Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 27 жовтня 2020 року

«Розкрилася земля і показалося пекло» (Злочин Москви у Вінниці)

Переглядів: 115376
Додано: 04.11.2006 Додав: Sviatoslav  тем: 23
Hi 0 Рекомендую 2 Коментарі: 339
 • 08:02 03.11.2009
  0 0
                                                    (продовження)

                                                    (Ровенская область)

     21 августа 1944 г. секретарь Морочновского райкома КП(б)У тов. Костиков проводил собрание крестьян в с. Железница, где работником опергруппы НКВД были задержаны члены ОУН Ленвич и Доманец.
      Секретарь райкома партии тов. Костиков объявил крестьянам, что бандиты будут публично повешены и сейчас же организовал над ними суд, на котором сам выступил в качестве прокурора. После вынесения приговора, бандиты были повешены на площади села . Ровенский обком КП(б)У этот факт обсудил только через три месяца.

                                                         (далі буде)

                                                   
   
 • 21:45 03.11.2009
  0 0

                                                       (продовження)

     В ночь на 30 октября 1944 г. в с. Смордве была направлена группа работников Млиновского РО НКВД под руководством милиционера Шваб и участкового уполномоченного Клименко с заданием - установить, посещают ли бандиты дом священника Прибытковского.
     Прибывшая группа, вместо продуманного выполнения задания, подошла к дому священника и открыла беспорядочную стрельбу, в результате чего зажгли сарай. Войдя в дом, прибывшие нанесли несколько ударов священнику Прибытковскому и разбили всю мебель. Не успокоившись на этом, участковый Клименко и милиционер Шваб вывели на улицу Священника Прибытковского, его жену, сына 11 лет, отца 70-и лет и дочь, поставили их на колени перед горящим сараем, а сами в это время забрали всю одежду и ценности.

                                                 Тернопольская область

     31 октября 1944 года бывший зав. райконторой "Заготскот" Залещицкого района Ивашков возвращался из с. Синько вместе с работниками райотдела НКВД Ерофеевым и Конобеевым, будучи в нетрезвом состоянии, они задеожали трех женщин, которые работали в поле и расстреляли их. У одной из убитых муж находился в Красной Армии .

                                                          (далі буде)
   
 • 09:04 04.11.2009
  0 0
                                                          (продовження)

      Коричнева і червона чума. Яка між ними різниця?
     Йшов фашизм по землі, залишаючи за собою сліди неймовірної жорстокості, був він для землі божевільним, мов у страшному сні, танком мученицької смерті. Фашистська чума косила під корінь цілі народи.
     Червона чума, на відміну від коричневої викошувала свої народи. Картина вимальовується. Є загарбники. Є партизани. Є звичайні селяни, що потрапили у жахливий вир історії. Хтось з них співчував партизанам,, хтось, може навіть, загарбникам, повіривши "пісням про світле майбутнє" ( і якщо такі були після кривавих розправ 1939 - 1941 рр.![забу]). Але без різниці - усі вони є заложниками озброєних загарбників. Йдуть каральні операції, під час яких село зганяється, щоб бути присутнім при страті без суду і слідства. І триває просто "побут" загарбаної території, без жодних операцій: не маючи чим прикрити свою наготу, стоять під дулами автоматів закривавлені й збезчещені дівчата, куля знаходить м’яке тільце немовляти, горять оселі...
     Знайома картина? Саме так поводилися фашисти у загарбаних селах, безліч книжок, "рекомендованих для читання" комуністичним режимом, проштудійовано нами з дитинства. Сьогодні ж нам треба набратися історичної сміливості, аби дати собі звіт з того, що кривавими авторами такої картини на нашій землі були "червоні визволителі" або ж та сама червона чума.
     Матеріали запропоновані вам, унікальні у тім сенсі, що про злочини сказано "не націоналістом", а устами документів тієї партії, яка на ці злочини надихала свою репресивну систему.
     Які ж висновки можна зробити з цього? Перший - ось що нам приніс більшовизм. Другий - навряд чи можна сподіватись, щоб свідки чи жертви тортур були у захваті від "нового порядку" і не вели одчайдушної збройної боротьби, жорстокої і кривавої з тими, хто чинив таке у їхніх рідних селах.Вони воювали на своїй рідній землі, на яку, до речі, ніхто не запрошував ні фашистів, ні комуністів.
     І - третій висновок. Не даймо обдурити, заколисати свою свідомість! Не дозвольмо собі повірити, що жахливі випадки, наведені вище, є саме "випадками", викривленнями, не пов’язаними з "генеральною лінією" компартії, що проголосила офіційно право на жорстоке винищення інакомислячих, інаковірних. Виконавці "акції" на виселення, чи довічного поселення (в т.ч. і дітей), чи "законного" розстрілу втратили у собі усе людське і поводились по-звірячому без жодних наказів. Ця комуно-фашистська жорстокість, червона чума, уже природно закладена в комуністичній ідеології з її ідеєю світового панування, "кто нє с намі - тот протів нас", "убєй врага" і т. д.
      Чого домагаємося ми, оприлюднюючи ці матеріали? Ні, не роз’ятрення чиїхось нервів чи ран. І не помсти. Перш за все - правди. Правди, котра допоможе східним областям, які комуністична преса посилено годує розповідями про "звірства оунівців", мати повну картину.
     І нарешті - ця правда - мов маленька свічка, що засвічуємо її сьогодні у пам’ять невинно убієнних. Уявіть собі, як жилося їхнім близьким і знайомим усі ці довгі десятиріччя "розквіту під зорею соціалізму", коли онуки замучених вивчали у школі помпезні рядки про славних, добрих і хоробрих визволителів під червоним прапором...Як ночами здригалася земля на могилах.

                                                      Вікторія Андреєва

      ( Скорочено - забу)

  Молода Галичина (Львів). 1991, ¹ 81, 6 лип.
   
 • 09:44 08.11.2009
  0 0
   
 • 21:01 19.12.2009
  0 0
     Чехи відкриють для українських дослідників архіви комунісичної служби безпеки.
  Цитата:
  Директор чеського Інституту Павел Жачек каже, що сторони домовились про три основні теми: «Перша – це репресії чехів до 1939 року в Україні. Друга тема – це Українська повстанська армія в 1945 році, зокрема, її рейд Чехословаччиною, і як чеські, польські й радянські органи безпеки проти неї воювали. І третя тема – це діяльність КДБ в період 1968–69 років, тобто в час «Празької весни». Для цього ми плануємо зібратись у Празі, щоб конкретно сформулювати ці проекти».
   
 • 05:09 20.12.2009
  0 0
     Головна тюрма комуністичного режиму:
  http://smi.marketgid.com/
   
 • 05:12 20.12.2009
  0 0
  Точніша адреса попереднього повідомлення:

     http://smi.marketgid.com/news/9312
   
 • 05:24 04.12.2015
  0 0
  Всім привіт.) Я дуже люблю читати твори нікому не відомих, молодих поетів і літераторів. Читаючи ці твори я знаю що духовна скарбничка нашої неньки України буде поповнюватись. Такі твори я знаходжу у літературному журналі «Дніпро», в цьому журналі взагалі багато цікавих різних творів. Тому якщо ви любите літературу то раджу почитати цей журнал.

   
 • 00:56 21.05.2016
  0 0
  Розвивати молоді таланти допомагає журнал «Дніпро». Зокрема журнал надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі для авторів-початківців. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

«Розкрилася земля і показалося пекло» (Злочин Москви у Вінниці)

Наші Друзі: Новини Львова