Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 січня 2021 року

Журналісти VS Луганський мер

Переглядів: 2030
Додано: 14.11.2005 Додав: KARPATEN_WOLF  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 3
 • 20:32 14.11.2005
  0 0
  Браття та сестри! У мережі зараз розповсюджується лист:

  НЕ ДАМО ПЕРЕТВОРИТИ ЛУГАНСЬК НА ЦВІНТАР

  Звернення працівників ЗМІ до Луганського міського голови
  Бурлаченка Є. Д.


  Шановний Євгене Дмитровичу!

  14 жовтня 2005 року у Луганську, на площі ім. Героїв Великої Вітчизняної війни без дозволу Луганської міської ради було встановлено хреста з написом: "В память о жервах бандеровских преступлений". Минув місяць, але Луганська міська рада не вжила заходів щодо ліквідації незаконно встановленого об’єкту.

  Ми не збираємося відкривати дискусію щодо ролі воїнів ОУН-УПА у Другій світовій війні. Але ми зазначаємо, що присутність у центрі великого європейського міста, "пам’ятника", який ображає почуття великої частки населення України, суперечить Конституції нашої держави. До того ж, цей факт чимало псує імідж Луганщини. Ми вважаємо, що використання християнського символу з політичною метою є, безперечно, блюзнірством.

  Не може бути сумнівів: люди вважатимуть, що до дій, спрямованих на розпалювання ворожнечі в Україні, має відношення Луганська міська рада загалом, і Ви, Євгене Дмитровичу, безпосередньо, як її голова. Бо ж цей "пам’ятник комуністичної ідеології", яка коштувала Україні мільйони життів, встановлено з Вашої мовчазної згоди. Нагадаємо Вам, що протиставлення регіонів унітарної держави йде всупереч принципам, викладеним у програмі Президента України Віктора Ющенка, котрого Ви підтримали на минулих виборах.

  Ми не закликаємо Вас до вшанування пам`яти українських повстанців, проте сподіваємось, що у державного чиновника Вашого рангу вистачить мудрості, аби врегулювати конфлікт, що ганьбить ім’я Луганщини, де у злагоді співіснують представники більше ніж ста націй.

  Форумчани, давайте підтримаємо журналістів. Киньте це звернення на сайти національного спрямування і, взагалі, якомога дальше.
  Будь ласка, пишіть на адресу: chornogora@gmail.com

  Будь ласка, вказуйте, де працюєте та справжні імена!!!
     
   
 • 16:04 15.11.2005
  0 0
  За добу було зібрано приблизно сорок підписів.

  "Форумчан" - аж дві особи

  Цікаво, що ж може розворушити українських патріотів???? Страта ветерана УПА на стадіоні "Шахтар"?
   
 • 18:26 18.11.2005
  0 0
  2 Gandalf Слушне зауваження, тільки якщо мати на увазі, що я - дебіл.
  Істеріка, якщо б її з цього приводу розпочали у Львові, звісно, нашкодила б. Але набагато більше пишуть з Центральної та Східної України.
  Ми діємо дуже обережно, і коментарі типа "Комуняку на гіляку" не використовуються. Оскільки тема не викликала ентузіазму на Укрцентрі, я відкрив її на безбашенном Форуме(for-ua).

  http://forum.for-ua.com/read.php?1,475995,481580,p...

  Кому цікаво почитайте.

  І останнє - мер наш уже починає тойво, і хрест цей ми скинемо!

  МЭР ЛУГАНСКА НАЧИНАЕТ ПЕРЕВОДИТЬ СТРЕЛЫ

  Пресс-служба Луганского городского головы „откликнулась” на обращение журналистов, требующих прекратить использование христианской символики в политческих целях.

  В воззвании луганских журналистов говорится, что крест установлен коммунистами без соответствующего разрешения горисполкома. Корреспондент Cxid.info обратился за комментариями в пресс-службу горсовета за разъяснением правового статуса креста установленного коммунистами. Пресс-секретарь горсовета Алла Чиж признала, что крест установлен незаконно и отметила, что работники ЖКХ не занялись этим несанкционированным сооружением ранее, потому что были заняты отопительным сезоном. Однако в истории с антибандеровским крестом есть и еще некоторые юридические нюансы - дело в том, что по словам Аллы Чиж крест является "памятником садово-паркового искусства" и потому находится в компетенции городского комбината зеленого хозяйства "Зеленхоз". Алла Чиж рассказала, что сегодня из отдела по вопросам охраны культурного наследия будет направлено письмо в комбинат зеленого хозяйства по вопросу злополучного креста. "Либо руководитель организации установивишей крест сам снесет его, либо это сделает комбинат зеленого хозяйства и выставит счет этой организации" - сказала Алла Чиж.


   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Журналісти VS Луганський мер

Наші Друзі: Новини Львова