Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 23 вересня 2020 року

«Розкрилася земля і показалося пекло» (Злочин Москви у Вінниці)

Переглядів: 114790
Додано: 04.11.2006 Додав: Sviatoslav  тем: 23
Hi 0 Рекомендую 2 Коментарі: 339
 • 21:39 14.09.2009
  0 0
  До: Гіта - #177044

  Цитата:
  З того всього в мене ідея виникала - прикиньтеся підлітком, створіть профіль "в контагтє" і там все це викладайте, але треба буде робити це жваво, імітуючи саме підлітка, тоді вони справді це прочитають, а інакше - марна ваша справа


  Не вийде... нормальну людину закриють в дурку вже через півроку такого "пам’ятання своєї історії". Кілька років тому товариш-історик займався голодомором і читав лекції по цьому всьому ділу... десь місяці через 3-4 скотився в глибоку депресію.

  Власне чому люди й не цікавляться історією україни та українською літературою... бо там нема чим цікавитись - це один суцільний траур... колись давно ми були класні-суперові, але нас: зрадили... повбивали... зрадили.. знищили... русифікували... зрадили... розстріляли... повісили... стратили... розстріляли... захопили... зрадили...репресували... розстріляли... стратили... вигнали... загнали.. догнали... знищили... захопили.. продали... знищили.. стратили... Зараз: народ хріновий-інертний... влада хрінова... роботодавець хріновий... молодь непатріотична.. президент хріновий.. всі хрінові, одні ми білі-пухнасті - нам умови не створили.
  Ні.. це далеко не нудно... якби ж це було всього лиш нудно... що розповідає ця "історія"? що україні все життя були бидлом, всіх їх мали в усі місця і усіх можливих варіяціях... і отримували за це нагороди... що зрадники українські вільготно й заможно жили, а вмирали своєю власною у глибокій старості залишивши купу нащадків...

  Ну і хто має це слухати і взнавати якщо потім треба буже роками лікуватись і приймати засоби від серця, безсоння, депресії...
  Звісно в людя вмикається захисний механізм - 1) щиро ненавидять українську мову та літературу
  2) активно висміюють горе-сториків висміюють.
   
 • 23:35 14.09.2009
  0 0
  До: Smoke - #177053

  ... і отримували нагороди...
  мій свекор ходив біля хати свого мучителя, котрий в 1944-му бив його в НКВС ланцюгом від мотоцикла по хребті і не одного його, бо мав персональну пенсію, добре, видно бив... Все мріяв помститися... Так свекор помер, а той і в незалежній Україні теж мав персональну. І шо з того, шо всі знали хто він насправді і чим ту пенсію заробив?
   
 • 00:56 15.09.2009
  0 0
  До: Гіта - #177067

  ну і шо далі? ну от ви навели ще один приклад, шо якщо бути катом і зрадником в тебе буде персональна пенсія... ну і що далі? Ну от ви візьміть дитину і порозказуйте їх оце все... подивитесь, що виросте. Залежно від обставин:
  1) або новий зрадник з пенсією
  2) або ще один свекор який буде мріяти, але ніколи не помститься (або й мріяти не буде... скаже - Бог на тому світі віддячить)

  Ви цього хочете вчити дітей і молодь? Нащо худоба яку ви цими історіями виростите? щоб теж отримувала по хребту поки не сконає?
  Знати? Пам’ятати? Розкажіть, що було - було так і так... так і так... нащо ж УСЮ ІСТОРІЮ перетворювати на ІСТОРІЮ БИДЛА. Не може такого бути щоб в цій довбаній історії ВЗАГАЛІ НІЯКИХ СВІТЛИХ МОМЕНТІВ НЕ БУЛО, а якщо не було... якщо не захищались і не захищаються... якщо чекають коли прийде новий дядя і зніме пенсію і відновить справедливість... щось дасть і забезпечить... Яке право на існування такий народ(?) взагалі може мати?

  При цьому молодь ще й виявляється винною що вона не хоче ходити у вічному траурі і день-в-день поминати мертвих та читаючи про наймичок з наймитами які жили в рабстві. В чому вона винна? Що не бажає щоб її вчили бути бидлом і всіляко цьому опирається? "жваво, імітуючи стиль підлітка, описати" що він бидло... і батьки його бидло... і діди... і шо їх били і будуть бити? А як? Не може бути підліток рабом. Підліток завжди бунтар!
   
 • 09:07 15.09.2009
  0 0

     Шановні,про що сперечаємось? Подаються документи комуно-фашистської охранки НКВД (опубліковані ще 1993 році).Хочете читайте, хочете - не читайте. Справа в тому, що в посткомуністичній Україні історію вивчали і тепер вивчають в більшовицькому трактуванні подій.Правду більшовики приховали від народу в "спецхранах", які тільки цього року почало відкривати СБУ. Чомусь у комуністичному трактуванні історії, яку жували починаючи з дитсадка, в школі,технікумі, інституті, в колгоспах,на підприємствах,установах в системі політосвіти, всі "дружно" відвідували заняття і грунтовно засвоювали брехливу пропаганду комуністів. Та так засвоїли, що навіть після 18 років з того часу як спочив у бозі совєтский союз, наша молодь переважно користується комуністичними штампами з історії. І навіть тут, на форумі Укрцентру. Тому,шановні, дочекайтеся закінчення подачі документів, а тоді, як ваша ласка, і подискутуйте.
   
 • 12:56 15.09.2009
  0 0
  Панове, невже вам не доходить, що всі укрлиха є прямим та обов’язковим наслідком цілком конкретних негативних етнічних рис українців?!
  Значить, треба ці риси вивчити, виявити їхні причини та замінитиці кепські риси кращими. Педагогічними та психологічними методами.
  І що найсумніше - все це вже давненько доказово пояснене і розроблене. Але - українцем. А ви ж, шановні, як і всі порядні українці (за що й взаємно шануєтеся), однозначно вороже ставитеся до новаторів-одноплемінників та їхньої новизни. А тому з насолодою й душите всяку корисну укрновизну.
  А потім ще й лицемірно заввиваєте над укрісторією.
  То хоч вже не брешіть. Хочете покращення в Україні - підтримайте ВЗАЄМОВИГІДНО укрновину (її у нас все ще чимало). І цього абсолютно достатньо.
   
 • 16:08 15.09.2009
  0 0
  До: забу - #177094

  Якщо ви не в курсі, що вивчають у школах-інститутах, то не треба ля-ля. І якщо ви не розумієте чому викладачі це діло масово намагаються пом’якшити - тим більше не треба ляля.
  Вам, до речі, швидше за все сподобалося б...
   
 • 20:16 15.09.2009
  0 0
  Те, що пан тут виставляє не має ніякого значення для зміни нічийого мислення. Патріоти патріотами залишаться (правда появиться в них скепсис і не завжди здоровий), а ті, хто думає інакше читати не будуть - я не маю певності, що хто небудь це перечитав, відкрити і подививтися, - що показує рахунок переглядів, не означає прочитати.
  Я от собі думаю, в чому наша проблема і від довгого думання прийшла до висновку, що поки ми з Рухом на чолі бігіли з прапорами по мітингах і шукали ворогів, пристосуванці приватизували все, що можна було і ідею теж. А ми дальше плачемо над долею народу, особливо, спостерігаючи за нею з-за кордону, а найкраще це видно з-за океану! От саме там найккраще знають чому ми такі бідні. І навчають.

   
 • 21:00 15.09.2009
  0 0

  Цитата:
  Те, що пан тут виставляє не має ніякого значення для зміни нічийого мислення


     Продовжуючи міркувати за пані логікою можна вважати, що не потрібно відкривати музей тюрмина Лонцького, а може його відкрили ці з-за океану,де найкраще видно.

      
  Цитата:

  Я от собі думаю, в чому наша проблема і від довгого думання прийшла до висновку, що поки ми з Рухом на чолі бігіли з прапорами по мітингах і шукали ворогів, пристосуванці приватизували все, що можна було і ідею теж


     Пані довго думала, і ще думає, що з Рухом на чолі бігали по мітингах і шукали ворогів, але не додумалася, що бігала не тільки з Рухом, але й з кагебістами, що "зарибнили Рух", про це теж сьогодні історія скромно замовчує. А треба нагадати.
     
   
 • 21:46 15.09.2009
  0 0

     До: Гіта -#180306

      
  Цитата:
  А що ми маємо? Навіть демократії не маємо, бо цей бардак не демократія. От як переконати мою співробітницю, що стало краще жити, якшо в неї зарплата 600 гр., син вчиться в політесі на платному, а чоловік дальнобійщик і власник не платить місяцями за роботу, як я маю їй пояснити хто винен в тому? Буття визначає свідомість. Якшо їй не то шо жити, а вижити важко, то ясно, що їй "за совєтів" згадується, як рай, вона мала гроші, вона вже забула, що за ті гроші не було шо купити, що не можна було слова зайвого сказати, що не можна було поїхати нікуди, бо погане забувається... Ми дожилися до того, шо навіть президента нема з кого вибирати - всі однакові!


     От і треба пояснити цій співробітниці, що не з тими бігали, а ще, як казав покійний Чорновіл, "що не треба полювання за відьмами", не потрібно проводити люстрації. І в людей, з проблемами Вашої співробітниці, характерною є врата історичної правди, що комуністичний елемент, прикрившись синьо-жовтим прапором і золотим тризубом здійснив ще одне розкуркулення нашого народу і створив міф, що всі біди від "помаранчової зарази", незалежності, демократії. Чому такі очевидні речі Вам, не останній людині в Україні, треба пояснювати з-за кордону?
   
 • 21:54 15.09.2009
  0 0
  Мені один дідусь казав:
  - Як почали з грабунків тих, хто щось мав, так, грабуючи, й панували... а потім все награбоване забажали узаконити та відчути себе панами (хоч який зі злодія пан!)... То й зорганізували собі "розвал СРСР-у"... Я ще оце все, що людей нищивши збагатіло, маю поважати? ... Та нехай Господь зі всіма розбереться! ...бо почнуть люди...


  Тож є і така думка серед населення, не лише ідеалізація минулого...
   
 • 23:02 15.09.2009
  0 0
  До: забу - #177143

  Цитата:
  ці з-за океану,де найкраще видно.

  Ги- ги, пане Забу, чи Ви не знаєте, що "заокеан" на товариському рівні живе за принципом "Як не маєш сказати чого доброго, то краще промовчи" ? Може тому він і "заокеан", що інші "іх нрави і обичаї" ???

  Підтримую Вас (з-за океану ) продовжувати свої публікації. Люди мають знати про злочини і їх "героїв". Я, наприклад, живучи на Західній Україні, аж до часів перебудови НІЧОГО не знала про голод 30-х років. А якщо б знала, то раніше би змінила свою думку про "будівників світлого майбутнього".

  Міцно притримуюсь думки, що помста належить до Бога, але ГРІХ треба називати ГРІХОМ і ЗЛОЧИН - ЗЛОЧИНОМ !!! Як християнка, вважаю, що Христос прощає ВСІ гріхи, але треба за них жаліти і розкаятись, а, по змозі, поправити скоєне. Тут, у випадку зі злочинами московських окупантів на українських землях не видно, щоб правонаступниця влади, що це все робила, хоч би признала свої злочини. І історія може повторитись, дуже навіть, під іншими прапорами, але старими ідеями, завиненими в нові паперчики.

  Хай читачі цього форуму, який є всесвітньо-, а не територіально- українським, самі вирішують, що кому читати чи не читати. І як чиясь ласка не читати - ну то тем багато, до вибору, до кольору!

  П.С. На свому власному досвіді сто раз переконалась, що ПРАВДА тільки визволяє, а не пригнічує.
   
 • 00:17 16.09.2009
  0 0
  Прошу пана, публікуйте скільки будете мати, хай ті, хто нічого про це не знав і вірив в комунізм, читають, але не тіште себе наївними мріями, що хтось, хто думає інакше, це прочитає і ви його переконаєте. На відміну від декого, я про голодомор і про всі радощі життя при комуні знала від бабки, від тата, та й сама ще багато застала і не маю приємних спогадів з тих часів.
  Не треба було лишати "відьом" без люстрації. Не треба було розвалювати і розкрадати колгоспи. І буцім-то приватизовувати все теж не треба було. Бо справедливості не вийшло - хтось дістав безплатно хату в місті і продав її потім за десятки тисяч вічнозелених, хтось дістав землю в селі і заплатив за її приватизацію, а разом з тим за приватизацію своїх власних хатів немало, а хтось, як я, не дістав ні квартири, ні землі, але заплвтив за приватизацію своєї ж такиЮ власними руками побудованої, хати. То чим думали, коли це все затівали? Недаремно жид щоранку просить в бога того розуму спереду, що гой має ззаду.
  А ви, як так добре знаєте що я маю пояснювати своїй співробітниці, чого сидите за океаном, а не вертаєтеся на батьківщину? А того, що вас тут нічого доброго не чекає. А не всім же виїжджати. Хтось і тут має працювати.
   
 • 09:12 16.09.2009
  0 0

     Прошу пані, треба було думати, а " не носитись з прапорами" і разом з каґебістською конторою і думати, що зміните життя на краще. Змінили, контору перефарбували з червоного у синьо-жовті кольори, і контора почала нове заможне життя. Хто з конторою не сперечається, прилаштувався тому щось і перепадає з конторського стола. Подивіться, що транслюються на наших телеканалах: фільми про "геройське" ЧК, "чесне" НКВД не вилазить з українських телеканалів, а Ви тут просторікуєте, що ніхто не читає і не цікавмться цими документами.

     
  Цитата:
  То чим думали, коли це все затівали?


     Спільно з конторою думали, коли це все затівали. Тому, що керівництво Руху заключило негласну угоду з конторою - ви нас не чіпаєте, ми прихватизуємо, а ви носіться з прапорами, співайте повстанських пісень, а ми будемо "руліть". Головою секретаріату Руху призначено столяра-кагебіста, в той час капітана КҐБ Віктора Бурлакова, який за успішне виконання свого завдання в Русі одержав полконика і посів місце нач. відділу в конторі. Мабуть "зарибнили" тоді в Рух і пана-товариша Лавриновича та багатьох інших.От за що іде мова, шановна пані.
     І чого Вас так хвилює місце мого перебування. Я пенсіонер, приїхав до дочки, допомагаю виховувати внуків. В Трускавці маю квартиру і дачу, підростуть внуки, вернуся додому. Чим Ви мені дорікаєте? І не перший раз.

     Ваш тато був щасливіший за моїх дідів і бабусь. По матері дідусь з бабусею і по батькові бабуся спочивають в далекому Кустанайському районі Казахстану, а хати, що вони будували важкою працею, поле і худоба все контора націоналізувала. 10 травня 1940 р. їх, селян, з більшими і зовсім малими дітьми більшовики депортували. Всі їх імена і прізвища є в цих документах. Може хтось із галичан також знайде там в цих скорботних списках своїх близьких і рідних.

      
  Цитата:
  Хтось і тут має працювати.


     Та працюйте, я вже напрацювався, раз вийшов на пенсію в 60 вдома, а другий раз в 68, тут, в Канаді. Може досить? Чи приїхати додому і зайняти місце двірника в ЖЕК’у?


   
 • 14:52 16.09.2009
  0 0
  До: забу - #177174

  Не сприймайте моє писання, як докір вам. І не думайте, що я проти ваших писань. Я просто хочу сказати, що на цей форум чужі не ходять і не майте ілюзій, що ви комусь відкриєте очі.
  От маєте відомості про те, як робився-розвалювався РУХ - надайте!
  Це непевно зараз важливіше.
   
 • 15:08 16.09.2009
  0 0
  До: забу - #177174

  А щодо вашого місця перебування, то говорю про це виключно тому, що ви не орієнтуєтеся зовсім ЯК зараз живеться в Україні, ви не розумієте, що в більшості вже нема надії на щось краще, а штучно підтримувати її скоро 20 років не виходить - люди жити хочуть вже, а в них нема навіть надії, нема лідера, котрий би мав довіру. Чому був МАЙДАН? Бо люди повірили, що можна все змінити, а вийшло, що все це були пусті лозунги тих, хто хотів змінити одну мафію іншою. Ви думаєте люди ще раз повірять? І біда наша не в тому, що ми не пам"ятаємо, не знаємо справжньої історії, а у відсутності МУДРИХ, ДАЛЕКОГЛЯДНИХ ПАТРІОТІВ, котрі можуть очолити народ. Бо шо б там не говорили, а маса потребує поводиря. Чи багато плаче Прибалтика про "злочини Москви"? Може тих злочинів там було менше? Нє - вони раз розрубали всі проблеми і тепер в Європі. А де ми? Хорватія і ту беруть.
  А звідти вся зневіра і згадування совкових часів, як ідеальних - з відстані часу забулося, як же наспрвді це було.

  А про "очевидні речі", котрі ви мені "не останній людині" мусите пояснювати "з-за кордону", то помиляєтеся, я якраз остання - культура, мистецтво ніколи в цій країні не були перші. І не треба мені з-за кордону шось пояснювати.
   

«Розкрилася земля і показалося пекло» (Злочин Москви у Вінниці)

Наші Друзі: Новини Львова