Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 09 квітня 2020 року

Блок Костенка-Плюща

Переглядів: 4809
Додано: 09.03.2006 Додав: Лариса  тем: 12
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 32
 • 14:21 09.03.2006
  0 0
  Хто мені пояснить, що то за інформація в інеті щодо Плющового захоплення Ахметовим і його надії на те, що Ахметов колись буде гарним президентом країни?
  То чергова качка, чи я чогось не розумію?
   
 • 14:29 09.03.2006
  0 0
  До: Лариса - #0
  , дайте посилання на ту інформацію. або викладіть її тут.
  Я спочатку думав голосувати за це й блок, а ле він млявий. Без здорового радикалізму долі не здрбудеш, тому найкращим варіаг\нтом є ВО "Свобода"
   
 • 15:17 09.03.2006
  0 0
  Даруйте, не побачила, що ця тема вже є.
  Ось зараз знайшла в подібній темі це посилання, бо більше вже ніде нема. Наче поприбирали.
  http://obkom.net.ua/news/2006-03-01/1250.shtml
   
 • 15:20 09.03.2006
  0 0
  Вранці я читала велику статтю з його інтерв’ю.
  Чесно кажучи, вже не хочеться після цього їх підтримувати...
  А Свобода... Я не вірю, що вони своїми методами чогось доб’ються. Надто вже вони проти себе людей підбурюють. Навіть ті, хто міг би їх підтримати - не розуміють.
   
 • 15:22 09.03.2006
  0 0
  До: Лариса - #0


  То все вже чутки і байки, які почалися з однієї єдиної фрази Плюща про те що "не можна виключати співпрацю з ПР в новій Верховній Раді", в чому взагалі-то немає нічого крамольного, адже "співпраця", буде, наприклад, коли будуть голосувати і помаранчеві і регіонали за деякі економічні закони, і від цього нікуди не дітися.
   
 • 15:27 09.03.2006
  0 0
  Але ж він в тому інтерв’ю розпинавсь про те, який Ахметов інтелігентний, скромний, і що йому би якраз личило стати президентом у майбутньому... Чи все це - теж байки?
   
 • 15:34 09.03.2006
  0 0
  До: Лариса - #52816


  Дайте, будь ласка, посилання, тому що, особисто я, нічого такого в серйозних ЗМІ не бачив.
  І, цілком можливо, що він сказав щось на зразок того, що є в тому посиланні, що Ви надали вище, тобто:

  Цитата:
  Если Ахметов в Верховной Раде будет занимать позицию, которая поможет нам реализовать программу Президента, в том числе создание 5 млн. рабочих мест, увеличение ВВП, реализации ряда целевых программ, то я с удовольствием буду работать с таким политиком», – отметил Иван Плющ.


  І де ключовим є слово "якщо", то тоді ніяких проблем немає, хіба що з адекватним сприйняттям висловів політиків журналістами...
   
 • 15:41 09.03.2006
  0 0
  Я шукала ту статтю, та кудись вона поділася. Якщо знайду - дам.
  Може й дійсно справа в мірі адекватності сприйняття журналістських байок.
   
 • 10:21 10.03.2006
  0 0
  Ось посилання на офіційний сайт УНП.
  http://www.ukrblok.org/presscentre/news/226.htm
  І шо ви на це скажете?

  Цитата:

  "Почему вы вдруг прониклись симпатией к Ахметову?

  В Донецке мне задали вопрос, не мог бы я объяснить, что за феномен у этого Рината, что у него вотчина пол-Донецка, и они его любят? Да потому что 160 тысяч рабочих, которые работают на его предприятиях, получают европейскую зарплату, там европейские условия труда, вот в чем секрет. Поэтому для меня сегодня в вопросе, с кем быть в следующем парламенте, первым признаком является то, кто и что говорит перед выборами.

  Вы верите, что Ринат Ахметов может себя реализовать в качестве политика в пользу Украине, несмотря на довольно неоднозначное его восприятие, ведь Ахметов у нас ассоциируется как олигарх…

  А кто верил в Берлускони? Это же демократическая, развитая страна со своими традициями... Я уже где-то слышал, что после моего пребывания в Донецке, сказали, мол, Плющ влюбился в Ахметова. Я с ним не говорил там, но я прочитал такое в газетах.

  Вы вообще встречались с Ахметовым, если да, то где и при каких обстоятельствах?

  С Ахметовым имел два разговора в своей жизни, с разницей в три года. Сам я его видел три раза: первый раз после матча на Центральном стадионе в Киеве, когда там были я как председатель Верховной Рады, Кучма как Президент, разные Медведчуки, Кравчук и хозяева, так он стоял такой скромненький. Я спросил: «А кто это такой?» Мне отвечают, что это Ахметов. Спросил, почему его не пригласили к нам, а мне ответили, что он стесняется. (смеется) Так я его увидел впервые.

  Второй раз я его видел на 70-летии Звягильского. И третий раз - в Киеве. Первый раз я с ним не говорил, второй раз имел короткий разговор в присутствии Виктора Андреевича Ющенко, и третий раз у нас состоялся разговор. Несмотря на то, что между первым и вторым разговорами прошло время в 2,5 года, передо мною был другой Ахметов.

  Какой?

  Понимаете, я с одной стороны хочу, чтобы это произошло, но с другой - боюсь, потому что скажут, что я Ахметова хочу сделать. Это я Кучму сделал, Ющенко сделал, а теперь я Ахметова сделаю. Но я не исключаю этого. Так как если все, что я прочитал из провозглашенного ним, будет сделано, то это именно то, что надо Украине.

  А если в таком случае в Ахметова влюбится вся Украина, вы допускаете, что он может стать президентом?

  Думаю, что до президента ему еще немного осталось — все это сделать, что он декларирует. Чтобы не было пошлости, чтобы не было раздоров. Вы знаете, как он о языке сказал? Прекрасно. Он говорит, что «вы знаете, я за то, чтобы государственных языков не было много. Государственный язык есть в Украине, и я знаю, что в Швейцарии есть четыре языка, так давайте будем учить четыре». Так это то, что и я говорю, слава Богу, что сегодня, заполняя анкету, где осталась графа «Каким иностранным языком вы владеете?», я пишу «русским свободно», и при этом не краснею. А раньше я писал, выбирая английский, немецкий или французский, потому что их учил, но ни одного не знаю, вот и краснел раньше."
   
 • 10:32 10.03.2006
  0 0
  Дякую, Вульфе. Я мала на увазі саме цю статтю. Хоч була вона, здається, на іншому сайті.
  Не розумію, нащо ліпити з ... пулю. Чому б тому ж Костенку не стати лідером? В нього ж є задатки. Освічена людина, альпініст... та і взагалі...
   
 • 10:44 10.03.2006
  0 0
  Освічена, це одне, а те що він був одним з перших, хто спричинився в до розвалу Руху - інше.
  Так що все відносно.
  "Влада як влада. Одні, курва, бандити." (с) Андрухович (і мудаки).
   
 • 11:10 10.03.2006
  0 0
  Я так досі і не розумію, як можна було Рух розвалити. Хіба ж не одна мета в українців? Якби об’єдналися - то і був би гідна відсіч всім оцим бандюгам червоно-синім.
   
 • 11:22 10.03.2006
  0 0
  Цитата:
  так досі і не розумію, як можна було Рух розвалити

  А як можна голосувати за Вітренко, як в списку може бути 50 партій, як можна не знати про голодомор, але знати про то що ОУН-УПА - це бандити,(список можна продовжувати) розумієте?

  Краще над такими питаннями не задумуватись.
   
 • 16:30 10.03.2006
  0 0
  Ті, хто за Вітренчиху голосує - то для мене не люди, вибачте.
  Але ж рухівці - голову повинні були мати на плечах. В Рух тоді не могла всяка шушера йти, бо там рублів не роздавали. Туди йшли за переконаннями. І де ті переконання?
   
 • 17:26 10.03.2006
  0 0

  Деколи мені здається, що більшість людей не живе в часі, а тільки сьогодні зранку народилися, а в мозги їм вкачали основні тези пропоганди за півроку.

  - Вчора якась бабця бідкалася в ЖЕКу, що обклали "нашого патріота України" Єханурова* курви і нема на то ради.

  - Тут раптом бездара і злодій Куйбіда, який законсервув Львів ще на початку 90-х з рухівськими пердунами злодіями -
  тепер це старе кодло злодіїв подає під маринадом "Нова команда. Новий погляд."
  Та згадаймо 90-ті коли західну Україну шляк трафив ясний і кожний свідомий в образі КГБшника Марчука побачив месію-спасителя, а в образі старого червоного директора (який ще здоровий глузд при брєжнєві втратив) львівяни господарника.


  Добрий рухівець - це вже рухівець!
  А все інше кодло, яке то створює - то розформовує "РУХ"и - це як покидьки, що розривають чужі могили.
  Костенко до того приклався в свій час з Удовенком, ну власне то їх проблема.

  Ларису шокувало плющове захоплення Ахмєтовим ). Так я вам скажу більше - земля кругла, а паралельні лінії не перетинаються.

  Солодка парочка Плющ + Костенко - це відрижка комуно-кучмізму.
  Плющ - професійний бюрократ, людина яка років 40 не вилазила з тепло-насиженого місця(Компартійний функціонера->кучміст->Помаранчевий лідер->? )
  Тепер завдяки патрійоту Костенко це чмо влізло на старості літ в так-званий патрійотичний блок.
  Вирішили собі підзаробити на старості літ, може рагульня проголосує.
  Принаймі у львові ця партія найбільше з інших витратила на рекламу - бігморди на кожному кроці, реклама на радіо щопівгодини і телебачення не відстає.
  Скільком чортам треба душу продати?

  Рагулям пропонують легкий лозунг - "Здобудемо волю - Здобудемо долю". Нічого не обіцяють то вже добре, бо навряд чи старі пердуни ще на щось здатні.

  Шановні рагулі, проголосуйте вже краще за Ющенка, Порошенка, Єханурова. Буде хоч з кого і за що питати.

  Перефразую:
  Бо доля в вас кожного своя є і буде, а волю від цього комуно-кучміського кодла плющів, литвинів, кінахів і іншої сволочі ще треба здобути.
     Але в першу чергу здобудьте волю від їх зомбування - скористайтесь інтернетом, почитайте інфу 3-х, 5-ти, десятирічної давності.
  Або напружте пам’ять і самі згадаєте.       --------------------
  *Єхануров - кучміст і злодій. Саме він запустив і керував великою приватизацію(фондом держ-майна) при Кучмі, коли бандити такі як Ахмєтов
  змогли легалізувати креваві гроші, прикупивши за безцінь наші заводи і фабрики. Тому й не дивно, що коли Тимоха наступила
  декому з бандитів на хвіст - общак вирішив виставити сматрящім за країною цього злодія.
  Логіка проста - якщо у бізнесмена-шахрая заберуть підприємство - то він втратить гроші, а Єханурову тоді б довелося загреміти в буцегарню.
  Це називається кругова порука.
   

Блок Костенка-Плюща

Наші Друзі: Новини Львова