Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 24 квітня 2018 року

Гендер = сатанізм

Переглядів: 5094
Додано: 21.04.2006
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 15
 • 10:04 21.04.2006
  0 0
  ...Ось товстенька і гарненька книжечка - "Основи теорії гендеру". Навчальний посібник, між іншим. Молодь українську будуть вчити. Рекомендовано Міносвіти і науки України. Видана за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
      Науковці, котрі це писали, чомусь впевнені, що кожна українка мріє мати профіль як у чоловіка - з кутасиком. Жарти-жартами, але виявляється, що гендерна наука, це така собі, благенька з виду, троянська солом’яна теличка, в середині котрої данайський спецназ з науковців-збоченців і ЗМІ.
      Вміло кинутий недопалок може стати причиною пожежі!
  Здавалобися, як може принижувати українку її рідна мова ? А гендер не спить, пантрує демократію і вказує пальчиком. Ось дивіться, жінки: слово професіонал має позитивне значення, а професіоналка - означає повію. Майстер – фахівець високого класу, майстриня – жінка, що займається народним ремеслом, акушер – це лікар-фахівець, акушерка – це так собі, медучилище, друкар – фахівець поліграфічного виробництва, друкарка – жінка, що клацає на машинці. Слова   „викладач”, „бухгалтер”, „модельєр”, „стиліст” і т.д. – взагалі не мають жіночого роду ! Жах ! Не мова, а якась суцільна дискримінація і приниження честі та гідності українського жіноцтва! В Європі маму Ісуса називають „Мадона”, що означає „моя пані”(ма-донна). Там так шанобливо називають і заміжню жінку, і кохану. А українською воно звучить як „Богородиця” – попросту, „відтворювачка чоловіків”.
  - Яка ж ваша мова недосконала і селюцька,- нашіптує гендер ! Мабуть тому пропагандисти гендеру нею і не володіють.
  Воно, ніби, такий собі, відомий в народі   „пошук сметани”, але ж десь глибоко, в підсвідомості щось занотується і надовго залишиться, у вигляді відчуття меншовартості - крапля і камінь точить. Якби то крапля, а то ж, останнім часом, якась суцільна злива !
  Я собі думав, що гендерна наука досліджує тільки Господні Створіння - Чоловіка і Жінку, а все виявляється   глибше, перспективніше:
     ”... у центр уваги гендерних досліджень потрапили п’ять статей: жіноча, чоловіча, гетеросексуальна, гомосексуальна і транссексуальна...”
  Ось тут і центр дійства !!! В зоні досліджень створіння не тільки Господні, а й створіння рогатого опонента. Ах-ах, який же він чарівний і кольоровий, той гендер !
  Вони кажуть, що поділ людства на чоловіків і жінок – це дуже неправильно, бо „...технічно цілковито можлива тема чоловічої вагітності робить минулим той час, коли суть жіночого і чоловічого виводили зі статевих ознак...” Наука обурена, бо наш Творець наробив помилок. Проситься фраза фільму - „...а наш батько злегкова-а-ажили...”, бо:
     „ ...можливості контрацепції і визнання репродуктивних прав жінок , більша відкритість суспільства до різноманітних сексуальних орієнтацій, можливості хірургічної зміни статі, виникнення техніки штучного дітонародження – повністю знімають біологічні бар’єри...”, - що тяжіють над свободою жіноцтва. Відчуваю п’ятами, що тоті біологічні бар’єри Небо підпирають і якщо їх зрушити, то воно впаде на голову не тільки гендернутим, а всім !
      Ще один продукт гендеру – андрогінність, тобто поєднання в одній людині маскулінності і фемінності. Незрозуміло? В Галичині воно називається „курій” - ні півень, ні курка. І яєць не несе, і курей не бавить. Такий собі продукт курячого гендеру. Все як у людей.
  Гендер в ідеалі – це взагалі позбутися статі і ввести у вжиток гендер. Синтезувати суспільство гендернутих куріїв. А гендерята всі будуть інкубаторські. Дуже скоро галичанкам доведеться згадувати старі пісні: "Хто ж нас поцілує в уста малинові..."   
  Ось так. Головним завданням гендеру є „культурне осмислення” збоченсько-сатаністичних процесів.

  В Християнстві хрестять і хлопчиків, і дівчаток, і дядьків, і тіток, і бабусь, і дідусів. На відміну від інших релігій - рівність абсолютна. Але ж гендер і тут не дрімає:
  „...Біблія, створена в період панівного патріархату, служила обгрунтуванням наявної нерівності жінок. Релігійні й теологічні тексти, написані авторами-чоловіками, відбивають і містять "чоловічі погляди" на відносини людини з Богом...”. А ще кажуть, що Господь - дискримінатор, бо спочатку створив чоловіка, а не жінку. І жінку створив не самостійно, а з ребра Адама, що і є величезним приниженням для сучасної жінки. Виявляється, що:
  " …більшість церковних інституцій носять "женофобський характер" і витончену дискримінацію, якій піддається жіноча свідомість у результаті таких широко відомих формул, що лунають з амвона: "Бог наш Батько (а не Мати)", "Людина (в значенні - Чоловік) Господа", "Братерство (а не "Сестринство") людей...". А наші жіночки про таке приниження і не здогадувались, а науковці м’яко, без притиску ознайомлюють з ситуацією. Мовляв, хочеш бути в авангарді Світового Жіночого Процесу ? Давай до нас ! Гендерити Світ будемо !

      А коли оголене жіноче тіло безсоромно і круглодобово використовується в теле-рекламі ? Навіть в рекламі пилок, цвяхів і лопат ? (Дякуємо, що не гробів.) Гендер і його господарі з цього приводу чомусь мовчать. І книжок про це на шару не роздають... Здогадуєтесь чому ? Бо і гендер, і телебачення в одних руках ! Ті ж рученята розмахують Правами Людини:
  „ … гендерна школа "вписує" гендерну критику релігії в загальну концепцію Прав Людини... У цій позиції жоден текст Святого Писання не можна розглядати як остаточний, бо демократія припускає безперервне виробництво нових цінностей і практик, котрі якнайповніше забезпечують актуальне самовтілення індивідів.”
  О-о-о, значить гендернуті будуть писати нову Біблію, бо ця дуже ображає жінок. (Вже навіть є така академічна дисципліна - "феміністська теологія"). Хоча, новітня, “Демократична Біблія” в Америці вже є. Це та сама Біблія, тільки з вилученими текстами, в яких є натяки на расизм, ксенофобію, антисемітизм, нетерпимість і т.д. - книжка схудла на два пальці .

  Головне в гендеровій справі - зерно сумніву посіяти, а далі воно якось само виборсається. Гадє завжди проростає. Та і вчителів по цій справі щодень - то більше, як кріликів. Скажімо, пані Гольдберг стверджує, що „боги класичного християнства не підходять сучасним жінкам, а тому їх слід замінити новими чинами релігійної експресивності, що відбивають специфіку жіночої суб’єктивності...” На маєш ! І Боги у нас неправильні ! А я думав, що тільки Мова і УПА.
  Ви думаєте, що Ісуса обійшли ? Зараз: ”... Ісус учив рівності всіх людей незалежно від нації, раси та сексуальної орієнтації ...”   І що ти тут скажеш... Значить в Біблії помилочка вийшла - Содом і Гомора згоріли банально, бо місцеві блакитні демократи ігнорували правила пожежної безпеки. І ніякої Кари Божої !
       Хтось же платить за це. Будьте дуже уважні !
     Якщо лупа на голові почала рухатися, то це, мабуть, не лупа. Це - воші.
  Як тільки ідейки з шарових книжечок жіночці сподобаються, то одразу і грошики найдуться, щоб та жіночка однодумців збирала. Організують гурточок по „підвищення самосвідомості”.А потім той клубочок гадєчий на партійку перешиють. Їх і в парламент спробують. Вони там терпимість проштовхувати будуть. Бо в гендері Терпимість – се дуж-же важне !!!
       „...Частина феміністських теологів пропонує називати Ісуса "нашою сестрою", тому що Христос має низку якостей, що їх приписують в традиційній моделі "жіночному ряду...". Недотягли. Що Ісус був збоченцем - не написали. Страшнувато. В українців ще терпимість не дозріла. За таке дадуть по морді. На Заході про це уже вільно пишуть, а в Україні, поки що, суцільна дикість, нетолерантність і розгул нетерпимості - дадуть по морді без попередження. Тяжко бути в Україні носієм авангардових ідей. Ось один журналіст написав, що наш Шевченко був дядько дуже неправильний. Подейкують, що раз в тиждень перехожі журналіста тлумлять. Ну так, не сильно. За принципом: „Трохи відвів душу? – Залиши   і ближньому. Не будь егоїстом !”
      Далі роздуми в стилі „української” журналістики:
     "...Чому ми нічого не знаємо про сексуальність Христа?" - запитує Люс Ірігарей. Якщо Христос утілює моральний ідеал для вірного, то, не знаючи, як він реалізував свою сексуальність, вірний не зможе втілювати своє бажання в рамках християнської релігії..." - шкода, що в Древній Палестині не було "українських" журналістів з України. А то б ми знали усе-усе . Ось про шкарпетки пані Тимошенко знає вся Україна. Тепер „українські” журналісти ходять з зеркальцями, приклеєними до мештів. Здогадуєтеся про яку частину жіночого гардеробу писати будуть ?
       
     Традиція - це така штука, котра не дає Нації перетворитися в тваринний прайд. Атака на Українську Традицію в Україні ведеться комплексно. І носіями цього Духовного Грипу є безнадійно хворі - ЗМІ (це така собі держава в державі). Ця компашка з одного ідеологічно-зміїного клубочка з гендеряками.

  А що українська державницька ідеологія ? Біг по граблях, як вид спорту ?
  Недавно на ЕРІ fm пояснювали, що діти вже в 3-му (третьому) класі конче повинні знати , що таке презерватив. І як дитина сего не знає, то з неї нічого доброго не виросте. А як „наші”журналісти вболівають за чужинецького Давида Портера, котрий насилу пхає в Україну свій PlayboyTV: „...це буде не меншим тестом на демократичність для української влади та суспільства, ніж свого часу проблема «темників». Перш за все, поява такого каналу свідчитиме: суспільство дозріло до розуміння своєї неоднорідності, наявності людей із різними запитами, смаками й потребами... – ось квінтесенція ліберальної політичної доктрини і ліберальної культури, в умовах якої стає можливим поява еротичного телебачення.”(Телекритика)   Перед впровадженням п’ятистатевої гендерної демократії треба привити українцям терпимість хоч до порнухи. А далі само піде. По армійському це називається „артпідготовка”.
     Ось так, інтелігентно і науково журналісти поселяють в душах паразита. Паразита Душі. Хоча в народі його називають інакше.

  Грипозну курку скоресенько ріжуть, поки вона інших не заразила. А що робити з грипозним журналістом ? У нього ж мільйонна аудиторія і ніякої відповідальності! Язик, як високооплачуване помело !
          Дійсно, журналістська продажність дає уяву про Безмежність.
     Виконуючи суспільно-освітню функцію маладыє-інцєрєсныє кієфскіє, пра-а-адвінутыє дзєвушкі с цілівізара філасовствуют про глобальні орально-анальні проблеми українського суспільства (ані лахоф прасвєщают). Ах ! Як воно чарівно звучить з дівочих вуст. Так і хочеться цій теле-німфочці презентувати гармонійну чавунну панамку з дірочкою для косички, бо тут поїзд вже пішов і не вернеться. Формула "сором-запобіжник совісті" – незнайома. Чи то мама про це не чула, чи то дзєвушка інкубаторська. І недайбо їм щось сказати ! З ними як в зоопарку : "Страусів не лякати ! Підлога бетонна !"
     Гість хваленого 5-го каналу, відомий український журналіст, радить робити сімейні екскурсії в сексшоп. Але щоб з дітьми. І маленькими і великими. А ведучі передачі від щастя аж ся заслинили - сподобалось дуже. Дайош діткам секс-шоп !!! Нема чого в діток якусь там фобію виховувати.
  Воно, виявляється, дуже корисно для дітей. Демократами виростуть. А я розвину думку ведучих: щоб дітки виросли справжніми демократами, то їх треба відповідно виховувати на ще простіших прикладах:
  ” Ось дивись, Дмитрику, який наш Бровко, нечемний, не поважає прав і свобод бліх ! Він своїм блохам спокою не дає, знущається, дискримінує, переслідує, блохофоб тоталітарний. То лапкою чухає, то зубками викусує. Недостатньо в нашого Бровка терпимості !!!”
     А щоб Дмитрик ріс гендерно, то потім татка треба гендернути: ”А татко наш купив Бровкові терористичний шампунь від блох, буде Бровка ним мити і бідні блошки повмирають в муках. Наш татко нетолерантний фашист! А бідні блошки так хотіли жити...”
  Взагалі, в контексті української дійсності, здалобися в Україні слово „паразит” відмінити. Присмак якийсь нечемний. От назвати би бліх не „паразитами”, а „мешканцями”. Блоха – мешканець на тілі Бровка. Уже якось ліберальніше звучить, терпиміше. Бо якщо слово „паразит” голосно сказати в залі Верховної Ради, то одномоментно образяться сотні депутатів. Але на злодієви і шапка вогнетривка.

  Чомусь українець повинен терпіти все українофобське, збоченсько-демократичне лайно !? Бо фундаментом гендерної, п’ятистатевої демократії є Терпимість ? Привчили. Вже терпить. Ну, може в Галичині трохи нервусів залишилось, на них і надія. Бо вони вголос питають,
  - А ДЕ Ж МЕЖА ТОЇ   ТЕРПИМОСТІ ??? А може це межа між людиною і скотиною?!
  Прошляпила Галичина, пустила свиню під стіл...   

  Ця чорна хмара Духовного Діоксину валить з Києва. Там це вже норма. Що буде в душах і серцях наших дітей через 20 років ? Ідеологія – штука дуже інерційна.
  Постає просте питання - а Київ це столиця якої нації ? Ще трохи і вже вся Галичина зрозуміє, що Київ - не українське місто. Шкода. Шкода, але щоб зберегти себе треба буде тікати. Для початку - в Галицьку Культурну Автономію. А далі - час покаже. Під лежачий камінь ... завжди встигнемо.


  P.S.
     Файна книжка, шляк би її впік. Недарма має 535 сторінок . Містичне 5+3+5 =13. Так вона ж не одна така. Збоченські ідеї опрацьовують цілі наукові інститути ! І українська наука працює, аж ся курить. Що тут зробиш... Тут можна тільки побажати. Побажати науковцям –демократам здоров’я і втілення наукових розробок в життя. В їхнє приватне життя ! Щоб доля на щастя дарувала їм гендернутих дружин-трансветитів і щоб авангардові п’ятистатеві шлюби в їхніх родинах давали передові попи-геї. Ні, краще попеси-лесбіянки.
  І більше нічого, бо гроші вони вже заробили.
   
 • 21:49 21.04.2006
  0 0
  і охота ж людям стільки переливати з пустого в порожнє....
   
 • 22:46 21.04.2006
  0 0
  "Ось товстенька і гарненька книжечка - "Основи теорії гендеру". 2 - воооба.саме в даний мент на неї дивлюсь.думаю ото читати чи ні.

  а до автора теми питання одне: та ви шо серйозно думаєте, що хтось прочитає повністю оту вашу "інфу"?! хоча може я і не розумна...
   
 • 19:56 22.04.2006
  0 0
  Пані Воля, то не для Вас \"інфа\" , то вже для майбутнього Ваших дітей
   
 • 23:46 04.05.2006
  0 0
  І скільки ж у нас тих чужинських, ідеологічних "троянських коней".
  Скоро паша закінчиться. Але коники не виздихають, бо годують їх чужинці.
  Цю ж "науку" дітям читають на лекціях і вони це все сприймають на повному серйозі. А хто не сприймає - той фашист.
   
 • 11:44 06.05.2006
  0 0
  Боляче-актуально!
  Але тут аудиторія різко обмежена і обговорення не вийде, і Вам біль ніхто анітрохи не втамує.
  Пишіть на "Українську правду", може ( не цитувати ж Бендера!), або запропонуйте ради сміху тему Савіку Шустеру.

  "СОВОК - тележурналіст, що вигортає сміття на глядачів-читачів"
  Розперезалися вкрай ці гайдарі „українського бидла”: політикани, культурологи, ЗМІї, - учора биту годину 5-ти-каналія з подачі Іздрика виясняла: мудаки ми, українці , всі, рагулі чи ще там щось тваринне.
  Зійшлися на тому, що мудаки - всі, бо, бач, - сцимо у рукомийник . Наче більш ніде цього не роблять! Але весь світ ще намагається сцати на чужі голови, а ми – одне - підставлятимемось у зручній для інформаційних ґвалтівників-насильників позі, все-все будемо терпіти?
  Варто нагадати, що мудак - це кастрований кабан. Виходить - ми національні імпотенти і повні йолопи, поки мовчки терпимо наругу.
  Чи пропаде Українська Україна при такому ходу подій? – пропаде безсумнівно і скоро, чи спасеться окремо якась Галичина – не факт!
   
 • 20:43 06.05.2006
  0 0

  То коли та хто ж вам так боляче дупу роздер, різко безмежний попередній добродію?
   
 • 21:06 06.05.2006
  0 0
  тут не тільки в журналістах справа (хіба що через те, що саме вони доносять інфо до мас). ми просто маємо шалений доступ до інформації, а "фільтрувати" її не вміємо. От і виходить "шо віжу, то пою".
   
 • 18:55 07.05.2006
  0 0
  Демократичне побажання для пана-ліберала При4инна:

  "...Щоб доля на щастя дарувала йому гендернуту дружину-трансветита і щоб авангардові п’ятистатеві шлюби в його родині давали передові попи-геї. Ні, краще попеси-лесбіянки..."
   
 • 14:15 29.11.2006
  0 0
  Цитата:
  "...Щоб доля на щастя дарувала йому гендернуту дружину-трансветита і щоб авангардові п’ятистатеві шлюби в його родині давали передові попи-геї. Ні, краще попеси-лесбіянки..."

  АЛЕ ЖОРСТОКО
   
 • 15:46 19.06.2007
  0 0
  При4инна, моє шанування - хтів шось сказати но все сказали Ви.
   
 • 17:39 19.06.2007
  0 0
  Цитата:
  Якщо лупа на голові почала рухатися, то це, мабуть, не лупа. Це - воші.

  Жорстоко, але добре.
   
 • 13:25 21.07.2007
  0 0
  СБУ предупреждает об активности сатанистов, а Киевский патриархат - об опасности Аделаджи
  http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/57174.htm...
   
 • 00:01 28.06.2011
  0 0
  До: - #3648
  Цитата: ”... у центр уваги гендерних досліджень потрапили п’ять статей: жіноча, чоловіча, гетеросексуальна, гомосексуальна і транссексуальна...”

  О-в-в-в-в-а-а-а-а!
  То ж чоловіки й жінки не бувають гетеросексуалами?
  Це щось нове!

  А я наївна думала, що "гетеросексуали", "гомосексуали" (та ще інколи додають "бісексуали") то є такі сексуальні орієнтації!

  А статей все ж лише 2!
  Бо й транссексуали себе прираховують (і це мають підтвердити дослідження) лише до 1 статі
   
 • 00:08 28.06.2011
  0 0
  До: - #3648

  Але щодо "Прав Людини", то всі мають рівні права... незалежно від релігійних переконань, статі, сексуальної орієнтації, нації, раси тощо

  І щодо того -

  ------------------
  А що не подобається, то це коли піп по радіо починає фантазувати про педофільні нахили кожного дорослогогомосексуаліста-вчителя (як про аксіому)...
  Тоді так само можна припустити, що то ж не дарма він таке каже... то виникає ж у його власній фантазії таке... (Я б до такогопопа боялася відпускати дітей на сповідь)
  --------
  Хоч щодо російсьських провідних політиків, то ...то б було не безпідставне припущення... інакше вони б не надали законного статусу шлюбам дорослих чоловіків з неповнолітніми підлітками...
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Гендер = сатанізм

Наші Друзі: Новини Львова