Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 25 січня 2020 року

Сьогодні 20 червня 1648р. у Немирові Хмельницький ...

Переглядів: 3580
Додано: 20.06.2006 Додав: Gulla  тем: 26
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 24
 • 13:33 20.06.2006
  0 0
  ... вирізев ціле місто жидів 6000, які зрадили його (зформований Хмелем жидівський озброєний загін почав стріляти козакам у спину!) та й заперлися в мурах і гадали що все на світі так просто.
  На сьогодні жиди нас уважили - збудували заводик НЄМІРАФФ і споюють нас як до приходу Хмеля!
   
 • 13:34 20.06.2006
  0 0
  ... вирізав ціле місто жидів 6000, які зрадили його (зформований Хмелем жидівський озброєний загін почав стріляти козакам у спину!) та й заперлися у мурах і гадали що все на світі так просто. Їм запропонували вихреститися - життя буде дароване. Вони відмовились - смерть зрадникам!!
  На сьогодні жиди нас уважили - збудували заводик НЄМІРАФФ і споюють нас як до приходу Хмеля!
   
 • 15:16 30.08.2006
  0 0
  чому така тишина? Що, всі бухають водачьку? Харашо та как - папіць, пагуляць!!!
   
 • 17:35 30.08.2006
  0 0
  задрали маупiвськi жидоборцi
   
 • 20:39 30.08.2006
  0 0
  Цитата:
  ... вирізав ціле місто жидів 6000, які зрадили його (зформований Хмелем жидівський озброєний загін почав стріляти козакам у спину!) та й заперлися у мурах і гадали що все на світі так просто. Їм запропонували вихреститися - життя буде дароване. Вони відмовились - смерть зрадникам!!
  Стільки радості - ніби сам їх там різав! ... Думаю,для нормальних людей - то привід помолитися за душі невинно убієнних...   
   
 • 01:37 31.08.2006
  0 0
  Цитата:
  Думаю,для нормальних людей - то привід помолитися за душі невинно убієнних..


  Це хто тут невинно убiєнний?
   
 • 16:00 31.08.2006
  0 0
  teren, а ти з сосною товаришуєш, тобто "в сосну ......я"!!!!
  Думаю,для нормальних людей - то привід помолитися за душі невинно убієнних...   
  Ось тобі витяг з "Московства":

  Чому саме жиди виявилися москволюбами і україножерами? Чому стояли і стоять за московську імперію і проти української держави? Пояснення, що жиди завжди стають на бік сильнішого, або, мовляв, розпорошені по всьому світі й упосліджені тисячоліттями, природньо схиляються до інтернаціонального соціалізму – такі пояснення непереконливі. Адже жиди дуже добре знають, що москвин у глибині душі антисеміт, погромник, що жидовські погроми в Україні за останні 300 років улаштовували москалі і керували ними (навіть московська поліція). Знають, що за Хмельниччини українці вбивали жидів не за те, що вони жиди, а за допомогу Польщі гнобити народ. Наші науковці допомогли б уникнути сотень тисяч, а може мільйонів жертв, якби дали науково обґрунтовану відповідь на це запитання.
  І в 1931–1939 рр. жиди допомогли Московщині вчинити жахливий погром України. По всій Україні, від її столиці починаючи, через усі міста, містечка, села і малі хутори полилася широкою і глибокою рікою українська кров: чоловіків, жінок, юнаків, дівчат, дітей, немовлят і навіть ненароджених ще в лоні матері. Виготувавши за часів „українізації" списки „мазєпінцеф", „пєтлюрафцеф", Московщина нищила їх усіх.
  Від президента УАН, митрополита Української Церкви починаючи, через десятки академіків, єпископів, сотні професорів, письменників, тисячі учителів, священиків, кооператорів, десятки тисяч інтелігенції, мільйони селян, міської сіроми. Гори мертвяків. Моря сліз. Не було жодної української родини, яка б не оплакувала вигублених родичів. Сто Дантів замало описати й одну тисячну частку того пекла в Україні 1931–1939 років.
  Нарком освіти УРСР В. Затонський у доповіді ВУАН 1934 р. казав, що одного лише 1933 року знищено 1649 українських науковців, а серед них найбільше знавців української мови та історії. 1932 р. було українців-науковців і професорів 10063, 1940 р. лишилося живих лише 5 тисяч359. П. Постишев вигубив 1933 р. у самому лише Києві 30 тисяч української інтелігенції360.
  Лише за п’ять років (1932–1937) Московщина знищила 90 % українських письменників (з 200 – 190)361. А майже всі вони походили з бідняків. Багато з них були соціалістами, москволюбами, а чимало й комуністами. Єдиною їхньою провиною було те, що вони писали українською мовою. Єдиною, бо ж проклинали українською мовою всіх ворогів „советской" влади і прославляли її. Ті, хто писав те саме мовою московською, діставали нагороди від тієї ж влади. З 259 українських письменників 1930–1938 рр., друкувалися лише 36. З тих, що зникли, розстріляно 17, скінчили самогубством 8, пропали безвісти 10, заслано до Сибіру 157362. Та й сама Московщина зізнається, що за 40 років (1917–1957 рр.) „замовкло" 365 українських письменників363.

  Світова історія не знає випадків, коли деспоти вигублювали одразу УВЕСЬ провід якоїсь церкви. Московщина вигубила 1926–1932 рр. 28 єпископів і понад 3 тисячі священиків Української Православної Церкви364. 1941–1946 рр. знищила всіх 6 українських уніатських єпископів і 2500 священиків365. До речі, Московщина ще в ХІХ ст. нищила вогнем і мечем Українську Уніатську Церкву на Правобережній Україні. З цього приводу Микола І наказав вибити спеціальну медаль з написом: „Отторженные насилием – соединенные любовью". Більшовицька Московщина, щоправда, медалі з таким надцинічним написом не карбувала, але надрукувала в українських шкільних книжках, що Українська Уніатська Церква з великою радістю, охоче з’єдналася добровільно з „матірною" московською. Секретар ЦК КПУ С. Косіор на з’їзді КПУ казав: „Оцінюючи велику працю, проведену в 1933–1939 роках у боротьбі з українськими націоналістами, працю, що її ми не припиняємо й тепер, і яку вестимемо й надалі – треба сказати, що ми били націоналістів міцно і попадали, як мовиться, у самісіньку ціль". За часів Великого Погрому України 1933–1939 рр. існував у СРСР т. зв. „Красный Крест для помощи политическим заключенным". Головою його був М. Горький. Жінки ув’язнених українських письменників просили його допомогти їхнім чоловікам. Він відповів їм: „Когда враг не сдается, его уничтожают"366.

  цифри після слів - то виноски на джерела з самої книги! То не є помилка друку.
  Читай, і великий привіт всім хто вірить в ЛОХОКОСТ!!!!
  всім сюди:
  http://www.revisio.ws/au_vid.htm

  Коли треба було відремонтувати портал Успенського собору Києво-Печерської Лаври, Московщина використала 1901 року цю нагоду, щоби знищити всі „нежелательные следы латинского влияния",– як пояснила московська Академія мистецтв. Всередині собору знищили фрески, образи засновників: київських князів, митрополитів, гетьманів, козацьких полковників, між ними і Б. Хмельницького та І. Мазепи, замалювали стародавній розпис, знищили високої мистецької вартості барокковий іконостас. А мали відремонтувати лише ганок. Нищила Петербурзька академія мистецтв411, не безбожники по 1917 році, а московські єпископи 1901 року. Те саме вчинили з будівлею Київської Могилянської Академії, що на сотні років старша за московські університети.
  Знищуючи 1775 року Запорізьку Січ, Московщина порозбивала всі могильні плити, хрести, пам’ятники і переорала запорізький цвинтар. Такого не робили ніколи татари, турки та інші нехристиянські народи. У 1928 році, руйнуючи Мгарський монастир, Московщина знищила на його цвинтарі всі могильні пам’ятники козацьких могил (на кожному було вирізьблено ім’я), вирубала сторічні дуби; засипала монастирське озеро, зруйнувала до основ монастирські будинки, що їх можна б було використати хоча б уже й на склади. Тепер тут самі бур’яни. Нищили не „релігійні забобони", а історичних свідків колишньої волі України. З тою ж метою Московщина знищила шведські та українські могили під Полтавою. Шведи хотіли поховати своїх убитих в одній великій могилі, щоби потім колись поставити пам’ятник їм чи бодай хрест, або перевезти їхні останки на батьківщину. Московщина не дозволила, а наказала поховати у 20 навмисно розкиданих по всьому полі могилах. Щоб ніхто їх не знайшов, Московщина зорала все поле, вирубала біля того поля ліс і навіть ближчі хутори перенесла за сто кілометрів. Коли 100–200 років пізніше люди, копаючи там глину, знаходили кістки, то московська влада забороняла їм оповідати про це.


   
 • 18:23 31.08.2006
  0 0
  Цитата:
  teren, а ти з сосною товаришуєш, тобто "в сосну ......я"!!!!

  А дехто потім ще й дивується, чому це тупі українці (росіяни, євреї, поляки і т.д.) ніяк не можуть щиросердно полюбити таких освічених, настільки висококультурних націоналістів, цих ходячих монументів вихованості та інтелекту, живих зразків толерантності у ставленні до співбесідника...
   
 • 18:23 31.08.2006
  0 0
  Цитата:
  teren, а ти з сосною товаришуєш, тобто "в сосну ......я"!!!!

  А дехто потім ще й дивується, чому це тупі українці (росіяни, євреї, поляки і т.д.) ніяк не можуть щиросердно полюбити таких освічених, настільки висококультурних націоналістів, цих ходячих монументів вихованості та інтелекту, живих зразків толерантності у ставленні до співбесідника...
   
 • 18:37 31.08.2006
  0 0
  До: Gulla - #73517


  Радив би тобі надалі уникати аналізувати історію в площині "націоналіьність Х vs національність У". Нації за визначенням не можуть бути антагоністами - просто тому, що це мільйони РІЗНИХ людей зі своїми особливостями , своїми уподобаннями та інтересами. Що можуть не поділити між собою середньостатистичні українець та росіянин, яких один від одного віддаляють,можливо, тисячі кілометрів? Інша річ - правлячі еліти країн. Якщо провести навіть побіжний ретроспективний огляд історії людства - то прийдемо до висновку: жодна війна не розпочиналася НАРОДОМ, а винятково - з ініціативи правителів, яким однієї "чудової" миті здавалося, що у них замало то підданих, то земель, то ресурсів, то "життєвого простору". Все це, звісно ж, прикривалося патріотичними гаслами та відповідною психологічною обробкою свого народу. Саме наслідок такої обробки ми маємо зараз - відголосок інформаційних воєн виявляє себе у побудові стереотипного сприйняття та формування хибних узагальнень стосовно представників різних національностей. Наприклад, німці вважають усіх поляків крадіями, росіяни вважають українців вайлуватими, проте підленькими хитрунами, українці свято переконані, що кожен росіянин - алкоголік, про шотландців побутує думка, що вони - скупердяї. Але ж стереотипи дуже часто бувають хибними! Шотландець цілком може бути доброчинцем та меценатом, росіянин - неп’ючим і т. п.
  Знову ж - безглуздо приписувати ЦІЛІЙ НАЦІОНАЛЬНОСТІ злочини ОКРЕМИХ ЛЮДЕЙ. Засуджувати усіх євреїв за те, що представники цієї національності були широко представлені у Рад. владі - це те ж саме, що, якби до тебе прийшли б додому з повісткою на твій арешт в зв’язку з тим, що відомий маніяк Онопрієнко - українець, і ти - теж українець.
   
 • 18:41 31.08.2006
  0 0
  Цитата:
  На сьогодні жиди нас уважили - збудували заводик НЄМІРАФФ і споюють нас як до приходу Хмеля!
  - знову декому масонська змова ввижається...
   
 • 19:14 31.08.2006
  0 0
  Do Gulla
  Цитата:


  Ваші націоналістичні антисемітські ідеї швидше за все викликані не бажанням покращити ситуацію, а почуттям обреженості за ті всі кривди, які зносила українська нація протягом столітть. Історія насправді не була ласкавою для України. І росіяни і євреї не завжди були найкращими друзями українців. Але сучасне європейське суспільство побудоване на засадах толерантності, де кожна людина вносить щось нове для спільного розвитку. Чи Ви насправді вважаєте, що Україне зацвіте і безперешкодно розвиватиметься, якщо в ній не залишеться жодного єврея?
   
 • 13:57 02.09.2006
  0 0
  do Teren #73172 ¹9
  Дуже прикро, що такий розумний хлопака як Ви свiдомо займається пiдмiною понять. Нiхто не звинувачує грузинiв за Сталiна...
   
 • 23:32 02.09.2006
  0 0
  Цитата:
  do Teren #73172 ¹9
  Дуже прикро, що такий розумний хлопака як Ви свiдомо займається пiдмiною понять. Нiхто не звинувачує грузинiв за Сталiна...
  А в моєму пості хоча б слово про Сталіна є?
   
 • 14:15 05.09.2006
  0 0
  Цитата:
  __якби до тебе прийшли б додому з повісткою на твій арешт в зв’язку з тим, що відомий маніяк Онопрієнко - українець, і ти - теж українець.__

  Нiхто, при здоровому розумi не буде звннувачувати українцiв за Онопрiєнка чи грузинiв за Сталiна.

   

Сьогодні 20 червня 1648р. у Немирові Хмельницький ...

Наші Друзі: Новини Львова