Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 11 грудня 2019 року

«Розкрилася земля і показалося пекло» (Злочин Москви у Вінниці)

Переглядів: 109911
Додано: 04.11.2006 Додав: Sviatoslav  тем: 23
Hi 0 Рекомендую 2 Коментарі: 339
 • 03:47 08.09.2009
  0 0

                                                                ¹ 168

  ХАРАКТЕРИСТИКА АКТИВНОГО УЧАСНИКА КАРАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ ГОЛОВИ ДОБРЯНСЬКОЇ СІЛЬРАДИ ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОНЬКА ФЕДОРА ІВАНОВИЧА

                                                      7 березня 1946 р.
     Пронько Федір Іванович, 1918 р.н., українець, кандидат в члени ВКП(б) з 1945 р. (канд. карт. ¹ 2352937), працює інструктором по комсомолу в МТС, місцевий, уродженець с. Добряни Городоцького району. З визволенням району від німецьких загарбників, працюючи головою сільради, вів активну боротьбу з бандитами. По його матеріалах викрита і знищена банда в кількості 7 чоловік. Брав безпосередньо участь більше як в 30 проводимих операціях по знищенню бандитів. В час німецької окупації району, переховуючись, тов. Пронько спалював скирти поміщицького хліба. Не дивлячись на те, що його дружина вбита бандитами, тов. Пронько і ще з більшою енергією бореться з укр.-нім.-и націоналістами.
     
     Секретар Городоцького РК КП(б)У                  Шпитяк

  Ручкою зверху дописано: "Медалью "За боевые заслуги"

  Держархів Львівської обл. Ф. З п. 1, спр. 559, арк. 125
   
 • 05:22 08.09.2009
  0 0

                                                               ¹ 169

  ХАРАКТЕРИСТИКА АКТИВНОЇ УЧАСНИЦІ КАРАЛЬНИХ АКЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКИХ ПОВСТАНЦІВ, ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗАТОРА СОКІЛЬНИЦЬКОГО РК КП(б)У ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОТАСОВОЇ ОЛЕКСАНДРИ ІВАНІВНИ

                                                      7 березня 1946 р

  ПАРТІЙНО-ДІЛОВА ХАРАКТЕРИСТИКА НА ТОВ. ПРОТАСОВУ ОЛЕКСАНДРУ ІВАНІВНУ

     Тов. Протасова О.І., 1902 р.н., українка, освіту має початкову, член ВКП(б) з 1931 р. До грудня 1945 р.тов. Протасова працювала зам. голови райвиконкому по держзабезпеченню, з грудня 1945 р.працює жін.організатором РК КП(б)У, з роботою справляється, в роботі ініціативна.
     Партійні доручення виконує добре. Під час хлібоздачі працювала уповноваженою в с. Оброшино, село в числі перших розрахувалось з хлібопоставками, а також і з другими державними поставками.
     За час підготовки до виборів у Верховну Раду СРСР тов. Протасова провела велику організаційну і масову роботу в с. Оброшино, і 10 лютого селяни до 2-х годин дня 100% проголосували за наших кандидатів.
     З дня приходу Червоної Армії тов. Протасова перша прибула в Сокільницький район і прийняла активну участь у боротьбі з бандами українсько-німецьких і польських націоналістів.
     За її ініціативою була розгромлена банда польських націоналістів з армії крайової в кількості 29 чоловік (с. Семенівка), які здались разом із зброєю. В с. Оброшино особисто до неї явилось з повинною 6 чол. бандитів.
     Тов. Протасова і далі приймає активну участь у боротьбі з бандамиукраїнсько-німецьких націоналістів.

     Секретар Сокільницького РК КП(б)У                   Коваль

  Ручкою зверху дописано: "Орденом "Красной Звезді"

  Держархів Львівської обл. Ф. Зп, оп. 1, спр. 559, арк. 173
   
 • 07:22 09.09.2009
  0 0

                                                              ¹ 170

     ХАРАКТЕРИСТИКА АКТИВНОГО УЧАСНИКА КАРАЛЬНИХ АКЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПІДПІЛЛЯ, ЗАВІДУЮЧОГО МОБВІДДІЛОМ ГЛИНЯНСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ РАВСЬКОГО МИХАЙЛА ПЕТРОВИЧА

                                                      7 березня 1946 р.

     ХАРАКТЕРИСТИКА НА РАВСЬКОГО МИХАЙЛА ПЕТРОВИЧА

     Тов. Равський М.П., 1912 р. н., уродженець с. Полтва Глинянського району Львівської обл., із селян-бідняків, по національності поляк, освіта 6 класів. До прихода Червоної Армії, 1939 року, тов. Равський працював по заробітках у поміщиків. З приходом Червоної Армії 1939 р. тов. Равський брав активну участь в установленні Радянської влади і працював директором заготконтори.
  Під час німецької окупації тов. Равський проживав на окупованій території, переховувася від переслідування німецьких окупантів. Коли Червона Армія звільнила Глинянський район від німецьких загарбників, знову приймає актну участь у встановленні Радянської влади в районі і був висунутий на посаду зав. мобвідділом райвиконкому, брав активну участь у виконанні політично-господарських кампаній в районі в прикріпленому селі, виконав хлібопоставку, до роботи відноситься добросовісно, з роботою справляється, користується авторитетом серед селян, активно допомагає в роботі НКВД і НКГБ.
     Тов. Равський, будучи в прикріпленому за ним селі, получивши дані від селян, що в селі знаходяться бандити, взяв на допомогу бійців із гарнізону, які окружили місцезнаходження бандитів, де і знищили 5 чол. бандитів.

     Секретар Глинянського РК КП(б)У                    Полторак

                                                      7 березня 1946 р.

  Ручкою зверху дописано: "Медалью "За отвагу".

  Держархів Львівської обл. Ф. З п, оп, 1, спр. 559, арк. 126.   
 • 23:38 09.09.2009
  0 0
  Тут "чорне / біле" важко сказати...


  Ось як цікаво у Росії: пишаються і героями-червоноармійцями і героїчними традиціями царської армії, і жінками-комісарами, і випускницями відомих аристократичних пансіонів ... і т. ін.

  У нас чомусь всю вітчизняну історію приймати не можна як свою, власну, багатобарвну? Звідки це таке відношення?
   
 • 08:14 10.09.2009
  0 0
  Цитата:

  ... у жорстких змагання за геополітичний простір українська ідея не до вподоби багатьом, і в цій боротьбі одним із найголовнішим засобом є вплив на дух народу, з метою знецінення його до пляшки самогону, шматка сала та горщика галушок. Свого часу російський філософ Ніколай Бердяєв сказав: „Якщо дух народу розбещується і згасає, народ сходить з історичної сцени, відсувається на другий план і відцвітає.” Бачимо неозброєним оком, що дехто дуже воліє, щоб відцвіла наша калина, а духовний зміст українця звести до образу-символу, що його уособлює Вєрка Сердючка та її мама.
  Потрібно визнати, що втокмачують цю нашу „окрасу” у свідомість підростаючого покоління вельми успішно, як і колись радянська ідеологія ліпила з українця такого собі Тарапуньку – хитренького, кумедного, але по суті своїй пришелепка, а для більшої переконливості – ще й Попандопала створили, он вони, мовляв, українці які... І якщо Міністерство культури та Міністерство освіти й надалі так „успішно” проводитимуть культурницьку і виховну діяльність, то невдовзі нашою піснею стане „тіпа” „Рукі ввєрх”, „Віагра” та „Дєцл”, і перелік подібного цим не завершується, числа їм немає. Не вірите? Відвідайте так звані „вечори відпочинку” для старшокласників у школах і послухайте, що там звучить, не кажучи вже про „діскотєки”. Підлітки, ще з несформованим світоглядом і переконаннями, не бачачи й не чуючи нічого іншого, сприймають оту „культуру”, як зразок і наслідують, і житимуть з нею. Пиво-футбол-секс-„рукі ввєрх”... Для раб-сили іншого й не потрібно, і розрахунок саме на це, адже людина, яка має вищі духовні запити – раб-силою не буде.
     До речі, у Японії випускник середньої школи мусить знати напам’ять, щонайменше, тридцять народних пісень, це ще один доказ того, що успіх держави починається з патріотизму, на основі високої загальної культури народу


     Все в нашій сучасній Україні перевернуто з ніг на голову: хіба не видно з попередніх характеристик, як комуністи забезпечували 100% голосування на виборах до 2-ої години, в селі де були "бандити", їх пасобнікі і родини? Хіба можливо нормальним людям забути ці нелюдські катування, масові вбивства беззбройних людей в тюрмах, ґулаґах, депортації та інші звірства комуністів. От і їхні нащадки продовжують "дерти лаха" і забивають молоді баки романтикою "велікой атєчественной войни", війни на Кавказі (Чечня, Грузія) і т.д. Де ж тут місце буде для "вітчизняної їсторії", коли 24 години на день вбивають в голови наших громадян чужу ідею...
   
 • 06:54 11.09.2009
  0 0
                                                           ¹ 171
                                                   
  ХАРАКТЕРИСТИКА АКТИВНОЇ УЧАСНИЦІ БОРОТЬБИ НКВС І НКДБ З УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛЬО-ВИЗВОЛЬНИМ РУХОМ, ПЕРШОГО СЕКРЕТАРЯ ПОМОРЯНСЬКОГО РК ЛКСМУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЛЮСАРЕВСЬКОЇ ОЛЬГИ ТИМОФІЇВНИ
                           7 березня 1946 р.

  ХАРАКТЕРИСТИКА НА СЛЮСАРЕВСКУЮ ОЛЬГУ ТИМОФЕЕВНУ

     Тов. Слюсаревская Ольга Тимофеевна, 1922 г. р., украинка, работает 1-м секретарем Поморянского РК ЛКСМУ со дня освобождения Поморянского района от немецко-фашистских войск. Сама - бывшая партизанка на территории Сумской области в 1941-43 гг.
     За время работы в Поморянском районе принимала личное участие в борьбе с бандами украинско-немецких националистов и их оуновского подполья. Наряду с этим организовывала комсомольцев и молодежь на борьбу с бандами. За период борьбы с бандами в районе организовано 29 комсомольских организаций, в том числе в селах - 17 комсомольских организаций с количеством комсомольцев 183 чел. Принимает активное участие в выполнении всех политических и хозяйственных мероприятий по району. Будучи уполномоченным РК КП(б)У в с. Богутин по выборам депутатов в Верховный Совет Союза ССР организовала работу среди избирателей так, что к 2-м часам проголосовали все избиратели на 100% за кандидатов в Верховный Совет Союза СССР. Тов Слюсаревская О.Т. рекомендуется к представлению правительственной награде орденом "Отечественной войны 1-й степени"

     Секретарь Поморянского РК КП(б)У           М. Кунец

  Ручкою зверху допысано "Орденом Отечественной войны ІІ степени"


  Держархів Львівської обл. Ф. З п, оп. 1, спр. 559, арк. 107

                                                                           
   
 • 22:14 12.09.2009
  0 0

                                                              ¹ 172

  ХАРАКТЕРИСТИКА УЧАСНИКА КАРАЛЬНИХ АКЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ВИКОНКОМУ ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДЕПУТАТІВ ТРУДЯЩИХ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФЕДОТОВА МИХАЙЛА МИКИТОВИЧА

                                                      7 березня 1946 р.

     АРАКТЕРИСТИКА НА ЧЛЕНА ВКП(б) ТОВ, ФЕДОТОВА М.М.

     Федотов М.М., 1914 р.н., українець, член ВКП(б) з 1940 р., партквиток ¹ 3838663, освіта середня, працює заст. голови виконкому райради депутатів трудящих. Поруч зі своєю основною роботою активно допомагає органам радянської влади боротись з бандами укр.-нім.-х націоналістів, безпосередньо брав участь в 27 проводимих операціях органами НКВС проти бандитів.
     Тов. Федотов в час Вітчизняної війни був два роки в партизанському загоні парторгом роти і уміло передає свої знання по боротьбі з бандитами молодим робітникам.

  Секретар Городоцького РК КП(б)У                 Шпитяк

  Ручкою зверху дописано "орденом "Красной Звезды"

  Держархів Львівської обл. Ф. З, оп. 1, спр. 559, арк. 187
   
 • 22:59 12.09.2009
  0 0

                                                              ¹ 173

  ХАРАКТЕРИСТИКА УЧАСНИЦІ КАРАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ НКВС ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПІДПІЛЛЯ ІНСТРУКТОРА КУЛИКІВСЬКОГО РАЙКОМУ КП(б)У ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЛОБОСОВОЇ ДІНИ ІВАНІВНИ

                                                    8 березня 1946 р.

                                                   ХАРАКТЕРИСТИКА

     На інструктора Куликівського райкому КП(б)У тов. Лобосову Діну Іванівну 1908 р.н., українка, член ВКП(б) з 1930 року, з червня 1944 р. працює інструктором райкому КП(б)У, з роботою справляється, ідеологічно витримана.
     Тов. Лобосова весь час роботи перебуває на селах і проводить велику організаційну і масово-політичну роботу серед населення. Під час підготовки і проведення виборів до Верховної Ради СРСР тов. Лобосова проводила політичну роботу в с. Артасів. Це село краще других виконує всі завдання. За активною участю тов. Лобосової там проводились військові операції, обнаружено 5 схронів, вбито одного бандита, захоплені 3 бандита, 1 кулемет і 2 гвинтівки.
     Тов. Лобосова заслуговує на одержання урядової нагороди.

     Секретар Куликівського РК КП(б)У               Н. Шурпо

     Ручкою зверху дописано: " Медалью "За боевые заслуги"

  Держархів Львівської обл. Ф. З п, оп. 1, спр. 559, арк. 150
   
 • 00:06 13.09.2009
  0 0

                                                               ¹ 174

  ХАРАКТЕРИСТИКА УЧАСНИКА КАРАЛЬНИХ АКЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО ПІДПІЛЛЯ ГОЛОВИ ДОРОШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КУЛИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ БОРОВИКА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА

                                                    8 березня 1946 р.

                                                      ХАРАКТЕРИСТИКА

     На голову Дорошівської сільради Куликівського району тов. Боровика Володимира Васильовича, народження 1918 р., українець, селянин, освіта нижча, працює головою Дорошівської сільради з червня 1944 р. і по цей час, з роботою справляється. Село Дорошів перше в районі виконало хлібозаготівки і др. завдання. Вибори до Верховної Ради СРСР в с. Дорошеві проведені добре. У 1946 р. т. Боровика прийняли кандидатом у члени ВКП(б). Користується великим авторитетом серед селян, веде активну боротьбу з бандитами - укр.-нім.-ми націоналістами. В с. Дорошеві бандити, укр.-нім.-кі націоналісти, не мають ніякого впливу на населення, про це показали вибори до до Верховної Ради СРСР, коли всі 100% виборців (650 чол.) до 9 годин ранку з’явилися на вибори, як на велике урочисте свято і всі 100% віддали свої голоси за кандидатів блоку комуністів і безпартійних. Коли на с. Дорошів напала банда і 6 бандитів вдерлись на квартиру до т. Боровика, він не розгубився і в хаті в себе вбив бандита і двох ранив, а потім забрав у бандитів кулемет і два автомати і з їх кулемета відбився від 20 бандитів, які прийшли на допомогу першим.
     Тов. Боровик заслуговує на одержання урядової нагороди за боротьбу з бандитами.

     Секретар Куликівського РК КП(б)У                      Шурпо

  Ручкою зверху дописано: "Орденом Отечественной войны" ІІ степени"

  Держархів Львівської, обл., Ф. З п, оп. 1, спр. 559, арк. 105
   
 • 00:34 13.09.2009
  0 0
  До: забу - #176875

  в мене враження, що ви самі собі це все пишите.
  Розумію - ворога треба знати в лице. А друга?
  З ворогами нам на Україні важко визнатичися - одні москалів такими мають, інші американців, всі разом жидів. Для одних націоналісти вороги, для інших комуністи... А друзі наші хто? А може в нас нема держави? Бо якби була, то була б державницька об"єднуюча ідея. А так... видно нічого ми не маємо, крім території, та й то невідомо чи нааовго. І будемо... на рідній не своїй землі...
   
 • 03:45 13.09.2009
  0 0

     До: Гіта -#180138

     А там, вгорі, таке віконечко: переглядів - 15 303 , якби там було з десяток лише тих, хто висловився, то не було б сенсу друкувати, але ж переглядають.Якби тут дискутували, то не мав би можливість додавати нові матеріали.
     Дуиаю, що і Ви отримали якусь користь від цієї інформації. Взяти,наприклад, характеристики на комуністів, комсомольців та безпартійних більшовиків на нагородження комуністичними нагородами. Як яскраво вони себе описують при масовій фальсифікації виборів: 100% явка, вибори проведено достроково до 2-ої, до 9-ої ранку, націоналісти не мають ніякого впливу на населення і т. д. Чи знає про це молодь, яка сьогодні часом хитається у своєму виборі, вірить лівим про їх непорочність і чесність? Тепер почали відкривати архіви спецслужб, але доступ до цих матеріалів на сьогодні проблемний.Тому я розмірковую,якщо мені вдасться переконати одну-дві особи, то я щось корисне зроблю для рідної землі.
     
   
 • 22:20 13.09.2009
  0 0

                                                              ¹ 175

  ХАРАКТЕРИСТИКА УЧАСНИКА КАРАЛЬНИХ АКЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО ПІДПІЛЛЯ ЗАВІДУЮЧОГО ВІДДІЛОМ МОБІЛІЗАЦІЇ ПОНИКОВЕЦЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
     ГУЛЯКИ ПАНТЕЛЕЙМОНА ОЛЕКСІЙОВИЧА

                                                    8 березня 1946 р.

  ХАРАКТЕРИСТИКА НА ЗАВЕДУЮЩЕГО ОТДЕЛА МОБИЛИЗАЦИИ ИСПОЛКОМА РАЙСОВЕТА ДЕПУТАТОВ ТРУДЯЩИХСЯ ПОНИКОВЕЦКОГО РАЙОНА ТОВ, ГУЛЯКА ПАНТЕЛЕЯ АЛЕКСЕЕВИЧА

     Гуляка П.А., 1896 г. р., уроженец с. Пониковица Пониковецкого р-а Львовской области, беспартийный, из крестьян-бедняков, украинец,образование 4 класса. Работает зав. отдела мобилизации исполкома Пониковецкого райсовета депутатов трудящихся. Тов. Гуляка со времени освобождения р-на от немецких захватчиков принимает участие в ликвидации банд укр.-нем.-их националистов и ОУНовского подполья, а именно: принимает непосредственное участие во всех войсково-чекистских операциях по ликвидации банд укр.-нем.-их нац.-ов. По его данным в августе 1945 г. была раскрыта в с.Пониковеца боевка СБ, в результате была взята связная этой боевки Хиль, ручной пулемет, два автомата. По данным тов. Гуляки в феврале 1946 г. при его непосредственном участии проходила операция по ликвидации боевки "Нечай", в результате чего вскрыто 28 схронов, убито 4 бандита, пленено 2 бандита, изъято из схронов 18 винтовок, 6 автоматов и 2 ручных пулемета.
     В результате работы тов. Гуляки с семьями бандитов явилось с повинной 3 человека, среди них командир боевки "Богун" - Лош Павел. Кроме того, тов. Гуляка принимает активное участие в проведении всех хозяйственно-политических мероприятий в районе.

     Секретарь РК КП(б)У                    Боровик

  Ручкою зверху дописано: "Медалью за отвагу"

  Держархів Львівської обл. Ф. З п, оп. 1, спр. 559. арк. 192
   
 • 07:39 14.09.2009
  0 0

                                                              ¹ 176

  ХАРАКТЕРИСТИКА УЧАСНИКА КАРАЛЬНИХ АКЦІЙ НКВС І НКДБ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ, СЛІДЧОГО НОВО-ЯРИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПРОКУРАТУРИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖАРІНОВА РУСЛАНА ІВАНОВИЧА

                                                    8 березня 1946 р.

  ХАРАКТЕРИСТИКА НА ЧЛЕНА ВКП(б) ТОВ, ЖАРІНОВА РУСЛАНА ІВАНОВИЧА

     Тов. Жарінов Р.І. народження 1923 р., по національності росіянин, походить з робітників, по соцстану службовець, кандидат в члени ВКП(б), освіта середня. В час Вітчизняної війни був на фронті. За зразкове виконання бойових завдань нагороджений двома медалями: "За відвагу". З листопаду 1944 року тов. Жарінов працює в Ново-Яричівському районі на посаді народного слідчого райпрокуратури.
     За час роботи в районі тов. Жарінов приймав активну участь в боротьбі з бандами укр.-нім.-их нац.-ів, як боєць групи винищувального батальну, яка складалась з партійно-радянських працівників.
     Безпосередньо участвував в боях з бандитами в 21 операції, в час яких забито бандитів 23, захоплено в полон 8.
     В боротьбі з бандитизмом тов. Жарінов виявив сміливість, відвагу, рішучість і кмітливість.
     Тов. Жарінов також приймає активну участь в усіх політико-господарських міроприємствах, що проводились по району.
     Відданий справі партії Леніна-Сталіна.

     Секретар Ново-Яричівського РК КП(б)У           Петренко

                                                  8 березня 1946 р.

  Від руки вгорі дописано: "Орденом "Красной Звезды"

  Держархів Львівської обл. Ф. Зп, оп. 1, спр.559, арк. 120
   
 • 20:40 14.09.2009
  0 0
  До: забу - #176895

  помиляєтеся і то сильно.
  Ті, шо за комуністів голосують, вони цього не прочитають, а нас, читаючих, і переконувати хто "цяця", а хто "кака" не треба. Молодь, навіть думаюча, навіть свідома не читає це - їй нудно, бо це товчення води в ступі. Давайте подумаємо, що народ чекав віж незалежності? Самостійного політичнтгт курсу, демократії, покращення рівня життя... це можна продовжувати. А що ми маємо? Навіть демократії не маємо, бо цей бардак не демократія. От як переконати мою співробітницю, що стало краще жити, якшо в неї зарплата 600 гр., син вчиться в політесі на платному, а чоловік дальнобійщик і власник не платить місяцями за роботу, як я маю їй пояснити хто винен в тому? Буття визначає свідомість. Якшо їй не то шо жити, а вижити важко, то ясно, що їй "за совєтів" згадується, як рай, вона мала гроші, вона вже забула, що за ті гроші не було шо купити, що не можна було слова зайвого сказати, що не можна було поїхати нікуди, бо погане забувається... Ми дожилися до того, шо навіть президента нема з кого вибирати - всі однакові!
   
 • 20:43 14.09.2009
  0 0
  З того всього в мене ідея виникала - прикиньтеся підлітком, створіть профіль "в контагтє" і там все це викладайте, але треба буде робити це жваво, імітуючи саме підлітка, тоді вони справді це прочитають, а інакше - марна ваша справа
   

«Розкрилася земля і показалося пекло» (Злочин Москви у Вінниці)

Наші Друзі: Новини Львова