Ступора мислення непослідовне, з зісковзуваннями, він вже сам заплутався і інших плутає. Вже є кілька варіантів приманки і зброї, а ніяк не дійдемо згоди, на чому зупинятись.Або щось вибираємо, або пропонуйте інші варіанти, допоки пацан ще на гачку.
   
 • 23:35 24.03.2007
  0 0
  так мене страчують чи таки не страчують? Ви вже там визначтесь якось! Я шо, дарма на передсмертній промові так розпинався? Ох, ці мені неформали, ви завжди такі суперечливі...
   
 • 23:41 24.03.2007
  0 0
  До: Даяна - #98881

  Щось ми запізнились. Він во вже передсмертну записку накатав. Ше, чого доброго, не дочекається антигопівської вакцини чи кількагодинного катування прослуховуванням блеку-дезу-думу-етсетера-етсетера.
  Певно, тре нового об`єкта шукати. Але цього разу нормально, щоб ніяких вагань. Все віришели. Приманка- Ступор, зброя- та ну його той гуманізм, най вже буде пилка. Або нє, знаєте шо,можна кислоту в вени вводити, так прикольніше ніж просто поливати.
   
 • 23:45 24.03.2007
  0 0
  ...всі сперечаються-сперечаються щодо тактики і стратегії, не витримують і кидаються на пацана.Даяна б’є сокирою по голові, а Лея кричить:
  -"ашо ти то робиш! Треба щоб він помучився,.. і кислотою - в очі". Ступор кричить: "Лишіть його, я у доктора виламав двері в кабінеті і змішав дешо докупи і маю антигопівську вакцину! Дайте мені його"!
  Лея вс-таки встигає хлюпнути кислоту.Пацан падає і корчиться. Ступор бігом підбігає, виймає укол і шукає вену... не знаходить, і з розмаху шприцом в живіт! Тут звідкись збігаються пацани в спортивних костюмах і кєпках.Таке починається.....йой-йой-йой....
   
 • 23:45 24.03.2007
  0 0
  патлатими боягузливими зомбі із зруйнованою наркотиками психікою
  -
  за базар відповіш !

  Та я ж писала, що на приманку не годжусь-
  а хто тебе питатиме? мавр своє діло зробив, мавр може йти лісом

  так мене страчують чи таки не страчують
  -
  ніхто тебе відразу не вбиватиме, такий цінний екземпляр із зачатками інтелекту нам стане в пригоді все залежить від твоєї поведінки- або ти піддаєш поцанізм анафемі або повільно й у судомах конатимеш на шприці
   
 • 23:48 24.03.2007
  0 0
  просто шкода кислоти, стільки мішків соняшнику прийшлося відвалити шо досі від одної думки впріваю.
  але шо не зробиш для святого діла !
   
 • 23:50 24.03.2007
  0 0
  .всі сперечаються-.йой-йой-йой....
  -ну шо ти вічно перебріхуєш , терен уже завербований і шукає гопів для реінкарнацфї! але т-сс!
   
 • 23:52 24.03.2007
  0 0
  Цитата:
  Тут звідкись збігаються пацани в спортивних костюмах і кєпках.Таке починається.....йой-йой-йой....   

  Нє, ну яка жорстока кубіта та Даяна. Все так гарно придумали, така ідилічна картинка: Гори трупів в спортивних костюмах, кєпки валяються по землі разом з відрубаними головами, гопівька кров, в повітрі пропливає запах свіжоспаленого гопівського м`яса, літри незмарнованої кислоти...Ляпота...
  А треба було так все зіпсути.
   
 • 23:56 24.03.2007
  0 0
  Цитата:
  за базар відповіш !

  Завжди і охоче!

  2 all: ну ви і садюги, добре хоч мені в пацанячому раю VIP-місце за такі передсмертні муки відвели
  ЗІ: знаєте, а тут класно! Жодного тобі патлатого морального урода чи п’яного гопа! Кругом нормальні пацани , а ще - пацанки з пружними попками . Спортом тут займаємося - спортзали тут безкоштовні, бізнес мутимо суто чероез звичку і заради морального задоволення - гроші тут не потрібні, так як усього всім вдосталь А зараз ми ото райською компахою засіли ДДТ слухати. Ляпота-а-а-а...
   
 • 23:57 24.03.2007
  0 0
  не переживай, доцю, насправді було так
  на горі поцанячих трупів танцює з вовкулаками готична лея й нові офіри самі навколішках просять у нефорської принцеси
  маленький ковточок свіжої кислоти
   
 • 23:58 24.03.2007
  0 0
  А зараз ми ото райською компахою засіли ДДТ слухати.-
  а-ну,тихо! хочеш гопів відлякати?!
   
 • 23:59 24.03.2007
  0 0
  ... а ше завтра нас мають на екскурсію в пекло зводити - лохів покажуть, нефорів (деяких), гопів (усіх, вони сюди 100%-но попадають), бариг, жлобів і всяку иншу нечисть
   
 • 00:01 25.03.2007
  0 0
  нефорів (деяких)-
  тихо,проговоришся !
   
 • 00:04 25.03.2007
  0 0

  Цитата:
  пацанячому раю

  Сподіваюсь таке місце існує не лише в хворобливій фантазії гопівського поріддя.
  Тоді ми зможемо ще й вдруге так розважитись, вже після смерті. Я правда, в рай не вірю, я знаю шо якшо ми зі ступором спроможемся використати подаровану Одіном кислоту ашдваесочотири максимально ефективно, то нас чекає Валгала, а гопам- Хель, чи шо там нижче?
  Енівей, я думаю потанцювати з вовкулаками на гопівських трупах ше нагода випаде.
   

Пацани

Наші Друзі: Новини Львова