Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Помаранчевi потихеньку здають владу.

Переглядів: 3763
Додано: 23.02.2006 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 22
 • 18:11 23.02.2006
  0 0
  Скандал довкола поновленя одного з керiвникiв Партiї Регiонiв на посаду ректора академiї податкової служби в повному розгарi.

  ПОмаранчева влада не здатна виправити ситуацiю. А в той час "ректор" вже звiльнив купу працiвникiв академiї, котрi є прихильниками помаранчевих. Цей гарний приклад ще раз пiдтверджує, що помаранчевi пасiчники не можуть захистити не тiльки людей, котрi їм повiрили, а навiть самi себе.

  Декiлька цитат:

  Цитата:
  Із квітами та бійкою Петро Мельник посів своє службове місце. Суд утретє поновив його на посаду ректора Національної академії Державної податкової служби України. Проте, як заявляють освітяни, в академію він прийшов не сам. Петро Мельник разом із представниками "Партії регіонів" били вікна та охоронців.


  Цитата:
  Григорій Оперенко, Перший заступник голови ДПАУ:
  - практично паралізований учбовий заклад. Взламані двері в кабінет ректора. Мельник і 50 чоловік в академії.


  Цитата:
  ...менш ніж за тиждень Петро Мельник уже встиг звільнити кількох викладачів та заступників ректора академії стверджують у податковій адміністрації.


  НЕ вiдомо чим закiнчиться ця вся справа але вже тепр видно наслiдки меморандому мiж Ющенком i Януковичом. Бандити не сидять у тюрмах, обiцянки януковичiв пiд час президентських виборiв, що нiхто з порушникiв виборчого законадавства не потерпить в будь якому випадку i "не сяде" справдились.

  B той же час прихильникiв помаранчевих , як били пiд час президенства Кучми так i б’ють пiд час президенства Ющенка.

  Ясновельможмий помаранч забув, що обiцяв.    

  .
   
 • 18:22 23.02.2006
  0 0
  Дай, бідний помаранч. Ну звідки ми знали, що на таке обернеться. До речі, в мене таке відчуття, що з Україною це не вперше за всю її історію.
  Цитата:
  бідний Бандера...бідний Мазепа...
   
 • 18:55 23.02.2006
  0 0
  Не розумiю до чого ви згадали тут Бандеру?
   
 • 20:39 23.02.2006
  0 0
  Цитата:
  Не розумiю до чого ви згадали тут Бандеру?

  Мабуть,до того,до чого й некоректно був згаданий Мазепа!!!
   
 • 20:47 23.02.2006
  0 0
  хм. насправді, до чого Бандера з Мазепою?
   
 • 20:53 23.02.2006
  0 0


  На жаль, друг seneka має рацiю:
  _вже тепр видно наслiдки меморандому мiж Ющенком i Януковичом. Бандити не сидять у тюрмах, обiцянки януковичiв пiд час президентських виборiв, що нiхто з порушникiв виборчого законадавства не потерпить в будь якому випадку i "не сяде" справдились._

  Якщо "Мельник був звільнений після перевірки академії, проведеної співробітниками апарату ДПА, СБУ i ГоловКРУ, "які виявили численні порушення законодавства, фінансової дисципліни, факти нецільового використання державних коштів" http://www2.pravda.com.ua/news/2006/2/21/38981.htm...
  То вiн би мав як мiнiмум в СIЗО сидiти, а не бикувати в Академiї.

                   **********
  "Ми маємо великий відеоархів, який підтверджує, що ця людина в брудній формі примушувала студентів академії голосувати на користь одного з кандидатів на президентських виборах", - зазначив він.

  На думку Каськіва, захоплення Мельником приміщення податкової академії є яскравим прикладом того, "як нахабнішають бандити, коли вони не сидять у в’язницях".
  http://www2.pravda.com.ua/news/2006/2/22/39024.htm...
   
 • 23:09 23.02.2006
  0 0
  Тепер бандити мають повне пiдтвердження своїх обiцянок. Мовляв, рано чи пiзно ми будемо знову при владi. Тому, тi хто нас не любить , бyдьте обережнi, бо якщо ви не можете знайти захисту при вашiй владi, то побачите, що буде з вами при нашiй.

  А все через злочинне небажання Любих друзiв i Ющенка навести порядок в країнi, коли на це був час i шалена пiдтримка громадян i свiту.

  Тепер пожинають плоди своєї бездiяльностi.

  Хто ще хоче голосувати за таких правителiв, котрi навiть власних симпатикiв захистити не можуть( i це маючи всю повноту влади в руках). Що вже говорити простiй людинi.

   
 • 01:38 24.02.2006
  0 0
  Цитата:
  Державна податкова адміністрація України 22 лютого видала наказ про проведення службового розслідування щодо подій 20 лютого в Національній академії Державної податкової служби України.

  Як повідомили у Департаменті інформаційної політики ДПАУ, згідно з цим наказом, з 23 лютого по 11 березня 2006 року проводитиметься службове розслідування стосовно Петра Мельника, який з порушенням порядку виконання судових рішень щодо поновлення на роботі, визначеного Законом України “Про виконавче провадження”, взяв на себе повноваження ректора.

  На час проведення службового розслідування П.Мельник відсторонений від виконання службових обов’язків ректора податкової академії. (УНІАН, рішенням Печерського районного суду від 16 лютого 2006 року П.Мельника поновлено на посаді ректора податкової академії).


  I це все??? Голова обласного осередку ПАртiї Регiонiв знову вийде сухим iз води? Пасiчник ж вiдкликав свiй пiдпис iз меморандyму-гарантiї недоторканостi бандитам.

  А як на рахунок :

  1."численні порушення законодавства, фінансової дисципліни, факти нецільового використання державних коштів"

  2."Ми маємо великий відеоархів, який підтверджує, що ця людина в брудній формі примушувала студентів академії голосувати на користь одного з кандидатів на президентських виборах",

  3.не слухаючи пропозицій охорони, люди силоміць увірвалися до приміщення. Ними застосовувалися кийки та сльозогінний газ.

  4.У сутичці десять співробітників податкової служби, які забезпечували пропускний режим академії, зазнали тілесних ушкоджень. Один із них з черепно-мозковою травмою перебуває в лікарні.

  НЕ хочеться вiрити , що все цим закiнчиться. Бандитам - тюрми!!!
   
 • 10:25 24.02.2006
  0 0
  А Мазепа й Бандера до того, що й вони у свій час намагались "витягти" Україну, зробити її незалежною державою, а що з того вийшло?
  Так і зараз - газ перекрили, і почалися поголоски: а, може, й справді "єдіний економіческій" простір..."як білорусія"...ми ж брати все таки і т.п. і т.д. втрачаємо ми нашу волю помаленьку, панове.
   
 • 10:42 24.02.2006
  0 0
     Та не вони не здаються.Обіцяють і доказуют,что все добре люби друзі
      Прагнуть як нібудь зібратися в один кулак, але владу ділити важко, а кожному хочеться покермувати і бути паном, а не прислугою.А гази, бази то нам в зуби , щоб рот не був пустим Люди такi питаня не ршешали, не решат , а нашi iзбраннiкi наверно слабо.
   
 • 11:38 24.02.2006
  0 0
   
 • 13:48 24.02.2006
  0 0
  Стоооп. А звідки відомості, що Ющенко мав наміри витягати Україну, га?
  тим більш як Мазепа чи Бандера? якесь дивне порівняння. проте що хотів Ющенко думаю ніхто точно не може сказати, окрім нього самого, а він навряд чи цим буде займатись
   
 • 15:19 24.02.2006
  0 0
  ну, він може й не хотів, але ми ж хотіли!
   
 • 17:39 24.02.2006
  0 0
  Дурні кажуть, що жінок ніззя бити, а як же їх розуму вчити?!
  Так і з владою...

  Уже якийсь Домком скрізь начіпляв об"яви "Уборщіц - нєт. Убірайте под"єзди самі..." І це на європейсько-зірчастому тлі розпатякування про незастосування адмінресурсу!

  Помаранчеві! Будьте пильні! Ви зовсім не контролюєте владу! У вас уже прибиральниць з-під носу крадуть (яничари)!

  P.S. Так що звиняйте, як мене довго нема на хворумі - прибираю зас...ний калідор.

  Владу - ДоНкомам!
   
 • 18:12 24.02.2006
  0 0
  А цьо хто цьо - ДоНкоми?
   

Помаранчевi потихеньку здають владу.

Наші Друзі: Новини Львова