Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 08 березня 2021 року

КриворіжСталь...

Переглядів: 9193
Додано: 24.10.2005 Додав: Яшик  тем: 20
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 38
 • 23:02 24.10.2005
  0 0
  Слiдуючим на черзi має бути НЗФ. Хоча невiдомо чи Ющ та Ко пiдуть на це. Завод ,фактично, продали Пiнчуку за безцiнь.
   
 • 23:15 24.10.2005
  0 0
  Наївні ви всі. Проп’ють ці гроші й усе.
   
 • 23:19 24.10.2005
  0 0
  Чом ти вважаєш,що "Проп’ють ці гроші й усе"...он-де сталь не пропили!!!
   
 • 23:42 24.10.2005
  0 0
  До Сенеки 15

  Гапилась я кілька хвилин на Ваш пост, але логіка Ваша залишилась для мене таємницею.

  "Слiдуючим на черзi має бути НЗФ. Хоча невiдомо чи Ющ та Ко пiдуть на це. Завод ,фактично, продали Пiнчуку за безцiнь".

  По-перше, про яку чергу Ви говорите. Хто її визначив - Ви?
  По-друге, а що, Криворіжсталь Ахметову з тим самим Пінчуком продали були за "большиє тищі"?


   
 • 01:32 25.10.2005
  0 0
  Цитата:
  Гапилась я кілька хвилин на Ваш пост, але логіка Ваша залишилась для мене таємницею.


  Не всiм дано...


  Цитата:
  По-перше, про яку чергу Ви говорите. Хто її визначив - Ви?


  НФЗ - також був прихватизований за безцiнь Пiнчуком. Тепер НЗФ - державна властнiсть. I приватизацiя його має бути така сама прозора, як i Криворiжсталi. Пiсла виборiв буде пiзно. Ющ i Ко. пiде на союз iз Баньдюковичами,щоб створити уряд без Тимошенко. Тодi про чесну приватизацiю можна лише мрiяти.

  Цитата:
  По-друге, а що, Криворіжсталь Ахметову з тим самим Пінчуком продали були за "большиє тищі"?


   
 • 09:53 25.10.2005
  0 0
  Як різняться оцінки

  Амангельди Жумабаєв, посол Казахстану:
  - Не имеет значения - зарубежный это инвестор или отечественный. Главное - чтобы дали хорошую цену и чтобы этот крупнейший комбинат продолжил свою работу, приносил прибыль. Эту компанию я знаю - она работает в Казахстане. Она внедрила новые технологии и мы сейчас выпускаем очень высококачественный металл.
  (Новини 5-го каналу)


  і з Обкому
  Остается добавить, что единственным объектом в бывшем СССР, доставшимся «Mittal Steel» является меткомбинат в Казахстане, который индийской компанией был доведен до полного краха.
  http://obkom.net.ua/news/2005-10-24/1537.shtml   
 • 10:57 25.10.2005
  0 0
  Ось деяка інформація про казахський завод Mittal Steel:

  з офіційного сайту компанії
  http://www.mittalsteel.com/Facilities/Rest+of+Worl...

  та з казахських джерел
  http://www.prof.in.kz/?mod=search&showresults=0997...
   
 • 11:07 25.10.2005
  0 0
  До: Crazy Bobik - ¹16


  Тож скільки пити треба!
   
 • 12:12 25.10.2005
  0 0
  До Юлі
  Контрольний пакет в консорціумі "Індустріальна група" належав Арселору, а не Таруті. Арселор - це досить стара європейська корпорація, у якої є репутація в світі. А Міттал - звичайний олігарх індійського пошиву. До того ж і Арселор і ІСД - це європейські компанії. Тут, нажаль, європейський бізнес програв азіату Мітталу

  До Gandalf

  так, згоден з вами, інфляція в такому випадку буде "не близько", як ви замітили, а прямо перед вашим носом. Якщо в Україні жбурнути 20млрд на соціалку - інфляція попиту неминуча! Додайте інфляцію витрат, яка імпортується з Росіїї. От і думайте... чи вчили Вас цьому в економічному університеті?
   
 • 12:21 25.10.2005
  0 0
  Мдя, купила сама темна конячка з скандальною репутацією, і що з того буде побачимо ще не скоро.
  І аллах акбар, що не Тарута
   
 • 13:20 25.10.2005
  0 0
  DarkOne,
  Буде з того свято, нарешті, і на нашій вулиці, як Семенюк буде на своєму місці, а ФДМУ - стане самостійною структурою рівня Нацбанку!
  Бо пані Валентина сказала, що вона продасть ще хоч 5 разів Криворіжсталь, якщо не будуть виконуватисть інвестзобов"язання!
  І я їй вірю!
  Головне для влади - не плазувати перед капіталом, чиїм би він не був!

  А куди гроші витратити, хто там поближче - передайте прем"єру, - на дітей, на тих,
  - що не можуть народитися,
  - що сидять без мами, бо та заробляє на прожиття,
  - що безпритульні на вулиці,
  - що не мають української пісні і казки,
  - яким замість здорово щасливого життя, пропонують "красиве" і нещасне.
   
 • 14:15 25.10.2005
  0 0
  Люди добрі, що за балакнина про "азіата Міттала", та "темну конячку"? Хоч трохи подумайте, почитайте перед тим як говорити! Як може йти мова про якогось азіата, коли це всесвітня корпорація, чи може ніхто ніколи не чув про глобалізацію? І як може йти мова про те що хтось інший б краще управляв Криворіжсталю, коли ця корпорація перша на світовому ринку металу?!

  Сашко, а ти даремно дивуєшся, просто Обком вже давненько скотився (а може і спочатку таким був) то пустого необгрунтованого обсирання влади і всього що хоч якимось чином з нею пов’язано. Ця брехня настільки тупа, що навіть постійні глядачі ТРК Уркаїна були б здивовані.

  Шановний Доктор економічних наук Варяже, ну щодо європейськості сталеварних компаній я вже сказав, а от цікаво яким це чином Міттал є олігархом, раджу Вам відкрити тлумачний словник і подивитися що саме значить слово "олігарх". Щодо репутацій, то взагалі то в світі великого бізнесу репутація вимірюється за одним простим критерієм (як би це не було сумно): хто більше грошей має, в того вона і краща. І наостанок, щодо цієї інфляції що Вам постійно мареться, так от інфляція (а тим більш гіперінфляція) спостерігалася лише б якщо соціалку підняли назавжди (тобто скажімо підняли пенсії), і при цьому коли б не було економічного "підгрунтя" для цього (наприклад недостатні економічні потужності країни щоб підняти виробництво, або коли фінансування підняття відбувається просто через тупий "друк грошей", хоча про це все можна написати цілий твір, що мені інколи і доводилося робити, такщо якщо буде цікаво, відкривайте окрему тему, побалакаємо). А якщо б кожному видати по 50$ одноразово, був би лише одноразовий приріст цін, які б, після деякого часу все рівно впали б майже до своїх першочергових позначок.

  Юля, наскільки я знаю гроші будуть перераховані на рахунки саме ФДМ. А щодо пропозиції Тимошенко про повернення заощаджень, то, як на мене, це не однозначне питання. Мені здається що якщо можна буде виробити якийсь ефективний механізм, за яким можна буде видавати гроші (краще всього у формі послуг) саме тим людям які ці кошти терміново потребують, то ця програма була б варта уваги.
   
 • 15:11 25.10.2005
  0 0
  Моя думка, що ділити гроші можна при наявності тих грошей на рахунку. А їх обіцяють на протязі 36 днів. Це раз!
  По-друге вважаю ці гроші кишеньковими для держави Україна.
  Ось рахуйте самі:
  Нас в Україні проживає 50 000 000 людей.
  На Їжу ми витрачаємо в середньому 10 гривень на день.
  Якщо 50000000 х 10 = 500 000 000 х 30 днів = 15 000 000 000 грн.
  Тобто ми ці гроші можемо проїсти за місяць і десять днів.
  В Індії живуть 50 000 000 людей-доларових мільйонерів і 400 000 000 людей-бідарів на 2 долари в день.
  То в Індії цих грошей вистачило б тільки на 5 днів.
  Так я маю відомості з США, що якщо в ІТ-фірмах начальником призначили індійця, то через місяць у цьому відділі працюють всі індуси.
  Пропоную через рік повернутись до теми КРИВОРІЖСТАЛЬ...
   
 • 17:40 25.10.2005
  0 0
  Шановний прохвесор Gandalf, по-перше, діяльність Міттала на початку його кар"єри підпадає під визначення "олігархія", а зараз він такий собі транснаціональний олігарх, бо як визнав сам Міттал, він дуже добре вміє домовлятися з владою; по-друге, контрольний пакет транснаціональної корпорації Mittal Steel контролює, як виявляється, той самий олігарх Міттал. тому думайте, прохвесор, думайте і робіть висновки!
  Далі, репутацію у великому бізнесі, як і будь-якому ін. бізнесі,визначають зовсім не тільки гроші, а і виконання інвест. зобов"язань, і умови праці на підприємствах власника, і корпоративна етика, і соціальні пакети та багато чого ін.Повторюю для прохвесорів: Арселор - європейська компанія, діяльність якої зосереджена в основному в Європі, тому, безумовно, Арселор був би кращим варіантом для нас ніж Міттал, хоча б заради інтеграції українського бізнесу з європейським
  А щодо інфляції, то дійсно, у нашому випадку, якщо провести одноразові виплати, то буде тимчасове підвищення цін... там я не вчитався.
   
 • 21:22 25.10.2005
  0 0
  Варяже, боюся тільки, що варіантів не було: і державі не залишиш, бо погрязнеш у судах, і гроші треба, тож продаж і йшов як по нотам, дуже вже на спектакль схоже.
  Індуси ж - важка клініка, вельми бажано, щоб ми їм більше нічого не продавали!
   

КриворіжСталь...

Наші Друзі: Новини Львова