Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 12 грудня 2019 року

Степану Бандері 98 !!!

Переглядів: 5898
Додано: 02.01.2007 Додав: ЛЕВ  тем: 105
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 37
 • 13:40 02.01.2007
  0 0
  Ще два роки і будемо святкувати сторіччя!

  Для мене то завше елей на душу коли знову і знову переконуєшся в ненависті москаликів і хохлів дуполизів до провідника. З яким скрипом вони усвідомлюють що у бендеровском Львовє єсть його уліца.

  Ніколи не забуду як під час мого першого і сподіваюсь останнього візиту до Криму туристичний гід взнавши про моє походження зі львова викинув таку фразу:
  "Бивал я у вааас тааам.... Наа уліііцеее Б А А Н Д ЕЕЕ Е РИИИ "

  Коли він ото вимовляв то складалось враження що він вирве вміст всього свого живота разом з кишками і печінкою в кінці тої фрази....
  І одним тупим путіноманом стане менше.
  ---------------------------------------

  Ще би львівські владні-запроданці засранці "націоналісти"-колабораціоністи замість "тиряти" гроші на нові і нові котеджі за львовом принаймі до сторіччя б закінчили монумент.

  А наразі викопав ось це опус
  (чи не той самий автор що і роман львов?)  Як Степан Бандера згадав рідну Москву
  "Степан Бандера читав сльозливу статтю в московській газеті й посміхався, як дикий звір. Він навіть облизнувся, оголивши на мить свої хижі ікла. Відірвав скаламутнений лютою зненавистю до москалів погляд від друкованих рядків і випадково наткнувся очима на портрет Президента Ющенка, що висів на стіні. Вираз очей злочинного провідника кривавих українських буржуазних націоналістів зразу потеплішав, навіть став сентиментальним. «От зараз би медку покуштувати, поїсти з трипільського глечика», - солодко подумав він. Але зусиллям волі Бандера спрямував свої думки в іншому напрямку – у напрямку боротьби проти москалів і їхніх служників в Україні.

  Він знову опустив очі до газети і зловтішно розреготався. Продажний московський таблоїд писав, що п`ятирічну дочку російського можновладця викрали підступні чеченські терористи. Раптово на порозі виник помічник.

  - Пане провідник! Дозвольте звернутися? – після того, як Бандера кивнув, він радісно повідомив: - Там агент Наталя Повійтренко прибула.

  - Завше вона найважливіші справи перериває.

  Вона увірвалася, наче спекотного дня свіже повітря з кондиціонера у криївку. Опустила на підлогу великого, важкого мішка, зняла з себе значок із серпом і молотом й засунула його до кишені. Натомість причепила тризуб.

  - Слава Україні! – від її вигуку навіть шибки патріотично задзеленчали.

  - Наталко! – скривився Бандера, - не волай так. Тут же, крім нас, нікого нема. Ніхто не оцінить.

  - Як це нема? – вона лукаво усміхнулася і легко ухопила мішка, спритним повстанським рухом розв`язала його і вивалила звідти маленьку дівчинку. Малятко випало з мішка й гепнулося на підлогу з глухим депресивним звуком. Руки її були зв`язані за спиною, а рота було заклеєно скочтем.

  http://piar.org.ua/article/?art11537
   
 • 17:27 02.01.2007
  0 0
  Не розумiю,як люди досi вважають Степана Бандеру фашистом,людину,яка все життя своє поклала за свiй народ,всьго себе вiддала за незалежнiсть України..тi люди,хто так вважають або втягнутi в оману,або люто ненавидять Україну,i їм вигiднiше,щоб символом нашої країни був хохол з салом,анiж гордий,незалежний боєць,здатний перемогти будь кого або загинути в iм’я України.Слава Українi!!!
   
 • 18:05 02.01.2007
  0 0
  Героям Слава!

  Ну допоки справжні україниці будуть в Євпаторії, Луганську, Донецьку, Харкові допоки наша руки не опускатимуться. Й справа Бандери продовжуватимецься. Я в це не вірю. Я це ЗНАЮ
   
 • 18:11 02.01.2007
  0 0
  Ще за совєтів одного разу туристи-москалі спитали мене, єхидненько так: "А ето правда, что у вас єсть город Бандєри?" Двієчка вам, кажу, з географії. По-перше, не Бандєри, а Бендери, а по-друге, не в Україні, а в Молдавії. А по-третє, навіть якби й був, то що?
  Ну-у-у... националисти ви...
  БОЯТЬСЯ, собаки!
   
 • 20:21 02.01.2007
  0 0
  З роси i з води! Готуймося гiдно зустрiти 100-рiччя Вождя! Але якщо Президентом тодi буде Янукович, то гiдне вшанування 100-рiчної рiчницi нам не свiтить.
   
 • 20:25 02.01.2007
  0 0
  2 Lev
  "Ніколи не забуду як під час мого першого і сподіваюсь останнього візиту до Криму туристичний гід взнавши про моє походження зі львова викинув таку фразу:
  "Бивал я у вааас тааам.... Наа уліііцеее Б А А Н Д ЕЕЕ Е РИИИ "
  Коли він ото вимовляв то складалось враження що він вирве вміст всього свого живота разом з кишками і печінкою в кінці тої фрази....
  І одним тупим путіноманом стане менше."

     
  Так, це правда. На них iмя сл.п. С.Бандери дiє як червоне на бика. До речi, iспанською "bandera" означає прапор. Тому прiзвище Провiдника є символiчним.
   
 • 20:31 02.01.2007
  0 0
  2 Charly
  "Не розумiю,як люди досi вважають Степана Бандеру фашистом,людину,яка все життя своє поклала за свiй народ,всьго себе вiддала за незалежнiсть України.."

  То не люди, то-недолюди , або унтерменшi (Untermensch) нiмецькою.
  Фашисти були в Iталiї, до чого тут С.Бандера?
   
 • 23:18 02.01.2007
  0 0
  Sviatoslav,це ви у Вiтренко запитайте,яка де тiльки можна i де не можна,скулить про те,що С. Бандера був "пособнiком фашистов"..Фашистами вони i нiмцiв називають,йолопи..
   
 • 23:25 02.01.2007
  0 0
  До: Charly - #86600

  Цитата:
  Фашистами вони i нiмцiв називають,йолопи..

  Ну головним фашистом для них є Бандера
   
 • 16:32 03.01.2007
  0 0
  Ну Бвандера не був кривавим москало ненависником....звичайна людина у військовий час...це його зарас москалі так опускають, як якогось виродка-убивцю....ну а їх Петро І в них завжди ангел....Бандері від всієї душі
   
 • 20:52 03.01.2007
  0 0
  День народження Степана Бандери. Київ http://www.hw.net.ua/art.php?id=26488
  Вперше в Києві вирішено відсвяткувати день народження провідника ОУН – Степана Бандери. Ім’я, що є знаковим для віх українців.

  Хочу підкреслити, саме для УКРАЇНЦІВ. Адже, навіть, на 16-тій річниці Незалежності, борець за свободу України, не отримав належного державного (народне він має, адже народ добре знає своїх героїв) визнання і вшанування. Як не парадоксально це звучить, але в Україні керує не українська влада. Уродженці України є в меншості у керівній верхівці держави. Це є основною проблемою нашої країни. Представники національних меншин – росіяни, молдавани та інші, разом, мають набагато більше своїх представників у владі, ніж власне українці. Саме тому, визнання українських героїв, які до речі боролися за незалежність із узурпаторами, які зараз є, так званою національною меншиною, що керує країною, не відбувається.Але люди пам’ятають! Західна Україна визнала і на місцевому рівні святкує і Шухевича, і Бандера, а також все ОУН, УПА, УГВР. Чому? А тому, що українці там вижили. Проблема сходу і півдня полягає в тому, що українці там в меншості. Голодомор, репресії, заселення цих регіонів росіянами і білорусами, у ХХ столітті дає свої наслідки. Більшість тих, що там проживають, хоч і називають себе українцями, всередині ще є вірними синами росіян, російськомовних білорусів, що заселилися тут після знищення українців голодом, репресіями, обманом і підкупом. Звідси і береться їх вибір. Звідси і береться “українська влада”.Т повернімося до 1 січня – день народження Степана Бандери. Парк Т.Шевченка, 18.00 біля Шевченка майорять державні і бандерівські (червоно-чорні) стяги. Близько тисячі людей зібралось вшанувати пам’ять провідника.18.30 - формуються колони і рухаються на Хрещатик. Колони з успіхом проходить головною вулицею столиці, лунають гаслі і упівські пісні, а на Майдані всі дружно співають гімн України. Під час проходу центральною вулицею столиці до колони приєдналося кілька тисяч киян та гостів міста. Далі через Європейську площу, Кабмін(з вигуками ганьба) та верховну Раду колона рухається до Аскольдової могили. Урочистий хід завершується молебнем. Всі розходяться у піднесеному настрої співаючи упівських, бандерівських пісень.
  Ніщо не забуто, ніхто не забути. Правда обов’язково переможе, а народ пам’ятає своїх героїв. Слава Україні!
   
 • 20:08 07.01.2007
  0 0
  Стаття з донецької газети 2017 р.,присвячена святкуванню в Донецьку дня народження сл.п. Степана Бандери:

  "Крокуючи широким проспектом Степана Бандери важко уявити, що ще 10 рокiв тому цей проспект мав назву ката укр. народу В.Лєнiна i що на ньому бовванiв памятник большевицькому iдолу. Зараз там стоїть пам’ятник справжньому герою України-Степану Бандерi. Ось i сьогоднi, 1 сiчня, в день народження Вождя ОУН бiля монумента людно. Вiддати шану Вождевi прийшла донецька молодь-члени СУМу i юнi Пластуни. Трохи далi видно вишитi сорочки козацького полку iм. Iвана Мазепи з Єнакiєво, макiївських сiчових стрiльцiв i знамена Залiзної дивiзiї iм. Симона Петлюри з Горлiвки. Лунає український гiмн в тисячоголосому виконаннi, а потiм звучать пiснi УПА у майстерному виконаннi донецького хору ветеранiв УПА iм. Романа Шухевича. Пiд вечiр в повiтря злiтає святковий салют. "Слава Степану Бандерi!", гукає Донецьк i вся Велика Україна вiд Кавказу до ЛюблIна.
   
 • 20:32 07.01.2007
  0 0
  Добре було б опублiкувати цю статтю з газети "Донецький тризуб"(1.01.2017) на якомусь донецькому форумi з метою шокової терапiї. Кажуть-дуже сприяє процесу дехохлiзацiї i стимулює в пацiєнтiв надзвичайний потяг до вивчення укр. мови.
   
 • 20:52 07.01.2007
  0 0
  Цитата:
  Добре було б опублiкувати цю статтю з газети "Донецький тризуб"(1.01.2017) на якомусь донецькому форумi з метою шокової терапiї.

  А Ви екстремал...
   
 • 21:20 07.01.2007
  0 0
  До: ЮЛЯ - #87532


  Лiкарi кажуть, що донецькi пацiєнти, яким дають читати цю статтю, подiляються на двi категорiї-першi, не витримавши шоку, дають дуба, а другi одразу ж пiсля прочитання, гарячково шукають самовчитель укр. мови вдома, а не знайшовши його, бiжуть до найближчої книгарнi i заспокоюються лише пiсля вивчення перших десяти урокiв.
   

Степану Бандері 98 !!!

Наші Друзі: Новини Львова