Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 03 грудня 2020 року

Алкоголь - ...

Переглядів: 4971
Додано: 20.12.2006 Додав: Igor_Lviv  тем: 9
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 47
 • 23:23 20.12.2006
  0 0
  Випадково дивився сьогодні по ТВ якусь передачу. Про "російський мат". Таліта Кум (Міщенко), окреслючи загалом російську культуру, розказала епізод з свого дитинства, з Сибіру. Як абсолютно п’яну виховательку з дитсадку, абсолютно п’яний чоловік ногами котив додому в 50-тиградусний мороз. Бо вона не могла іти, а він не міг її нести. Докотив труп!
  Сідаю ввечері в трамвай, їду додому. Випав сніг. Мокро та трохи слизько. Півтора зупинки і трамвай зупиняється. Вже стоїть і зустрічний трамвай. Помаленьку пасажири розуміють, що далі ніхто не поїде - щось сталось. Виходжу, далі іду пішки... В кінці зустрічного трамваю кілька зівак. Між рейками лежить п’яний чоловік. Замісь руки... 15-ти сантиметровий обрубок, яким він розмахує. Поряд - решта руки.
  Люди добрі! Українці! Давайте не розгядати питання "Яке пиво краще?", "Як треба пити", реклама алкоголю і т.п.
   
 • 23:43 20.12.2006
  0 0

  Випадків, коли п"яні засинають просто в снігу, на морозі - достатньо щороку. Потім - каліки на все життя. А скільки розведених та зруйнованих сімей через алкоголь - взагалі жах повний!
  Якось це треба викорінювати. Починати, напевно із себе...
   
 • 00:58 21.12.2006
  0 0
  Щодо алкоголю - питання в самоконтролі. Проблеми з алкоголнм тягнуться ще з біблійних часів і жодне покоління не могло остаточно їх перемогти, і не переможе. Алкоголь треба перемогти в собі.
   
 • 05:06 21.12.2006
  0 0
  Людям іще стііільки треба зробити, так що й час на труєння не має залишатися. Та певно навіть ліпше нічого не робити , ніж вбивати себе по-трохи, а мо й по-багато
   
 • 07:07 21.12.2006
  0 0

  Цитата:
  питання в самоконтролі

  Хибно,здається, в корені. Мова ж не про хильнути, аби "в кумпанії було весело", правда? Алкоголізм це хвороба. Тілесна недуга, яка позитивними думками не вилікується. Подібно: чума і холера не проходять від гарного настрою та заспокійливої музики; хоча алкоголізм, звісно, недуга не вірусна - але недуга тілесна.

  Можу, скажімо, уявити алкоголізм у собі, дуже віддалено аналогізуючи від тютюну. Тягнутиме до наркотика (тілесно) незваж. на пояснення, напучення та плакати з чорними легенями; а на спроби кинути виникають найкумедніші підсвідомі курбети. Горілка ж діє сильніше диму, безперечно?
  Ви та я можемо хильнути або відмовитись, алкоголік ні. Для нас це су-спільне, за компанію; він же п’є, щоб напитись. Йому фізично болить, тому геть немає значення скільки там "треба зробити", з ідейно-теотеричних міркувань.

  Був такий Микола. Проф.історик, прозаїк, блискучий розум, яскрава особистість, сильна людина, оригінальні думки... Алкоголік. Бомжував, своїми силами та рішенням (отже й самоконтролем?) повернувся з вулиці, став редактором газети. Його поважали, любили, цінували, ним цікавилися... Не пив- не пив- не пив роками і- зірвався, раз, другий. Втратив роботу. І останній раз - вибили двері в квартиру тільки тому, що собака вив три доби, по тому як той помер в запої.
  До Миколи мав, до речі, тоді син переїхати, чого він сам чекав і бажав. Якраз той нагодився, аби батька поховати.

  *****
  Можливо помиляюся, дочитуючи в попередні дописи, чого там нема, але мені здалося (якщо здуру помиляюся, скажіть) в цьому "питання - просто в самоконтролі", і "певно навіть ліпше". Пан Русич вірно каже, що проблему одвіку не вирішено. Навряд чи й ми тут винайдемо суто розумовий рецепт. Тим більше "простий" чи "певний".
   
 • 11:44 21.12.2006
  0 0
  До: при4инна - #85673
  Цитата:
  Навряд чи й ми тут винайдемо суто розумовий рецепт. Тим більше "простий" чи "певний".
  Найперший "рецепт" - таки самоконтроль. Але не "під час" (хоча це також обов’язково), а обов’язково - "до того". Йдучи зранку вулицями, особливо біля ПТУ, коледжів та ВУЗів - подивіться скільки студентів "смакують пиво" перед чи під час пар. Це престижно, це "круто"! Особливо - зважаючи на нав’язливу, зобов’язуючого характеру рекламу. Видається, до речі, що абсолютна більшість реклами пива розрахована саме на підліткову аудиторію. А бігборди по місту? ТВ у вечірній час? Я б рекламу алкоголю (будь якого) та тютюну заборонив взагалі!
  ... Нещодавно (2-3 місяці тому) зустрів колишнього кавалера старшої сестри. Приємний був хлопець. Симпатичний, мав хорошу роботу, трикімнатну власну квартиру. А зустрів я його... і впізнав випадково. Біля смітників лежав п’яний бомж з сильно розбитою головою та стікав кров’ю. Якийсь перехожий та я вирішили відтягнути його в сторону та викликати "Швидку". Дивлюсь - Володя. Живе тепер у підвалі. Щось не поділив з своїми "новими друзями"...
   
 • 13:01 21.12.2006
  0 0
  десять -12 рокiв тому виглядала так Польща завалена рекламами придорожнiми i вуличними -рекламами пива i папiросiв ,тепер змiнилося давно а навiть заборонено рекламувати
  колись теж трохи палив цигарки , але тепер як бачу папiроси з написами шО ЦЕ ЗАГРОЖУЄ IНФАРКТОМ АБО РАКОМ ЛЕГЕНЬ ТАКИМИ Величезними буквами то якось то вiдштовхує
  В Польщi заборонено палити i пити пиво на вокзалах , зупинках , в iнших службових мiсцях

  уКРАЇНА ТЕЖ ТАК КОЛИСЬ ЗРОБИТЬ
   
 • 13:05 21.12.2006
  0 0
  До: MAH - #85694

  та можу і зробить колись. Але зараз то виглядає жахливо: уявіть собі, середня школа в новому мікрорайоні. З одного боку - кнайпа. Зд ругого боку - кнайпа. Навпроти - кіоск з пивом. Школярі на перервах ходять біля школи з пляшками пива в руках. І нікому до того нема діла.   
   
 • 16:52 21.12.2006
  0 0
  А в школах зараз ні до чого немає діла. Зараз питаємо наших студентів: а що ж вам у школі викладачі розповідали, якщо ви найпростіших речей не знаєте? Кажуть - найбільше вчителька говорила про те, як зараз важко живеться вчителям. А тому, дітки, здавайте по 5 гривень на... начебто на ще якусь чергову фігню.
   
 • 17:05 21.12.2006
  0 0
  До: Чорнобилянка - #85713
  Цитата:
  Кажуть - найбільше вчителька говорила про те, як зараз важко живеться вчителям.
  Ви ніби були на уроці математики у моєї доньки: "А от бачите, я ходжу в подертих колготах (задирає спідницю - показує), бо не маю грошей на нові..."
   
 • 20:07 21.12.2006
  0 0
  Брат щойно вернувся з України, не був там 10 років.Що найперше кинулося в очі- то масове розпивання алкогольних напоїв, кіоски з пивом на кожному кроці, дівчата та хлопці з фляшками пива, з сигаретами в зубах, це майже візитна картка України. Тут на укр. форумі є фотографія дівчинки з синьо-жовтим бантом на Майдані Незалежності а коли подивитися на задній план то видно молодиків з пляшками пива.
  Серед усіх незгод на Україні вважаю одна з основних це проблема алкоголізму та куріння. Ви тільки вдумайтеся середня довгота життя на Україні 65 років!!!
   
 • 09:50 22.12.2006
  0 0
  Андрій Шевченко, народний депутат, голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, на громадських слуханнях згаданого законопроекту доповів про зміни, які планується запровадити. Це, зокрема, виключення з категорії реклами вивісок, етикеток, назв обладнання, відміна у рекламі обов’язкового посилання на сертифікат чи ліцензію на виробництво або продаж відповідних товарів, а також майже повна заборона рекламування алкоголю і тютюну. Обмеження планується запровадити у спонсорстві, зовнішній, теле- і радіо рекламі, у друкованих ЗМІ.  «Абсолютна більшість учасників робочої групи зійшлись на тому, що реклама тютюну повинна піти з зовнішніх носіїв. Орієнтовна дата – 2008-2009 роки. Стосовно алкоголю, то звучали голоси за повну заборону телереклами, в тому числі і в нічний час», - зазначає Шевченко.  Проте рекламні асоціації висловлюють заперечення проти таких різких дій. Артем Біденко, представник Асоціації зовнішньої реклами, говорить, що лише великі компанії-виробники виступають за повну заборону, адже це перекриє ринок для їх малих конкурентів. Загалом же, на його думку, реклама впливає на споживання дуже частково. «Реклама не впливає на здоров’я нації», - переконаний Біденко.  Катерина Котенко, представник Мережевої асоціації мовників, має свої застереження щодо прийняття цього законопроекту. «Через телезаборону не буде ані потужних спортивних програм, ані українських серіалів і розважальних передач», - вважає Котенко.  Таким чином, переважна більшість рекламістів і виробників виступають за залишення шляхів комунікацій для тютюнової і алкогольної продукції з «дорослим споживачем». Вони попереджають, що для українських ринків дуже важливо уникати різких змін, а боротьба з тютюнопалінням і алкоголізмом за здоров’я нації має бути у вигляді цілісної концепції, а не лише у знищенні реклами як «посередника між споживачем і торгівлею».
   
 • 14:32 22.12.2006
  0 0


  Алкоголь - ?
  А реальність - глюк, спричинений його відсутністю


  Правильно! Низький уклін абстинентам за вееелетенську силу волі. Якшо чесно є набагато цікавіші старі добрі sex, drugs & rock’n’roll!
   
 • 14:47 22.12.2006
  0 0
  така тема вже є - називається ЧОГО ВОНИ ПЮТЬ.
  Її троха там пообговорбвали пообмацювали і поставили на поличку.
  а от дублікат...
  ото шо там депутат Шевченко гарними кучерявими словами натрактував - млжна в їдне місце засунути.говорили балакали - закони писали регламентували - а в результаті села знов на свята так напються шо одним за другим з сокиров буде бігати.Закони вони приймають та ТЬХУ на них...кожна друга хата на селі самогонку жене а вони на так званому вищому рівні керують на яких носіях забороняти агітаційні матеріали стосовно тютюну .
  бррррррр ідіотизм
   
 • 14:55 22.12.2006
  0 0
  Алкоголізм - це жах...я от теж була раз свідком сцени...теж трамвай..іде..а збоку на коліїї падає старший п`яний чоловік...один хлопчина ледве встиг витягти його з тієї колії...
   

Алкоголь - ...

Наші Друзі: Новини Львова